STRAIPSNIAI
Aktualios naujienos
Naujausia mūsų klientams aktuali informacija

Skype atnaujinimas leis bendrauti tiesiog naršyklėje

2014.11.14

Skype naršyklės paslauga nesenai pristatė galimybę bendrauti tekstinėmis žinutėmis tiesiog interneto naršyklės lange. Paslaugos tiekėjai žada, kad papildomai nereikės diegti jokių naršyklės papildinių ir pats procesas bus gerokai draugiškesnis.

Apie šią idėja jau buvo kalbėta anksčiau, bet naudojimasis Skype be jokių papildomų dieginių naršyklėje jau yra ženklus postūmis į priekį, ateityje paslaugai bus suteikto vaizdo skambučių funkcijos bei kitos gerybės. Kol kas Skype naršyklėje palaikys tik Chrome, Firefox ir Safari programos, o pačią paslaugą išmėginti kol kas siūloma tik atrinktai žmonių grupei, nekantriai laukiame atviro testo.

Plačiau

Century micro išleidžia pirmąjį pasaulyje žemo profilio DDR4 atmi...

2014.12.08

Japonų kompanija Century micro specializuojanti operatyviosios atminties gamyboje pristatė pirmąjį žemo profilio DDR4 modulį pasaulyje, kuo jis toks ypatingas? 

Reikalas gan paprastas, modulio aukštis siekia tik 1.87 cm, tai maždaug per pus mažiau nei standartinis DDR4 modulis randamas šiandienos rinkoje. Tokie smulkūs atminties moduliai naudojami kompaktiškose sistemose, taip pat situacijose kai tvirtinamas masyvus aušintuvas trukdo įstatyti didesnius atminties modulius. Atminties greitis sieks 2133Mhz, bus siūlomi kelių dydžių variantai, mažiausias 4GB, didžiausias - 16GB. Tikimės, kad toks žingsnis paskatnis tolimesnį DDR4 atminties vystymąsi.

 

Plačiau

Nvidia G-sync technologija bus pasiekiama ir nešiojamuose kompiuteriu...

2015.02.03

Kuris laikas nvidia dirbo su technologija kuri sinchronizuos monitoriaus dažnį su vaizdo plokštės parametrais, taip siekiant užtikrinti stabilesnį kadrų per sekundę perdavimą. Tai ypatingai aktualu žaidėjų grupei, pirmieji G-sync variantai buvo montuojami brangiuose monitorių modeliuose, anot nvidia pati technologija privalėjo turėti atitinkamą microshemų modulį, taip užtikrinant technologijos veikimą. 
Pastaruoju metu pasirodę gandai paneigia šį veikimo metodą, G-sync buvo pastebėtas ir nešiojamuose kompiuteriuose kuriuose nėra montuojami jokie papildomi moduliai, viskas padaroma tik programinės įrangos būdu. Nvidia dar nespėjo pakomentuoti, tačiau manoma, kad tai bus kiek supaprastina technologijos versija, skirta tik nešiojamiems kompiuteriams. Tuo tarpu šiuos veiksmus stebintys AMD giriasi, kad jų sinchronizavimo technologija Freesync nereikalaus jokių papildomų geležies įrenginių ir veiks su visais kompiuteriais. 
 
 
 
Plačiau

Apple pristatė kol kas ploniausią 12-os colių ekrano Macbook Air

2015.03.10

Ilgai skleisti gandai pasitvirtino, Apple ne tik pristatė ilgai lauktą Apple Watch bet ir visiškai naują Macbook kompiuterį.

 Skelbiama, kad tai bus pats ploniausias Apple kurtas kompiuteris, jo viduje bus montuojami naujieji Intel Core M procesoriai, būtent jų dėka kompiuteriui suteikiamas ploniausias dizainas. Apple taip pat naudos patobulintą klaviatūrą bei atnaujintą touchpad sensorių. Daugiau detalių bus pateikiama pasirodymo metu, tačiau toks sprendimas ir toliau ploninti kompiuterius sutinkamas dviprasmiškai, lauksime daugiau žinių.

 

 

Plačiau

AMD ruošia dvi galingas vaizdo plokštes Liepos pabaigai

2015.04.21

Po ilgo miego AMD pagaliau sukaupė paskutines jėgas ir bandys grįžti į galingiausiųjų entuziastu lygio vaizdo plokščių sferą. 

Bus siūlomos Fiji serijos plokštės, naudojančios visiškai naujus grafikos procesoriaus lustus bei dar nematytą atminties technologiją HBM. Pirmoji Fiji XT R9 390X turės keturis arba aštuonis gigabaitus darbinės atminties, bei dirbs 1.25Ghz dažniu. Procesorių varys keturi tūkstančiai GPU branduolių, o visa magija slypės atminties pralaidume, HBM technologijos pagalba bus pasiekiami įspūdingi 4096 bitų pralaidumo dažniai. Tai kur kas greitesnis perdavimo metodas lyginant su praeitos kartos GDDR5 atmintimi. Antroji Fiji VR R9 395X2 bus pirmosios kopija tik vietoje vieno Fiji grafikos lusto ir atminties komplektacijoje puikuosis du tokie pat lustai. Tai kaip ir nuspėjate dar padvigubins ir taip labai galingą vaizdo plokštę. Manoma, kad teks nusileisti ir nesenai pasirodžiusiam nvidia ginklui Titan X. Apie kainas kalbėti kol kas dar anksti, tačiau numanoma plokštės kaina apie 700 JAV dolerių už paprasčiausią komplektaciją. 

 

Plačiau

​Vartotojai skundžiasi nemaloniais Radeon Fury X vaizdo plokštės ...

2015.07.01

Nesenai pasirodžiusi stipriausia AMD vaizdo plokštė Fury X netik privertė sunerimti konkurentus nvidia, bet ir padarė šiokį tokį perversmą vaizdo plokščių padangėje. Nors pagal parametrus Fury X prilygsta GTX 980Ti modeliams, tam pasiekti AMD buvo priversti naudoti vandens aušinimo sistemas.

 Čia ir prasidėjo visos bėdos, Coolermaster tiekiama vandens pompa skleidžia kur kas aukštesnius garsus nei tikėtasi, o ir patys plokštės komponentai išduoda nemalonų cypimą primenantį garsą. AMD žino apie šias bėdas ir tikina dirbantys prie pataisos. 

 

Plačiau

Windows 10 toliau gasdina vartotojus renkant įvairią asmininę infor...

2015.08.25

Nors apie privatumo nuostatas jau buvo ne kartą kalbėtą, panagrinėjus Windows 10 kodą giliau aptikta dar daugiau neraminančios informacijos. Net ir išjungus nustatymus susijusius su privatumu, Microsoft vis tiek renka informaciją apie jus. Tai klaviatūros rašymo istorija, garso įrašymas, net kameros veikla. Visai galimas variantas, kad Windows 10 jūsų ne tik klausosi, bet ir mato. Operacinės sistemos kode rasti duomenis nurodo, kad kas 30 minučių Windows sukuria po failą kuriame yra klaviatūros įrašai, taip pat aukščiau minėti vaizdo ir garso įrašai.

 Periodiškai šie failai yra siunčiami į Microsoft duomenų bazes, o vartotojas apie tai nėra niekaip informuojamas. Nesinaudojant kompiuterių siunčiamų failų dydis siekia 80 megabaitų, o siuntimo intervalas padažnėja iki 10 minučių. Kam to reikia, belieka klausti Microsoft. Po tokių atradimų stiprią reklaminę kampaniją pradėjęs Windows 10 gali likti nuošalyje. Jau dabar kalbama, kad Windows 7 vartotojai atsinaujina ne taip sparčiai kaip tikėtasi, o po šių naujienų skaičiai kris toliau. Pasirodo Windows 10 nėra jau toks nemokamas atnaujinimas, susimokėti reikia, o jūsų privati informacija daugumoje atveju yra daug vertingesnė nei šis operacinės sistemos atnaujinimas.

 

Plačiau

Pepsi planuoja gaminti išmaniuosius telefonus

2015.10.13

Tikrai taip, kalbame apie puikiai pažįstamus gaiviųjų gėrimų gigantus. Platų gėrimų spektrą papildys ir Android telefonai bei planšetės, kas galėjo pagalvoti? Internete išplatintuose pranešimuose teigiama, kad Pepsi telefoną sudarys pakankamai konkurencingi parametrai. tai 5.5 colio dydžio ekranas su 1080p skiriamąja geba, 1.7 Ghz procesorius, taip pat 2GB operatyviosios atminties.

 Atsižvelgiant į šiuos parametrus numanoma kaina - 200 JAV dolerių. Ekspertai teigia, kad Pepsi samdys komandą ir Android operacinės versijos kūrimui. Išties įdomus reiškinys, apie susidomėjimą išmaniųjų telefonų rinka domisi ir kitos neįprastos kompanijos kaip Kodak ar Marshall. Laukiame daugiau naujienų.

 

Plačiau

AMD pristato naują tvarkyklių platinimo tinklą – Crimson

2015.11.05

Nuo 2002-ųjų Radeon vaizdo plokštes tvarkyklėmis aprūpino Catalyst platinimo tinklas, iš esmės sėkmingą Catalyst gyvavimą pažymi išties įspūdingi skaičiai, virš bilijono parsisiuntimų, daugybė palaikomų AMD technologijų, dar daugiau palaikomų Radeon vaizdo plokščių. Naujasis Crimson pateiks kur kas paprastesnę tvarkyklių priežiūrą, instaliavimo galimybes bei suderinamumą. Negana to, bus siūlomas kur kas platesnis nustatymų spektras.

 Prie visa to reiktų paminėti ir tokius perliukus kaip Directx12, Mantle API, LiquidVR laikymus, taip pat įprastas OpenGL, Crossfire ar Eyefinity technologijas. Naujasis Crimson tvarkyklių tinklas pasirodo jau Lapkričio 24-ąją.

Plačiau

AMD ruošia kol kas galingiausia pasaulyje vaizdo plokštę Fury X2

2015.11.27

 

Tik atkakliausiems entuziastams orientuota plokštė kodiniu pavadinimu - Gemini, taps greičiausia šiuo metu rinkoje. Technologija leisianti pasiekti tokius rezultatus gan paprasta - dvi Fiji XT plokštės vienoje platformoje dirbančios kartu. Ta pati istorija buvo ir su pirmtaku R9 295X2. Kaip ir priklauso Fiji X2 bus komplektuojama su HBM tipo atmintimi, kuri sieks net 8GB. 

Manoma, kad plokštės pilnai užteks žaisti 4k rezoliucijos žaidimus aukščiausiai parametrais, taip pat išsiaiškinome - 32 bitų operacinės sistemos nebepalaikys Fiji X2. Apie kainą kol kas nekalbama, tačiau puikiai suprantama, kad pinigines pakratyti tikrai reikės.

Plačiau

Biostar surado būdą kaip spartinti užrakintus Skylake procesorius

2015.12.28

Nors Intel galvojo tik apie K serijos procesorių spartinimą, pagrindinių plokščių gamintojai ilgai netruko ir surado būdą kaip spartinti visus Skylake procesorius. Plokščių gamintojai Biostar siūlo Hyper OC technologiją leisiančia pakelti gamyklinius parametrus net iki 35%. Tokios galimybes gal atrakinti kiekvienas turintis Biostar Z170 plokštę, po naujausio Bios atnaujinimo. 

Manoma, kad panašiu keliu seks ir kiti pagrindinių plokščių gamintojai. Reiktų pabrėžti, kad ir atrakinti procesoriai vis tek neprilygs K serijos produktams, skirtiems būtent spartinimui.

Plačiau

Iphone 7 Plus naudos dvigubą galinės kameros dizainą

2016.01.28

Ateinančioje Iphone telefonų kartoje matomi kiek kitokie pasirinkimai, visų pirmą kompanija pareiškė grįžtanti prie mažesnių ekranų, greičiausiai standartinis Iphone 7 modelis turės 4.7 colio ekraną, o štai serijos flagmanas Iphone 7 Plus pasižymės ir kitomis subtilybėmis. Dviguba galinė kamera leist daryti kur kas detalesnes fotografijas. Būtent tam tikslui Apple įsigijo Izraelio kompanija Linx Imagining kurie specializuojasi foto įrengimų gamyboje. 

Manoma, naujieji telefonai kokybe nelabai atsiliks nuo DSLR fotoaparatų, laukia išties permainingi laikai.

Plačiau