STRAIPSNIAI
Aktualios naujienos
Naujausia mūsų klientams aktuali informacija

Kaip tausoti savo telefono bateriją

Išmanieji telefonai, kaip ir žmonės, sugeba pasiekti įspūdingų pasiekimų, bet jeigu jie nuolat veikia pilnu pajėgumu, jie greitai pavargsta. Niekas nemėgsta telefone išvysti, kad baterija baigia išsikrauti, todėl paruošėme keletą patarimų, kurie padės tausoti telefono bateriją.

Pagrindiniai sprendimai

1) Sumažinti ekrano apšvietimo lygį

Vienas paprasčiausių būdų prailginti telefono baterijos gyvavimo ciklą yra ekrano apšvietimo lygio sumažinimas. Nors šis patarimas ir yra visiems žinomas, jis iš tiesų labai veiksmingas. Taip pat patartina būti įjungus automatinio apšvietimo režimą, kuris automatiškai patamsins jūsų ekraną, jeigu esate mažo apšvietimo aplinkoje.

2) Atkreipkite dėmesį į naudojamas programėles

Dauguma populiarių programėlių labai sparčiai eikvoja jūsų bateriją, ypač tos kurios yra reiklios vaizdo grafikoms arba audio. Verta paminėti, jog vaizdo žaidimai, ypač nemokamos versijos su reklamomis, yra pagrindiniai kaltininkai. Taip pat nepamirškite visiškai išjungti programėlių, o ne tik jas minimizuokite. Fone veikiančios programėlės irgi prisideda prie baterijos eikvojimo.

3) Atsisiųskite baterijos tausojimui skirtas programėles

Jeigu praleidžiate mažiau laiko žaisdami vaizdo žaidimus, tačiau jūsų baterija vis tiek senka greitai, tuomet kaltininkai gali būti mažiau akivaizdūs. Pamėginkite parsisiųsti tokias programėles kaip „Battery HD+“, kurios seka jūsų telefono našumą kelių dienų laikotarpyje ir analizuoja, kurios programėlės yra didžiausios jūsų baterijos priešės.

4) Išjunkite Wi-Fi

Kol yra įjungtas Wi-Fi ryšys, jūsų telefonas nuolat ieško interneto prieigos taško. Nors prisijungimas prie artimiausio Wi-Fi signalo gali sutaupyti jūsų mobiliuosius duomenis, tai taip pat gali eikvoti jūsų bateriją, todėl Wi-Fi įjunkite tik tada, kai jums to reikia.

5) Įjunkite lėktuvo režimą

Lėktuvo režimas pasitarnauja ne tik lėktuve, bet ir norint sutaupyti baterijos. Blogoji pusė yra ta, kad negalėsite niekam skambinti, sulaukti skambučių, rašyti žinučių ar naršyti internete, tačiau tai puikus būdas tausoti bateriją, kai to labai reikia. Lėktuvo režimas taip pat pasitarnauja, kai nėra ryšio, pavyzdžiui, kai esate po žeme. Įjungus jį, telefono baterija nėra eikvojama dėl nuolatinio signalo ieškojimo.

Papildomi sprendimai

1) Išjunkite vietovės paslaugas

Vietovės paslaugos naudoja GPS technologiją, kad aptiktų jūsų tikslią buvimo vietą. Tai gali pasitarnauti, kai naviguojate nepažįstamoje teritorijoje, tačiau tai taip pat eikvoja jūsų bateriją. Kad to išvengtumėte, išjunkite vietovės paslaugas ir naudokite jas tik tada kai to tikrai reikia.

2) Sumažinkite programėlių siunčiamų pranešimų skaičių

Gauti pranešimus akimirksniu yra labai patogu, tačiau kai jų yra per daug, kenčia baterija. Išjunkite programėlių pranešimus arba palikite tik svarbiausių programėlių pranešimus, kad prailgintumėte savo telefono baterijos gyvavimo ciklą.

Plačiau

Vaizdo žaidimai, kurie leidžia žaidėjams uždirbti žaidžiant, ke...

Pagrindinis tikslas, dėl kurio žmonės žaidžia vaizdo žaidimus, visada buvo smagus laiko praleidimas. Vis dėlto pamažu atsiranda nauja žaidimų klasė, kur žaidimas tampa tarsi investavimo galimybė ir netgi potencialus pinigų uždirbimo būdas. Pastaruoju metu uždirbti leidžiantys žaidimai kaip, pavyzdžiui, „Axie Infinity“ ar „The Sandbox“ tampa vis populiaresni.

Vienas panašumas tarp jų ir ankstesnių klasikinių žaidimų yra tas, kad ir vieni, ir kiti pasižymi komplikuotomis ekonominėmis ekosistemomis. Pavyzdžiui, 1984 m. pasirodžiusiame „Elite“ žaidime žaidėjai keliaudavo iš vienos planetos į kitą ir mėgindavo padidinti savo kreditų skaičių, pirkdami ir pardavinėdami ginklus ar kitokias prekes. „The Sims“ žaidimų franšizėje žaidėjai galėjo pirkti viską - nuo picų iki namų.

Visgi šiuose senesniuose žaidimuose žaidimo valiuta neturėjo jokios vertės realiame pasaulyje. Taip pat egzistuoja ir tokie žaidimai kaip „World of Warcraft“, kur žaidėjai daiktus maino tamsiojoje rinkoje. Visgi naujos klasės uždirbti leidžiantys žaidimai veikia visiškai kitaip.

Šios naujos žaidimų kategorijos lyderis šiuo metu yra „Axie Infinity“, kurį sukūrė programuotojas iš Vietnamo Sky Mavis. Žaidimas šiuo metu turi apytiksliai 1.85 milijono aktyvių kasdienių vartotojų, iš kurių dauguma gyvena Filipinuose, Venesueloje bei JAV.

Žaidimo pagrindas yra mielos būtybės, vadinamos Axies, kurias žaidėjai augina, treniruoja, naudoja užduotims vykdyti ir kovoja. Žaidimo tikslas yra rinkti meilės eliksyrus (SLP), kurie gali būti naudojami auginti naujus Axies.

Šie eliksyrai taip pat pasitarnauja kaip kriptovaliuta, kurią galima pirkti ir pardavinėti kriptovaliutų keityklose. Pranešama, kad geriausi žaidėjai uždirba apie 1500 SLP per dieną (šiuo metu tai yra lygu apytiksliai 91 eurui, tačiau SLP vertė nuolat kinta).

Pačios būtybės gali būti mainomos NFT forma. NFT yra tarsi skaitmeniniai meno kūriniai, kurie egzistuoja skaitmeninėse buhalterijos žurnaluose, kurie plačiau vadinami blokų grandinėmis (angl. blockchains).

Kiti žaidimo elementai, pavyzdžiui, nekilnojamas turtas, gėlės, statinės ir šviestuvai irgi gali būti mainomi NFT forma. Visi jie yra perkami ir parduodami, naudojami Ethereum (ETH), antra didžiausia kriptovaliuta po Bitcoin.

Toks žingsnis į priekį buvo ilgai laukiamas, kadangi tokiuose žaidimuose kaip „World of Warcraft“ prekyba žaidimo elementais turi būti vykdoma trečių šalių aukcionų svetainėse ir už tokią veiklą žaidėjai yra baudžiami. Prekybos procesas „Axie Infinity“ ir kituose panašiuose žaidimuose yra saugesnis.

https://youtu.be/xKgV4V0aq7M

Norint pradėti žaisti „Axie Infinity“, žaidėjai turi nusipirkti arba pasiskolinti tris Axies. Jų kaina prasideda nuo apytiksliai 170 eurų. Aukštesnio lygio, reti ar mistiniai Axies verti kur kas daugiau.

Pats brangiausias Axie buvo parduotas 2020 m. gale. Jis buvo parduotas už 300 ETH (tuo metu 300 ETH vertė siekė apytiksliai 103 000 eurų, o dabar 300 ETH vertė siekia virš 1.1 milijono eurų).

Su šiuo žaidimu yra susieta dar viena kriptovaliuta, vadinama Axie Infinity Shard (AXS). AXS investuotojai turi galimybę balsuoti dėl žaidimo ekosistemos valdymo bei gali ją panaudoti, kad gauti dalį bendruomenės iždo. AXS taip pat sulaukė didelio augimo. Tai yra didžiausia žaidimų kriptovaliuta rinkoje.

Be „Axie Infinity“ dar vienas uždirbti leidžiantis žaidimas yra „CryptoKitties“. Šiame žaidime žaidėjai perka, augina ir maino skaitmenines kates, naudodami Ethereum kriptovaliutą. Šios katės taip pat yra NFT, kurie generuoja pajamas ne tik žaidimo kūrėjams, bet ir patiems žaidėjams. Brangiausia katė buvo parduota už 600 ETH.

Apart to, kad šie žaidimai suteikia galimybę užsidirbti, juose taip pat formuojasi bendruomenės, kuriose susitikę žaidėjai ir kūrėjai dalinasi išmintimi bei atlieka sandorius. Puikus to pavyzdys yra „The Sandbox“. Žaidimo žanras panašus į „Minecraft“. Jame žaidėjai stato savo kūrinius ir mainosi jais NFT forma.

Šio žaidimo ekonomika yra varoma SAND kriptovaliuta. Vienas iš būdų uždirbti SAND, yra pardavinėti nekilnojamo turto sklypus, vadinamus LAND. Vien per vasario mėnesį žaidimas pasiekė rekordą ir buvo parduota 2352 LAND sklypai, kurių vertė sudėjus siekė virš 2.4 milijonų eurų.

Plačiau

Naujasis televizorius „Xiaomi“ už 150 € nepaliks konkurentams j...

2018.04.19

Biudžetinio modelio „Mi TV 4S“ gavo 32 colių ekraną ir visas multimedijos funkcijas.

„Xiaomi“ toliau plečia savo televizorių liniją. Naujasis „Mi TV 4S“ modelis yra puikus, nes pasižymi maža kaina ir turi visas galimybes užimti pirmaujančią poziciją biudžetinių televizorių segmente.

Ši naujiena - tai supaprastinta 55 colių modelio „Mi TV 4S“ versija. Naujasis televizorius gavo kuklesnį 32 colių HD + ekraną, kurio skiriamoji geba siekia 1 366 × 768 pikselių. Ekranas turi 60 Hz dažnį ir 8,5 ms atsako trukmę. Įrenginys nelabai įspūdingų savybių, bet vaikų kambariui ar virtuvei šio televizoriaus tikrai pakanka. 

Televizoriaus „Mi TV 4S“ širdimi tapo keturių branduolių „Amlogic T962“ procesorius su 1,5 GHz dažniu, papildytas grafikos akceleratoriumi „Mali 450“, 1 GB operatyviaja atmintimi ir 4 GB atmintimi. Kaip OS, bendrovė naudojo „Xiaomi PatchWall“ aplinką, skirtą „MIUI 9“. Jo sąsaja yra gana paprasta, tačiau jis yra tinkamai pritaikytas valdymui su pulteliu. 

Televizoriuje yra trys HDMI prievadai, du USB ir Ethernet jungtis, skirta prisijungti prie tinklo. Integruotas grotuvas leidžia atkurti vaizdo įrašus AVI, MP4, MKV ir kitus populiarius formatus. „Mi TV 4S“ valdomas per „Bluetooth“ veikiančiu nuotolinio valdymo pultu, kuris taip pat palaiko balso komandas. 

Naujiena jau parduodama oficialioje „Xiaomi“ parduotuvėje už 1199 juanių (apie 190 dolerių) kainą. Atsižvelgiant į televizoriaus kainą, galime pasakyti, kad tai taps tikru žemos kainos hitu.  

 

Plačiau

7 „Android“ programos, kurios padės išsaugoti jūsų regėjimą

2018.05.08

Šios programos koreguoja ekrano ryškumą ir padeda atsikratyti akių nuovargio specialių pratimų pagalba.

Nepaisant to, kad šiuolaikinių ekranų kokybė yra žymiai geresnė, pastovus sėdėjimas prie ekrano atsiliepia neigiamu poveikio regėjimui. Manoma, kad pagrindinį neigiamą poveikį akims turi trumpųjų bangų diapazono matomas spinduliavimas, kuris atspindi violetinę ir mėlyną šviesą.

Specialūs filtrai, neutralizuojantys arba sumažinantys šį poveikį jau yra įdiegti daugelyje „Android“ įrenginių. Paprastai jie yra pasiekiami ir aktyvuojami ekrano nustatymuose. Tačiau daug daugiau galimybių teikia trečiųjų šalių programos, kurių pagalba yra siekiama išlaikyti jūsų regėjimą.

1. Naktinis ekranas

Paprasčiausias slankiklis, reguliuojantis ekrano ryškumą ir mėlynos šviesos filtro intensyvumą. Nustatymuose galite susieti programą su sistemos ryškumu ir nustatyti draudimą išjungti ekraną, kol programa veikia.
 

Naktinis ekranas

Kūrėjas: Arrows app

Kaina: nemokama


2. Saulėlydis

Tai viena iš lankstesnių programų, leidžiančių sukonfigūruoti ne tik mėlyną filtrą, bet ir ekrano apšvietimą bei spalvų temperatūrą. Norėdami įjungti apsaugos režimą, galite tai padaryti atsižvelgdami į saulėtekio ir saulėlydžio laiką.

Saulėlydis

Kūrėjas: Urbandroid komanda

Kaina: nemokama


3. Mėlynos šviesos filtras

Ši programa leidžia reguliuoti mėlynosios šviesos intensyvumą atsižvelgiant į aplinkinius apšvietimo šaltinius arba apšvietimo nebuvimą. Sistemos užraktui yra naudojama automatinio laikmačio funkcija ir patogus įjungimo skydelis.

Mėlynos šviesos filtras - naktinis režimas, akių apsauga

Kūrėjas:  Leap Fitness Group

Kaina: nemokama


4. Naktinis režimas: mėlynas šviesos filtras, apsaugantis nuo migrenos

Pagrindinis šios programos bruožas yra patogus perjungimas tarp skirtingo intensyvumo filtrų. Yra keturi nemokami filtrai. Kiekvienas iš jų gali būti sureguliuotas ar savarankiškai pakeistas sukuriant jį nuo nulio.

Naktinis režimas: mėlynas šviesos filtras nuo migrenos

Kūrėjas: Ascendik

Kaina: nemokama


5. Pratimai akims

Tai paprastas priminimas apie būtinybę atlikti pratimus, skirtus akims. Programoje rasite 6 veiksmingus ir paprastus pratimus, kuriuos galima atlikti pertraukėlių tarp darbo metu ar prieš miegą.

Pratimai akims

Kūrėjas: ShvagerFM

Kaina: nemokama


6. Vision + (Regėjimas +)

Ši programa apima visą kompleksą pratimų, kurie suskirstyti į 10 kategorijų. Kai kurie iš jų yra skirti akių atpalaidavimui, kiti padės atsikratyti akių sausumo, o kiti padės gydyti tam tikras ligas. Patikrinti jų veiksmingumą galite atlikdami akių testus.

Pratimai akims - Vision +

Kūrėjas: healthcare4mobile

Kaina: nemokama


7. Regėjimo patikrinimas

Tai dar vienas pasiūlymas, padėsiantis nustatyti akių problemas. Programėlė leis jums atlikti pagrindinius testus ir nustatyti galimas ligas. Visaverčio oftalmologo, ši programa, kaip ir bet kuri kita, negalės pakeisti, bet patvirtinti, kad regėjimas suprastėjo, ji galės.

Regos testavimas

Kūrėjas: healthcare4mobile

Kaina: nemokama


Tie, kurie nori išsaugoti ar pagerinti savo regėjimą, turėtų suprasti, kad tam tikrų filtrų ir akių mankštos gali nepakakti. Dažnai sudėtingesniais atvejais reikalingas specialistų sprendimas, prireikus jie gali paskirti tinkamą gydymą ir pateikti daug naudingesnių patarimų.

 

Plačiau

Ideali darbo vieta: kas daro įtaką jūsų darbo produktyvumui?

2018.05.24

Jei greitai pavargstate, nespėjate atlikti užduočių ar tiesiog nenoromis einate į darbą - patikrinkite ko trūksta jūsų biure.

 1. Optimali temperatūra

Temperatūra turi įtakos darbo našumui ir koncentracijai: mums sunku dirbti, kai biure per daug karšta ar per daug šalta.

Todėl neskubėkite pykti ant savęs už tai, kad atidėliojate savo darbus. Pirmiausia išmatuokite temperatūrą darbo vietoje. Pasak SanPin, šiltuoju metų laiku vidaus patalpų temperatūra turėtų būti 23-25 ​​° C, šaltuoju - 22-24 ° C. 

Namuose taip pat reikėtų stebėti temperatūrą. Įsigykite kambario termometrą arba orų stotelę namams. „ Xiaomi“ siūlo nebrangų įrenginį, kuris matuoja kambario temperatūrą ir drėgmę.

2. Natūrali šviesa

Norint sutelkti dėmesį ir susikaupti, kartais pakanka pakeisti lemputę arba darbo vietą, perstatant stalą arčiau lango. Optimalus šviesos šaltinis darbo vietoje yra natūrali saulės energija. Jūs tikriausiai ir patys pastebėjote, kad šviesią dieną darbas sekasi geriau.

Alternatyva saulės spinduliams yra neutralios baltos šviesos lempos, kurių temperatūra yra 4 500-5 000 K. Temperatūra paprastai nurodoma ant lempos pakuotės.

Lempos šviesa turėtų būti vienoda ir kristi iš viršaus, kad neakintų. O darbo dienos pabaigoje geriau pereiti prie šiek tiek pritemdyto apšvietimo. Tai padės atsipalaiduoti ir pasiruošti poilsiui.

3. Patogi kėdė

Skausmas apatinėje nugaros dalyje ir įtampa pečių linijoje rodo, kad jūsų kėdė yra per žema. Sėdint ant per aukštos kėdės, jūs galite gauti alkūnės uždegimą.

Nustatyti tinkamą kėdės aukštį galima tokiu būdu: jei kojų padai pilnai padėti ant grindų, o sulenkti keliai sudaro 90 laipsnių kampą, tuomet galite dirbti. Jei ne, pakeiskite kėdės aukštį arba nusipirkite naują.

Renkantis naują kėdę, atkreipkite dėmesį į jos patogumą, o ne į išorę. Gera biuro kėdė turi turėti reguliuojamus porankius, elastingą atlošą su nugaros atrama ir kvėpuojančia atlošo medžiaga.

Patogios kėdės galite ieškoti pas ergonomiškų biuro baldų gamintojus, pvz., „Herman Miller“, „Haworth“ ar „Humanscale“.

 

 

4. Malonios interjero spalvos

Spalvos veikia mūsų emocinę būseną. Kai kurie spalvų tonai sukelia nerimą ar sielvartą, o kiti - džiaugsmą ir entuziazmą.

Tamsios sienos vizualiai siaurina ir sumažina darbo vietą. Šiltos spalvos, pavyzdžiui, geltona, padeda įveikti kūrybines užduotis. Ryškios spalvos, pavyzdžiui, raudona arba oranžinė, atitraukia nuo darbo ir padidina pulsą.

Dažniausiai biurų patalpoms yra pasirenkami šviesūs atspalviai. Tačiau šviesiai pilkos, smėlio ir baltos spalvos patalpos kelia liūdesio jausmus ir lengvą depresiją. Paversti biurą malonia darbo vieta padės spalvų akcentai. Šviesiai žalsvas ar melsvas tonas padidina darbo produktyvumą ir dėmesį. Norėdami sukurti gerą nuotaiką, darbo vietą galite papuošti augalais: jie mažina nerimą ir gerai veikia jūsų savijautą.

 

 

5. Tvarka ant stalo

Daugumai žmonių netvarka ant darbo stalo sukelia stresą, sumažina koncentraciją ir darbo efektyvumą.

Jei norite suspėti atlikti daugiau darbo, pašalinkite nuo stalo žirkles ir susegiklius, kuriuos naudojate galbūt kartą per savaitę. Surūšiuokite dokumentus į aplankus ir ant stalo palikite tik būtiniausias priemones.

 

 

Darbą žymiai palengvina išmanūs stalai su įmontuotais įrenginiais belaidžiui telefono įkrovimui, USB jungtimis ir rozečių lizdais, indukcine vieta gėrimams pašildyti bei reguliuojamomis kojomis. Prie tokio stalo dirbti labai patogu: netrukdo laidai, o neišgerta kava neatvėsta.

6. Optimalus triukšmo lygis

Stiprūs garsai trukdo susikaupti, blaško dėmesį, bet ir absoliuti tyla gali atitraukti nuo darbo. Optimalus triukšmo lygis darbant yra iki 70 dB.

Išmatuoti triukšmo lygį galite naudodamiesi mobiliomis programomis, pavyzdžiui "Decibel X" 

Žmonių balsai dėmesį atitraukia labiau nei monotoniškas gatvės triukšmas už lango. Todėl, jei kolegos norėtų garsiai aptarti savo asmeninius reikalus darbo vietoje, nesivaržykite atrodyti nemandagūs ir užsidėkite ausines. Norėdami ramiai dirbti savo darbą ir klausytis jums tinkamos muzikos, pasirinkite uždarus didesnio dydžio ausinių modelius su gera garso izoliacija.

7. Greitas internetas

Nuo to kaip greitai veikia internetas, priklauso ne tik nuotaika, bet ir darbo našumas. Kai tik puslapiai pradeda atsidarinėti lėčiau nei įprastai, mes ieškome kitos veiklos: einame išsivirti arbatos ar atsidarome „Instagram“ išmaniajame telefone.

Taip „užmušame“ laiką. O koncentracija į darbą sumažėja. Laimei, dabar greitas „Wi-Fi“ yra kavinėse, parkuose ir bibliotekose. „Fon“ turi duomenų prisijungimą prie 21 milijono Wi-Fi prieigos taškų Europoje ir JAV.

8. Antistresiniai žaislai

Daugelis mėgsta sprogdinti oro burbuliukų plėvelę. Bet kaip ir visi geri dalykai, anksčiau ar vėliau tai baigiasi. Laimei, yra daug panašių antistresinių žaislų, kurie mažina įtampą. Biure jie labai reikalingi: padeda trumpam atsitraukti nuo sudėtingo projekto ar atsipalaiduoti.

Guminis gniaužtukas rankoms padeda sušvelninti stresą, nes jūs liečiate nervų receptorius, esančius delne. Pailsinti smegenis padės kubikas rubikas, suktukas, modulinė rankenėlė su magnetais (ją galima išardyti ir surinkti), elastiniai raktų žiedai, raktų žiedai su burbuliukais.

 

 

9. Galimybė išeiti į gryną orą

Neilgas pasivaikščiojimas parke po pietų padės jums iki dienos pabaigos neprarasti geros nuotaikos. Grynas oras padeda įveikti stresą ir nuovargį, o fizinis aktyvumas vaikščiojimo metu suteikia energijos pliūpsnius.

Būna, kad įmonės įrengia nedidelius parkus, tiesiog ant biuro stogo, kad galėtumėte išeiti į gryną orą, nenueidami toli nuo darbo vietos.

 

 

Plačiau

10 kokybiškų išmaniųjų telefonų, kurių kaina nesiekia 150 eurų

2018.06.13

Šiais laikais nebūtina išleisti daug pinigų, norint įsigyti kokybišką išmanųjį telefoną. Už tai turime būti dėkingi kinams ir šiuolaikinėms technologijoms. Biudžetinės kainų klasės modeliai turi tinkamus mikroschemų rinkinius, didelės skiriamosios gebos ekranus ir gerus fotoaparatus.

 Tai yra geriausias kainos ir kokybės santykis. Telefonų kainos nurodytos perkant internetu iš „AliExpress“.

1. „Xiaomi Redmi Note 4X“

 

Jei kalbėsime apie nebrangius išmaniųjų telefonų modelius, tai visų pirma būtų verta paminėti prekės ženklą „Xiaomi“, kuris turi daug modelių, kurių vertė yra iki 150 €. Vienas iš daugiausiai parduodamų modelių yra „Redmi Note 4X“. Išmanusis telefonas turi metalinį korpusą, 5,5 colio „Full HD“ ekraną, kuris veikia pagal produktyvų 8 branduolių „Qualcomm“ mikroschemą. Priklausomai nuo modifikacijos, turi 2 arba 3 GB operatyviosios atminties. Vidinės atminties kiekis taip pat skiriasi: 16, 32 arba 64 GB. Kaip privalumą galima paminėti kokybišką fotoaparatą ir talpią bateriją. Pasak vartotojų, trūkumas yra ilgai besikraunanti baterija.

Charakteristikos

  • Ekranas: 5,5 colių (1 920 × 1080 pikselių).
  • Procesorius: „Snapdragon 625“.
  • Atmintis: nuo 2 GB RAM, nuo 16 GB ROM + „microSD“ kortelės.
  • Fotoaparatai: pagrindinis - 13 Mp, priekinis - 5 Mp.
  • Baterija: 4 100 mAh.
  • OS: „Android 7.0“.
  • Kaina: nuo 117 €

Gal norite dar kažko nebrangaus? Atkreipkite dėmesį į įprastą „Xiaomi Redmi 4X“, kuris kainuoja nuo 100 €, turi 5 colių ekraną ir šiek tiek silpnesnį mikroschemų rinkinį.

 

2. „Xiaomi Redmi Note 5A“

 

 

Tai biudžetinės klasės, turintis plastiko ir metalo korpusą išmanusis telefonas. Panašus į „Note 4X“, tačiau turi silpnesnį procesorių („Snapdragon 425“). Operatyvios atminties kiekis yra 2 arba 3 GB, integruota atmintis - 16 arba 32 GB. Nėra pirštų atspaudų skaitytuvo.

Charakteristikos

  • Ekranas: 5,5 colių (1280 × 720 pikselių).
  • Procesorius: „Snapdragon 425“.
  • Atmintis: nuo 2 GB RAM, nuo 16 GB ROM + „microSD“ kortelės.
  • Fotoaparatai: pagrindinis - 13 Mp, priekinis - 5 Mp.
  • Baterija: 3000 mAh.
  • OS: „Android 7.1“.
  • Kaina: nuo 86 €

Taip pat yra kompaktiškesnis „Redmi 5A“ (nuo 83 €) su 5 colių ekranu ir galingesnis variantas „Redmi Note 5A Prime“ (nuo 115 € ) su 3 GB operatyvine atmintimi ir 32 GB vidine atmintimi, 16 megapikselių priekine kamera ir „Snapdragon 435“ lustu. 
 

3. „Xiaomi Redmi 5 Plus“

 

Naujas modelis išsiskiria ekranu su minimaliais rėmeliais (5,99 colio, kraštinių santykis 18: 9, skiriamoji geba 2 160 × 1,080), gera 12 MP kamera , produktyviu „Snapdragon 625“ mikroschemų rinkiniu, 3 GB RAM atmintimi ir 32 GB integruota atmintimi. Yra ir 4 GB RAM, 64 GB ROM modelis, tačiau jis yra brangesnis nei 150 €.

Charakteristikos

  • Ekranas: 5,99 colio (2 160 × 1,080 pikselių).
  • Procesorius: „Snapdragon 625“.
  • Atmintis: 3 GB RAM, 32 GB ROM + „microSD“ kortelė.
  • Fotoaparatai: pagrindinis - 12 MP, priekinis - 5.
  • Baterija: 4000 mAh.
  • OS: „Android 7.1“.
  • Kaina: nuo 120 €.

 

4. „Meizu M5s“

 

Dar vienas populiarus Kinijos ženklas siūlo daug įdomių nebrangių išmaniųjų telefonų. Praėjusiais metais „Meizu M5s“ buvo daug brangesnis, tačiau dabar kaina nukrito. Tai sąlyginai kompaktiškas modelis su 5,2 colių HD ekranu, 3 GB RAM atmintimi ir 16/32 GB vidine atmintimi. Naudojamas geras „MediaTek MT6753“ (8 branduolių) procesorius. Kaip privalumą galime paminėti greito įkrovimo „mCharge“ palaikymą, kuris yra retas šiuose biudžetinės kainų klasės įrenginiuose. Korpusas yra metalinis, pirštų atspaudų skaitytuvas yra ekrano apačioje esančiame mygtuke.

Charakteristikos

  • Ekranas: 5,2 colių (1 280 × 720 pikselių).
  • Procesorius: „MediaTek MT6753“.
  • Atmintis: 3 GB RAM, nuo 16 GB ROM + „microSD“ kortelės.
  • Fotoaparatai: pagrindinis - 13 Mp, priekinis - 5 Mp.
  • Baterija: 3000 mAh.
  • OS: „Android 6.0“.
  • Kaina: nuo 80 €.

 

5. „Meizu M6 Note“

 

Tai naujas modelis su „Full HD“ ekranu ir talpia baterija. Jis turi našų „Snapdragon 625“ lustų rinkinį, turi 3/4 GB RAM ir 16/32/64 GB vidinės atminties, priklausomai nuo telefono modifikacijos. Įrenginys turi dvigubos kameros modulį (12 + 5 Mp, gerai fotografuoja tamsoje), korpusas pagamintas iš metalo ir stiklo, pirštų atspaudų skaitytuvas yra po ekranu.

Charakteristikos

  • Ekranas: 5,5 colių (1 920 × 1080 pikselių).
  • Procesorius: „Snapdragon 625“.
  • Atmintis: nuo 3 GB RAM, nuo 16 GB ROM + „microSD“ kortelės.
  • Fotoaparatai: pagrindinis - 12 + 5 mp, priekinis- 16 mp.
  • Baterija: 4000 mAh.
  • OS: „Android 7.1“.
  • Kaina: nuo 105 €.

Taip pat yra ir įprasta „M6“ versija (nuo 90 €), tačiau šis išmanusis telefonas turi tik 2 GB atminties ir silpną „MediaTek MT6750N“ mikroschemų rinkinį.

 

6. „Samsung Galaxy J2 2018“

 

Išleisdami mažiau nei 150 €, galite nusipirkti net „Samsung“ įrenginį. Tačiau kinų telefonams jis ženkliai nusileis. 2018 m. „Galaxy J2“ naujovė turi tik 1,5 GB atminties ir 16 GB vidinės atminties, paprastą „Snapdragon 425“ procesorių (4 branduolių), ekrano skiriamoji geba yra tik 960 x 540 taškų.

Ar turi kokių nors privalumų šis telefonas? Taip. Jis naudoja trigubą lizdą, skirtą 2 SIM ir atminties kortelei. 

Charakteristikos

  • Ekranas: 5 coliai (960 × 540 piks.).
  • Procesorius: „Snapdragon 425“.
  • Atmintis: 1,5 GB RAM atmintis, 16 GB ROM + „microSD“ kortelė.
  • Fotoaparatai: pagrindinis - 8 MP, priekinis - 5 MP.
  • Baterija: 2 600 mAh.
  • OS: „Android 7.1“.
  • Kaina: nuo 135 €

 

7. „LG K9“

 

Šis išmanusis laimi prieš „Samsung“ dėl ekrano skiriamosios gebos ir pirštų atspaudų skaitytuvo, bet šiek tiek atsilieka dėl procesoriaus („Snapdragon 210“). Kameros kokybė yra vidutinė, taip pat yra lizdas 2 SIM kortelėms.

Charakteristikos

  • Ekranas: 5 coliai (1 280 × 720 piks.).
  • Procesorius: „Snapdragon 210“.
  • Atmintis: 2 GB RAM, 16 GB ROM + „microSD“ kortelė.
  • Fotoaparatai: pagrindinis - 8 MP, priekinis- 5 MP.
  • Baterija: 2500 mAh.
  • OS: „Android 7.1“.
  • Kaina: nuo 122 €

 

8. „Honor 7A Pro“

 

Gražus modelis su madingu berėmiu ekranu (18: 9), tai dukterinė „Huawei“ prekė. Veikia remiantis „Android Oreo“, turi aukštos kokybės fotoaparatą, pirštų atspaudų skaitytuvą ant galinio skydelio, metalinį korpusą, stereo garsiakalbius ir gerą garsą.

Charakteristikos

  • Ekranas: 5,7 colio (1 440 × 720 pikselių).
  • Procesorius: „Snapdragon 430“.
  • Atmintis: 2 GB RAM, 16 GB ROM + „microSD“ kortelė.
  • Fotoaparatai: pagrindinis - 13 Mp, priekinis - 8 Mp.
  • Baterija: 3000 mAh.
  • OS: „Android 8.0“.
  • Kaina: nuo 122 €.

 

9. „ASUS ZenFone 4 Max ZC520KL“

 

Galbūt, tai geriausias biudžetinės klasės išmanusis telefonas, turintis gerą pagrindinį fotoaparatą su dvigubu moduliu. Įrenginys turi talpią (4 100 mAh) bateriją . Pažymėtina, kad išmanusis telefonas gali būti naudojamas kaip išorinė baterija.

Charakteristikos

  • Ekranas: 5,2 colių (1 440 × 720 pikselių).
  • Procesorius: „Snapdragon 425“.
  • Atmintis: 2 GB RAM, 16 GB ROM + „microSD“ kortelė.
  • Fotoaparatai: pagrindiniai - 13 + 13 Mp, priekiniai - 8 Mp.
  • Baterija: 4 100 mAh.
  • OS: „Android 7.0“.
  • Kaina: nuo 135 €.

 

10. „Nokia 3“

 

Suomijos prekinis ženklas dabar priklauso kinams ir toli gražu jis nėra toks kaip buvęs. Tačiau „HMD Global“ išleidžia aukštos kokybės ir patikimus išmaniuosius telefonus už prieinamą kainą. „Nokia 3“ yra kompaktiškas modelis su kokybišku korpusu ir metaliniu rėmeliu, malonus liesti. Ekranas padengtas „Gorilla Glass“ stiklu. Įrenginys turi minimalią apsaugą nuo vandens purslų ir dulkių (IP52).

Išmanusis telefonas turi 4 branduolių „MediaTek“ lustų rinkinį. Telefone veikia „Android 7.1“ operacinė sistema, tikimasi ją atnaujinti iki 8.0. Pagrindinė kamera nėra tobula, tačiau vartotojai giria plataus kampo priekinį modulį. Tarp kitų privalumų, tai - aukštos kokybės garsas per garsiakalbius ir ausines, „NFC“ palaikymas bekontaktiniam mokėjimui (biudžetinės klasės telefone tai yra reta). Minusai: nėra pirštų atspaudų jutiklio, maža akumuliatoriaus talpa.

Charakteristikos

  • Ekranas: 5 coliai (1 280 × 720 piks.).
  • Procesorius: „MediaTek MT67377“.
  • Atmintis: 2 GB RAM, 16 GB ROM + „microSD“ kortelė.
  • Fotoaparatai: pagrindinis - 8 MP, priekinis - 8 MP.
  • Baterija: 2 630 mAh.
  • OS: „Android 7.1“.
  • Kaina: nuo 135 €.

 

Plačiau

Pagrindinės savaitės naujienos: „Samsung Galaxy S10“, „Meizu 1...

2018.07.02

Trumpai apžvelgsime įdomiausius technologinius nutekėjimus, gandus ir anonsus. „Xiaomi“ kompanija vykdo intensyvią veiklą, kurią šiandien skelbia daugelis technologinių naujienų.

 Tačiau išmaniųjų pasaulyje kasdien įvyksta ir daug kitų įvykių, kartais daug įdomesnių, nei nuogirdos iš „Xiaomi“. Todėl šį kartą mes nusprendėme šiek tiek nusigręžti nuo šurmuliuojančios Kinijos bendrovės ir atidžiai pažvelgti į tai, kuom užsiima konkurentai.

 

„Samsung Galaxy S10“ bus pirmasis iš tikrųjų berėmis išmanusis telefonas

Jums patinka ar ne, bet mobiliojo ryšio rinkai plėtros vektorius ir sąlygas vis dar diktuoja dvi pagrindinės bendrovės: „Apple“ ir „Samsung“. Būtent jos kiekvienais metais pristato naujus technologinius sprendimus ir procesus, o tuomet kiti kruopščiai nukopijuoja juos.

Naujasis „Samsung Galaxy S10“ žada nustebinti visus. Jei tikėti gandais ir nutekėjusia informacija, išmanusis telefonas turės didžiulį ekraną, kuris užims visą priekinio skydelio plotą. Nebus rėmelių ir išpjovų ekrane - tik paveikslėlis nuo krašto iki krašto. Panašu, kad pirštų atspaudų skaitytuvas bus įdiegtas tiesiai ant ekrano. Beje, aukštesnės versijos ekrano įstrižainė bus lygi 6,2 colių, o jaunesnioji versija turės 5,8 colių ekraną.

„Samsung“ planuoja pristatyti savo naujus įrenginius „CES 2019“ parodoje, kuri vyks sausio 8-11 dienomis.

 

Geltonas „Samsung Galaxy Note 9“ bus išleistas rugpjūčio 9 dieną

Jei iki „Galaxy S10“ išleidimo yra dar daug laiko, tai „Samsung“ kompanijos „Note 9“ įrenginys bus pristatytas jau netrukus - rugpjūčio 9 d. Todėl informacija, pasirodžiusi internete apie šį prietaisą gali būti pakankamai tiksli.

„Galaxy Note 9“ neturės radikalių skirtumų nuo savo pirmtako. Pagrindiniai pakeitimai pasieks įrenginio fotoaparatą, o galbūt pasirodys naujos spalvos versija. Pirmajame oficialiame video įraše pavaizduotas visiškai geltonos spalvos „Stylus Pen“ - tikriausiai ir išmanusis telefonas bus tokios pat spalvos.

Įrenginyje bus „Exynos 9810“ arba „Qualcomm Snapdragon 845“ procesorius, priklausomai nuo regiono. RAM kiekis bus 6 GB, o vidinė atmintis gali būti 64, 128 arba 256 GB.

 

Paskelbta pirmoji „Meizu 16“ nuotrauka

Kažkada „Meizu“ buvo laikomas beveik pagrindiniu „Xiaomi“ konkurentu. Ir nors šiandien nebėra tiesioginės konkurencijos, „Meizu“ nesiruošia pasiduoti.

Nauji išmanieji telefonai gaus „Meizu 16“ ir „Meizu 16 Plus“ pavadinimus. Įrenginiai turės didžiulį užapvalintais kampais ekraną ir bus be išpjovų. Priekiniame skydelyje nėra papildomų elementų, todėl greičiausiai pirštų atspaudų skaitytuvas bus po ekranu.

Įprasta versija turės „Snapdragon 710“ procesorių, dvigubą pagrindinę 20 ir 12 megapikselių kamerą ir 3 080 mAh greitai įkraunamą bateriją. „Meizu 16 Plus“ įrenginys veiks „Snapdragon 845“ procesoriaus pagrindu. Išmaniajame telefone bus trimatis fotoaparatas ir 3600 mAh baterija su belaidžiu įkrovimu.

Tiksli informacija apie pardavimo pradžią ir prietaisų kainą dar neskelbiama.

Kitos naujienos

  • „Google Podcasts“ - šios savaitės „podcast“ menedžeris - gavo pirmąjį naujinį. 
  • Išleidimui paruoštas naujas „HMD Global“ išmanusis įrenginys. „Nokia 9“ veiks su „Snapdragon 845“ procesoriumi ir turės ekrane įmontuotą pirštų atspaudų nuskaitymo skenerį. Išmanusis telefonas bus pristatytas „IFA 2018“ rugsėjį.
  • Mobiliųjų įrenginių klientai „Facebook“ tinkle netrukus galės matyti šio socialinio tinklo laiko praleidimo funkciją. Viršijus nurodytą ribą bus rodomas pranešimas.
  • „Sony“ pagaliau pripažino savo pralaimėjimą mobiliojo ryšio rinkoje. Pirmoji priemonė nuostoliams sumažinti - išstumti iš rinkos Afrikos ir Artimųjų Rytų šalis. Panašu, kad tuom problema neišsispręs.
  • „OnePlus“ pažadėjo, kad visi išleisti telefonai, įskaitant „OnePlus 3 / 3T“, „OnePlus 5 / 5T“ ir „OnePlus 6“ dvejus metus gaus pagrindinius OS atnaujinimus. Pasibaigus šiam laikotarpiui, gamintojas įsipareigoja dar vienus metus teikti saugos paketus.
  • „Pokemon Quest“ - naujas „Pokemon“ veiksmo stiliaus žaidimas. Nemokamai jį jau galima atsisiųsti iš „Android“ ir „iOS“.

 

Plačiau

6.9 colių „Honor Note 10“ pasirodys liepos 31 dieną

2018.07.20

Praėjo du metai nuo „Honor Note 8“ pasirodymo, tad jo įpėdinis labai vėluoja. „Honor Note 10“ pasirodymo laukti verta. Sprendžiant iš pavadinimo, „Honor Note 10“ bus didelis telefonas ir dėl jo dydžio sulauksime akivaizdžių privalumų. Manoma, kad įrenginys bus pristatytas konferencijoje, kuri vyks Beidžinge, liepos 31 dieną.


Pranešama, kad „Honor Note 10“ turės geresnes dirbtinio intelekto galimybes ir vaizdo plokštės turbo palaikymą.

Pasak „Honor“ prezidento Zhao Ming, kompanija su „Note 10“ dirbo dvejus metus. 
Manoma, kad „Honor Note 10“ suteiks geresnę vaizdo žaidimų patirtį, didesnio ekrano ir geresnių dirbtinio intelekto galimybių dėka. Prie viso to prisidės ir telefono čipsetas, tačiau, deja, tai nebus „Kirin 980“.

Remiantis kai kuriomis paviešintomis „Honor Note 10“ nuotraukomis, telefonas turės 6.9 colių ekraną, o jo storis sieks 13.9 mm. Kiti šaltiniai taip pat praneša, kad „Honor Note 10“ turės 6.9 colių QHD+ ekraną su plonais rėmeliais viršuje ir dar plonesniais šonuose.




Telefonas bus varomas „Kirin 970“ čipsetu, kuris turi savo nervinį procesorių (NPU). Prietaisas turės dvigubą galinę kamerą (16 MP + 24 MP) ir 24 MP priekinę kamerą. Telefonas naudos 6 GB RAM ir 128 GB vidinės atminties ir, galbūt, netgi sulauksime 8 GB RAM modelio. Manoma, kad telefonas naudos „Android 8.1 Oreo“ operacinę sistemą su naujausia „EMUI“ versija.

Vėliau bus surengtas telefono pasaulinio pristatymo renginys, kuris turėtų vykti Berlyne rugpjūčio 30 dieną.

 

Plačiau

Pamiršote telefono PIN kodą, ką reikėtų daryti?

2018.08.07

PIN kodas (asmeninis identifikavimo numeris) gali būti vadinamas slaptažodžiu, jo pagalba vyksta vartotojo autorizacija. PIN kodas turi būti žinomas tik SIM kortelės turėtojui, jis neturėtų patekti į kitų asmenų rankas.

PIN kodas susideda iš 4 skaitmenų, kuriuos, atrodytų, lengva prisiminti. Tai atrodo paprasta, jei telefoną dažnai išjungiate ir įjungiant jums vėl reikalingas PIN kodas, tačiau, jei nenorite prietaiso išjungti arba iš naujo perkrautį mėnesį ar ilgiau, tiesiog galite pamiršti jums taip svarbią keturių skaičių kombinaciją.

Ką daryti, jei pamiršote PIN kodą?

Jei vis dėlto atsitiko taip, kad pamiršote PIN kodą, galite naudoti vieną iš siūlomų parinkčių.

Pamėginkite surasti dokumentus ar pakuotę, kurią gavote įsigydami SIM kortelę. Būtent čia rasite informaciją apie PIN kodą. Be to, ten jūs taip pat rasite vadinamąjį PUK kodą. PUK kodas bus reikalingas norint atrakinti SIM kortelę, jei ją būsite užblokavę įvesdami PIN kodą (ji blokuojama po 3 bandymų įvesti neteisingą PIN kodą).

Jei užblokavote SIM kortelę ir turite PUK kodą, tuomet nesijaudinkite, nes galėsite ne tik atrakinti savo numerį, bet ir išjungti PIN kodo reikalavimą ar netgi pakeisti jį kitu, jums labiau patinkančiu. Tiesiog turite nepamiršti, kad PUK kodas, susidedantis iš 8 skaitmenų, po 10 bandymų įvesti neteisingą kodą visiškai blokuoja SIM kortelę, ir šiuo atveju vienintelis būdas yra susisiekti su artimiausiu savo telefonų operatoriaus biuru.

Kai kurie operatoriai SMS žinute pateikia PUK kodą - jei to neturite. Norėdami tai padaryti, turite paskambinti į telefoninio ryšio paslaugas teikiančią bendrovę, identifikuoti savo tapatybę paso duomenimis ir paprašyti PUK kodo.

Jei PUK kodo neužblokavote, o tik pamiršote PIN kodą, kai kurie operatoriai telefonu gali jį pasakyti. Taip pat PIN bei PUK kodus galite sužinoti jūsų telefonų operatoriaus teikiamų paslaugų puslapyje, savo paskyroje.

Galbūt jūsų PIN kodas labai paprastas, pavyzdžiui, 0000 arba 1234, tačiau tiksliai neprisimenate kokia tų paprastų skaičių kombinacija? Turėtumėte nepamiršti, kad SIM kortelė bus užblokuota, jei 3 kartus neteisingai įvesite PIN kodą.

Na, jei išnaudosite visas galimybes ir savo operatoriaus tinkle neturite asmeninės paskyros, tuomet kreipkitės į artimiausią jums telefonines paslaugas teikiantį biurą ir paprašykite pakeisti SIM kortelę, ar išduoti naują PIN ir PUK kodą. Nepamirškite asmens dokumento.

 

Plačiau

Kodėl jums nėra būtinas naujas išmanusis telefonas

2018.08.27

Jei ketinate atnaujinti savo telefoną, perskaitykite šį straipsnį, galbūt sutaupysite.

2018 m. vasara. Gamintojai išleidžia vis daugiau ir daugiau naujų telefonų modelių, o pirkėjai ir toliau juos perka. Tačiau iš tikrųjų tai neturi prasmės.

Prisiminkite, kaip prasidėjo naujų telefonų išleidimo ir pirkimo „bumas“. Grįžkite bent 10 metų atgal.

Kiekvieno naujo modelio pasirodymas rinkoje buvo įvykis. Ir visai ne todėl, kad „Nokia“ ar „Motorola“ surengė pristatymą Luvre, organizavo nemokamą kelionę žurnalistams ar užplūdo televiziją savo reklama. Ne, svarbiausia tai, kad naujieji išmanieji telefonai tikrai skyrėsi nuo savo pirmtakų. Gamintojai gamino įrenginius, turinčius visai kitokius parametrus ir savybes, bei naujas revoliucines funkcijas. 

Tačiau viskas pasikeitė. Dabar vienos serijos išmanieji telefonai vienas nuo kito skiriasi korpuso spalva, procesoriaus dažniu ir fotoaparato parametrais tik ant popieriaus. Realybėje skirtumas tarp „Galaxy S8“ ir „Galaxy S9“ yra toks mažas, kad sunku jį surasti net po mikroskopu. Reklamoje mums pasakojama apie naujos epochos gaminius, tačiau praktikoje tai yra žingsniavimas vietoje.

Ar tai jau pabaiga? Ne, tai tiesiog pasiektos lubos.

Problema ta, kad gamintojai išnaudojo visas savo naujas idėjas. Tobulėjimas, ėjimas į priekį vyksta tik kiekybiškai didinant technines charakteristikas, o tai jokiu būdu negali pakelti mobiliojo ryšio pramonės į kitą lygį. Mes pasiekėme tašką, kai išmanieji telefonų gamintojai vis dar nori gauti didelį pelną, tačiau neturi jokių naujų idėjų. Vienintelis dalykas, kuris išlieka, tai yra nereikalingų funkcijų diegimas, o paskui vien tik reklama.

Čia pateikiamas šiuolaikinio išmanaus telefono savybių sąrašas:

  • skambučiai;
  • žinučių siuntimas ir gavimas;
  • prieiga prie interneto;
  • galimybė klausytis muzikos;
  • fotografavimas ir filmavimas;
  • elektroninis paštas;
  • laikrodis, žadintuvas, skaičiuotuvas, diktofonas ir kitos smulkmenos.

Galbūt kažką pamiršome? Na, tada pridėkite prie sąrašo tuos dalykus, kurie jums svarbūs. Ir tada sąžiningai atsakykite į du klausimus:

  • Ar jūsų turimas išmanusis telefonas susitvarko su išvardintomis užduotimis?
  • Kas atsitiks, jei įsigysite naujausią modelį? Tiesiog pasikeis vienas skaitmuo pavadinime ar iš tikrųjų pajusite įsigiję kažką naujo, įspūdingo, kas jums suteiks naujos patirties?

Drįstame teigti, kad jei jūsų išmaniajam telefonui yra tik vieneri ar dveji metai, tai įsigydami naujesnį modelį jūs tikrai nepajusite didelio skirtumo. Na, žinoma, pats pirkimo momentas, išpakavimas iš dėžutės atneš daug teigiamų emocijų. Bet tuomet, kai pirmieji įspūdžiai nuslops, galbūt dėl to gailėsitės. Nieko naujo. Tačiau geriau už šiuos pinigus išvykti į kelionę. O naujo žaisliuko pirkimą atidėsite iki kito sezono.

Jei vis dar turite abejonių, pasinaudokite šia infografika: 

 

 

Plačiau

15 svetainių, iš kurių galite atsisiųsti šriftus nemokamai ir tei...

2018.09.12

 

Didžiulės ir gražios kolekcijos, kuriose lengva rasti tai, ko jums reikia.

1. „Google Fonts“

 

Tai „Google“ šriftų pasirinkimas. Taip, lyginant su kitomis bibliotekomis, ji nėra labai didelė: čia yra tik 888 pasirinkimų. Tačiau jūs būsite tikri, kad visi šriftai platinami pagal nemokamą licenciją. Taigi, jūs galite juos naudoti, kaip jums patinka.Be to, yra labai patogi filtravimo sistema.

Atsisiuntimo mechanizmas yra šiek tiek paslėptas, kas yra nebūdinga „Google“ produktui. Pirmiausia pasirinkite vieną ar daugiau šriftų šeimų spustelėdami +. Tada atidarykite ekrano apačioje esantį skydelį ir spustelėkite atsisiuntimo mygtuką. Visi pasirinkti šriftai atsisiunčiami į archyvą.

Google fonts >>

 

2. „FontSpace“

Ši kolekcija yra daug turtingesnė: ji turi daugiau kaip 36 000 nemokamų šriftų. Jie gali būti rūšiuojami pagal kategoriją, pasirenkant, pavyzdžiui retro stilių, futuristinę ar nacionalinę spalvų gamą.

Šrifto puslapyje parašyta, kad juos galima naudoti tiek asmeniniais, tiek komerciniais tikslais.

FontSpace >>

 

3. „1001 Free Fonts“

Nepaisant pavadinimo, šioje kolekcijoje yra apie 10 000 šriftų. Jie gali būti rūšiuojami pagal stilių, pavadinimą ir originalumą.

Dauguma šriftų yra nemokami ir gali būti naudojami bet kokiam tikslui. Kai kuriems teks pirkti komercinę licenciją. Na, o už 20 $ (apie 17 €) galite iš karto atsisiųsti visą kolekciją.

1001 Free Fonts >>

 

4. „Font Squirrel“

Dauguma asmeniniam ir komerciniam naudojimui skirtų šriftų galite atsisiųsti nemokamai. Jei jų nepakanka, eikite į kainų skiltį. Kainos yra labai mažos.

„Font Squirrel“ filtravimas yra labai patogus. Jūs galite rūšiuoti šriftus pagal stilių, kalbas, populiarumą ir naujumą.

Be to, „Font Squirrel“ pateikia keletą naudingų ir patogių įrankių: „Webfont Generator“, skirtą savo internetinių šriftų sukūrimui ir „Font Identifier“, kuris gali atpažinti šriftus iš atsiųstų paveikslėlių ir rasti identiškus „Font Squirrel“ bibliotekoje.

Font Squirrel >>

 

5. „FontStruct“

„FontStruct“ yra patogus internetinis įrankis šriftų kūrimui „TrueType“ formate. Šiam reikalui yra pateikiamas lengvai suprantamas vaizdo redaktorius.

Be to, yra galerija, kurioje yra daugiau nei 47 000 šriftų, ir jie sukurti platformos naudotojų. Šitie šriftai yra laisvai prieinami ir jūs galite juos naudoti taip, kaip norite.

Dauguma čia pateikiamų šriftų yra labai ekstravagantiški.

FontStruct >>

 

6. „DaFont“

Dar viena populiari kolekcija, susidedanti iš 3500 nemokamų šriftų rinkinio. Dauguma jų yra skirti tik asmeniniam naudojimui.

Puiki „DaFont“ funkcija, tai - kategorijų sistema. Jūs galite pasirinkti šriftus pagal komiksų, vaizdo žaidimų, senovinių ar stilizuotų Japonijos hieroglifų stilių.

DaFont >>

 

7. „Urban Fonts“

Tai didelis įvairių šriftų rinkinys. Pasirinkite patinkantį, ir pamatysite puslapį su išsamia informacija apie tai.

Yra daug nemokamų šriftų, jie yra pažymėti specialioje skiltyje. Mokamų taip pat yra pakankamai, ir jiems nuolat taikomos nuolaidos.

„Urban Fonts“ rūšiavimo sistema yra gana lanksti ir patogi.

Urban Fonts >>

 

8. „Abstract Fonts“

Biblioteka su paprasta ir švaria sąsaja, kurioje yra maždaug 14 000 šriftų. Kolekcija nuolat atnaujinama, todėl jūs turėsite iš ko pasirinkti.

Vienintelis trūkumas yra tai, kad rasti visus šriftus su kai kurių kalbų raidėmis yra ne taip lengva. Ir viskas todėl, kad nėra filtracijos pagal kalbą.

Abstract Fonts >>

 

9. „Fontspring“

„Fontspring“ parduodami brangūs šriftai komerciniam naudojimui. Bet beveik bet kurioje šeimoje yra 1-2 nemokami šriftai, kuriuos galima naudoti asmeniniais tikslais. Be to, yra atskiras skyrius su nemokamais šriftais.

Kolekcija yra labai turtinga. Prieš atsisiųsdami šriftus, turėsite atidžiai išnagrinėti informaciją apie licenciją.

Fontspring >>

 

10. „Behance“

 

 

Jei „DeviantArt“ yra menininkų socialinis tinklas, tai „Behance“ yra toks pat, tik skirtas dizaineriams . Čia yra daugybė projektų, iš kurių šriftai toli gražu nėra svarbiausi.

Greita „Behance“ paieška šriftų klausimu, pateikia daug įdomių autorių šriftų. Daugumą jų galima atsisiųsti nemokamai.

Behance >>

 

11. „Acid Fonts“

7500 šriftų pasirinkimas su neįprastais kontūrais. Kaip rodo tinklapio pavadinimas, atrodo jie įspūdingai.

Deja kolekcija ilgą laiką nebuvo atnaujinta. Bet galbūt čia rasite tai, ko jums reikia.

Acid Fonts >>

 

12. „Font Freak“

Šioje svetainėje yra apie 9000 nemokamų ir daugiau kaip 125 000 mokamų šriftų iš 400 dizainerių. Už 9 dolerius (apie 8€) galite atsisiųsti archyvą su 5 000 šriftų.

Tiesa, sąsaja labai ne šiuolaikiška.

Font Freak >>

 

13. „Creative Market“

Platforma, kurioje parduodami šriftai, vektorinė grafika ir kiti dalykai, skirti dizaineriams. Šriftai yra labai kokybiški, ir jie nėra pigūs.

Bet kiekvieną savaitę „Creative Market“ siūlo atsisiųsti kai kurias prekes nemokamai. Tarp jų būna vienas šriftas.

Creative Market >>

 

14. „Fontasy“

Čia surinkta daugiau nei 1000 nemokamų šriftų. 

„Fontasy“ turi patogią sąsają ir gana didelį stilių pasirinkimą. Jei norite naudoti čia esančius šriftus komerciniais tikslais, paprašykite jų autorių leidimo.

Fontasy >>

 

15. „The League of Moveable Type“

Mažas, bet gražus šriftų rinkinys, pateiktas „GitHub“. Visi šriftai gali būti naudojami tiek asmeniniais, tiek komerciniais tikslais.

The League of Moveable Type >>

 

Plačiau

Ko mus išmokė „Google“ kompanija per savo 20 metų egzistavimą

2018.09.30

Šeši pagrindiniai dalykai, kuriuos mums teko įsisavinti. „Google“ suėjo 20 metų, ir tai yra solidus amžius kompanijai.

 Daugelis iš mūsų paieškos gigantą naudoja tiek, kiek gali save prisiminti. Tačiau bendrovės santykiai su vartotojais ne visada buvo sklandūs. Štai ko „Google“ išmokė:

1. Neprisirišti prie paslaugų

Kadangi „Google“ gali lengvai jas uždaryti. Pamenate puikųjį „Google Reader“, kuris leido jums komfortabiliai skaityti naujienas, jas filtruoti ir rūšiuoti pagal pageidavimą, ir dar turėjo gražią ir švarią sąsają? Bendrovė uždarė „Reader7“.

Galbūt naudojatės „Inbox“ paslauga, kuri teikia patogias mobiliąsias programas ir žiniatinklio sąsają „Gmail“ pašto pasiekimui. Daugybė lustų, perkeltų į „Gmail“ su naujausiais atnaujinimais, pirmiausia pasirodė „Inbox“. Dabar „Google“ ją uždaro.

Lyginant su darbalaukio programomis, trūksta žiniatinklio paslaugų. Jūsų įdiegtos programos veiks net jei jūs neatnaujinote jų dešimt metų, tačiau interneto paslaugos visiškai priklauso nuo kūrėjų valios. Jei esate pripratę prie tam tikros paslaugos - pamąstykite kas bus jei programos neliks: sukurkite atsargines kopijas ir iš anksto ieškokite alternatyvų.

2. Naudokite tinkamą naršyklę

Žinoma, vienintelė teisinga naršyklė yra „Google Chrome“. Be abejo, ji turi ir trūkumų. Taip, ji labai iškrauna akumuliatorių. Jos sąsaja nėra lanksti. Be to, ji kaip tikras „Google“ vaikas, paieškos gigantui kruopščiai pateikia visą informaciją apie jus.

Bet dabar „Chrome“ - populiariausia naršyklė pasaulyje ir bet kuris žiniatinklio kūrėjas, kuriantis svetainę, visų pirma orientuojasi į ją.

Jūs tikriausiai pastebėjote, kad daugelis svetainių yra tinkamai rodomos būtent per „Google“ naršyklę. Ir „Google“ paslaugos iš tikrųjų yra sustiprintos per „Chrome“. Pavyzdžiui, jei atidarote „Google“ dokumentus per „Firefox“ ar „Safari“, jie neveiks tinkamai.

Taigi paprastiems vartotojams nelieka nieko, kaip ir toliau naudoti „Chrome“. Tačiau galite apriboti jos „apetitą“ sistemos resursams ir plėtinių pagalba išplėsti funkcionalumą.

3. Naudokite žiniatinklio paslaugas, o ne programas

Kažkada „Google“ sukūrė programinę įrangą asmeniniams kompiuteriams. Kompanija turėjo gana įdomų projektą „Google Desktop“ skirtą „Windows“, „macOS“ ir „Linux“. Tai leido informacijos ieškoti tarp failų, kurie buvo kietajame diske. Dar buvo „Picasa Desktop“ - patogus nuotraukų katalogų kūrėjas, o taip pat ir „Google Talk“ - skirtas pokalbiams ir susirašinėjimui.

Tačiau bendrovė atsisakė visų darbalaukio programų, išskyrus naršyklės. Ji daro prielaidą, kad visi vartotojai visa tai gali atlikti per žiniatinklio programas. Kam reikalingas pašto klientas, jei yra „Gmail“, kam reikalingas „Office Suite“, jei yra „Google Docs“, ar reikia „Skype“, jei yra „Hangout“? Visa tai tinkamai veikia naršyklėje (ir geriausiai „Chrome“).

Nereikia nieko diegti, nieko pirkti - tiesiog turėti „Google“ paskyrą.

Bendrovė mus išmokė, kad viską galima padaryti naršyklėje. Šiuolaikinės žiniatinklio paslaugos gali lengvai pakeisti darbalaukio programas. Neatsitiktinai „Chrome“ OS yra tik naršyklė.

4. Nekelkite informacijos, prieš tai gerai nepagalvoję

Visa tai, kas patenka į internetą, lieka ten amžinai (geriausiu atveju bent jau gana ilgą laiką), „Google“ talpyklos dėka.

Negalite atidaryti neseniai pasiekto puslapio? Paspauskite mažą rodyklę tiesiai po paieškos užklausa ir atidarykite jos išsaugotą kopiją. Žinoma, svetainė gali būt rodoma šiek tiek neteisingai, bet informacija joje bus išlikusi.

Prieš kažką publikuodami, nepamirškite, kad tai gali „išplaukti“ praėjus keleriems metams, net jei jūs jau būsite ištrynę visą kompromituojančią informaciją.

5. Naudokite švarią „Android“ versiją

Švarios „Android“ versijos privalumai prieš „TouchWiz“ ar „MIUI“, yra neginčytini. Ji yra greitesnė, stabilesnė, dažniau atnaujinama. Gryniausia ir švariausia „Android“ operacinė sistema įdiegta tik „Pixel“ išmaniuosiuose telefonuose. Kadangi jų atnaujinimus ir darbo stabilumą asmeniškai stebi „Google“, nėra instaliuota nieko nereikalingo, o jų savininkai yra pirmieji, kurie išbando mobiliosios operacinės sistemos naujienas.

6. Saugiai laikykite savo duomenis

Pasak „Google“, jūsų duomenys nepriklauso jums. Jei bendrovė nuspręs uždaryti vieną iš savo paslaugų ir jūs nespėsite iš ten ištraukti savo duomenų, jie išnyks.

Jei jūsų telefone yra programų, kurios nėra pageidautinos „Google“ sistemai, jas gali ištrinti ir be jūsų sutikimo. Pvz., atnaujinant išmaniuosius telefonus į „Android Lolipop“,  vartotojai prarado programas, kurios buvo įdiegtos ne iš „Google Play“. „Google“ „geriau“ žino kas turėtų būti saugoma jūsų išmaniuosiuose telefonuose.

Tai reiškia vieną: reikia turėti atsargines kopijas. Sukurkite savo duomenų, saugomų debesies paslaugose kopijas ir įsitikinkite, kad galėsite atsisiųsti jums reikalingas programas iš trečiųjų šalių, net jei jos dings iš „Google Play“.

 

Plačiau