STRAIPSNIAI
Aktualios naujienos
Naujausia mūsų klientams aktuali informacija

Samsung Galaxy S7 naudos Sony gaminamas kameras

2015.11.03

Artėjant nesustabdomam Samsung Galaxy S7 pristatymui aiškėja vis daugiau audringų naujienų, viena iš jų - galinė kamera tiesiai iš Sony rankų. Sony jau kuris laikas užsitarnavo vardą kaip įranga atitinkantį visus kokybės standartus, puikūs telefonai ne tik pasižymi puikiomis savybėmis kaip atsparumas vandeniui ar ilgas baterijos gyvavimo laikas, bet ir stulbinančiomis kameros savybėmis.

 Anksčiau naudotas Samsung ISOCELL kameros sensorius tiesiog negali prilygti naujajam SONY IMX300 sensoriui. Ar Sony bus pasirinktas kaip galutinis variantas S7 kamerų rinkimuose sužinosime jau netolimoje ateityje.

Plačiau

Windows 10 neišvengiamai taps didžiausia operacine sistema istorijoj...

2015.11.25

Analitikų teigimu tai tik laiko klausimas, ne taip ir seniai gan sėkmingai startavęs Windows 10 jau yra daugiau nei 110 milijonų įrenginių, o iki 2017-ųjų tai taps didžiausia operacine sistema istorijoje. Microsoft žinoma prie to prisidės nutraukdama senesnių versijų palaikymai, kas neišvengiamai privers naudoti Windows 10.

 Patys Microsoft kalba apie dar didesnius skaičius, jų skaičiavimais iki 2018-ųjų Windows 10 bus randamas 1 bilijone įrenginių.

Plačiau

G.Skill pristato ypač greitus DDR4 atminties modulius

2015.12.21

​Operatyviosios atminties gamintojai G.Skill anonsuoja naujus DDR4 modulius - RipJaws4 ir TridentZ. Pagrindinis naujųjų atminties modulių akcentas, dar labiau pakeltas taktinis dažnis. Prieš tai produkcijoje matyti 3000Mhz moduliai bus pakeičiami dar greitesniais 3200Mhz moduliais. Bus siūlomi įvairių dydžių pasirinkimai, G.Skill komplektuos net 16GB atminties modulius vienoje plokštelėje.

 Entuziastams orientuoti G.Skill komplektai pasirodys jau prieš pat metų pabaigą, nekantriai laukiame jų produkcijos ir Lietuvoje.

Plačiau

Nvidia žada pamaloninti nešiojamus kompiuterius

2016.01.22

Nvidia nusprendė dar pažaisti su turima technologija ir siūlys dvi naujas Maxwell architektūros plokštes nešiojamiems kompiuteriams. GTX 970MX ir GTX 980MX bus galingiausios plokštės komplektuojamos nešiojamuose kompiuteriuose, tačiau stulbinančio šuolio pastebėti neturėtume. Tai greičiau praeitos kartos GTX 970M/980M atnaujinimas. Bus siūlomi aukštesni dažniai, didesnis Cuda branduolių skaičius, 4GB atminties bei specialiai priderintas galios paskirstymas. 

Manoma MX pakeis senesnes M serijos plokštes ir taps naujas galingų nešiojamų kompiuterių standartas.

Plačiau

AMD naujos kartos vaizdo plokštės pasirodys greičiau nei tikėtasi

2016.02.23

​Naujoji AMD Polaris vaizdo plokščių šeima atrodo pasirodys kur kas anksčiau nei manyta. Nesenai vykusiame demonstravime parodyta kaip naujieji produktai geba išspausti labai didelį elektros sąnaudų ir galios koeficientą. Negana to, internete po truputį plinta informacija apie ketvirtos serijos AMD vaizdo plokštes nešiojamuose kompiuteriuose. Spėjama, kad tai ir bus naujieji Polaris gaminiai. Ilgai lauktas vaizdo plokščių atsakas iš AMD turi išties daug šansų grįžti į pelningą rinką. 

Kaip ir žinoma, bus naudojimai Samsung/AMD 14 nanometrų gamybos procesai, naujas FinFET tranzistorių dizainas bei HBM 2.0 Atminties konfigūracija. Laukia išties nepaprasti laikai.

Plačiau

LG ir Samsung plėtoja bevielio krovimo stoteles

2016.04.04

Abu išmaniųjų telefonų gamintojai stengiasi užpildyti dar tik besivystančias bevielio krovimo nišas naujais produktais. Anot LG šiuo metu rinkoje esantys 15W galios bevieliai krovikliai dar turi labai dideliais tobulėjimo galimybes, todėl siekiama kaip įmanoma greičiau stumti šias technologijas į priekį. Manoma, kad ateityje bevieliai krovikliai bus pakuojami standartiškai,

 su perkama telefono komplektacija. 

Plačiau

Microsoft pagaliau leis kurti išplėtimus Edge naršyklei

2016.05.04

Nuo Windows 10 pasirodymo naujoji Edge naršyklė vis dar nesulaukė išplėtimų, po ilgo sąstingio Windows parduotuvėje pagaliau pastebėti pirmieji išplėtimai, kurių deja dar negalime siųstis. Manoma, kad artimiausiu metu plėtinius leis parsisiųsti kiekvienam Edge vartotojui. Lyginant su kitomis naršyklėmis, šis patobulinimas buvo esminis skirtumas, pati

 Edge naršyklė laikoma sėkmingu Windows Exploler tęstiniu, dirbanti kur kas greičiau ir stabiliau. 

 

Plačiau

Xiaomi pristato išmaniąja apyrankę – Mi Band 2

2016.06.02

Vis populiarėjantys išmanieji laikrodžiai ir apyrankės toliau sparčiai plinta. Vienas didžiausių Kinijos telefonų gamintojų Xiaomi pristato apyrankės Mi Band įpėdinį Mi Band 2. Akį traukia dar nematytos specifikacijos kaip 20-ies dienų darbo ciklas, be įkrovimų. Kol konkurentai gali pasigirti kelių dienų darbu be įkrovimo, Xiaomi nesismulkina, daugiau nei dvi savaites be krovimo - skamba išties neįtikėtinai. Pati apyrankės bus sudaryta iš guminės rankenos, Oled ekrano rodančio visas statistikas ir žinoma sensorių, renkančių visą reikiamą informaciją. Kam naudoti tokį aksesuarą? Jei užsiimate sportu ar mėgstate stebėti kiek per dieną nukeliaujate, kiek žingsnių suvaikščiojate ar koks yra jūsų širdies ritmas, apyrankė bus puikus kasdienybės papildas. 

Taip pat galėsite stebėti kiek valandų praleidžiate miegodami ir kiek iš tų valandų buvo gilaus miego. Tokios smulkmenos ir dar daugiau bus prieinamos vos už 20 JAV dolerių sumą, žinant Xiaomi politiką tai visai tikėtini skaičiai.

 

Plačiau

Prekyboje pasirodė Nvidia GTX 1060

2016.07.20

Vaizdo plokščių vidurinės klasės kovos nerimsta toliau, ilgai savo srities karaliene neišbuvusi AMD RX 480 sulaukė konkurencijos - pasirodė Nvidia GTX 1060. Tai paskutinė Pascal plokščių instaliacija šioje konkurencingoje rinkoje. Vaizdo plokštė turės 6GB GDDR5 Operatyviosios atminties, dirbančios tikrai nekukliais dažniais. Taip pat bus naudojamas 192-bit pralaidumas. Lyginant pajėgumą, tiek RX 480 tiek 1060 GTX dirba panašiai, kai kuriuose testuose didesnius rezultatus pasiekia nvidia plokštė, tačiau tai tikrai nėra galutinis rodiklis. 

Taip pat verta prisiminti kad naujoji GTX 1060 nepalaikys kelių plokščių konfigūracijos SLI, o štai AMD turi pilną CrossFire palaikymą. Kainų atžvilgiu taip pat kol kas matomas AMD modelių pranašumas, kainos kur kas mažesnės.

 

Plačiau

Intel 7 nanometrų gamybos procesas tik 2020-aisiais

2016.09.07

Prieš tai laikydamiesi grafiko, Intel praneša, kad nanometrų sumažinimas nevyks taip sklandžiai kaip manyta. Nors dabar naudojami 14 nanometrų jau baigia savo gyvenimo ciklą, ateitį pasirodysiantis 10 nanometrų bus gaminami ilgiau nei tikėtasi. Visa tai veda prie naujienų rodančių sunkumus, siekiant stabilizuoti naujas technologijas, tai žinoma ir kels pačių lustų kainas, taip pat nustums išleidimo grafiką dar toliau. Pasirodę pranešimai kalba apie 2022-uosius. 

Tuo tarpu konkurentams AMD tokie Intel sprendimai tik į naudą, galbūt kompanijoms visgi pavyks sulyginti jėgas ir rinkoje matysime išties palankias naujienas.

 

Plačiau

WD oficialiai įžengia į SSD diskų rinką

2016.10.12

Magnetinių kietųjų diskų gamintojai WD žengė lemtingą žingsnį ir oficialiai pareiškė pradėsiantis SSD diskų gamybą. WD ilgą laiką gaminę įvairių standartų magnetinius diskus pristatys tuos pačius modelius. Tai WD Blue - vidutinės klasės diskai įprastiems vartotojams, Green - energiją taupantys diskai, paprastai su didesne talpa ir WD Balck, entuziastų rinkai orientuoti diskai pasižymintys aukštesnėmis specifikacijomis. 

Pasirodymo metu WD Blue bus siūlomi 250, 500 ir 1TB talpomis, manoma spektras netrukus plėsis, sulauksime kur kas įvairesnių pasiūlymų.

 

Plačiau

AMD ruošia dar vieną vaizdo plokščių flagmaną

2016.11.23

Sklidę gandai apie RX 490 šiandien buvo išsklaidyti, tai visiškai tiesa. Atlaikę sėkmingą Polaris 10 ir Polaris 11 plokščių debiutą, šį gruodį bus išleidžiamas dar vienas Polaris šeimos narys - RX 490. Šį kart tai bus pilnai išnaudojamas tas pats Polaris 10, su papildomomis specifikacijomis, galimai bus naudojami du vaizdo branduoliai. AMD taikosi į aukščiausias gretas, pagrindinis konkurentas - GTX 1080. Taip pat reklamuojamas 4K rezoliucijos palaikymas žaidžiant žaidimus, bei galimybė naudotis VR įrenginiais. 

Džiugiausia naujienos dalis ta, kad naujųjų RX 490 sulauksime jau kitų metų pradžioje.

Plačiau