STRAIPSNIAI
Aktualios naujienos
Naujausia mūsų klientams aktuali informacija

Dell traukiasi iš planšečių rinkos

2016.07.01

Kadaise Styvo Jobs pranašauta planšečių sėkmė 2016-aisiais po truputį traukiasi į šalį. Puikiai pažįstami Dell, kompiuterių ir elektronikos gamintojai nusprendė nebetęsti planšečių gamybos ir orientuoti verslą kitomis kryptimis. Anot Dell planšečių rinka nepasiteisina, o galiausiai planšetes pakeis telefonai didesniais ekranais. Užuot bandę kurti planšetes, bandysime kurti du-viename kompiuterius, su panašiomis charakteristikos, teigė Dell atstovai. Šis pasitraukimas taip pat simbolizuoja ir Android palaikymo pabaigą, nuo šiol visi

 Dell įrenginiai naudos Windows platformą, tiesa bus išimčių su Linux ir kitomis smulkiomis operacinėmis sistemomis. Ar toks likimas laukia ir kitų gamintojų parodys laikas tačiau susidomėjimas planšetėmis pastaruoju metu išties kritęs.

 

Plačiau

AMD aukštos klasės vaizdo plokštės pasirodys anksčiau nei manyta

2016.08.16

Nors apie VEGA plokštes kalbėta jau seniai, gandai pagaliau virsta realybe. AMD prakalbo, kad VEGA pasieks vartotojų rankas greičiau nei manyta, išleidimo data planuojama jau kitų metų viduryje. Kalbant apie plokštės pajėgumą, tai turėtų būti pirmasis AMD gaminys gebantis varžytis su dabartine nvidia Pascal architektūra. Specifikacijose minima apie antros kartos HBM2 tipo atmintį bei kur kas galingesnį vaizdo procesorių. 

Manoma, bus naudojamas tas pats 14 nanometrų gamybos procesas, likusios detalės bus atskleisto vėliau. 

 

Plačiau

Iphone 7 taip pat turi problemų su ugnimi

2016.09.30

Ne per seniausiai internete plitusios nuotraukos rodė degančius Samsung Note 7, o dabar istorija kartojasi ir su naujuoju Iphone 7 Plus. Panašu, kad telefonai taip pat gali užsidegti, net ne krovimo metu, kaip teigiama internete vykstančiuose debatuose. Nors Samsung atvirai pripažino ir pakeitė visus brokuotus modelius, Apple to gali ir nepadaryti. 

Kol kas viešuose pranešimuose kūrėjai neigia tokius gandus ir užtikrina, kad telefonai jokių problemų neturi. Kaip yra iš tikrųjų parodys tik laikas, jei galvojate įsigyti vieną iš šių telefonų būtų neprošal pasidomėti kaip ši situacija vystysis toliau.

 

Plačiau

Dar greitesnis telefonų krovimas sekantiems metams

2016.11.12

Jau kuris laikas telefonuose komplektuojama greito pakrovimo funkcija įgauna dar didesnius rezultatus, Qualcomm naujausias lustų rinkinys Snapdragon 830 bus išleistas jau visai netrukus, o su juo bus pristatyta ir Quick Charge 4.0 funkcija. Tai iš dalies labai greitas telefono pakrovimas, naudojant atitinkamus kroviklius. Trečioji Quick Charge versija per trisdešimt minučių vidutinės talpos bateriją pakrauna iki 70 procentų, o ketvirtojo žada dar didesnius rezultatus.

 Bus naudojami 28W krovikliai bei atnaujinta lusto valdymo technologija. Telefonai su šia funkcija pasirodys kitų metų pradžioje.

Plačiau

Intel persvarsto procesorių išleidimo grafiką

2017.01.02

Nors Kaby lake procesorių išleidimas jau visai ne už kalnų, Intel daro paskutinės minutės pakeitimus. Anksčiau planuoti išleisti KBL-H procesoriai buvo netikėtai nutraukti, anot pačių Intel, susidomėjimo stoka privertė atšaukti šią procesorių šeimą. Tai turėjo būti 4+2 konfigūracijos procesorius, turintis keturis fizinius branduolius bei du integruotos grafikos branduolius. 

Kodėl buvo toks žingsnis lieka neaišku, analitikai teigia šis žingsnis susijęs su artėjančiu AMD Ryzen procesorių išleidimu, taip intel ruošiasi artėjančioms permainoms. Visas dėmesys greičiausiai bus sutelktas KBL-R procesoriams.

 

Plačiau

EVGA atskleidė savo naująsias Intel Z270 pagrindines plokštes CES 2...

2017.02.20

Po septintos kartos Kaby Lake procesoriaus pasirodymo, EVGA atskleidė tris naujas pagrindines plokštes: EVGA Z270 Classified K, EVGA Z270 FTW K ir EVGA Z270 Stinger. Priešingai nei kiti motininių plokščių kūrėjai, EVGA nusprendė išlaikyti viską paprastai ir pristatė tik tris pagrindines plokštes su nauju Intel Z270 čipsetu. Pirmoji plokštė E-ATX form-factor Z270 Classified K turi naujo dizaino trylikos fazių VRM. Taip pat ši plokštė turi M.2 NVMe PCle SSD jungtį, U.2 NVMe SSD jungtį, Killer E2500, Intel i219 tinklo plokštę, trigubą BIOS, procesoriaus temperatūros rodiklį ir daugybę kitų funkcijų. Kitas gaminys – ATX form-factor Z270 FTW K, kurio funkcijos panašios į pirmosios plokštės, bet pastaroji turi šiek tiek silpnesnį vienuolikos fazių VRM.

Įdomiausia iš visų – mini-ITX Z270 Stinger, maža pagrindinė plokštė su šešių fazių VRM, panašios funkcijos, kaip ir Z270 FTW K ir net integruotas dual-band 802. Stinger taip pat turi 11ac WiFi ir Intel i219 tinklo plokštę. Deja, EVGA nieko nepranešė apie kainą ar išleidimo datą, tačiau žvilgtelėjus į EVGA internetinę svetainę matome Z270 Classified K išankstinį užsakymą už 299.99 JAV dolerius, Z270 FTW K už 239.99 JAV dolerius ir Z270 Stinger už 169.99 JAV dolerius.

 

Plačiau

Xiaomi Mi 6 pasirodys balandžio 19 d.

2017.04.11

Xiaomi Mi 5 buvo vienas geriausių ir pigiausių Snapdragon 820 telefonų rinkoje. Kompanija planuoja įpėdinį Xiaomi Mi 6 išleisti balandžio 19 d.
Kompanija paviešino oficialų anonsą. Tikimasi, kad naujasis telefonas turės 5.15 colių full HD ekraną ir, žinoma, Snapdragon 835.
Remiantis Weibo pranešimu, 4GB RAM + 64 GB talpos įrenginys kainuos 2.199 Kinijos juanius (300 eurų), o 4GB RAM + 128 GB talpos - 2.599 juanius (355 eurus).
Tradiciškai Xiaomi pristato didesnę telefono versiją prie pavadinimo pridėdami Plus.
 Naujojo įrenginio didesnysis modelis turėtų turėti 5.7 colių ekraną. Bus trys telefono versijos. Xiaomi Mi 6 Plus su 6GB RAM ir 64 GB talpa kaina prasidės nuo 2.699 Kinijos juanių (368 eurų), 6GB RAM ir 128 GB atminties įrenginys kainuos 3.099 juanius (423 eurus). Didžiausią talpą turintis, 6GB RAM ir 256 GB Mi 6 Plus bus parduodamas už 3.699 juanius (505 eurus).
 
 
 
Kompanija mėgsta žaisti kainomis, kadangi naujasis gaminys kainuoja daugiau nei du kartus pigiau negu Snapdragon 835 palaikantis Samsung konkurentas. Vartotojai, kurie seka Xiaomi gaminius, įprastai nesirinks žymiai brangesnio Samsung Galaxy S8 produktų ir atvirkščiai.
Abi kompanijos neabejotinai gabens milijonus naujųjų telefonų savo vartotojams. Po šių dviejų pasirodymo, galime tikėtis daugiau firmų gaminančių išmaniuosius su Snapdragon 835.
 
Plačiau

Pasirodė naujoji Apple MacBook Pro serija 20 procentų greitesnė už...

2017.06.08

Apple pagaliau atskleidė naująją MacBook Pro seriją, kuri bus parduodama kartu su Intel Kaby Lake procesoriais. Priminsiu, jog 2016 serija buvo parduodama su Skylake čipsetais ir vartotojai nebuvo labai tuo sužavėti, kadangi kiti gamintojai naudojo naujausius ir geriausius procesorius savo nešiojamuose kompiuteriuose. Kaip bebūtų, naujieji, pagerinti Apple gaminiai jau rinkoje ir jei norite sužinoti pajėgumo skirtumus nuo praeitų modelių, skaitote būtent tinkamą straipsnį.

Naujosios MacBook Pro serijos kaina lieka nepasikeitusi, tačiau ateities vartotojams bus smagu sužinoti, jog atsiranda paguoda perkant naujuosius gaminius. Remiantis lyginamosios analizės rezultatais paimtais iš Geekbench 4, naujasis 15 colių MacBook Pro, kuris sukonfigūruotas su naujausiuoju 2.90GHz i7 procesoriumi vidutiniškai išgavo 4,632 taškus su vienu branduoliu ir 15,747 taškus su keliais branduoliais.
Palyginimui, 15 colių MacBook Pro, kuris turi i7 2.70GHz čipsetą buvo pajėgus surinkti 4,098 taškus su vienu branduoliu bei 13,155 su keliais. Turėkite omenyje, kad šie rezultatai yra vidurkiai iš tūkstančių Geekbench 4 rezultatų, taigi jūsų vidutinis rezultatas gali skirtis.
Nuviliantis dalykas apie naujuosius MacBook Pro modelius yra tas, kad jie vis dar apriboti ties 16GB RAM atminties. Phil Schiller praeitais metais paaiškino, kad šios ribos yra laikomasi, kad būtų tausojama baterija. Galbūt, kai atsiras dar naujesni modeliai su Intel aštuntos generacijos procesoriais sulauksime MacBook Pro modelių su 32GB RAM atmintimi.
Šiuo metu, jei norite naudotis didesniu kiekiu atminties, rekomenduojama įsigyti iMac, laukti iMac Pro arba įsigyti lygiavertį Windows 10 įrenginį.

 

Plačiau

Jungtinėse Amerikos Valstijose Samsung produkcijos telefonų vis dar ...

2017.10.13

Oficialiai išleidus Galaxy Note 8, Samsung vėl sėkmingai startavo Jungtinėse Amerikos Valstijose, kai tuo metu Apple dar neišleido iPhone X, suteikdama galimybę džiaugtis   iPhone 8 ir iPhone 8 Plus. Pagal JAV duomenų bazėje esančius duomenis, tikinama, kad Samsung lenkia Apple pardavimais šioje šalyje.

Nežiūrint nedidelės maržos, Samsung šiuo metu užima didesnę pardavimų dalį negu Apple išmaniųjų telefonų rinkoje  Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Pagal paskutinius duomenis, kuriuos pateikia kompanija Kantar Worldpanel, per trijų mėnesių pardavimo  laikotarpį (birželio-rugpjūčio 31d. duomenimis), Samsung atiteko 35,2% visų išmaniųjų telefonų pardavimų JAV. Apple užima vietą po konkurento rinkoje, likdama su 35% pardavimų per tą patį laikotarpį.

Kaip teigiama, Samsung nesėkmei, technologijos gigantas Cupertino tikėjosi pranokti korėjiečių išmanųjį telefoną, išleistą trečiame šių metų ketvirtyje. Tai yra dėl to, kad iPhone ir iPhone 8 Plus buvo išleisti po įmonės “Kantar” peržiūros, ir nors jų dizainas gali reikšti, kad nepasieks tiek pardavimų, kaip ankstesnieji šio telefono modeliai, laukiama, kad iPhone X atneš didelius pokyčius pardavimuose, kas leistų Apple vėl pakilti į aukštesnius pardavimo reitingus šiame regione.

Galaxy Note 8 prekyboje  buvo dar tik 4 savaites, o jam pavyko užimti 1% dalį JAV pardavimų rinkoje, nors mes nesame tikri, ar ši procento dalis augs ateityje. Žinant, kad Note 7 buvo susiduręs su baterijos problemomis, jis buvo išimtas iš prekybos. Galaxy S8 ir Galaxy S8 +  užima 5,8 % pardavimų šiame regione, taigi Apple turi rimtą konkurentą.

Tačiau, peržiurint kompanijos iPhone pardavimų rezultatus, galima daryti išvadą, kad Apple iš naujo bus dominuojantis išmaniųjų telefonų rinkoje Jungtinėse Amerikos Valstijose.

 

Plačiau