STRAIPSNIAI
Aktualios naujienos
Naujausia mūsų klientams aktuali informacija

„Xiaomi“ sukanka 8 metai. Štai ką kompanija pristatė šiandien ...

2018.05.31

 

 

Paskutinę gegužės dieną „Xiaomi“ pristatė keletą naujų įrenginių, įskaitant „Mi 8“ išmanųjį telefoną, taip pat naują „MIUI“ vartotojo sąsają.

Gegužės 31 d. daugelio mėgstamai kompanijai „Xiaomi“ sueina aštuoneri metai. Tai labai mažas amžius vienai iš pirmaujančių rinkoje mobiliojo ryšio bendrovių. Šią dieną „Xiaomi“ vadovas Lei Junas surengs svarbų renginį, kuriame vienu metu bus pristatomi keli nauji įrenginiai ir programinės įrangos atnaujinimai. Ko gi galima tikėtis? Mes bandysime tai atskleisti šiame straipsnyje.

„Xiaomi Mi 8“

Vienas iš tiksliausių pranešimų apie įrenginių pristatymą, yra pasirodysiantis naujas išmanusis telefonas „Xiaomi Mi 8“. Taip, jis su indeksu 8 -  bendrovės aštuonių metų sukakties proga. „Xiaomi“ gamintojai nusprendė praleisti „Mi 7“ ir pereiti tiesiai prie aštuoneto. Tikėkimės, kad rezultatas nebus toks, kaip „Galaxy Note 7“, kuris turėjo gauti indeksą 6.

 

 

„Xiaomi“ beveik oficialiai patvirtino „Mi 8“ anonsą. O štai apie įrenginio funkcijas sklinda įvairūs gandai. Į internetą papuolė išmaniojo telefono priekinio skydelio vaizdai, kuriuose galite matyti didžiulę išpjovą po fotoaparatu ir jutikliais.Taigi, galima tikėtis, kad įrenginys gaus pažangią veido atpažinimo sistemą pagal „iPhone X“ stilių. 

 

Numatomos „Xiaomi Mi 8“ charakteristikos: aštuonių branduolių „Qualcomm Snapdragon 845“ procesorius su taktiniu dažniu iki 2,8 GHz, numatoma iki 8 GB RAM atmintis ir 256 GB saugojimo atmintis, ekranas turės 6,01 colio įstrižainę ir jo santykis bus 18: 9 ar net 19: 9. Pigiausia išmaniojo telefono versija su 6/64 GB atmintimi kainuos maždaug 436 dolerių ( apie 375 € ). 

Viename iš kinijos socialinio tinklo „Weibo“ nutekėjusios informacijos pranešime skelbiama apie patobulintą išmanųjį telefoną su priešdeliu SE. Iš jo savybių yra žinoma tiek, kad turės vidutinio lygio procesorių „Snapdragon 710“, taip pat dvigubą 20 megapikselių kamerą.

„Xiaomi Mi Band 3“

 

Naujo „Xiaomi Mi Band“ modelio atsiradimas taip pat oficialiai patvirtintas bendrovės atstovų, konkrečiai vyresniojo viceprezidento Wang Xiang. 

Informacija apie trečiąją „Mi Band“ versiją skiriasi: kai kurie sako, kad rimtų pakeitimų nebus, o vidus išliks toks kaip ir „Mi Band 2“, o kiti praneša apie NFC ir GPS jutiklių atsiradimą bei atnaujintą korpuso apsaugą. 

 

Labiausiai tikėtina yra tai, kad „Mi Band 3“ gaus idesnį ekraną, patogų gestų valdymą. Žinoma, dar belieka laukti programinės įrangos patobulinimo.

„MIUI 10“

Kartu su naujais išmaniaisiais telefonais bus išleista atnaujinta programinės įrangos sąsaja „MIUI 10“. Ir tai buvo oficialiai patvirtinta jau prieš pristatymą. Tikimasi, kad kūrėjai sutelks dėmesį į sąsajos optimizavimą ir tobulinimą. Visa tai panašu į šūkį: „MIUI 9“ yra greitas, kaip žaibas, o „MIUI 10“ yra dar greitesnis.

 

 

Tikėtina, kad „MIUI 10“ nebus prieinamas „Xiaomi“ išmaniuosiuose telefonuose su operacine sistema, senesne nei „Android 5.0 Lollipop“.

Pagal „TechnoCodex“ nuotėkius dešimtoji „MIUI“ versija bus daug kuo panaši į dar neišleistą „Android 9.0“, o ypač būsima gestų kontrole. Kūrėjai pertvarko vartotojo sąsają, kai kuriuos momentus kopijuodami nuo „Google“.

Pateikiami įrenginiai, kurie pritaikyti prie „MIUI 10“: Mi 6, Mi 5/5s/Plus, Mi 4, Mi 3, Mi 4s, Mi 4c, Mi Mix, Mi Mix 2, Redmi Y1/Lite, Mi Note 2, Mi Note 3, Redmi Note 3/ Pro, Redmi Note 4/4x, Redmi 5A, Redmi Note 5A, Mi 5X, Mi Max, Mi Max 2, Redmi 4/4x, Redmi 4A, Redmi 3/3S/Prime, Redmi Pro, Redmi 3x, Mi Pad 3, Redmi Note 5 (Pro), Redmi S2, Mi 6X, Mi Mix 2S.  

 

Plačiau

10 naujų mobiliųjų žaidimų, kuriuos verta turėti

2018.06.17

 

Įnirtingos kovos automobiliais žaidime „Mad Max“, „RPG“ vaidmenų žaidimai su nesibaigiančiais požemiais, karališkuoju mūšiu ir kitos „kietos“ naujienos.

1. „Voletarium: Sky Explorers“ (Dangaus tyrinėtojai)

Originalus trimatis bėgikas su senovinėmis skraidymo mašinomis, kurias jūs galite patobulinti ir visokiais būdais jomis pralėkti. Rinkite naujas dalis, keiskite sparnus ir valdykite, eksperimentuokite su aerodinamika. Visa tai leis jums aplankyti tolimas šalis ir varžytis su kitais vartotojais.

 

2. „CrossFire: Legends“ (Legendos)

Kvalifikuotas trimatis šaulys kovoja skirtingais kovos būdais. Karališkųjų kovų gerbėjai gali konkuruoti su šimtais kitų vartotojų dideliame žemėlapyje. O greitesnio žaidimo gerbėjams, pateikiamos klasikinės komandinės „PvP“ kovos.Šis žaidimas pasižymi aukštos kokybės grafika ir patogiu valdymu.

 

3. „Orbia“

Arkadinis žaidimas, turintis šimtus reakcijos greičio patikrinimo lygių. Iš žaidėjo reikalaujama tik sklandžiai judėti iš vieno taško į kitą, įveikiant visus pavojus ir kliūtis. Tokį paprastą žaidimą įspūdingesniu daro labai stilinga grafika ir foninis garso takelis.

 

4. „AXE.io“

„Online“ kovos mažose arenose, kur jūs, būdami vikingų vaidmenyje, turėsite nugalėti savo varžovus. Mūšio ginklų kiekis yra griežtai ribotas, bet juos visada galima rasti ant žemės, taip kaip ir kalaviją ir visais rastais ginklais galima kovoti. Žaidime esanti įvairovė suteikia galimybę pasirinkti skirtingus veikėjus, įgūdžių sistemą ir kelis mūšio režimus.

 

5. „Dungeon Chronicle“

„RPG“ žaidimas su begaliniais požemiais, kuriais jums prireiks leistis vis žemyn ir žemyn, sunaikinant savo kelyje sutiktus monstrus. Jūsų veikėjas - universalas gali lengvai valdyti dviašmenius kardus ir šaunamus ginklus. Kai pasinersite į požemius, jūs galėsite sustiprinti savo veikėjo herojaus įgūdžius ir pasiimti į pagalbą palydovus.

 

6. „Deploy and Destroy“

Dinaminis internetinis šaudymo žaidimas, leidžiantis žaisti su personažais iš serialo „ Ash vs Evil Dead“ („Ešas prieš piktuosius numirėlius“) arba būti pagrindiniu veikėju iš kino filmo „Divirgent“. Kovos kortelės taip pat atsiranda skirtingose ​​vietose priklausomai nuo šių filmų veiksmo vietos. Kiekvienas herojus gali pasirinkti jam tinkamą kovos ginklą artimam ar tolimam šovimui, nesvarbu ar tai būtų šautuvas ar grandininis pjūklas.

 

7. „WarCars 2“

2D kovos dėl „Mad Max“ stiliaus automobilių - žudikų: su ietimis, harpūnais, pjūklu, ašimis ir kitais ginklais. Nuo pat pradžių visiems žaidėjams suteikiama pirminė arena, kuri yra įrengta atsitiktinai. Galite ją tobulinti ir naudoti „PvP“ žaidžiant prieš kitus žaidėjus.

 

8. „Runaway Toad“

Nuotykių platforma, kur varlės karalienės vaidmuo leidžiasi kelionėn iš savo pilies. Kelyje ji turės įveikti atsitiktinai sugeneruotus lygius su daugybe kliūčių, sutiks laukinius gyvūnus ir paprastąsias muses, ir šie sutikti veikėjai jai pagelbės. Žaidimo išskirtinumas yra iliustratorės Ninos Limarevos grafika, kuri atrodo išties originaliai.

 

9. „Mercs of Boom“

Mokslinės fantastikos kūrimo strategija, kuriai vadovauja privati ​​karinė korporacija. Žaidimo pagrindas - kovos su svetimomis būtybėmis, tačiau ir žaidimo pastatymui skiriama daug dėmesio. Jūs galėsite sukurti savo bazę, įrengti ją ir organizuoti ginklų gamybą, ir tais ginklais turėsite aprūpinti savo pagalbininkus.

 

10. „2048 Tycoon“

2048 galvosūkių variantas atrakcionų parko tema. Vietoj tradicinių skaičių yra karuselės, kalneliai, fontanai ir palapinės. Žaidimo principas yra tas pats: vienodų klėtelių langelių sujungimas ir jų lygio pakėlimas, kol bus užpildytos visas tuščios klėtelės lauke.

 

Plačiau

Kaip pašalinti „Windows 10“ sveikinimo ekraną

2018.07.05

Paleiskite savo kompiuterį be nereikalingų elementų, kad iškarto galėtumėt dirbti.

Sveikinimosi ekranas įrenginiuose pasirodė dar su „Windows 8“. Kai kuriems vartotojams tai patinka, tačiau kiti mano, kad pakanka tik slaptažodžio įvedimo. Jei norite pašalinti sveikinimo ekraną savo kompiuteryje, naudokite vieną iš šių paprastų metodų.

Išjungimas per vietinės grupės politikos redaktorių

Visų pirma turite atidaryti vietinį grupės politikos redaktorių per komandą „Run“. Norėdami tai padaryti, spustelėkite „Win + R“ ir atsiradusiame lange įveskite gpedit.msc arba dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite mygtuką „Pradėti“ ir spustelėkite „Vykdyti“. Atsidariusiame „Local Group Policy Editor“ dialogo lange eikite į meniu „Administravimo šablonai“ → „Valdymo skydas“ → „Personalizavimas“.

Dukart spustelėkite elementą „Neleisti rodyti užrakto ekrano“ ir pažymėkite parinktį „Įgalinta“. Spustelėkite „Gerai“. Norėdami patikrinti, ar metodas veikia, klaviatūroje įrašykite Win + L. Jei iš karto ekrane pamatysite slaptažodžio įvedimo komandą, vadinasi viskas pavyko.

Išjungimas per registro redaktorių

Jei pirmasis metodas neveikia, pabandykite išjungti pasisveikinimą ekrane per registro redaktorių. Dar kartą atidarykite jį per komandą „Vykdyti“, kaip parodyta pirmame metode, ir pasirodžiusiame lange įveskite regedit . Kairėje esančiame meniu eikite į HKEY_LOCAL_MACHINE → PROGRAMINĖ ĮRANGA → Politikos → Microsoft → Windows. Dešinėje - perkelkite žymeklį į tuščią lauką ir spustelėkite dešinįjį pelės mygtuką. Pasirinkite parametrą „Sukurti DWORD 32“. Pervardinkite parametrą į „NoLockScreen“. Paspauskite ant jo du kartus ir nurodykite vertės reikšmę. Spustelėkite „Gerai“.

Patikrinkite, ar šis metodas veikia naudodami Win + L raktus.

Jei norite pašalinti ne tik pasveikinimo ekraną, bet ir konfigūruoti automatinį prisijungimą prie sistemos nenaudijant slaptažodžių, jums reikia išjungti užrakinimo ekraną. Norėdami tai padaryti, turite pašalinti savo paskyros slaptažodį.Nepamirškite taip pat pašalinti PIN kodo, jei jis yra. Norėdami tai padaryti, eikite į „Jūsų kompiuterio parametrai“, pasirinkite „Prisijungimo parametrai“ ir ištrinkite esamą PIN kodą.

Na, o jei norite palikti esantį slaptažodį, o tik atsisakyti ekrano pasisveikinimo užsklandos, tada išjunkite automatinį prisijungimą prie savo paskyros. Dabar kompiuteris po kiekvieno įjungimo iškart įkels jūsų darbalaukį be jokių kitų blaškymo elementų.

 

Plačiau

Kodėl kai kurie išmanieji telefonai kraunasi lėtai ir kaip tai išs...

2018.07.24

Elektronikos remontas Klaipėdoje > sužinoti daugiau...

Pateiksime šešias pagrindines priežastis, dėl kurių gali sulėtėti jūsų išmanaus telefono krovimasis.

 

1. Neoriginalus įkroviklis

Viena dažniausių išmaniojo telefono lėtesnės įkrovimo spartos priežasčių yra netinkamas įkrovimo adapteris. Galbūt jūs naudojate kažkieno įkroviklį su nepakankama srovės galia.

Paprastai nebrangių išmaniųjų telefonų, kurie nepalaiko greito įkrovimo, originalių adapterių srovės stiprumas yra nuo 1 iki 2 A. Tiksliai sužinoti galite pažiūrėdami ant įkroviklio mažu šriftu užrašytus duomenis arba juos perskaitydami savo išmaniojo telefono pateikiamose charakteristikose.

Keičiant originalų adapterį į kitą rekomenduojame atsižvelgti į srovės galią, kuri turėtų būti identiška arba didesnė. Net jei jūs paprastai naudojatės 1 A galingumu, galite drąsiai pereiti prie 2 A adapterio srovės galingumo. Tačiau jei jūs, priešingai, su 2 A galingumu pereisite prie 1 A - išmanusis telefonas bus įkraunamas daug lėčiau.

 

2. Pažeistas USB kabelis

Jei adapterio pakeitimas neišsprendžia problemos, gali būti, kad įkrovimo greitis sumažėjo dėl paties USB kabelio. Ypač jei jis turi kokių nors mechaninių pažeidimų: galbūt jį krimstelėjo jūsų augintinis, nusilankstė laidai ar sugedo pats įkroviklio kištukas.

Tikimybė, kad dėl to jūsų įrenginys kraunasi lėtai, yra gana maža. Paprastai mechaniniai pažeidimai visiškai sugadina kabelį, tačiau galite pamėginti. Tiesiog pakeiskite laidą.

 

3. Jungties problemos

Gali būti, kad problema, susijusi su įkrovimo greičiu, yra išmaniojo telefono jungtis, kuri laikui bėgant gali surūdyti arba tiesiog užsiteršti. Įsitikinkite, kad joje nėra dulkių ir pastebimų pažeidimų.

Dantų ar mažo šepetėlio pagalba iš jungties galite pašalinti smulkių dulkių daleles. Naudoti adatą ar kitus metalinius daiktus reikėtų labai atsargiai, nes yra pavojus pažeisti kontaktus.

 

4. Didelis įrenginio apkrovimas

Įkrovimo greitį taip pat gali sąlygoti ir išmaniojo telefono foninė veikla. Būtent tada, kai prijungiate įrenginį prie maitinimo, paprastai automatiškai atsisiunčia ir diegiasi naujausios programų versijos, o antivirusinės programos pradeda tikrinti įrenginio atmintį.

Visi šie procesai reikalauja energijos suvartojimo, o tai reiškia, kad pilnai įkrauti akumuliatorių prireiks daugiau laiko nei įprastai. Norėdami sužinoti kurios programos aktyviai naudoja energiją, išmaniojo telefono nustatymuose suraskite skyrelį „Baterija“ arba „Akumuliatorius“. Tiesiog uždarykite nereikalingas programas ir taip galėsite sumažinti įrenginio resursų apkrovą.

 

5. Baterijos galiojimas

Ličio jonų baterijos, kurios dažniausiai naudojamos išmaniuosiuose telefonuose, turi savo gyvavimo trukmę. Paprastai ji apskaičiuojama tam tikru įkrovimo skaičiumi, po kurio sumažėja baterijos efektyvumas. Kartu su tuo taip pat gali sulėtėti ir pats įkrovimo greitis.

Tai ypač aktualu prietaisams, kurie aktyviai naudojami 3-4 metus. Išmanieji telefonai, kurie palaiko greitą įkrovimą, jau antraisiais metais gali turėti baterijos problemų.

Ši problema išsispręs tik pakeitus bateriją. Telefonuose, kur nenusiima galinis dangtelis, patiems pakeisti bateriją bus sunku. Tikslingiausia būtų kreiptis į įgaliotą aptarnavimo centrą, telefonų remonto taisyklas, pvz. sugedo.lt

 

6. Numatytasis įkrovimo greičio sumažinimas

Beveik visos technologijos, turinčios greito įkrovimo funkciją, specialių valdiklių pagalba, pačios renkasi galingumą, lėtindamos įkrovimą, kai pasiekiamas tam tikras įkrovimo procentas. Štai kodėl nuo 0 iki 50% kai kurie išmanieji telefonai yra pakraunami per pusę valandos, o likę 50% kraunami dar valandą. Tai daroma todėl, kad lėčiau eikvotusi baterija ir pailgėtų jos tarnavimo laikas.

Dėl tos pačios priežasties kai kurios pažangios įkrovimo technologijos nakties metu iki minimumo sumažina maitinimo greitį ir iki ryto bateriją pakrauna 100%. Ar įrenginys turi tokias parinktis galite patikrinti prietaiso nustatymų skyrelyje „Baterija“.

 

Plačiau

Viskas, ką reikia žinoti apie oficialiai pristatytą „Samsung Gala...

2018.08.10



„Samsung“ vakar pristatė „Galaxy Note 9“, galingiausią „Note“ serijos telefoną. Nors prietaisas atrodo daug žadantis, jo dizainas yra gana panašus į praeitų metų „Galaxy Note 8“. Be šio įrenginio, „Samsung“ taip pat pristatė ir kitų unikalių produktų.

„Samsung“ renginyje pristatė „Galaxy Watch“

Jei nematėte kompanijos renginio, supažindinsime, kad yra du „Galaxy Watch“ modeliai: 46 mm sidabrinis ir 42 mm juodas bei auksinis. „Samsung Galaxy Watch“ 46 mm versija palaiko 3G/LTE ryšį, o 42 mm modelis palaiko„Bluetooth“. Laikrodis pagamintas taip, kad palaikytų belaidžio krovimo funkciją, ko nesulaukėme „Gear“ laikrodžių serijoje.

 

Ekranas ir kitos ypatybės

Du modeliai turi skirtingus ekrano dydžius. 46 mm modelis naudoja 1.3 colių Super AMOLED ekraną ir 472 mAh bateriją, o 42 mm modelis turi 1.2 colių Super AMOLED ekraną su 270 mAh baterija. Plokštę apsaugo „Gorilla DX+“ stiklas. Laikrodis turi 5ATM ir IP68 atsparumo vandeniui sertifikatus.

 



Pasak kompanijos, „Samsung Galaxy Watch“ tarnaus kelias dienas po pilno įkrovimo. „Galaxy Watch“ turi širdies ritmo monitorių, kuris buvo papildytas keliomis funkcijomis. Laikrodis taip pat gali fiksuoti miego kokybę.
 

Galingumas ir našumas
 

Prietaisas naudoja „Samsung Tizen OS 4.0“ operacinę sistemą ir yra varomas „Exynos 9110“ dviejų branduolių 1.15 GHz procesoriumi. Prietaisas turi daug jutiklių, kaip širdies ritmo monitorių, akcelerometrą, giroskopą, aplinkos šviesumo jutiklį ir barometrą. LTE modelis turi 1.15 GB RAM ir 4 GB vidinės atminties, o „Bluetooth“ modelis naudoja 768 MB RAM su tiek pat vidinės atminties.




 

Kaina ir prieinamumas
 

„Samsung Galaxy Watch“ 42 mm modelis pasirodys rugpjūčio 24 dieną Jungtinėse Valstijose, rugpjūčio 31 dieną Pietų Korėjoje. Kitos valstybės laikrodžio sulauks rugsėjo 14 dieną. LTE modelio nebus galima įsigyti dar bent kelis mėnesius. 42 mm „Bluetooth“ modelis kainuos 287€, o didesnis 46 mm LTE modelis bus parduodamas už 305€.



 

Plačiau

„Xiaomi“ pigusis flagmanas „POCO F1“ bus parduodamas 60 skirti...

2018.08.29

„POCO F1“ yra pirmasis „Xiaomi“ dukterinės kompanijos „POCOPHONE“ telefonas. Tai yra pigiausias flagmanas pasaulyje, naudojantis „Snapdragon 845“ čipsetą. Telefonas praeitą savaitę pasirodė Indijoje, o dabar jis pasieks dar 60 skirtingų valstybių. Kompanija neseniai rengė renginius Dubajuje, Paryžiuje bei Honkonge, kuriuose pažymėjo tarptautinį telefono pasirodymą.

 Panašu, kad „OnePlus“ ir kitiems gamintojams ši žinia kelia nerimą.

„Xiaomi POCO F1“ gali būti sukonfigūruotas iki 8 GB RAM ir 256 GB vidinės atminties ir vistiek kainuos mažiau negu kiti flagmanai.

„Xiaomi“ neseniai socialiniame tinkle „Twitter“ pasidalino valstybių sąrašu, kuriose pasirodys pigusis flagmanas. Sąraše yra paminėta 30 Europos valstybių, tarp kurių yra ir Lietuva, 14 Azijos valstybių, 14 Artimųjų Rytų bei Afrikos valstybių ir 4 Pietų / Šiaurės Amerikos šalys. Nors „Xiaomi“ neatskleidė kainos kiekvienai valstybei, kai kurios kainos jau yra žinomos iš anksčiau. Pavyzdžiui, 6 GB RAM ir 64 GB vidinės atminties modelis kainuos 360€ Prancūzijoje, o 6 GB / 128 GB variantas kainuos 400€.

Ispanijos vartotojai už pagrindinį modelį turės mokėti 330€, o 128 GB variantas jiems taip pat kainuos 400€. Italijoje 64 GB variantas kainuos 329€, tačiau 128 GB varianto kaina dar nėra žinoma. Rusijoje „POCO F1“ su 6 GB RAM ir 64 GB vidinės atminties bus parduodamas už 20990 rublių, o 128 GB modelis kainuos 25990 rublių.




„Xiaomi POCO F1“ naudoja 6.18 colių Full HD+ ekraną su 2246 x 1080 rezoliucija. Telefonas yra varomas „Snapdragon 845“ 64 bitų aštuonių branduolių procesoriumi ir naudoja dvigubą 12 MP + 5 MP galinę kamerą.

„Xiaomi“ nepagailėjo 4000 mAh baterijos. „POCO F1“ taip pat naudoja skysčių aušinimo sistemą ir „Android 8.1 Oreo“ operacinę sistemą su pritaikyta „MIUI“ versija. Telefonas ketvirtajame metų ketvirtyje sulauks „Android 9 Pie“ atnaujinimo. Prietaisas taip pat naudoja priekinę išpjovą ir apatinį rėmelį.

 

Plačiau

8 priežastys žaisti „Monster Hunter World“ kompiuteryje

2018.09.16

Legendinio žaidimo serijų tęsinys dabar prieinamas ne tik konsolėse, bet ir „Windows“ sistemoje.

1. „Monster Hunter World“ parodys ką gali jūsų žaidimų kompiuteris

„Monster Hunter World“ pasaulis yra pilnas įvairiausių detalių, kurias tiesiog malonu stebėti: vėjas siaučia medžių viršūnėse, lapai sušlampa nuo lietaus, žaibo šviesos mirksi olose, aplink skraidžioja vabzdžiai, o kur dar kruopščiai sukurti monstrai ir kiti personažai.

Jei turite galingą žaidimų kompiuterį ir ieškote žaidimo, kurį galėtumėte žaisti maksimaliai išnaudodami kompiuterio galimybes, „Monster Hunter World“ tam tobulai tinka. Minimalūs sistemos reikalavimai: „Intel Core i5-4460“ (3,4 GHz) ir „NVIDIA GeForce GTX 760“ vaizdo plokštė. Komfortiškam žaidimui su maksimalia grafika, reikės „i7“ procesoriaus ir „GTX 1060“ vaizdo plokštės.

2. Žaidime sukurtas įdomus siužetas

Skirtingai nuo daugelio ankstesnių žaidimo serijų, čia yra apgalvotas kiekvienas siužetas, suplanuotos scenos, ir tikroviškas žaidėjo „perkėlimas“ į medžiotojų ir monstrų pasaulį. Įspūdinga įžanga, ekrano užsklandos ir dialogai, kurių nesinori praleisti, išsamiai paaiškins viską, kas vyksta žaidime tiems, kurie niekada nežaidė „Monster Hunter“.

Žaidimas netgi turi savo kalbą - nustatymuose galite pasirinkti ją. Vertimas bus rodomas subtitruose.

3. Kiekvieno monstro nužudymas - tikras iššūkis

Monstrų medžioklė su didžiuliu ginklų, spąstų ir kitų daiktų arsenalu - pagrindinė veikla žaidime. Todėl kūrėjai šį procesą bandė padaryti kuo įdomesniu.

„Monster Hunter World“ pasaulyje apgalvota kiekviena smulkmena, o dauguma detalių nėra tik paprastos dekoracijos. Tai yra ištekliai, skirti eleksyro kūrimui, spąstai ir šarvai kovai su monstrais. Nesunkiai nugalėti mūšyje galima tik silpniausius monstrus. Kitais atvejais jūs turite rimtai pagalvoti apie tinkamą įrangos pasirinkimą, o taip pat atsižvelgti į priešininko silpnąsias vietas.

Priešininkai čia yra protingi ir išradingi - jie pasirengę jus įveikti. „Monster Hunter World“ žaidime jūs visada esate paprastas medžiotojas ir einate prieš akivaizdžiai stipresnį priešą. Jūs turite panaudoti visus savo triukus: įviliokite monstrą į lianų spąstus arba ant judančių akmenų, kurie privers juos nukristi. Taip pat galima monstrus sutelkti į tarpusavio kovą ir pasislėpus stebėti, kaip ji vyksta. Veikti galite įvairiai, bet faktas, kad norint laimėti, turite parodyti sąmojį ir tikslų skaičiavimą.

4. Daug įdomių ginklų, kuriuos reikia pačiam sukurti

Iš viso „Monster Hunter World“ yra 14 rūšių ginklų, o pasirinkimuose galite rasti labai neįprastus daiktus - pavyzdžiui, kombinuotas ietis su ginklu ar skydą su kardu. Jūs galite išbandyti visas ginklų rūšis jau pačioje žaidimo pradžioje. Bet net tinkamai parinktas ginklas be atnaujinimo greičiausiai nepadės nugalėti rimto monstro.

Įdomiausia yra tai, kad ginklų čia neduoda kaip apdovanojimo už pergalę. Juos, kaip ir kitą įrangą, būtina kurti savarankiškai, gaminant iš monstrų dantytus kardus ir odinius šarvus. Mes jau kalbėjome apie puikią žaidimo grafiką ir dėmesį detalėms. Taigi, pagal jūsų aprangą visada bus galima suprasti, kurį monstrą neseniai nugalėjote.

Žaidime yra pamokos pradedantiesiems, kur paaiškinama pagrindinės smūgių kombinacijos, tačiau, norint įvaldyti visus ginklų tipus atitinkamame lygyje, reikės daug mokytis. Čia yra ir dvigubos geležtys, smūgiuojančios priešininkui, plaktukai, šarvai ir dešimtys kitų ginklų. Kai kurie iš jų yra tinkami žaidžiant vienam žaidėjui, kiti - kai kovojama komandoje.

5. Didžiulis pasaulis, kurį įdomu tyrinėti

Net ir labai įtraukiančioje kovoje galite pavargti. Tuo atveju žaidimas pasiūlys daugybę kitokių užduočių renkant išteklius arba nugalint silpnus monstrus. Ir dar: „Monster Hunter World“ pasaulyje jūs galite gaudyti žuvį ir išgauti naudingus ingredientus iš augalų. Čia visi gyvena savo gyvenimą, net jei tuo metu jūs nedalyvaujate kovoje: pavyzdžiui, monstrai gali patys pradėti kovoti vienas su kitu.

„Monster Hunter World“ žaidime yra keturi didžiuliai žemėlapiai su medžiais, uolomis ir urvais, kuriuos galima tyrinėti, ieškant naujų paslapčių. Galima pereiti į patinkantį pasaulį. 

6. „Monster Hunter World“ įdomu žaisti ir su draugais ir su atsitiktiniais žaidėjais

Su draugais ar kitais žaidėjais gaudyti monstrus yra lengviau ir įdomiau: žaidėjai ne tik padeda vieni kitiems, bet ir tampa tikra komanda, mūšyje pasiskirsto vaidmenimis ir žaidimo taktika. Galite žaisti tiek su draugais, tiek su atsitiktiniais žaidėjais iš skirtingų šalių - ryšio kokybė žaidime yra puiki. Komandinį žaidimą įvertino daugelis žmonių: „Monster Hunter World“ jau pabuvojo rekordinėje lentelėje pagal vienu metu žaistą žaidėjų skaičių komandoje.

Jei nesate komandinių žaidimų mėgėjas, „Monster Hunter World“ galite žaisti vienas. Tiesa, tolesnis judėjimas pagal siužetą bus šiek tiek sudėtingesnis. Vienas žaidėjas turi tas pačias vietas ir užduotis kaip ir žaidžiant komandoje. Tokiu atveju kovoje padės katės, kurios atitraukia priešą ir sugeba padaryti nedidelę žalą.

7. Visai nesvarbu ar žaidėte ankstesnes žaidimo dalis

„Monster Hunter World“ tikrai sudėtingas žaidimas, tačiau šįkart „Capcom“ kūrėjai atsigręžė į naujokus. Visi ankstyvieji istorijos etapai yra kartu su scenų paaiškinimu ir išsamiu aprašymu, kurie padės jums įgyti pagrindinių įgūdžių.

Žinoma, iš karto jūs negalėsite visiškai suprasti žaidimo mechanizmo, bet peržiūrėję paaiškinimus ir tai kas jus domina, pradėsite tyrinėti, įsiminti ir eksperimentuoti. Na, nepamirškite apie žaidėjų bendruomenę - visada galite paklausti kitų žaidėjų patarimų ar pažiūrėti parodomuosius vaizdus „YouTube“.

8. Tai puikus žaidimas 

RPG žaidimai yra ypač įdomūs tiems, kurie pripratę įsitraukti į sudėtingus procesus ir siekia nuolat tobulėti. „Monster Hunter World“ - nėra išimtis. Herojaus čia negalima ištobulinti, bet jūs galite atnaujinti įrangą: padidinkite atakos jėgą, pagerinkite šarvus ir padidinkite galimybę gauti išteklių iš nugalėtų monstrų. Įgūdžių jėgą ir skirtingas įrangos savybes galima sukaupti: galingiausių derinių kūrimas gali užtrukti ilgas valandas.

Tiems, kurie įpratę žaidimo įdomumą vertinti, pagal jame praleistą laiką, „Monster Hunter World“ - tam tinkamas. Pirmiausia, jį galima priskirti klasikiniam kovų žaidimui. Čia kartojami tie patys veiksmai, norint patobulinti personažą. Tik čia šie veiksmai neapsiriboja šablonais, nes kiekvienas monstras yra unikalus ir protingas, turi savo sugebėjimus ir silpnybes. Antra, norint tapti profesionaliu žaidėju, reikės praleisti ne tik dešimtis valandų kovojant, bet ir išmokti didelį kiekį informacijos.

Žaidimo sėkmė padidina plėtimosi galimybes kitose sistemose, o tai reiškia, kad „Monster Hunter World“  nepasens bent jau kelerius metus.

 

Plačiau

Kuom skundžiasi „iPhone Xs“ ir „Xs Max“ vartotojai – 3 ...

2018.10.02

 

Nenatūralūs „selfi“ pasirodė esanti mažiausia blogybė.

Problemos su įkrovimu miego režime

Daugelis naujų „iPhone Xs“ savininkų pranešė apie problemas, susijusias su įkrovimu miego režime. Kai kuriems išmanus telefonas įjungiant ekraną, tiesiog nustoja krautis, kai kuriems - tiesiog „pakimba“. Tai galioja kraunant tiek laidiniu, tiek ir belaidžiu įkrovimu.

Šią rimtą problemą taip pat pastebėjo gerai žinomas blogeris, „YouTube“ kanalo „Unbox Therapy“ vedėjas. Jis atliko vizualinį testą naudodamas aštuonis naujuosius „iPhone Xs“ ir „Xs Max“. Visi jie buvo prijungiami prie įkrovimo, kuomet ekranas buvo išjungtas.

Iš aštuonių - penki išmanieji telefonai atsisakė krautis būdami miego režime, o vienas „iPhone Xs Max“ visiškai „pakibo“. Tik du įrenginiai neturėjo jokių problemų - prijungus pakrovėją, jie tuoj pat pradėjo krauti akumuliatorių.

Pranešama, kad ši situacija yra svarbi ne tik naujiems „iPhone Xs“, bet ir senesniems modeliams, atnaujintiems iki „iOS 12“. Labiausiai tikėtina, kad problema yra grynai programinėje įrangoje, ir „Apple“ greičiausiai ją pašalins. Verta laukti atnaujinimo, kuris ištaisys klaidą.

Problemos su internetu

Be to, nemažai vartotojų skundžiasi dėl labai lėto LTE ryšio. Problema gali būti dėl operatoriaus, nes daugumoje atvejų yra „Verizon“ abonentai. Taip pat galima problema yra naujųjų modemų gedimas pačiuose išmaniuosiuose telefonuose.

Kita problema jau yra susijusi su „Wi-Fi“. Kai kurie vartotojai pastebėjo, kad išmanieji telefonai gerai veikia 2.4 GHz tinkluose ir nepersijungia prie 5 GHz tinklo. Net jei prisijungsite prie 5 GHz dažnių juostos, išmanieji telefonai vėliau patys gali pereiti prie labiau tinkamo 2,4 GHz tinklo.

Galbūt tai taip pat yra programinės įrangos problema, kuri bus išspręsta naudojant vieną iš „iOS 12“ atnaujinimų.

Automatinis asmenukių patobulinimas 

Trečioji problema, kuri sukėlė kai kurių vartotojų pasipiktinimą, teisingai gali būti apibudinta kaip neanonsuota funkcija. Čia kalbama apie automatiškai patobulintą asmenukių funkciją, kurios neįmanoma išjungti. Numatyta, kad fotoaparatas sušvelnina veido odos nelygumus, todėl nuotrauka nėra tokia natūrali kaip su „iPhone X“ išmaniuoju telefonu.

Vartotojai į tokį „grožio efektą“ reagavo skirtingai. Buvo ir tokių, kurie manė, kad „iPhone Xs“ darytose nuotraukose jie atrodo dar gražesni nei iš tiesų yra. Tačiau daugelis vartotojų buvo nepatenkinti pernelyg lygios odos efektu. 

Dažnai pastebime, kad skirtumus pamatome tik tiesioginio palyginimo su „iPhone X“ metu, todėl vargu ar naujus apdorojimo algoritmus galima vadinti didele problema. Jie paprasčiausiai tapo kitokie, ir tai visai normalu.

 

Plačiau

Pristatytas pirmasis 10 GB RAM telefonas – „Xiaomi Black Shark...

2018.10.23

„Xiaomi“ dukterinė kompanija „Black Shark“ pagaliau išleido antrąjį žaidimams skirtą telefoną. Šiandien Kinijoje buvo pristatytas „Black Shark Helo“, kurio parametrai lygiuojasi su kitais didelio pajėgumo telefonais.

 Bendras prietaiso dizainas yra panašus į jo pirmtako, tačiau žaidimams skirtas įrenginys sugebėjo pažymėti vieną pasiekimą. Tai yra pirmasis telefonas pasaulyje, palaikantis 10 GB RAM.

„Xiaomi Black Shark Helo“ parametrai, funkcijos, kaina ir daugiau.

„Black Shark Helo“ yra varomas „Snapdragon 845“ čipsetu ir naudoja 10 GB RAM bei 256 GB vidinės atminties. Telefonas naudoja 6.01 colio Full HD+ AMOLED ekraną su 18:9 vaizdo santykiu. Pristatymo metu kompanija paminėjo, kad „AnTuTu“ bandymuose telefonas surinko 309237 balus.

Telefono gale vis dar galima rasti šviečiantį „Black Shark“ logotipą. Naujojo prietaiso šonuose taip pat yra integruotos LED juostelės. Žaidimams skirtas prietaisas naudoja dvigubos galinės kameros sistemą (20 MP + 12 MP). Priekinės kameros raiška siekia 20 MP. Ji taip pat gali atpažinti skirtingas scenas. Kameros palaiko grožio ir portreto rėžimus, kadangi juos vertina vartotojai iš Kinijos.

4000 mAh baterijos dėka, žaidimus bus galima žaisti šiek tiek ilgiau negu su dauguma kitų prietaisų. Telefonas bus parduodamas su 18 vatų įkrovikliu. Siekiant užtikrinti puikią garso kokybę, buvo įmontuotos stereo kolonėlės telefono priekyje.




Telefonas taip pat turi tris mikrofonus. Du iš jų yra standartiniai mikrofonai, o trečiasis skirtas skambučiams, esant žaidimo sesijoje. Telefonas kairėje pusėje turi specialų mygtuką, skirtą apriboti fono programėlių veiklai.

Laimei, prietaisas turi „USB Type-C“ bei 3.5 mm ausinių lizdus. Nors telefonas gali talpinti dvi SIM korteles, jis nepalaiko microSD kortelės. Kad telefonas nekaistų, „Black Shark Helo“ naudoja dviejų šiluminių vamzdžių aušinimo sistemą. Prietaisą iš pradžių bus galima įsigyti tik Kinijoje. Prekyba prasidės nuo spalio 30 dienos. Pagrindinis modelis kainuos 3199 juanius (~402€). Jis naudos 6 GB RAM ir 128 GB vidinės atminties. 8 GB RAM / 128 GB vidinės atminties modelis bus parduodamas už 3499 juanius (~439€). Deja, 10 GB RAM ir 256 GB vidinės atminties modelio kaina šiuo metu nėra žinoma.

 

Plačiau

5 „Android“ programos, padėsiančios mesti rūkyti

2018.11.20

Rūkymas yra vienas iš kenksmingiausių žmonių įpročių. Nuolatinis kvėpavimas dūmais sukelia lėtą ir dėl to net nepastebimą organizmo apsinuodijimą, pažeidžiantį plaučius, širdį, skrandį. Atsikratyti šio blogo įpročio svajoja visi rūkaliai. Čia yra penkios programos, kurios padės tai padaryti.

Noriu jus iš karto įspėti, kad šios „Android“ programos nėra panacėja. Pirmoji ir svarbiausia sėkmės sąlyga yra jūsų tvirta valia ir nusiteikimas. Išmaniame telefone atsisiųstos programos gali būti naudojamos kaip papildomas įrankis, kuris leidžia greitai pasiekti pageidaujamą rezultatą.

„Just Quit Smoking Hyperactive“

Ši programa mėgina įtakoti jūsų logiką, atskleisdama visus gyvenimo be cigarečių privalumus. Kai pirmą kartą paleisite programą, turėsite įvesti vidutinį surūkomų cigarečių kiekį per dieną, bei jų kainą. Po to programa parodys jūsų be cigarečių praleistą laiką ir sutaupytus pinigus. Papildomai motyvacijai yra atlygio sistema ir galimi pokalbiai su žmonėmis, mėginančiais atsikratyti rūkymo įpročių.

„Quit Smoking Slowly“

Yra keletas skirtingų būdų atsikratyti rūkymo. Kai kurie meta rūkyti kai tik nusprendžia tai padaryti, kiti labiau linkę įpročio atsikratyti lėtai ir palaipsniui. Būtent dėl jų ir buvo sukurta ši programa. Ji sudarys jums specialų planą kaip kasdien sumažinti cigarečių skaičių ir padės stebėti šį įgyvendinimą. Vartotojų patogumui programa įdiegiama darbalaukyje. Lieka tik išmokyti save griežtai laikytis šios programos rekomendacijų.

„QuitNow!“

„QuitNow“ yra viena iš populiariausių tokio pobūdžio programų. Be to, kad programa skaičiuoja dienas praleistas be cigarečių ir sutaupytus pinigus, ji rodo jūsų sveikatos gerėjimo pažangą, kas turėtų suteikti papildomų jėgų ir tvirtumo įgyvendinant savo ketinimą mesti rūkyti. Be to, galite kalbėtis su kitais žmonėmis, kurie taip pat meta šį įprotį, jie padės, patars, pasidalins savo patirtimi ar tiesiog jus pasveikins.

„Mano paskutinė cigaretė“

Ši programa pasirinko paprastą, bet gerai veikiantį būdą, kaip paskatinti žmogų mesti rūkyti. Mirties baimė yra vienas iš efektyviausių argumentų, ir čia šis argumentas plačiai panaudojamas. Čia rodomos siaubingos rūkalių vidaus organų nuotraukos, jos pateikiamos su atitinkamais paaiškinimais. O pagrindiniame ekrane pamatysite savo širdies, plaučių ir kraujotakos išsivalymo procesus, po to kai mesite rūkyti. Pasak kūrėjų, šie duomenys gaunami iš rimtų medicininių tyrimų, tad jais galima pasitikėti.

„Get Rich or Die Smoking“

Programėlė „Get Rich or Die Smoking“ skirta tiems žmonėms, kurie nelabai rūpinasi savo sveikata, tačiau jiems kelia susirūpinimą piniginės turinys. Programoje daugiausia dėmesio skiriama aprašymui kiek daug puikių dalykų ir malonumų galėsite sau leisti, jei nustosite savo pinigus versti tabako dūmais. Jums reikia nurodyti daikto, kurį norite nusipirkti kainą, o programa nedelsdama apskaičiuos kiek dienų reikia susilaikyti nuo cigarečių, kad galėtumėte sutaupyti šią sumą.Tada galėsite įsigyti naują telefoną ar nešiojamąjį kompiuterį ir tuo pasidžiaugti prieš kitus vartotojus taip dar labiau sustiprindami savo pasiryžimą mesti rūkymo įprotį.

Kokius kovos su rūkymu būdus naudojate jūs? 

 

Plačiau

VPN Lite – greitas, nemokamas virtualus privatus tinklas be regi...

2018.12.05

 

Paprasta „iOS“ ir „Android“ programa, kurios pagalba galite pasiekti užblokuotas svetaines vos vienu prisilietimu.

Nauja paslauga „KeepSolid“ yra paprastesnė ir patogesnė, ir be to ji visiškai nemokama. Čia nereikės registruotis ir neteks stebėti erzinančių reklamų.

Įdiegus VPN Lite (iš anglų kalbos „virtual private network“ - virtualus privatus tinklas) , jums tereikia atidaryti programą ir paspausti vieną mygtuką. Po poros sekundžių išmanusis telefonas prisijungs prie VPN serverio, ir galėsite naršyti užblokuotas svetaines, išsaugodami anonimiškumą.

Paslauga neišsaugo vartotojų prisijungimo, o ryšys nustatomas saugiu ryšiu naudojant 128 bitų srauto šifravimą. VPT Lite greitis veikia be trukdžių. „Speedtest“ rodo iki 50 Mbit / s, o tai kaip VPN tinklui - gana gerai. Vidutinė ping'o reikšmė 350 ms yra didoka, tačiau mažai tikėtina, kad jūs žaisite internetinius žaidimus per VPN. 

Be to, kad yra nemokamas režimas, programos pasirinkimuose taip pat rasite papildomą prenumeratą už 30 USD (apie 27 €) per metus. Tai leis jums naudoti ne tik JAV serverį, bet ir daugiau nei 400 kitų serverių 70 pasaulio šalių. Be to, naudodamiesi mokama prenumerata, galite pasirinkti 256 bitų šifravimą ir pakeisti standartinį IKEv2 protokolą į „KeepSolid Wise“. 

 

Plačiau

10 „Android“ Launcher priemonių, kurios neturi įkyrios reklamos

2018.12.28

Sąrašas tiems, kurie pavargo nuo erzinančių mokamų pasiūlymų ir aukščiausios kokybės temų pasiūlymų.

1. Evie Launcher

Paprasta ir miela paleidimo priemonė, kuri užima mažai vietos ir sparčiai veikia. Ji palaiko piktogramų dydžio nustatymus, leidžia keisti piktogramų stulpelių ir eilučių skaičių pagrindiniame ekrane, turi paprastą ir patogų programų meniu, gali paslėpti retai naudojamas programas. Trumpai tariant, sugeba viską, ką ir turi mokėti paleidėjas.

Valdyti „Evie Launcher“ galite pasirinktų gestų pagalba. Paieškos juosta, kuri yra pradiniame ekrane, leidžia atlikti paiešką ne tik „Google“, „Bing“ ir „DuckDuckGo“ paieškos sistemose, bet ir tarp įdiegtų programų.

2. Microsoft Launcher

Vienas iš funkcionaliausių nemokamų paleidėjų, esančių „Google Play“ parduotuvėje. Programos nustatymų gausoje iš pradžių galite net susipainioti. Paleidėjas gali automatiškai atsisiųsti „Bing“ vaizdus ir nustatyti juos kaip fono paveikslėlius. Jis palaiko temas ir piktogramų paketus, rodo naujienų kanalą ir „greitą peržiūrą“ su valdikliais, kalendoriaus įvykiais, oru, užduotimis. 

„Microsoft“ paleidimo įrenginys yra „Android“ „Microsoft“ ekosistemos dalis, todėl jį diegiant, paklaus ar reikia prisijungti prie paskyros (pasirinktinai), ir tada neįkyriai pasiūlys įdiegti „Office“, „Skype“, „SwiftKey“ klaviatūrą ir kitas programas. Visa tai yra visiškai nemokama, o programos bus sinchronizuojamos su jūsų kompiuteriu, kuriame veikia „Windows 10“. 

3. Lawnchair Launcher

Šis paleidimo įrenginys sukurtas tiems vartotojams, kurie mėgsta į „Google“ „Pixel Launcher“, bet dar neįsigijo „Pixel“ išmaniojo telefono. Jis turi atvirą kodą ir keletą papildomų nustatymų, beveik visiškai imituoja „Pixel Launcher“.

Nors „Lawnchair Launcher“ užima mažiau nei 4 MB, tačiau jame yra daug galimybių. Paleistuvas siūlo šviesias ir tamsias temas, palaiko piktogramų paketus, o piktogramų tinklelį, jų dydį ir teksto antraštes galima pritaikyti.Išplečiama doko juosta su dažniausiai naudojamomis programomis, todėl prireikus ten bus rodomos dvi eilės piktogramų.

4. Rootless Launcher

Kaip ir ankstesnė programa, „Rootless Launcher“ yra atviro kodo. Paleidėjas gražiai atrodo, užima mažai vietos ir nevargina naudotojo daugybe nustatymų. Jis taip pat imituoja „Pixel“ apvalkalą.

Paleidėjas palaiko trečiųjų šalių piktogramų paketus, turi integruotas šviesiąsias, tamsiąsias ir skaidriąsias temas. Leidžia pasirinkti ir formuoti piktogramų formą: apvalią, lašo, kvadrato ir pan. Tiesa, paskutinė funkcija veikia ne su visomis piktogramomis. Kažkokių įmantrių privalumų čia nėra, bet tai tik geriau.

5. Lean Launcher

„Lean Launcher“ yra panašus į „Rootless“ ir „Lawnchair“ kaip du vandens lašai. Čia taip pat yra šviesios ir tamsios temos, kurios automatiškai gali keistis. Paleistuvą galima valdyti paprastais gestais. Braukiant dviem pirštais žemyn - atidaromi nustatymai, o dukart palietus - blokuojamas ekranas.

„Lean Launcher“ leidžia keisti piktogramų formą ir įdiegti trečiųjų šalių piktogramas. Jei reikia, galite slėpti etiketes ir paslėpti nereikalingas programas, koreguoti ekrano apačioje esantį paieškos juostos dydį ir spalvą.

6. TSF Launcher 3D Shell

Labai savotiškas paleidėjas, nepanašus į kitus. Jo pagrindas - įspūdingos animacijos. Trimačiai posūkiai, darbalaukyje plaukiojantieji objektai, efektų gausa - vargu ar TSF paleidimo įrenginys patiks negalingiems išmaniųjų telefonų savininkams. Bet grožybių mėgėjams, jis patiks.

Čia rasite objektų pašalinimą, meniu atidarymą, darbalaukių pajungimą per TSF paleidimo priemonę lydimą gražių efektų, kurių pasirinkimas yra gana didelis. Kartu su paleidimo įrenginiu iš TSF galite atsisiųsti ir 3D valdiklius: jie taip pat atrodo labai įspūdingai. Paleistuvą valdo mygtukai ir gestai. Jei pageidaujate, jo išvaizda gali būti keičiama naudojant trečiųjų šalių temas.

7. Nova Launcher

Tai populiariausias „Google Play“ paleidėjas ir tai yra pelnyta. „Nova Launcher“ palaiko daugybę temų ir piktogramų, leidžia pritaikyti kiekvieną piktogramą pagrindiniame ekrane, suteikia patogų slinkimą labiausiai reikalingoms programoms, be to jis labai greitas.

Šis paleidiklis turi aukščiausios kokybės versiją, kurioje yra keletas papildomų funkcijų. Įsigydami „Nova Launcher Prime“, jūs galėsite įjungti pranešimų rodymą programų piktogramose, paslėpti nereikalingas programas ir naudoti gestus. Bet ir nemokama versija yra tinkama naudoti ir joje nėra reklamos.

8. Action Launcher

Dar vienas populiarus paleidėjas, kurio nemokamoje versijoje nėra reklamos. Jis yra dekoruotas „Material Design“ stiliumi. „Action Launcher“ paleidimo priemonė suteikia vartotojams patogų doką su „Google“ paieškos juosta ir pritaikomu programų meniu, paslėpdama mažiau naudingas piktogramas.

Mokamoje versijoje galite įgalinti automatinį temos koregavimą prie fono spalvos, taip pat nustatyti darbalaukio nustatymus, kad jie netyčia nepasikeistų. Be to, „Action Launcher Plus“ programoje yra prieinamas ir orų valdiklis.

9. Poco Launcher

Gražus paleidiklis, kuris naudojamas „Pocophone F1“ įrenginyje. Jis labai panašus į MIUI sistemos pradinį ekraną, tačiau su vienu reikšmingu skirtumu: „Poco“ paleidimo įrenginyje yra programų meniu, kuriame programos suskirstytos į kategorijas. Tai daug geriau nei MIUI programos, išsidėsčiusios visame pagrindiniame ekrane.

Nustatymuose galite pasirinkti piktogramų paketą, sureguliuoti meniu grupavimą, keisti piktogramų dydį ir išdėstymą, netgi rūšiuoti pagal spalvas, kad galėtumėte lengviau orientuotis. Tai paprastas ir patogus paleidėjas, kuris iš MIUIapvalkalo paėmė tai, kas geriausia.

10. Siempo

„Siempo“ paleidėjas turi tai, kas reikalinga minimalizmui. Čia nėra nieko, kas galėtų blaškyti jūsų dėmesį. Tik juodas tekstas ir piktogramos baltame fone. „Siempo“ tikslas - neleisti jums blaškytis, nesvarbu kas tai būtų: socialiniai tinklai, momentiniai pranešimai ar kita. Jis skirtas koncentracijai ir produktyvumui didinti.

„Siempo“ jūsų pradinį ekraną pakeičia paprastu vienspalviu meniu, kuris schematiškai rodo tik būtiniausias programas. Tos pačios piktogramos, kurios gali trukdyti ir atitraukti jus nuo darbo, yra paslėptos. Taip pat „Siempo“ galite pritaikyti taip, kad būtų rodomi pranešimai tik tam tikru laikotarpiu, taip jie neblaškys jūsų dėmesio. Nustatymų čia yra nedaug ir jie yra nesudėtingi.

 

Plačiau