Užsakymo
forma

Ar žinai kad...

11 Bill Gates gyvenimo tiesų, kurių neišgirsite mokykloje

2018.11.03

Pagrindinės garsaus verslininko mintys, išsakytos vidurinės mokyklos mokiniams seminaro metu.

Skaityti daugiau...

Kodėl išmanieji telefonai nežaloja jūsų vaikų psichikos

2018.10.25

Psichiatras Richard Friedman paaiškino, kaip atsirado mitas apie padidėjusį paauglių dirglumą, kai jie naudojasi išmaniaisiais telefonais.

Skaityti daugiau...

Ekranų dūžiai – bene dažniausia šiuolaikinių telefonų gedimo priežastis

 

(Ne)menkos telefonų bėdos

Socialiniai tinklai, svarbūs kontaktai, nuotraukos, vaizdo įrašai, įvykių priminimai, bankų ir kitokios būtinos programėlės – visa tai telpa viename šiuolaikiniame telefone. Jam sugedus netenkame dalies įprastos kasdienybės. Kaip išvengti dažniausių telefonų gedimų ir ką daryti, jeigu bėda jau ištiko?

 

Suskilęs ekranas

Šiuolaikiniai telefonai patogumu gerokai lenkia savo pirmtakus, kuriais naudojomės prieš gerą dešimtmetį. Jų ekranai – jautrūs liesti, ryškūs, dideli ir... labai lengvai skyla.

„Telefonais naudojamės daug ir, deja, dažnai pamirštame juos saugoti. Tiesa ta, kad kiekvienam yra tekę patirti tą jausmą, kai telefonas išsprūsta iš rankų ir krinta žemyn. Tą akimirką nežinai, suskils ar nesuskils. Kartais pasiseka – telefonas nesuskyla, nors iškrito iš labai aukštai, o kartais pakanka nukristi nuo lovos ant kilimo – ir skilimo žymė jau yra“, – dėsto UAB „Sugedo LT“ direktorius Gintaras Čelkis.

Ekranų dūžiai – bene dažniausia šiuolaikinių telefonų bėda. Beje, šie įvykiai – negarantiniai, taigi už naują ekraną ar – geriausiu atveju – stikliuką teks sumokėti patiems. Ir sumos – visai nemenkos. Jos svyruoja nuo kelių dešimčių iki kelių šimtų eurų.

Skaityti daugiau...

Karjera

Tu ieškai darbo? Mes ieškome tavęs.

 
Mes laukiame tavęs jei:
 
- domiesi išmaniosiomis technologijomis
- esi darbštus, ir nori tobulėti
- tau išties patinka šis darbas
 
Koks darbas laukia tavęs:
 
- Išmaniųjų telefonų remontas, kompiuterių remontas 
- bendravimas su klientais, jų konsultavimas
 
Ką siūlome mes:
 
- draugišką ir padedantį kolektyvą
 - tiesiogiai nuo noro dirbti priklausantį atlygį 
- galimybę nepertraukiamai tobulėti
 
Kur kreiptis?
 
  Kam:  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
  Tema: Ieškau darbo
  Žinutė: trumpas gyvenimo aprašymas ir priežastis, kodėl nori pas mus dirbti
 
 
 

Meistro patarimai: kad nešiojamas kompiuteris tarnautų ilgiau

Kompiuterių remonto meistrai remdamiesi dažniausiomis gedimo priežastimis, sudarė sąrašą patarimų, kurie pagelbės kompiuteriui ir leis jam tarnauti ilgiau. Tam nereikia specialių įgūdžių, kompiuterinių žinių ar patirties – užtenka gyvenimiško supratingumo.

Skaityti daugiau...

Kokie nešiojami kompiuteriai genda dažniausiai?

2015.02.20

 

Kokie nešiojamų kompiuterių modeliai genda dažniausiai? Šis klausimas domina tuos kurie ruošiasi įsigyti naują nešiojamą kompiuterį arba planšetę. Kaip žinia negendančios technikos nėra, bet visiems norisi, kad kompiuteris tarnautų kuo ilgiau.

Skaityti daugiau...

Ką daryti ? Skilo ekranas.

 

Ekrano skilimas dabar vienas dažniausiai pasitaikančių gedimų. Ir tai savaime suprantama. Išmaniųjų telefonų ekranų skilimas tai populiariausias gedimas dėl kurio į mūsų remonto dirbtuves yra atnešamas telefonas. Antrą ir trečią vietas dalinasi planšečių ekranų keitimas, ir nešiojamų kompiuterių ekranų keitimas. Na ir ketvirtoje vietoje televizorių ekranų keitimas.

Skaityti daugiau...

Kompiuterio kaitimas, didžiausias Jūsų kompiuterio priešas.

Ar kada nors pagalvojote dėl kokių priežasčių dažniausiai genda kompiuteriai ? Kaip jau turbūt supratote kaistantys kompiuteriai viena dažniausiai pasitaikančių kompiuterių gedimo priežasčių. Nešiojamų kompiuterių savininkų skundai dėl kompiuterio kaitimo kur kas dažnesni nei stacionarių kompiuterių turėtojų. Kodėl kaista nešiojamas kompiuteris ?

Skaityti daugiau...

Kaip ištrinti failą iš karto?

Turbūt visi žinote kada iššoka ši lentelė. Taip, ji atsiranda kas kart kai norite ištrinti kokį nors failą. Tai nieko blogo jei Jūs trinate failus retai, bet jei tai darote kasdien tai turbūt ši lentelė kiek erzina. Ką daryti, kad jos nebeliktų?...

Skaityti daugiau...

Ar žinai ką reiškia BIOS signalai?

Turbūt kiekvienas esate girdėjęs trumpą signalą kuris pasigirsta įjungus stalinį kompiuterį. Tas signalas reiškia, kad su kompiuteriu viskas gerai, ir jis pasiruošęs darbui. Bet kai kompiuteris sugenda, tada pasigirsta įvairių signalų, jie būna trumpi arba ilgi. Taigi kokį gedimą mums praneša šie signalai...

Skaityti daugiau...

Jūsų užklausa išsiųsta sėkmingai. Netrukus su Jumis susisieksime