STRAIPSNIAI
Aktualios naujienos
Naujausia mūsų klientams aktuali informacija

10 geriausių lapkričio mėnesio „Android“ programų

2018.12.08

Naujos ir jau gerai žinomos programos, kurios per praėjusį mėnesį patraukė dėmesį.

1. „Sticker Studio“

„Android“ vartotojams atsirado galimybę kurti savo „WhatsApp“ lipdukus ir siųsti juos kitiems vartotojams jau spalio mėnesį, tačiau pridėjimo procesas nebuvo sklandus. „Sticker Studio“ leidžia jums sukurti lipdukus, nenaudojant kompiuterio.Tam užtenka tiesiog surasti bet kokį tinkamą paveikslėlį ir redaguoti jį norimu formatu.

Jei norite naudoti svarbiausią programos funkciją ir greitai įkelti rinkinį į „WhatsApp7“, turite sukurti bent tris pasirinktus lipdukus. Iš viso į rinkinį galite įdėti iki 30 lipdukų.

2. 1.1.1.1

„Cloudflare“ DNS paslauga dabar yra teikiama mobilia forma. Interneto paslaugų teikėjams bus sunkiau stebėti, kuriose svetainėse lankotės, todėl visi puslapiai užsikraus greičiau. Naudojantis 1.1.1.1, DNS užklausos praeina pro „Cloudflare“ serverius, o ne per jūsų IPT. Paslauga veikė ir anksčiau, tačiau dabar pakanka įdiegti programą ir suaktyvinti ją vienu jungikliu.

3. „InboxIt“

„Google“ pašto paslaugoje „Inbox“ buvo funkcija „Išsaugoti gautuosiuose“, tačiau kūrėjai ją pašalino. „InboxIt“ atgaivino šią naudingą funkciją - programą, kuri leidžia siųsti įdomius puslapius ir nuorodas į savo el. paštą, tada prie jų pridėti priminimus, kad nepamirštumėte perskaityti.

4. „Migrate“

Ši programa leidžia kurti atsargines duomenų kopijas, norint atkurti skambučių, programų, nustatymų, SMS, kontaktų ir kitų svarbių dalykų informaciją. Programa vis dar yra bandomojoje beta versijoje, todėl darbe gali pasitaikyti klaidų.

5. „Niagara Launcher“

Neįprastas paleidiklis su minimalistine sąsaja. „Niagara Launcher“ dizainas leidžia išmanųjį telefoną naudoti tik viena ranka. Visos įdiegtos programos yra surūšiuotos pagal abėcėlę ir dažnumą. Įeinančios žinutės gali būti skaitomos pagrindiniame ekrane, o šlamštas, skelbimai ir nereikalingi pranešimai gali būti užblokuoti. Erzinančias, anksčiau įdiegtas programos galima paslėpti, kad jos nebūtų matomos darbalaukyje. Ateityje turėtų pasirodyti spartieji klavišai, aplankai ir valdikliai.

6. „Simple Gallery Pro“

Paprastas vartotojui pritaikytų programų rinkinys: nuotraukų galerijos, failų tvarkyklė, piešimo programa, kalendorius, garso grotuvas, kamera ir daugelis kitų. Dalis jų turi mokamas Pro-versijas su papildomomis funkcijomis. Rinkinys yra naudingas žmonėms, kurie myli minimalistinį dizainą be jokių papildomų nustatymų.

7. „Lens Distortions“

Gražus efektų rinkinys jūsų nuotraukoms. Programa nuotraukoms prideda gamtos elementus, tokius kaip lietaus, sniego ar rūko. Efektų galerijoje galite pasirinkti ir palyginti filtrų poveikį vaizdams. Kiekviename rinkinyje penki filtrai yra nemokami, o visus kitus galima gauti perkant mokamą prenumeratą.

Atnaujintoje versijoje kūrėjai patobulino spalvų korekciją ir pagerino programos našumą.

8. „Cut Cut“

„Cut Cut“ yra nuotraukų redaktorius, kurio pagrindinė funkcija yra fono pašalinimas ar pakeitimas. Programa išskiria objektus, kuriuos reikia iškirpti ir pakeičia foną į naują vaizdą iš šablonų. Ji taip pat leidžia sukurti koliažus, apkarpyti, pasukti, pridėti efektus, įterpti tekstą, piešti teptuku ir atlikti kitus pakeitimus - viso yra 15 įrankių.

9. „Master Cache Cleaner“

Paprasta programa, skirta laikinų failų ištrinimui, kuriuos sukūrė programos. Talpyklos valymas padeda atlaisvinti išmaniojo telefono atmintį ir optimizuoti darbą. Ši programa puikiai atlieka savo darbą. Ji taip pat kas šešias valandas gali jums priminti apie nereikalingų failų ištrinimą.

10. „Cubux 2“

Paraiška supaprastina biudžeto valdymą: išlaidų ar grynųjų pinigų įplaukų registravimui užtenka tik kelių mygtukų paspaudimų, po kurių reikia nurodyti tik numerį. Stulpeliuose įrašomos sumos, mokėjimo būdas, išlaidų tikslai ir laikas. Finansų apskaita gali būti atliekama ne tik išmaniuoju telefonu, bet ir kompiuteriu, ir tai gali padaryti keli žmonės, tačiau tik tuo atveju, jei turite premium prenumeratą.

Paskutiniajame atnaujinime kūrėjai pridėjo čekių fotografavimo funkciją ir galeriją jiems. Ateityje žadama čekių apdorojimo funkcija naudojantis QR kodais ir galimybė žymėti išlaidas pagal nuotraukas.

 

Plačiau

10 žaidimų, kurie buvo populiarūs 2018 metais ir kuriems nereikia g...

2019.01.03

1. „The Crew 2“ (Ekipažas 2)

Lenktynių žaidimas su atviru pasauliu ir galimybe dalyvauti varžybose vykstančiose žemėje, jūroje ir danguje. Projektui nereikia galingo procesoriaus, tačiau, jei norite žaisti su didesne nei 1080p raiška, jums reikės atitinkamos vaizdo plokštės. „The  Crew 2“ yra puikiai sukurtas, todėl visiškai pateisina savo grafinius reikalavimus.

Žaidimas nesulėtėja ir nestabdo, net jei jį paleisite iš įprastinio standžiojo disko, o ne iš SSD. Tiesa, jame yra keletas nedidelių klaidų. Pavyzdžiui, norint išeiti į pagrindinį meniu - būtina vietoj Esc naudoti F10 klavišą, ir neįmanoma su kompiuterio pele valdyti žemėlapio. Tačiau, nepaisant to, „Crew 2“ yra vienas iš optimaliausių „Ubisoft“ projektų.

2. „City of Brass“ (Žalvario miestas)

Dar vienas „BioShock“ autorių veiksmo ir nuotykių žaidimas su atsitiktinai sukurtomis arabiško stiliaus vietomis. Žaidimas neblogai veikia net ir su dviejų branduolių procesoriais, tačiau jis geriau atsiskleidžia žaidžiant kompiuteriu, kuris turi keturių branduolių procesorių. Norint pasiekti geresnį našumą nėra jokios prasmės turėti greitesnį procesorių: tarkime, skirtumas , naudojant keturių ir šešių branduolių procesorius yra tik 10 kadrų per sekundę.

Projektas gali būti patogiai žaidžiamas netgi su sąlyginai nebrangiomis vaizdo plokštėmis - pavyzdžiui, „Radeon RX 580“. Paleidus „City of Brass“, vargu ar susidursite su klaidomis ar problemomis. Tai puikiai optimizuotas žaidimas, tinkantis net ne patiems naujausiems kompiuteriams.

3. „F1 2018“

Lenktynių žaidimas, kuriam nereikia pristatymo. Žaidimas nereikalauja didelio našumo procesoriaus, tačiau to paties negalima pasakyti apie vaizdo plokštę.

Su „GeForce GTX 980 Ti“ vaizdo plokšte projektas sklandžiai veikia, esant 1,080p rezoliucijai, o su „Radeon RX Vega 64“ puikiai veikia, esant ir 1,440p skiriamajai gebai. Be kitų dalykų, „F1 2018“ palaiko vairo funkcijas.

4. „Strange Brigade“ 

Tai - trečiojo asmens šaudyklė, kurioje reikia kovoti su įvairiais mitologiniais tvariniais ir spręsti galvosūkius. Žaidimas negali pasigirti stulbinančia AAA klasės projektų grafika, tačiau kompiuteryje jis veikia puikiai. 

Žaidime yra pakankamai nustatymų, kurie leidžia reguliuoti beveik bet kurio automobilio našumą - netgi ne visiškai naujo. Tokiu atveju net esant maksimaliems nustatymams, projektas nereikalauja nei galingo procesoriaus, nei brangios vaizdo plokštės.

Kadangi „Strange Brigade“ turi didžiulį grafinį potencialą, jam netrukdytų spindulių sekimo technologija. Tai gerokai pagerintų apšvietimą ir viso projekto išvaizdą.

5. „Warhammer: Vermintide 2“

Kovinis veiksmo žaidimas, kurio veiksmas vyksta niūrioje fantazijos visatoje. Kompiuteriuose jis veikia ir atrodo puikiai.

Tai vienas iš nedaugelio projektų, kuris visapusiškai išnaudoja visas procesoriaus galimybes. Žaidime yra nemažai grafinių parametrų, todėl jis gali sklandžiai veikti beveik visuose kompiuteriuose. Tinkamai pritaikyta ir pelės kontrolė.

6. „Shadow of the Tomb Raider“ (Tombo Raiderio šešėlis)

Paskutinė bebaimės Lara Croft nuotykių dalis, nors ir reikli kompiuterio parametrams, tačiau visiškai tai pateisina. Be to, žaidimas veikia daug geriau, nei jo pirmtakas „Tomb Raider“.

Projekte yra daug nustatymų, galimybė išjungti pelės judesius, kurių daugelis nepageidauja. „Shadow of Tomb Raider“ yra vienas iš nedaugelio žaidimų, kuriame akivaizdžiai matomas didžiulis našumo padidėjimas naudojant „DirectX 12“.

7. „FIFA 19“

Žinomas futbolo simuliatorius, kuris yra vienas iš kokybiškiausių sportinių žaidimų. Projektas labai gerai atrodo įvairiose situacijose ir puikiai veikia.

Vienintelis „FIFA 19“ trūkumas yra menkas grafinių nustatymų rinkinys, ir tai, kad jų neįmanoma pakeisti žaidimo metu - teks išeiti iš žaidimo ir atlikti pakeitimus per specialią priemonę. Visa kita yra puikus pavyzdys, kaip reikėtų kurt projektus, skirtus kompiuteriams.

8. „Forza Horizon 4“

Puikus arkadinis lenktynių žaidimas, kuris parodo 60 kadrų per sekundę, net ir ne galingiausiuose kompiuteriuose. Yra daug nustatymų, kurie maksimaliai leidžia išspausti iš projekto maksimumą net vidutiniame kompiuteryje.

Patogu žaisti tiek klaviatūros pagalba, tiek naudojant vairą. Mūsų nuomone, „Forza Horizon 4“ šiuo metu yra gražiausias kompiuteriams skirtas lenktynių žaidimas.

9. „Call of Duty: Black Ops 4“

Paskutinė populiarių šaulių serijos dalis - pirmą kartą be siužeto, tačiau su karališkojo mūšio režimu. „Black Ops 4“ gerai veikia įvairiose kompiuterio konfigūracijose. Jis turi platų nustatymų spektrą.

Verta paminėti, kad vizualiniame plane žaidimas nėra toks veržlus, kaip savo laiku buvo kai kurios kitos „Call of Duty“ dalys. Nepaisant to, projektas yra visiškai optimizuotas ir todėl atrodo puikiai, o tai yra pagrindinis dalykas.

10. „Battlefield 5“

Tai pagrindinis „Call of Duty“ konkurentas ir turbūt optimaliausias metų žaidimas. Jame yra daug grafinių nustatymų, palaikoma didelė skiriamoji geba ir nuskaitymo dažniai, taip pat puiki grafika. Taipogi žaidimas sklandžiai veikia net ir mažiau galingumo turinčiuose kompiuteriuose.

Nepaisant to, kad „DICE“ ir „NVIDIA“ yra gerokai pažengusios į naujausias grafikos technologijas, su „DirectX 12“ plokšte žaidimas kol kas neveikia taip greitai, kaip su „DirectX 11“. 

 

Plačiau

Tai, ką reikėtų žinoti apie garantinį telefonų taisymą

2019.01.24

 

Paaiškinsime kas turėtų taisyti sugedusį įrenginį, kiek laiko tai užtruks, ar bus suteikiamas atsarginis telefonas ir ką daryti, jei esate nepatenkinti remonto kokybe.

Kokiais atvejais galima atiduoti telefoną garantiniam remontui

Įrenginiai, kurie turi defektų ir jų garantinis laikotarpis nepasibaigęs, yra priimami ir taisomi nemokamai.

Už prekių kokybę atsakingas tiek pardavėjas, tiek gamintojas. Todėl, jei telefonas turi garantiją, galite kreiptis į parduotuvę, kurioje įsigijote prekes, arba tiesiai į garantinį servisą, kuris dažniausiai būna nurodytas pirkimo dokumentuose.

Defektai, dėl kurių galima kreiptis į garantinį remonto skyrių, gali būti skirtingi: ekrano įtrūkimai, garso nebuvimas, neveikiantis jutiklinis ekranas ir pan.

Telefonas bus suremontuotas pagal garantinius įsipareigojimus, jei nebus įrodyta, kad gedimas įvyko dėl jūsų kaltės arba dėl netinkamo transportavimo ar sandėliavimo. Kodėl atsirado defektas, bus išsiaiškinta prekės patikrinimo metu.Šiame procese pateikiamos ir ekspertų išvados.

Kada prasideda garantinis laikotarpis

Garantijos laikotarpis įsigalioja nuo pirkimo dienos. 

Pristatant paštu arba per kurjerį, garantija prasideda nuo prekių gavimo momento. Jei po pristatymo jūs negalite naudoti gaminio - nėra būtinų dalių ar priedų, reikalingi specialūs nustatymai ar konfigūracijos, prietaisas neveikia, - garantinis laikotarpis prasidės nuo to momento, kai pardavėjas pašalins visus šiuos trūkumus.

Kiek laiko galioja garantija?

Dažniausiai garantinis laikotarpis nurodomas pardavimo sutartyje ir galioja gamintojo nurodytą terminą. Paprastai, mobiliesiems telefonams yra suteikiama dviejų metų garantija. Kai sutartyje nėra jokios sąlygos, laikoma, kad garantija galioja taip pat dvejus metus.

Garantija suteikiama ir atskiroms telefono dalims. Sutartyje pažymėtas jų galiojimo terminas. 

Kada telefonas nebus remontuojamas pagal garantinį dokumentą

Pardavėjas arba gamintojas turi patikrinti telefoną. Garantinis remontas netaikomas, jei paaiškėja, kad:

  • neteisingai naudojote įrenginį (pvz., pažeidėte jį aštriu daiktu);
  • neatsargiai su juo elgėtės (numetėte ir sudaužėte stiklą);
  • netinkamai laikėte (vonioje, kur yra didelė drėgmė);
  • jei telefonas yra sugadintas dėl stichinių nelaimių (gaisro ar potvynio metu);
  • jei patys bandėte telefoną pataisyti arba kažką jame pakeitėte .

Jei patikrinus nustatoma, kad vis dėlto dėl jūsų kaltės telefonas yra sugadintas, turėsite sumokėti už ekspertų paslaugas ir kreiptis į remonto paslaugų centrą dėl mokamų telefono remonto paslaugų.

Kur perduoti telefoną garantiniam remontui 

Dėl nemokamo remonto galite susisiekti su parduotuve, kurioje pirkote įrenginį. Pardavėjas gali priimti telefoną, jei įrenginys turi galiojantį garantinį dokumentą, tačiau dažniausiais atvejais reikia kreiptis į garantinio remonto paslaugas teikiančias taisyklas.

Įgaliotas aptarnavimo centras yra tas, kuris bendradarbiauja su telefono gamintoju. Čia galite gauti nemokamą garantijos remontą gamintojo sąskaita. Aptarnavimo centre bus naudojamos originalios konkretaus telefono modelio atsarginės dalys.

Paslaugų centras tiesiog specializuojasi remonto darbų srityje ir gali nebendradarbiauti su konkrečiu gamintoju, bei nenaudoti originalių atsarginių dalių. Būtina išsiaiškinti, ar šiame centre teikiamos garantinio aptarnavimo paslaugos.

Jei reikia pasinaudoti garantine paslauga

Ko jums prireiks

  • Pirkimo kvito arba pardavimo sutarties - tai dokumentas, patvirtinantis pirkimą.
  • Garantinio dokumento.
  • Asmens dokumento
  • Nusiskundimų pateikimo, kodėl telefonas perduodamas remontui.

Ką daryti toliau

 Atvykti į parduotuvę ar aptarnavimo centrą. 

Paduodati savo telefoną, o parduotuvė ar aptarnavimo centras turėtų atlikti patikrinimą gedimų nustatymui. Tuomet jums išduos dokumentą, kuriame bus nurodoma: 

  • įrenginio priėmimo laikas;
  • telefono modelis, serijos numeris ir pan.;
  • kas perdavė;
  • kas priėmė;
  • žalos aprašymas;
  • remonto laikas.

Defektų paieška gali tęstis kelias dienas. Šiuo laikotarpiu parduotuvė ar aptarnavimo centras atlieka ekspertizę. 

Per kiek laiko suremontuos telefoną

Paprastai sutartyje yra nurodomi remonto terminai. 

Jei nėra konkrečių terminų, sutaisyti telefoną turėtų kuo greičiau, atsižvelgiant į tai, koks yra gedimas.

Kai jums bus gražintas telefonas, garantinis laikotarpis bus pratęsiamas tokiam terminui, kurį prietaisas buvo taisomas. Tam reikalui turite paprašyti dokumento, kuriame parašyta, kada prietaisas buvo priimtas remontui ir kada jis buvo grąžintas jums.

Ar remonto metu turėčiau gauti pakaitinį telefoną

Jei jums reikia pakaitinio telefono, nurodykite tai prekės pridavimo akte, pagal kurį telefonas priimamas taisyti. 

Pakaitinis telefonas turi turėti tas pačias savybes kaip ir prietaisas, kurį pateikėte remontui.

Jei perduodate jutiklinio ekrano įtaisą, negalite gauti mygtukinio, kuriuo galima tik skambinti ir siųsti SMS.

Ką daryti, jei nesate patenkintas garantinio remonto kokybe

Prieš atsiimdami telefoną iš taisyklos, atidžiai jį patikrinkite - ar nėra naujų pažeidimų, įbrėžimų. Įjunkite ir išjunkite prietaisą, patikrinkite, ar veikia visos jo funkcijos. Nufilmuokite video arba nufotografuokite. Po to paprašykite dokumento, kuriame būtų nurodoma, kad prietaisas buvo taisomas.

Jei radote defektą arba prietaisas pradėjo veikti blogiau nei anksčiau, tai nurodykite priėmimo ataskaitoje - tiek kopijoje kuri yra pas jus, tiek taisymo organizacijos egzemplioriuje. Paprašykite nemokamai pašalinti šiuos trūkumus. Jei garantinio remonto paslaugas teikianti įmonė atsisakys tai atlikti, pateikite skundą.

Jei į pretenziją neatsakoma, galite, surinkę dokumentus, parašyti skundą vartotojų teisių kontrolės tarnybai.

Atsakingas bus tas asmuo, kuris vykdė remontą, net tuo atveju, jei jūs telefoną pridavėte parduotuvėje, o ši išsiuntė jį į techninės priežiūros centrą ar dirbtuvę.

Ką daryti, jei telefonui nuolat reikalingas remontas

Jei pavargote nuo nuolatinio telefono perdavimo garantiniam remontui, galite grąžinti prietaisą pardavėjui. Bet tik esant tokioms sąlygoms:

  • remonto metu buvo rasti dideli trūkumai - tokie, kurie negali būti suremontuoti arba reikalauja pernelyg didelių remonto išlaidų;
  • Per visą garantinį laikotarpį telefonas buvo remontuojamas daugiau nei 30 dienų.

Tokiais atvejais galite grąžinti telefoną ir reikalauti pakeisti jį nauju: pasirinkite naują tokio paties ar kito modelio prietaisą, pagal tą pačią kainos kategoriją. Norint įsigyti brangesnį prietaisą gali tekti sumokėti kainų skirtumą. Arba galite prašyti pinigų grąžinimo ir įrenginį įsigyti kitoje vietoje.

 

Plačiau

Pranešama, kad „Xiaomi Mi 9“ kainuos mažiau už pigiausią „Ga...

2019.02.18

Kadangi artėja „MWC“ paroda, galime tikėtis, jog dauguma Kinijos gamintojų, kaip „Xiaomi“, „Huawei“ ir kiti, pristatys savo gaminius, norėdami pasipriešinti konkurentams. „Xiaomi“ mėgins sužavėti auditoriją, pristatydami „Mi 9“, kurio pristatymas turėtų vykti vasario 20 dieną.

 Tą pačią dieną „Samsung“ pristatys savo naująją „Galaxy S10“ seriją. Vis dėlto „Xiaomi“ yra žinomi dėl savo gebėjimo pasiūlyti aukščiausios kokybės prietaisus už mažą kainą. Kompanijos metodai nesikeis ir su „Mi 9“. Naujausiame pranešime rašoma, jog pagrindinis „Mi 9“ modelis kainuos mažiau už pigiausią „Galaxy S10“ serijos modelį.

„Xiaomi Mi 9“ apytiksliai kainuos 458€, tačiau riboto leidimo modelio kaina sieks 785€.

Remiantis naujausiu pranešimu socialiniame tinkle „Twitter“, pagrindinis „Xiaomi Mi 9“ modelis kainuos 3499 Kinijos juanius (~458€). Kaip „Snapdragon 855“ varomam flagmanui, kuriam netrūksta jokių svarbių funkcijų, kaina yra labai patraukli, tačiau tiems, kurie negaili daugiau pinigų telefonui, bus pristatytas specialus variantas. Modelio su permatoma galo apdaila kaina sieks 5999 Kinijos juanius (~785€). 


Be permatomo galo „Mi 9“ taip pat turėtų naudoti iki 12 GB RAM kartu su aptX-HD audio palaikymu bei NFC funkcija. Vartotojai šiemet turėtų tikėtis sulaukti daug „Android“ flagmanų, kurie naudos iki 12 GB RAM. Flagmanas su 10 GB RAM bus dar dažnesnis reiškinys. Remiantis oficialiomis nuotraukomis, kurias paviešino „Xiaomi“ vyresnysis viceprezidentas, „Mi 9“ galas yra pagamintas naudojant dvigubo sluoksnio nano-dangalą.

Flagmanas taip pat naudos pirminį 48 MP RGB jutiklį. Iš viso prietaiso gale bus įmontuoti trys kameros objektyvai. Kol kas nėra informacijos, ar prietaisas naudos telefoto lęšį, tačiau būtų puiku jei „Android“ telefonai šiemet vietoje gylio jutiklių naudotų telefoto ir plataus kampo objektyvus. Gylio jutimą gali valdyti ir programinė įranga be kameros objektyvo.


Remiantis „Xiaomi“ vyresniojo viceprezidento „Twitter“ pranešimu, „Mi 9“ prekyba prasidės nuo vasario 24 dienos, o flagmanas bus pristatytas vasario 20 dieną. „Mi 9“ bus šiek tiek brangesnis už „Mi 8“, tačiau jo kaina bus daug mažesnė už „Samsung Galaxy S10“ serijos prietaisų kainas.

 

Plačiau

DNS66 pašalins visą reklamą iš „Android“ sistemos, nereikalaud...

2019.03.02

Tai reklaminių skydelių žudikas tiems, kuriems super vartotojo atrakinimas atrodo pernelyg sudėtingas.

Reklama, esanti „Android“ programų sąsajoje ir svetainėse labai erzina. Ir jei galite atsikratyti reklaminių antraščių žaidimuose ir paslaugose, nusipirkdami „premium“ variantą arba užsisakydami prenumeratą, tai tinklalapiai visada „džiugins“ su pasiūlymais ką nors pagerinti ar kažką nusipirkti.

Efektyviausias būdas atsikratyti reklamos yra gauti savo išmaniojo telefono „root“ teises ir įdiegti kažką panašaus į „AdAway“. Tačiau kai kuriems vartotojams tai atrodo sudėtinga, kiti nenori prarasti gamintojo garantijos. Sprendimas yra įdiegti „DNS66“.

„DNS66“ yra nedidelė programa, galinti blokuoti „Android“ skelbimus ir reklamas. Ji veikia programose ir tinklalapiuose. Jos pagrindinis ir neginčijamas pranašumas yra teisingas darbas be „root“.

Programa nereglamentuoja failų persiuntimo, kaip tai daro „AdAway“, kuriai reikalingos super naudotojo teisės. Vietoj to, „DNS66“ įsiterpia į sistemą kaip VPN ir per ją praeina visas interneto srautas.

Jei įkeltuose duomenyse bus kažkas panašaus į reklamą, „DNS66“ nutrauks reklamos įkėlimą. Tai ne tik išvaduos jus nuo erzinančių reklamų ir vaizdo įrašų, bet ir sutaupys mobilųjį srautą.

„DNS66“ sąsaja yra paprasta. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai įdiegti programą, atidaryti ją ir spustelėti mygtuką „Vykdyti“. Sistema paprašys leidimo sukurti VPN paslaugą, tuomet spustelėkite patvirtinimą „Gerai“.

Štai ir viskas, reklamos filtravimas prasidėjo. „DNS66“ bus paleista pagal nutylėjimą sistemos paleidimo metu.

Skirtuke „Hostai“ jūs matysite reklamos šaltinių sąrašą, kurį programa filtruos. Čia verta įtraukti kasdieninį sąrašų atnaujinimą, kad „DNS66“ laiku reaguotų į naujas reklamas.

Skirtuke „Programos“ galite pritaikyti išimčių sąrašą - tam atvejui, jei kažkokia programa  su iškirptais reklaminiais skydeliais veikia neteisingai.

„DNS66“ veikia gana efektyviai. Vienintelis trūkumas: dėl kai kurios programinės įrangos, reklamos nepavyksta pašalinti be pėdsakų - jos vietoje lieka tušti balti laukai. Tačiau tai nėra ypač akivaizdu.

„DNS66“ nerasite „Google Play“, tačiau ją galima atsisiųsti iš trečiosios šalies šaltinio - „F-Droid“. Tiesiog spustelėkite „Download APK“ ir įdiekite programą.

 

Plačiau

„Mi Band 3“ sėkmė, neįtikėtinas „Huawei“ produkcijos parda...

2019.03.16

Įdomūs statistiniai duomenys ir netikėti fitneso apyrankių, išmaniųjų laikrodžių ir kitų nešiojamųjų įrenginių pardavimų skaičiai.

IDC analitikai paskelbė apyvartinę 2018 m. ketvirto ketvirčio elektronikos pardavimų ataskaitą. Rinka išaugo 31,4 proc., o iš viso bendrovė pardavė 59,3 mln. vienetų įrenginių. Toks augimas siejamas su naujų apyrankių, laikrodžių modelių pasirodymu ir bevielių ausinių populiarumu.

Išmaniųjų laikrodžių rinka, lyginant su 2017 m. ketvirtuoju ketvirčiu, išaugo 55 proc. ir dabar sudaro 34,3 proc. Anksčiau „Strategy Analytics“ analitikai pranešė, kad pusę šių įrenginių 2018 m. pardavė „Apple“. Išmaniųjų apyrankių dalis sudarė 30 proc., o pagal pardavimus lyderiauja „Xiaomi“, „Huawei“ ir „Fitbit“.

Gamintojų reitinge „Apple“, kaip tikėtasi, užėmė pirmąją vietą. 2018 m. ketvirtąjį ketvirtį ši bendrovė pardavė 16,2 mln. prietaisų, iš kurių 10,4 „Apple Watch“. Likusią „Apple“ pelno dalį šioje rinkoje sudarė „AirPods“ ir „Beats“ ausinės.

„Xiaomi“ įsitvirtino antroje vietoje. Bendrovės produktai yra labai populiarūs Kinijoje. Sustiprėjo pozicija ir prieiga prie Europos bei kitų Azijos rinkų. Populiariausiu „Xiaomi“ nešiojamu prietaisu tapo „ Mi Band 3“, kuris sudarė net 30% visų ketvirčio apyrankių pardavimų.

„Huawei“ užėmė trečiąją vietą, ir pardavimai siekia 5,7 mln. Tuo pačiu metu jos metinis augimas pasiekė 248,5 proc., ir tai dėka to, kad bendrovė pradėjo pardavinėti apyrankes komplekte su savo telefonais.

Ketvirtoje vietoje turime „Fitbit“, kuri pradėjo populiarėti po „Charge 3“ ir „Versa“ išleidimo. IDC mano, kad ši bendrovė turi geras perspektyvas, nes ji ir toliau investuoja į sveikatos priežiūros prietaisus, ir šie pinigai grįžta su kaupu. Strategijos „Analytics“ ekspertai su tuo sutinka.

Penktą vietą užėmė „Samsung“. Bendrovė, kaip ir „Huawei“ ar „Xiaomi“, siūlė išmanias apyrankes komplekte su išmaniaisiais telefonais. Tačiau pasenę modeliai, pvz., „Gear S3“, vis dar parduodami geriau. 

 

Plačiau

Kaip pasirinkti kompaktišką išorinį akumuliatorių „MacBook“ n...

2019.03.29

Norint įkrauti nešiojamąjį kompiuterį nuo nulio iki 100%, išorinis akumuliatorius turi turėti pakankamai galios ir talpos, taip pat turi palaikyti naują maitinimo standartą.

1. Rinkitės tik „USB-C“ jungtį turinčias baterijas

„Apple“ nešiojamieji kompiuteriai oficialiai dirba tik su USB - C jungtis turinčiomis mažomis išorinėmis baterijomis. „MacBook Pro 2015“ ir naujesnės versijos, „MacBook Pro 2016“ ir naujesnės versijos, taip pat „2018 MacBook Air“ kompiuteriai gali būti kraunami per šias jungtis.

Kartais pardavime randame ir ankstesnių „Apple“ nešiojamųjų kompiuterių variantų, kurie yra įkraunami naudojant „MagSafe“ ir „MagSafe 2“ magnetinius prievadus. Tačiau kompanija jų nepatvirtina: jų naudojimas gali sugadinti įkrovimo prievadą ir įmontuotą bateriją.

Vietoj kompaktiško išorinio akumuliatoriaus šiuo atveju geriau naudoti didelį modelį su lizdais. Norėdami įkrauti tokį „MacBook“, galite prijungti standartinį maitinimo šaltinį. Tačiau toks akumuliatorius į mažą kuprinę ar rankinę netilps.

Norint įkrauti naują „MacBook“, jums puikiai tiks nešiojamoji baterija su USB-C. Ją galima prijungti prie nešiojamojo kompiuterio naudojant pridedamą „Apple“ kabelį. Šiuo atveju standartinis maitinimo šaltinis tiks greitam akumuliatoriaus įkrovimui.

Tik USB-C palaiko naują galios standartą, vadinamą „Power Delivery“. Be jo, išorinė baterija neturės pakankamai energijos, kad būtų galima įkrauti bet kurį naują „MacBook“ .

2. Patikrinkite ar akumuliatorius palaiko naują maitinimo standartą

Ieškokite „Power Delivery“ standarto ženklo ant dėžutės, įrenginio korpuso, oficialiose techninėse charakteristikose gamintojo svetainėje arba atsiliepimuose.

„Power Delivery“ yra naujas USB maitinimo standartas su didesne galia. Ji reikalinga norint įkrauti nešiojamus kompiuterius ir kitus galingus įrenginius.

Šiuo principu veikia populiarios išorinės baterijos „Xiaomi ZMI 10“, „Hiper MPX20000“, „Aukey PB-Y7“, „InterStep PB2018PD“ ir kt.

„Power Delivery“ pagalba, prietaisas paskirsto, kad išorinė baterija gautų reikiamą galingumą. Jis gali skirtis, priklausomai nuo darbo intensyvumo. 

„Power Delivery“ gali turėti iki 5 A srovės, iki 20 V įtampos ir iki 100 vatų galios. Standartas buvo pradėtas 2012 m., o 2014 m. buvo nuspręsta jį naudoti tik su USB-C prievadais. Išorinėse baterijose šis standartas atsirado po to, kai 2015 m. buvo išleisti naujieji „MacBook“.

3. Išsiaiškinkite maksimalią galią

Gamintojai maksimalų galingumą nurodo ant dėžutės ar išorinių baterijų korpuso.

Paprastai jis kelis kartus mažesnis nei 100 W - tai maksimali vertė, kurią palaiko „Power Delivery“. Pavyzdžiui, išorinė baterija „Aukey PB-Y7“ per USB-C gali pasiekti ne daugiau kaip 30 vatų.

12 colių „MacBook“ ir naujas „MacBook Air“, esant maksimaliai apkrovai sunaudoja 30 vatų, 13 colių „MacBook Pro“ - 61 vatą, o 15 colių - 87 vatus.

Tai nereiškia, kad 30 W išorinės baterijos negalima naudoti su jūsų „MacBook Pro“.

Jei prijungsite „Aukey PB-Y7“ prie savo „MacBook Pro“ budėjimo režime ar nedidelės apkrovos metu, nešiojamas kompiuteris galės krautis. Jei kompiuteryje bus pajungta daug programų, jis paprasčiausiai krausis lėčiau.

Jei tokį išorinį akumuliatorių prijungsite prie išsikrovusio „MacBook Pro“, ir kompiuteriu imsite intensyviai naudotis, tuomet jis paprasčiausiai išsijungs. Tačiau galite palaukti, kol kompiuteris pasikraus iki 20–30%, ir tik tada naudotis juo.

4. Nustatykite faktinę akumuliatoriaus talpą

Dažniausiai išorinių baterijų gamintojai nurodo galingumą miliampervalandėmis. Tai vadinama įkrovimu ir jis apskaičiuojamas remiantis standartine baterijos įtampa prietaiso viduje - ji yra 3,7 V.

Prie 3,7 V įtampos, „Xiaomi ZMI 10“ įtampa yra 20 000 mAh. Bet jei pakelti ją iki 5 V, kaip yra „iPhone“ maitinimo šaltinyje, įkrova sumažės iki 12 000 mAh. Tačiau prie 7,2 V ji jau pasieks 10 000 mAh. Kuo didesnė įtampa, tuo mažesnis įkrovimas, todėl tokiu pagrindu neįmanoma daryti išvadų apie baterijos talpą.

Kai nežinome, kokia įtampa bus naudojama išoriniam akumuliatoriui, galingumo įvertinimui geriau rinktis energiją, o ne įkrovą. Ji matuojama vatvalandėmis ir paprastai nurodoma ant korpuso arba ant dėžutės: „Xiaomi ZMI 10“ turi 72–72 Wh, o „Hiper MPX20000“ - 74 Wh.

Jei gamintojas nenurodo išorinės baterijos galingumo vatvalandėmis, galite apytiksliai įvertinti jos apytikslę vertę.

Akumuliatoriaus talpa vatvalandėmis = įkrova miliampervalandėmis × įtampa voltais / 1000.

Ši vertė mažu šriftu turi būti nurodoma išorinio akumuliatoriaus charakteristikoje.

Rezultatai vatvalandėmis nebus tikslūs, nes išorinės baterijos nepateikia nurodytos įtampos stabilumo ir ji sumažėja iškrovimo metu. Nepaisant to, šis skaičius leis jums įvertinti, kiek procentų nuo nulio galite įkrauti „MacBook“ nešiojamąjį kompiuterį.

Vertinant išorinės baterijos pajėgumą, reikia atsižvelgti ir į jo naudingumo koeficientą.

Dalis energijos pereis į šilumą ir bus prarasta perdavimo metu, taigi „MacBook“ galiausiai pasieks ne daugiau kaip 70–80%: padauginam akumuliatoriaus vatvalandes iš 0,7–0,8.

„MacBook“ baterijos talpa:

  • „MacBook 12“ - 41,4 Wh;
  • „MacBook Air“ su „Retina“ ekranu - 50,3 Wh;
  • „MacBook Pro 13“ be „Touch Bar“ - 54,5 Wh;
  • „MacBook Pro 13“ su „Touch Bar“ - 58 Wh;
  • „MacBook Pro 15“ - 83,6 Wh.

Atsižvelgiant į naudingumą, 74Wh baterija gali atiduoti 51,8–59,2 Wh .

Taigi akumuliatorius pilnai įkraus išsikrovusį iki nulio 12 colių „MacBook“ ir „MacBook Air“ su „Retina“ ekranu. Kitų nešiojamųjų kompiuterių baterijos prijungtos prie tokio akumuliatoriaus gali nepakrauti pilnai iškrauto įrenginio.

5. Įvertinkite papildomas prietaiso funkcijas

Renkantis nešiojamą išorinį akumuliatorių „MacBook“ kompiuteriui, taip pat atkreipkite dėmesį į papildomų prievadų kiekį, jie yra naudingi įkraunant išmanųjį telefoną ir kitus mobiliuosius įrenginius.

Pavyzdžiui, „InterStep PB2018PD“, be „Power Delivery“ standarto, taip pat dirba su greitai įkraunamais „Samsung AFC“, „Huawei FCP“ ir „Quick Charge 3.0“ išmaniųjų telefonų standartais. Tai svarbu, jei naudojate įrenginius, kurie palaiko vieną iš šių technologijų.

 

Plačiau

Oficialiai pristatytas „Samsung Galaxy A80“, telefonas su iššoka...

2019.04.11

„Samsung“ oficialiai pristatė vidutinio pajėgumo telefoną „Galaxy A80“. Pastebimiausia šio prietaiso funkcija yra jo kameros modulis, kuris ne tik iššoka iš galo, bet ir automatiškai apsisuka, todėl ji gali būti naudojama ir kaip priekinė, ir kaip galinė kamera.

 Tai suteikia galimybę telefonui naudoti naująjį „Samsung“ gamybos „Infinity“ ekraną.

„Samsung Galaxy A80“ naudoja iššokančią apsisukančią kamerą, 3700 mAh bateriją, 8 GB RAM ir daugiau.

Prietaisas atrodo gana išvaizdžiai iš priekio, kadangi jis neturi nei priekinės išpjovos, nei ekrane įmontuotos skylės. „Galaxy A80“ gale iššoka kameros mechanizmas. Kamera automatiškai gali transformuotis į priekinę ir galinę. Telefonas naudoja 6.7 colių Full HD+ AMOLED ekraną su 1080 x 2400 pikselių rezoliucija.

Pagrindinė „Galaxy A80“ funkcija yra iššokančios kameros mechanizmas. Jame yra įmontuota triguba kamera, kuri susidaro iš 48 megapikselių objektyvo su F/2.0 diafragma, ultra plataus kampo 8 megapikselių lęšio su F/2.2 diafragma bei ToF jutiklio.

Telefone yra įmontuota solidi 3700 mAh baterija, kuri palaiko 24 W greito krovimo funkciją. Įrenginys naudoja 8 GB RAM su 128 GB vidinės atminties. „Galaxy A80“ ekrane yra inkorporuotas pirštų antspaudų skaitytuvas. Prietaisą galima įsigyti trijų spalvų variantų: auksinės, baltos ir juodos.

„Samsung Galaxy A80“ pasirodys gegužės 29 dieną. Kompanija nepasidalino jokia informacija apie naujojo gaminio kainą. Tikėtina, kad „Galaxy A80“ bus tiesioginis „OnePlus 7“ konkurentas, todėl jo kaina turėtų būti panaši. Vis dėlto kol kas tai tėra spekuliacijos.

Tai ne pirmas kartas, kai telefonas naudoja iššokančią kamerą. Šią funkciją taip pat naudoja anksčiau pasirodę „Vivo Nex“ bei „Oppo Find X“. Slankios kameros mechanizmą panaudojo ir neseniai anonsuotas „Mi Mix 3“.

 

Plačiau

2019 metų „iPhone XI“ ir „XI Max“ brėžiniai patvirtina info...

2019.05.09

2019 metų „iPhone“ serija nuo savo pirmtakų labai nesiskirs. Remiantis žinoma informacija, kompanija šiemet atnaujins telefono kamerą.

 Neatsižvelgiant į šiuos kameros atnaujinimus ir procesoriaus patobulinimus, kurių sulaukiame kiekvienais metais, kompanijos naujieji telefonai nesiskirs nuo kitų aukšto pajėgumo prietaisų. Neseniai pasirodė „iPhone XI“ bei „iPhone XI Max“ dėklų brėžiniai, kurie patvirtina ankstesnius gandus.

„iPhone XI“ ir „iPhone XI Max“ brėžiniai patvirtina pranešimus apie trigubos galinės kameros sąranką.

„Apple“ turi šiokių tokių problemų su „iPhone“ telefonais. Nors kompanija sėkmingai pardavinėja savo gaminius Jungtinėse Valstijose, pasauliniu mastu ji susiduria su tokiais konkurentais kaip „Huawei“. Šiuo metu didelio pajėgumo telefonų rinka yra subrendusi, todėl gamintojams reikia dirbti kelerius metus, norint sukurti technologijas, kurias būtų galima vadinti inovacijomis. Deja, „Apple“ dar nerado būdų kaip tai padaryti. Praeitų metų „iPhone“ serijos pasirodymo metu telefonų vartotojai neparodė didelio susidomėjimo. Kur kas didesnio susidomėjimo sulaukė „Huawei“ ar „Samsung“ produktų pristatymai.


  

Atrodo, kad šiuo metu „Apple“ mėgina neatsilikti nuo kitų gamintojų. Po to, kai prieš du metus kompanija pristatė 3D veido atpažinimo ir gylio aptikimo funkciją, „Apple“ šiais metais pasikliauna trigubos kameros sąranka.

Neseniai pasirodę „iPhone XI“ ir „iPhone XI Max“ brėžiniai, kuriuos paviešino dėklų gamintojai, patvirtina ankstesnius gandus apie trigubą kamerą. Pranešimuose buvo rašoma, kad naujieji modeliai naudos naują itin plataus kampo kameros objektyvą, kuris patobulins tokias fotografijos sritis kaip perspektyvą ar lauko gylį. 

 

Plačiau

„The North Face“ mėgino apgauti „Wikipedia“, kad jų produkta...

2019.05.30

 

„The North Face“ kartu su reklamos agentūra „Leo Burnett Tailor Made“ sugalvojo pakeisti „Wikipedia“ nuotraukas su savo produktų nuotraukomis ir tokiu būdu užsitikrinti aukštesnę poziciją „Google“ paieškoje.

 

 

Kompanija sukūrė vaizdo įrašą, kuriame paaiškina, kad kiekviena kelionė prasideda nuo „Google“ paieškos apie vietovę. Dažniausiai pirmoji nuotrauka, kurią pamatome paieškos rezultatuose, būna iš „Wikipedia“ straipsnio. Drabužius gaminanti kompanija tuo pasinaudojo ir nuvyko į tokias populiarias vietoves, kaip Guarita parką Brazilijoje ar Huayna Picchu kalną Peru ir pasidarė nuotraukų su savo produktais. Vėliau kompanija originalias „Wikipedia“ nuotraukas pakeitė į savąsias, o kai kuriais atvejais, pasinaudojo „Photoshop“ pagalba jau egzistuojančiose nuotraukose.

Paviešintame vaizdo įraše „The North Face“ giriasi savo protingu sumanymu, kurio dėka jų produktai atsidūrė „Google“ paieškos viršūnėje už dyką. Tiesa, tai buvo „Wikipedia“ naudojimo sąlygų pažeidimas. Kai šį įvykį aprašė „Ad Age“ svetainė, savanoriai „Wikipedia“ redaguotojai pašalino visas nuotraukas su kompanijos produktais ir pranešė vartotojų paskyras dėl svetainės naudojimo sąlygų pažeidimo.

Kompanija galėjo sulaukti neigiamos publikos reakcijos, tačiau, galbūt, šiam atvejui galima pritaikyti posakį, kad bet kokia reklama yra gera reklama. Ko gero, tokie ir buvo „The North Face“ tikslai.

 

Plačiau

„Oppo“ viceprezidentas teigia, jog pirmieji telefonai su po ekranu...

2019.06.25

„Oppo“ rytoj ruošiasi pristatyti po ekranu įmontuotos kameros technologiją „MWC“ parodoje, Šanchajuje. Nors „Xiaomi“ ir „Samsung“ dirba su ta pačia technologija, „Oppo“ bus pirmoji kompanija, kuri pristatys šią naujovę.

 „Oppo“ savo socialinių tinklų paskyrose pasidalino naujos kameros technologijos anonsais.

Deja, panašu, kad technologija nėra pakankamai išplėtota ir jos negalima lyginti su tradiciniais jutikliais. Tai nekelia nuostabos, kadangi „Oppo“ viceprezidentas Brian Shen anksčiau kalbėjo apie tą patį ir perspėjo vartotojus, kad nuotraukos bus prastesnės kokybės.

Technologija yra vis dar plėtojama, taigi, panašu, kad „Oppo“ ją pristatys jau rytoj vien tam, kad būtų pirmoji tai padariusi kompanija. Dėl šios priežasties mažai tikėtina, kad „Oppo“ greitu metu išleis telefoną su po ekranu įmontuota kamera. Netgi jei toks telefonas būtų pristatytas, būsimieji savininkai turėtų nusiteikti suprastėjusios kokybės nuotraukoms.

Kol kas nėra aišku, kiek prireiks laiko „Oppo“ ir kitoms kompanijoms tiek patobulinti technologiją, kad ją būtų galima komercializuoti. Kai tokie prietaisai pasieks rinką, tikėtina, kad pirmųjų modelių kainos bus didelės.

Šiuo metu dauguma didelio pajėgumo prietaisų naudoja dvigubą priekinės kameros sistemą, todėl galima drąsiai teigti, kad prireiks nemažai laiko, kol po ekranu įmontuoti objektyvai galės užfiksuoti tokius pat aukštos kokybės kadrus kaip šių dienų telefonai.

Tikėtina, kad „Samsung“ leis konkurentams iš Kinijos susikrauti visus laurus, o per tą laiką Korėjos gigantai tobulins po ekranu esančių kamerų kokybę.

 

Plačiau

„Samsung“ atstovas paaiškino, kodėl „Galaxy Note 10“ neturi ...

2019.08.08

Pagaliau buvo pristatyti „Galaxy Note 10“ ir „Galaxy Note 10 Plus“. Priešingai nei ankstesnių kartų prietaisai, naujausia serija atsisveikino su ausinių lizdu.

 Tai galėjo šokiruoti kai kuriuos „Samsung“ gerbėjus, kadangi Pietų Korėjos gigantai anksčiau šaipėsi iš „Apple“ dėl lizdo pašalinimo, o dabar patys pasuko tuo pačiu keliu. Kompanijos teigimu jie turėjo priimti šį sprendimą, kad galėtų sutalpinti kitus komponentus.

„Samsung“ atstovas tikina, kad ausinių lizdo pašalinimas suteikė vietos didesnei baterijai.

Naujieji „Galaxy Note 10“ ir „Galaxy Note 10 Plus“ telefonai naudoja tik USB-C lizdus. Kartu su telefonu yra parduodamos ir USB-C ausinės. Vis dėlto tiems, kurie nori naudoti savo senas laidines ausines, reikės įsigyti adapterį, tinkantį USB-C lizdui. Pasak „Samsung“ atstovo, kompanija atsisakė 3.5 mm lizdo, nes telefone reikėjo daugiau vietos didesnei baterijai ir dėl geresnio „haptic“ atsako veikimo.

„Note 10“ yra didelis telefonas ir atrodytų, kad kompanija galėtų įmontuoti mažą lizdą, jei to norėtų, ypač dėl to, nes kompanija liko ištikima lizdui, kol tokie gamintojai kaip „Google“, „OnePlus“ ar „Xiaomi“ atsisakė jį naudoti, norėdami telefonui suteikti belaidžio krovimo funkciją ar geresnį atsparumą vandeniui.

Nors kelios kompanijos ir vėl pradėjo naudoti ausinių lizdą, neatrodo, kad tą patį darys ir „Samsung“. Žvelgiant iš gerosios pusės, USB-C ir „Bluetooth“ ausinių kokybė ženkliai pagerėjo per pastaruosius metus, taigi, vartotojams, galbūt, nereikėtų peikti šio sprendimo. Kita vertus, vartotojai negalės naudotis ausinėmis, kol telefonas yra kraunamas, bet, laimei, tai yra viena iš priežasčių, kodėl abu modeliai palaiko „Qi“ belaidžio krovimo funkciją.

 

Plačiau