STRAIPSNIAI
Aktualios naujienos
Naujausia mūsų klientams aktuali informacija

Microsoft pradės blokuoti labai paprastus slaptažodžius

2016.05.27

Siekiant užtikrinti didesnį vartotojų saugumą Microsoft pradės kampaniją prieš ypač paprastus ir silpnus slaptažodžius. Anot Microsoft nebegalėsite naudoti tokių paprastų skaičių kombinacijų kaip "123456" ar elementarios raidyno kombinacijos kaip "qwerty". Bus rengiami specialūs seminarai orientuoti į interneto saugą, asmeninės informacijos apsaugojimo būdus bei kitus svarbius savisaugos elementus. Automatizuota sistema jau netrukus turėtų pradėti nebeleisti naudoti minėtų slaptažodžių, susidūrus su tokia situacija privalėsite pasikeisti savo apsaugos kodą į kokį nors saugesnį. 

Skatiname stiprinti savo slaptažodžius ne tik Microsoft erdvėje, bet ir kituose sferose. 

 

Plačiau

Xiaomi Mi5s žada būti dar stipresnis varžovas konkurentams

2016.07.07

Xiaomi flagmano Mi 5 atnaujintas modelis pasižymės dar aukštesnėmis specifikacijomis nei buvo manyta. Rytų žemynuose populiariausių telefonų gamintojai Xiaomi žengia užtikrintu žingsniu pirmyn, nesenai pasirodęs Mi 5 buvo priimtas kaip labai sėkmingas telefonas, o netrukus pasirodysiantis atnaujinimas Mi 5s pasipuoš dar daugiau žavesio suteiksiančiu stikliniu rėmu, taip pat dviguba galine kamera. 

Manoma į komplektaciją pirmą sykį bus įtrauktas ir labai jautrus pirštų antspaudų daviklis. Kalbama, kad šis modelis bus lyginamas su kitu flagmanu - Mi Note 2. Nors Xiaomi lėtai, bet užtikrintai braunasi į Europos rinką, Lietuvoje telefonų populiarumas išlieka minimalus.

 

Plačiau

Battlefield 1 atviras Beta testas jau šio mėnesio pabaigoje

2016.08.17

Žaidimų kūrėjai Dice, išgarsėję kaip Battlefield serijos autoriai, skelbia atvirą naujausios dalies testą. Kiekvienas norintis išbandyti serijos sugrįžimą į pradmenis, tai galės padaryti jau Rugpjūčio 31d. Žaidimo veiksmas atvaizduos autentiškus pirmojo pasaulinio karo įvykius, leis įsijausti į įvairių kareivių personažus, milžiniškuose 64 žaidėjų žemėlapiuose. Kaip įprasta serijai, bus išlaikomi tie patys šablonai, daug veiksmo, daug

 žadantis fizikos variklis bei serijos koziriu vadinamas daugelio žaidėjų režimas. Beta versiją išbandyti galėsite Xbox One, Playstation 4 ir Asmeniniuose kompiuteriuose.

 

Plačiau

MSI pagrindinės plokštės palaikys Kaby lake procesorius

2016.10.01

Anksčiau sklidusios kalbos apie 100-osios serijos pagrindinių plokščių apribojimu ties Intel šeštos kartos procesoriais buvo paneigtos. MSI oficialiai išplatino pranešimus, kad dabartinės 100-osios serijos pagrindinės plokštės, originaliai kurtos Skylake platformai, palaikys ir Kaby Lake procesorius. Visa tai įvyks atnaujinus BIOS posistemę, o perkant naują plokštę šie atnaujinimai jau bus įdiegti.

 Lyginant Kaby Lake ir Skylake, ypatingai daug skirtumu nerasime, procesoriai bus vos keliais procentais greitesni, o pagrindinės plokštės Kably Lake platformai pridės kelis nereikšmingus patobulinimus jau ir taip puikiai išplėtotame pakete. Reziume toks, kad keisti plokštę ar Skylake procesorių į naujesnes kartos kol kas neapsimoka.

 

Plačiau

Intel Kaby Lake procesoriai turės ir biudžetinį flagmaną skirtą m...

2016.11.14

Kaip ir praeitais metais Pentium vardo jubiliejui išleistas G3258, taip ir šiais metais bus išleidžiamas panašus procesorius i3-7350k, orientuotas būtent į vidutinės klasės procesorius su atrakintais prioritetais spartinimui. Apie esamos kartos Skylake i3 procesorius sklido gan pozityvios apžvalgos, o Kaby Lake gali būti dar šiek tiek spartesnis. Pridėkime dar ir tai, kad spartinimas bus atrakintas, išspausti galima bus tikrai nemažai.

 Kaip ir įprasta i3 procesoriui bus naudojami du tikrieji branduoliai ir du virtualus papildomi branduoliai, procesoriaus galia išliks panaši kaip ir aukštesnių šeimos atstovų - 91W. Geriausias šio produkto bruožas, kaina. Manoma ji sieks apie 150-180 JAV dolerių.

 

Plačiau

AMD gamins Freesync V2 technologiją monitoriams

2017.01.04

Nors pirmasis sinchronizuojančių kadrų per sekundę technologijų mačas jau įvyko, aiškaus laimėtojo nesimatė. Praeitais metais čiupinėjome tiek nvidia G-Sync, tiek AMD Freesync monitorius. Populiarumas vis dar nėra labai didelis, bet situacija turėtų keistis. Šiandien AMD oficialiai pasisakė kursianti antrąja Freesync versiją, o tai išties šauni žinia tobulinant monitorių technologijas. 

Pati Freesync idėja veiks gan panašiai, naudojant Radeon vaizdo plokštę ir monitorių palaikantį Freesync, galėsime mėgautis kur kas dinamiškesniu vaizdu, kalibruojant ne tik spalvas, bet ir kadrų eigą. Jau sutarta su daugiau nei 20 partnerių gaminančių monitorius, laukia išties įdomūs metai.

 

Plačiau

Microsoft patvirtino antrą Windows 10 atnaujinimą

2017.02.22

Programinės įrangos milžinas Microsoft pranešė, jog šiais metais Windows 10 laukia du dideli atnaujinimai, bet nebuvo pranešta antrojo atnaujinimo data. Kūrėjų atnaujinimas, kuris dabar yra testuojamas Windows darbuotojų, numatomas balandžio mėnesį, bet Vole nepranešė apie antrojo išleidimo datą ir naujoves. Bet paskutinėje Microsoft‘s Ignite konferencijoje, kuri vyko Australijoje, buvo parodyta pateiktis, pagal kurią galima spręsti, jog atnaujinimas pasirodys metų gale, o prieinamas bus 2018 metais.
 
Vole nepranešė apie jokias antrojo atnaujinimo naujoves. Remiantis Vole‘s Project Neon projektu turėtų atsirasti dizaininių pasikeitimų. Smulkesnė informacija apie Vole‘s Project Neon pasklis Microsoft‘s Build 2017 konferencijoje gegužės mėnesį.
 
Plačiau

Galaxy S8 mėgaujasi sklandesne prekyba, negu tikėjosi

2017.04.18

Samsung naujojo gaminio prekyba klesti daugumoje prekybos taškų. Kompanija paskelbė keletą pirmųjų pardavimų statistikų.
Samsung mobiliųjų ryšių prezidentas Koh Dong-jin vietiniams laikraščiams pranešė, kad išankstiniai užsakymai Pietų Korėjoje yra didesni, nei jie tikėjosi.
Per pirmąsias 7 dienas, buvo užsakyta 720 000 Galaxy S8 telefonų, tai yra gana didelis skaičius, žinant, kad Pietų Korėjoje gyvena apie 50 milijonų žmonių. 

Samsung nekomentavo, kiek iš 720 000 parduotų telefonų buvo Galaxy S8 + , tačiau žinoma, kad kompanija pardavė taip pat nemažą kiekį didesniųjų Galaxy S8 gaminių. Nesunku įvertinti, kad kitose pasaulio šalyse buvo parduota milijonai Samsung mobiliųjų ir panašu, kad vartotojai neprarado pasitikėjimo kompanija po Note 7 sprogimų fiasko.
Naujasis Galaxy S8 telefonas turės dvi versijas. Viena palaikys Snapdragon 835, o kita Galaxy Exynos 8895 SoC. Abi versijos sukurtos 10 nm, abi turės aštuonis pakeičiamus branduolius ir Cat 16 GigabitLTE modemą, tačiau nepaisant panašumų, taip pat tikimės ir skirtumų tam tikrose vietose. Samsung susiprotėjo, kad žmonėms patinka didesni ekranai ir mažesni rėmeliai ir panašu, kad tai tampa kompanijos tendencija paskutinius keletą ketvirčių.
Žinoma, reikėtų išskirti faktą, jog įrenginio kaina turėtų būti mažesnė nei ji yra dabar. Tačiau dėl kažkokių priežasčių pirkėjų, kurie suvokia, kad brangiau reiškia geriau, tai neglumina.

 

Plačiau

Galaxy Note 8 specifikacijos paviešintos Twitter – 6GB RAM ir k...

2017.06.09

Išleidus Galaxy S8 ir Galaxy S8+, Samsung darbas yra kuo sklandžiau pristatyti Galaxy Note 8 ir išvengti įvykių, kurie sustabdė Note 7 prekybą. Remiantis socialiniu tinklu Twitter, numanomos pasirodančio planšetofono specifikacijos buvo aptiktos ir atrodo, kad yra keli būdai, kuriais Samsung mėgins įgauti pranašumą prieš Galaxy S8 ir S8+.

Masiškai gaminti Snapdragon 845 ir inkorporuoti jį į Galaxy Note 8 nebus įmanoma, taigi kompanija išliks su Snapdragon 835 ir Exynos 8895. Kaip bebūtų, šie čipsetai bus gaminami smarkiai patobulėjusioje 10nm FinLET LPP architektūroje, pridedant daugiau pajėgumo ir sukuriant efektyvumo.
Pasak Poyoco Tech, taip pat yra paviešinti Galaxy Note 8 parametrai, kurie parodo, kad pasirodysiantis gaminys turės 6GB RAM atminties, kartu su 64 ir 128GB vietos saugykloje. Deja, šie parametrai taip pat parodo, kad įrenginio operacinė sistema bus Android 7.1. Pažvelgus į Samsung programinės įrangos atnaujinimų tvarkaraštį, tikėtina, kad reikės nemažai palaukti, kol Android OS atsiras Galaxy Note 8 prietaisams.

 Vis dėlto, dviguba kamera buvo tai ko daugelis norėjo iš Samsung 2017 metų gamybos įrenginių ir parametrų sąraše ši kamera yra paminėta. Šios detalės taip pat parodo, kad Galaxy Note 8 turės tokį patį kaip ir Galaxy S8, Galaxy S8+ vaizdo santykį (18:5:9), bet Note 8 turės pagerintą S-Pen bei Bixby technologiją.
Laukti iki Galaxy Note 8 pristatymo dar marios laiko, taigi ši informacija kol kas yra tiksliausia.

 

Plačiau

MSI pristato serijos GTX 1080 Ti Gaming Trio vaizdo plokštes

2017.10.16

Su trigubu ventiliatorių aušintuvu

MSI pristatė savo naujausią GTX 1080 Ti Gaming Trio grafikos plokštę, kurioje įdiegta PCB ir trigubas ventiliatorių aušinimas.

Galimos  GTX 1080 Ti Gaming Trio ir GTX 1080 Ti Gaming X Trio versijos. Naujos kortelės turės PCB su RGB juostele, taip pat Military klasės komponentus, įskaitant Hi-C CAP branduolius, SFC ir Solid CAP.

Ši serija taip pat turi patobulintą Tri-Frozr aušintuvą su dviem 8 mm karščio vamzdeliais, dviem 10 cm ir 9 cm TORX 2.0 ventiliatoriais, kurie sujungia tiek tradicinio , tiek dispersinio ventiliatoriaus  privalumus.

 GTX 1080 Ti Gaming Trio plokštėje yra trys šviesos diodų zonos, įskaitant priekinę ir galinę plokštes, kurias galima  individualiai valdyti naudojant MSI Mystic Light programinę įrangą.

Tuo metu, kai  standartinė GTX 1080 Ti veikia 1480 MHz bazėje ir 1582 MHz GPU Boost, naujos kartos  MSI GTX 1080 Ti Gaming Trio gamykloje buvo išbandyta iki 1506 MHz bazės ir 1620 MHz GPU Boost . MSI GTX 1080 Ti Gaming X Trio tempia dar labiau iki 1569MHz bazės ir 1683MHz GPU Boost  (OC režimu). Abi grafikos plokštės turi 352 bitų atminties sąsają su standartine 11 GB GDDR5X atmintimi, veikiančia 11016MHz.

Pasak MSI, abi versijos turėtų būti prieinamos lapkričio mėn. Deja, MSI nepateikė jokios informacijos apie kainą.

 

Plačiau