STRAIPSNIAI
Aktualios naujienos
Naujausia mūsų klientams aktuali informacija

Neveikia „Google Play“? 10 būdų kaip išspręsti problemą

2018.11.30

Šie veiksmai leis jums „pagydyti“ programėlių parduotuvę išmaniajame telefone.

Kaip ir bet kuri kita programa, „Google Play“ nėra apsaugota nuo nesėkmių. Ji gali neatsidaryti, neužkrauti turinio, pakibti ar atsidaryti su klaida. Visa tai nutinka nedažnai, bet jei tai įvyko, tuomet turite žinoti, kaip greitai išspręsti problemą.Atsižvelgiant į situaciją, sprendimai gali būti skirtingi. Pradėkime nuo paprasčiausio.

1. Įsitikinkite, kad problema yra iš vartotojo pusės

Pirmas dalykas, kurį reikia atlikti iškilus problemoms atidarinėjant „Google Play“, - išbandyti paslaugą kituose įrenginiuose. Galite paleisti programėlių parduotuvę kompiuterio naršyklėje arba paprašyti kažkieno iš jūsų artimųjų atidaryti programą jų išmaniajame telefone.

Jei problema pastebima ne tik jūsų įrenginyje, tai neturėtumėte daryti nieko. Labiausiai tikėtina, kad „Google Play“ įvyko kažkokia klaida ir netrukus ji bus ištaisyta. Jei parduotuvė neatsidaro arba veikia netinkamai, būtina atlikti vieną ar kelis veiksmus, kurie aprašyti žemiau esančiame sąraše.

2. Uždarykite „Google Play“ priverstinai

Daugeliu atvejų padeda pakartotinis programos paleidimas. Uždaryti ją galite aktyvių procesų sąraše arba per skyrių „Programos“. Tenai paieškoje suraskite „Google Play“ parduotuvę ir tuomet spustelėkite „Sustabdyti“ arba „Uždaryti“.

Tada vėl paleiskite paslaugą ir patikrinkite, ar problema išsisprendė.

3. Iš naujo prisijunkite prie „Wi-Fi“

Gali būti, kad problema susijusi su tinklo ryšiu. Norėdami atmesti šį variantą, turėtumėte pabandyti iš naujo paleisti „Wi-Fi“ savo išmaniame telefone ir taip pat patikrinti ar nėra probemų su mobiliojo ryšio operatoriaus tinklu.

Jei išmanusis telefonas visai neprisijungia prie tinklo, bet rodo stabilų „Wi-Fi“ sujungimo ryšį, verta iš naujo paleisti pagrindinį maršrutizatorių.

4. Įjunkite skrydžio režimą

Kartais „pagydyti“ „Google Play“, padeda paprastas būdas: pereikite į skrydžio režimą ir po keletos minučių išeikite. Keista, tačiau tai tikrai padeda, ypač tuomet kai programinės įrangos parduotuvė pakibo užsikraunant kokiai nors programai.

Paleiskite skrydžio režimą per sistemą arba nustatymų skiltyje „Belaidžiai tinklai“.

5. Iš naujo paleiskite išmanųjį telefoną

„Android“ problemų sprendimo atveju paprasčiausias išmanaus telefono perkrovimas dažnai padeda išspręsti problemas. Patiriant sunkumus su „Google Play“ šis veiksmas nėra išimtis.

6. Ištrinkite talpyklą ir „Google Play“ duomenis

Gana dažnai problema kyla dėl nereikalingų „Google Play“ programos talpyklos ir laikinų duomenų kaupimosi. Atsikratykite jų. Išmaniojo telefono nustatymuose turite atidaryti „Nustatymus“, tuomet eiti į „Google Play“ ir radę skyrių „Atmintis“, ją išvalyti.

Verta paminėti, kad ištrynus programos duomenis, jums reikės iš naujo autorizuotis, kai kitą kartą atidarysite „Google Play“. Jei tai nepadeda, atlikite identišką programų valymą „Google Play Services“ paslaugoje.

7. Patikrinkite datos ir laiko nustatymus

Parduotuvės puslapio gedimo priežastis gali atsirasti dėl datos ir laiko sinchronizavimo problemų. Galite patikrinti šio faktoriaus veikimą tiesiog įjungdami arba išjungdami tinklo laiką. Tai galima atlikti sistemos nustatymų skiltyje „Data ir laikas“.

8. Pašalinkite „Google Play“ naujinius

Jūs negalite standartiniu būdu ištrinti „Google Play“ programos, bet jūs galite lengvai atsikratyti atsisiųstų atnaujinimų. Tai leis jums grįžti į senąją programos versiją, kuri gali būti efektyvesnė.

Galite ištrinti naujinius per skyrių „Programos“, kur reikia pasirinkti „Google Play“ parduotuvę ir spustelėti „Pašalinti naujinius“. Priklausomai nuo sistemos apvalkalo, šis mygtukas gali būti matomas arba paslėptas papildomame meniu viršutiniame dešiniajame kampe.

9. Atnaujinkite „Google Play“ rankiniu būdu

Jei visi aukščiau išvardinti metodai nepadėjo „atgaivinti“ programų parduotuvės, verta rankiniu būdu įdiegti naujesnę ar net tą pačią „Google Play“ versiją. Bet kuriuo atveju, programa paprasčiausiai atnaujins esamą versiją.

Jei norite rankiniu būdu atnaujinti, turite atsisiųsti „Google Play“ APK failą ir įdiegti jį iš savo išmaniojo telefono atminties. Nustatymuose jums reikės leisti nežinomų programų diegimą, nes sistema automatiškai to paklaus.

10. Ištrinkite „Google“ paskyrą ir prisijunkite iš naujo

Kartais prisijungimas iš naujo išmaniajame telefone leidžia „Google“ programoms vėl tinkamai dirbti. Norėdami ją išdiegti, išmaniojo telefono nustatymuose turite atidaryti skirsnį „Vartotojai ir paskyros“, tuomet pasirinkite „Google“ paskyrą ir ištrinkite ją iš įrenginio.

Tuomet, kai vėl jungsitės prie „Google Play“, paslauga siūlys prisijungti, įvedant savo el. pašto adresą ir slaptažodį.

 

Plačiau

Patys įdomiausi 2018 metų prietaisai.

2018.12.22

Patys įdomiausi praėjusių metų prietaisai iš tų apie kuriuos mes rašėme.

„Xiaomi Redmi 5 Plus“ - vienas iš populiariausių metų pradžios biudžetinės klasės įrenginys

Be to, kad geras kainos ir kokybės santykis dėl kurio yra žinomi „Redmi“ serijos įrenginiai, šis išmanusis telefonas buvo vienas iš pirmųjų „Xiaomi“ įrenginių, kuris gavo madingą plačiaformatį ekraną. Dėka to „Redmi 5 Plus“ 2018 metų pirmąjį pusmetį tapo realiu hitu. 

„Huami Amazfit Smartwatch 2“ - „Xiaomi“ funkcionalus sportinis laikrodis 

„Amazfit Smartwatch 2“ yra antrosios kartos sporto ir aktyvaus gyvenimo mėgėjų laikrodžiai. Pagal savo galimybes jie gali konkuruoti su „Garmin“, „Polar“, „Samsung“ produktais, tačiau tuo pačiu metu jie yra kelis kartus pigesni. 

„IPhone XS“ ir „XS Max“ yra pagrindiniai šių metų „Apple“ išmanieji telefonai

„iPhone“ - tai ne tik specifikacija. Lyginamųjų testų rezultatai, pikselių tankis ir fotoaparatų skyra yra, žinoma, svarbu, bet tai nėra svarbiausias dalykas kai kalbama apie „Apple“ produktus. Kadangi tik ši bendrovė išmano „magiją“, kuri skatina gerbėjus vėl ir vėl pirkti naujus šios kompanijos produktus. 

„Teclast F7“ - ploni metalinio korpuso„ nešiojamieji kompiuteriai skirti darbui ir studijoms

„Teclast F7“ yra itin plonas nešiojamas kompiuteris studentams ir biuro darbuotojams. Gamintojas kompiuterį įrengė su greitu SSD disku, kuris turi labai teigiamą poveikį greičiui. Be to, prietaisas nekaista, nekelia triukšmo ir pakrovus veikia 6-7 valandas. Kalbant apie išvaizdą, surinkimą ir medžiagas, šis nešiojamas kompiuteris gali konkuruoti su daug brangesniais modeliais. 

„Mi Band 3“ - populiariausia sporto apyrankė

„Mi Band 3“ yra puikus prietaisas, kuris vertas savo kainos. Be sportinių funkcijų, rodomi įspėjimai, patikimas žadintuvas, orų prognozių ir išmaniojo telefono paieškos funkcijos. Tai naudinga net tiems, kurie nėra sporto fanai. 

„xDuoo X20“ - Hi-Fi grotuvas visiems gyvenimo atvejams

„X20“ - tai „Xduoo“ kompanijos, kuri gamina audio prietaisus, grotuvas Jis vienu metu gali atlikti skaitmeninio analoginio keitiklio, stiprintuvo, stacionaraus muzikinio centro, belaidžio grotuvo ir net stereo aparato vaidmenį. Bet pats svarbiausias dalykas, žinoma, yra grynas ir kokybiškas garsas, kurį šis įrenginys skleidžia. 

„Xiaomi Pocophone F1“ - naujasis flagmanų „žudikas“

Pagrindinė „Pocophone F1“ esmė - precedento neturintis veiklos ir kainos santykis. Anksčiau niekas net nesvajojo, kad išmanusis telefonas, kurio kaina šiek tiek aukštesnė nei 300 USD, gali turėti tokių techninių savybių. Be to, prietaisas turi puikią autonomiją ir praktišką korpusą. 

„OPPO Find X“ - visiškai berėmis išmanusis telefonas su ištraukiama kamera

„OPPO Find X“ buvo vienas iš labiausiai laukiamų išmaniųjų telefonų 2018 m., nes būtent šiame įrenginyje pirmą kartą buvo pristatytas panoraminis berėmis dizainas, be išpjovų ir jutiklių. Visą priekinį skydelį užima tik ekranas ir įrenginys fotoaparato srityje, kuris automatiškai išsitraukia iš plono stiklo korpuso. 

„Xiaomi Mi A2 Lite“ -  išmanusis telefonas su švaria „Android“ versija

„Xiaomi“ išmanieji telefonai yra mėgstami dėl pakankamai neaukštos jų kainos. Juose naudojamas MIUI apvalkas, kuris patinka toli gražu ne visiems. Būtent dėl tokių žmonių bendrovė pradėjo gaminti išmaniuosius telefonus tik su „Android“ OS. „Mi A2 Lite“ yra labiausiai prieinamas (kainos atžvilgiu) šios serijos įrenginys.

„Galaxy Note 9“ - naujas „Samsung“ įrenginys su Stylus rašikliu ir flagmano funkcijomis

„Samsung Galaxy Note 9“ yra puikus išmanusis telefonas ir stiprus flagmanas, kuriuo malonu naudotis ir kuris turi savo ypatybes bei charakterį. Tiems, kurie mėgsta piešti ir nuolat kurti eskizus, bet nenori nešiotis tabletės visur, alternatyvos tiesiog nėra. Tiems, kuriems nepatinka piešti, bet mėgsta rinktis tai kas geriausia, „Note 9“ taip pat patiks.

 

Plačiau

Į ką reikėtų atsižvelgti prieš perkant kompiuterinį žaidimą

2019.01.14

Perskaitykite kūrėjo informaciją, įvertinkite žaidimą ir peržvelkite atsiliepimus. Pateiksime 4 pagrindinius kriterijus, kad suprastumėte ar verta pirkti žaidimą. Štai kas svarbiausia:

1. Perskaityti kritikų ir žaidėjų apžvalgas

Apžvalgos yra geras būdas norint daugiau sužinoti apie žaidimą. Svarbiausia - neteikite pirmumo įvertinimams. Tai yra labai subjektyvus parametras, kuris jokiu būdu nepadeda suprasti, ar jums patiks šis žaidimas, ar ne.
Pavyzdžiui, įvertinimas gali būti mažas - iš 100 galimų, įvertinta tik 50 taškų. Tai reiškia, kad žaidimas greičiausiai nėra labai įdomus. Tačiau net ir tokiu atveju geriau patikrinti įvairių svetainių vertinimus. Tam padės vertinimų agregatoriai, pvz., „Metacritic“ ir „GameRankings“.
Tačiau bet kurio žaidimo didžiausiais kritikais visada išlieka patys žaidėjai. Jei žaidžiate kompiuteriu, geriausia ieškoti paprastų žaidėjų atsiliepimų projekto „Steam“ puslapyje. Jei norimo žaidimo nėra šioje parduotuvėje arba žaidžiate su konsole, verta pažvelgti į „Gamespot“, „Giant Bomb“ ir „Metacritic“ atsiliepimus.

Svarbu suprasti, kad žaidimų vertinimas yra labai subjektyvus dalykas. Vieniems tai gali atrodyti kaip nesėkmingas sprendimas, kitiems gali labai patikti. Todėl pirmiausia atkreipkite dėmesį į tai, kokius žaidimo komponentus mini autorius, o ne koks jo požiūris į tas detales.

Pavyzdžiui, „The Legend of Zelda: Breath of the Wild“ žaidimo apžvalgoje teigiama, kad jame yra laipsniškas ginklų sunaikinimo mechanizmas. Peržiūros autorius rašo, kad jis yra visiškai įgyvendintas ir netrukdo žaidimui. Bet jūs žinote, kad tokios sistemos jus erzina, nes būtina nuolat keisti ar taisyti daiktus. Todėl tai padidina tikimybę, kad jums žaidimas nepatiks.

2. Peržiūrėti žaidimą

„YouTube“ įrašuose galite pamatyti kokia yra žaidimo grafika, vizualinis stilius, personažai, koks yra žaidimo tikslas ir dar daugiau.

Daugeliu atveju pakanka pažiūrėti kelis vaizdo įrašus, kad suprastumėte, ar verta pirkti žaidimą, ar ne. Tačiau turite nepamiršti, kad įrašas neperduoda svarbiausio komponento - žaidimo valdymo jausmo.

Vaizdo žaidimo pagrindas yra interaktyvumas. Pagal trumpus siužetus sunku suprasti kaip personažas reaguoja į mygtukų paspaudimus, ar patogus yra meniu ir pan. Jei norite tai sužinoti, turite perskaityti kažkieno aprašymą arba pats pažaisti.

3. Sužaisti pilną arba demonstracinę versiją

Demo versija yra geriausias būdas norint išsiaiškinti ar verta pirkti žaidimą. Tai nedidelis žaidimo fragmentas, kuris leidžia susidaryti nuomonę apie žaidimą, dizainą ir bendrą projekto idėją. Po to tampa daug lengviau priimti tinkamą sprendimą.

Deja, pastaraisiais metais demo versijos yra retos. Tačiau daugelyje parduotuvių yra pinigų grąžinimo sistema. Galite nusipirkti žaidimą, išbandyti jį ir susigrąžinti išleistus pinigus, jei žaidimas jums nepatinka.

Taisyklės visur yra skirtingos, tačiau paprastai galite grąžinti projektą, kuriuo žaidėte ne ilgiau kaip dvi valandas. Norėdami apie tai sužinoti tiksliau, žiūrėkite skyrių „Dažniausiai užduodami klausimai“ arba „Pagalba“ toje svetainėje, kurioje ketinate įsigyti žaidimą.

4. Daugiau sužinoti apie kūrėją

Pirmiausia tai susiję su tais žaidimais, kurie turėtų būti atnaujinami kas kelis mėnesius. Pavyzdžiui, ankstyvos prieigos projektai arba tie, kurie išleidžiami epizodais, pvz., „Life is Strange“ arba „Hitman“.

Paskaitykite „Wikipedia“ arba ieškokite informacijos apie kūrėjo studiją. Jei tai gerai žinoma įmonė, mažai tikėtina, kad ji leis sau atsisakyti žaidimo, kuris turi gerbėjų. Na, o jei tai nauja komanda ar bendrovė, kuri neseniai skandalingai pagarsėjo, tuomet turėtumėte būti atsargūs. 

 

Plačiau

Naujausia informacija apie „Galaxy S10“

2019.02.04

Pastaruoju metu pranešimų apie „Galaxy S10“ tikrai netrūksta. Pranešama, kad šį mėnesį sulauksime trijų telefonų. 

Vienas iš prietaisų bus naujas serijos narys, kuris šiuo metu vadinamas „Galaxy S10 E“. Kiti du modeliai bus „Galaxy S9“ bei „Galaxy S9+“ įpėdiniai.

„Galaxy S10+“ modelio su „Exynos 9820“ čipsetu bandymuose pasiekti geresni rezultatai.

Šiandien buvo atlikti „Exynos 9820“ bandymai. Čipseto kelių branduolių rezultatai pagaliau atrodo geriau. Čipsetas surinko 10387 taškus kelių branduolių bandymuose ir 4472 taškus vieno branduolio testuose. Tai nemenkas progresas po praeitų bandymų, kuriuose čipsetas surinko 9570 taškų kelių branduolių bandymuose. Šis rezultatas buvo sukėlęs abejonių dėl procesoriaus galimybių konkuruoti su „Apple A12“ bei „Qualcomm Snapdragon 855“.

Buvo atlikti dar vieni bandymai su „Exynos 9820“, kurie dar kartą parodė nerimą keliančius rezultatus. Artėjant „Galaxy S10“ serijos pasirodymui, „Samsung“ aktyviai testuoja pasirodysiančius prietaisus ir atlieka atitinkamus pakeitimus. Sausio mėnesį vykusiuose „Exynos 9820“ bandymuose čipsetas surinko 3248 balus su vienu branduoliu bei 7999 taškus kelių branduolių testuose.

„Exynos 9820“ šiuose bandymuose buvo įmontuotas į „Galaxy S10+“. Šis prietaisas bus prieinamas Korėjos ir Europos rinkose.


Norėdami neatsilikti nuo „Huawei“, „Samsung“ naudos atvirkščio belaidžio krovimo funkciją.  

Pasibaigus 2018 metams, „Huawei“ sukėlė rimtą grėsmę „Samsung“. Kinijos kompanija pristatė prietaisus su galingais parametrais. Tokiu būdu kompanija vartotojams suteikė „Galaxy S“ ir „iPhone“ alternatyvų. Viena konkreti funkcija, kuri atkreipė vartotojų dėmesį yra atvirkščio belaidžio krovimo funkcija, kuri suteikia galimybę įkrauti kitą telefoną, panaudojant „Mate 20 Pro“.

Dar viena įsimintina kompanijos naudojama funkcija yra trigubos kameros sąranka. Pranešama, kad ją naudos ir „Galaxy S10+“. Kompanijai gavus sertifikatą iš Jungtinių Valstijų, „Galaxy S10“ taip pat naudos atvirkščio belaidžio krovimo funkciją. Amerikos ir Kinijos „S10“ variantai palaikys „WiFi 6“. „WiFi 6“ prietaisams suteiks iki 10 Gbps duomenų perdavimo spartą.

Atvirkščio belaidžio krovimo funkcija puikiai tiks reklamai, nors ji tikrai nėra būtina kiekvienam telefonui. Kad įgalintų šią funkciją, „Mate 20“ naudoja paprastą sprendimą ir naudoja tą pačią krovimo plokštę, kad būtų įkrautas tiek pats telefonas, tiek ir kiti prietaisai, palaikantys „Qi“ standartą.


Naujame „Galaxy S10“ anonse neparodytos jokios svarbios funkcijos. 

Sulaukėme ir naujo „Samsung Galaxy S10“ anonso, kuris skirtas vartotojams priminti, kad kompanija pristatys naująją seriją šį mėnesį. 30 sekundžių vaizdo įraše parodomi paskutinių „Galaxy S“ serijos telefonų pavadinimai. Norima pabrėžti, kad naujieji prietaisai pažymės „S“ serijos 10-ąjį jubiliejų.

Per daugelį metų „Samsung Galaxy S“ susidūrė su keliomis transformacijomis, iš kurių svarbiausia buvo „Galaxy S6“ ir „S6+“, kai kompanija pradėjo naudoti metalinį korpusą.

 

Plačiau

32 naudingos programos, kurias galima atsisiųsti iš „Microsoft Sto...

2019.02.23

Debesų saugyklos, medijos leistuvai, momentiniai pranešimai ir kita programinė įranga, kuri jums gali būti naudinga.

Debesų saugyklos

1. „Dropbox“

Populiarus debesų paslaugų klientas, kuris suteikia galimybę lengvai pasiekti dokumentus, nuotraukas, vaizdo įrašus ir kitus failus visuose įrenginiuose, prijungtuose prie „Dropbox“ debesies. 

2. „OneDrive“

Kitas debesis, tik šį kartą skirtas „Microsoft“ gerbėjams. Jei nenorite naudotis „OneDrive“ klientu, kuris būna įdiegtas sistemoje, ši programa gali būti alternatyvus sprendimas. 

3. „G Drive“

„Google“ nepateikė savo „Google Drive“ kliento „Microsoft Store“ parduotuvėje. Vietoj to, galite įdiegti trečiosios šalies programą. „G Drive“ yra labai patrauklus klientas, kuris gali atlikti tą patį, kaip ir „Google“ saugyklos internetinė versija, o tuo pačiu jis puikiai dera prie sistemos vizualinio stiliaus.

Socialiniai tinklai ir bendravimas

4. „Facebook“

Tai klientas, skirtas žinomam socialiniam tinklui. Juo patogu naudotis, jis gerai atrodo ir galbūt yra paprastesnis nei perkrauta internetinė versija.

5. „Messenger“

Dar viena programa „Facebook“ vartotojams. Ji skirta tiems, kurie tiesiog nori bendrauti su draugais pokalbiuose, o ne slinkti per begalinę juostą su reklamomis ir bereikšmiais įrašais. Svarbus „Messenger“ pliusas yra tai, kad jis gali priimti žinutes, kai programa yra nuleista užduočių juostoje. Taigi jums nėra būtinybės laikyti atidarytą socialinio tinklo skirtuką tam, kad galėtumėte susisiekti.

6. „Twitter“

Oficialus „Twitter“ klientas, kuris leidžia pamiršti apie internetinę versiją. Visi jūsų pranešimai ir prenumeratos bus surinktos viename lange. Klientas jums praneš, kai jūs gausite naują pranešimą, taigi galite tiesiog sumažinti langą ir atidaryti jį tik esant reikalui.

7. „Tweeten“

Alternatyva oficialiam „Twitter“ klientui, pranašesnis už jį savo patogumu ir funkcionalumu. „Tweeten“ gali dirbti su keliomis paskyromis, gali suplanuoti „tweets“ pranešimų publikaciją reikiamu laiku ir turi integruotą įrankį GIF paieškai ir išsaugojimui.

8. „Telegram Desktop“

Mūsų mėgstamiausios žinutės su įspūdingu darbo greičiu, sinchronizavimu, judančiais paveikslėliais, šifravimu ir kitomis galimybėmis.

9. „WhatsApp Desktop“

Populiariausias žinučių gavimas pasaulyje, kurį naudoja ir jūsų senelė. Žinoma, jis šiek tiek prastesnis už „Telegram“, tačiau jį turi praktiškai kiekvienas. O tai reiškia, kad ir jums teks jį įdiegti.

Produktyvumas

10. „Evernote“

Populiari užrašinė, kuri sinchronizuoja jūsų užrašus per įvairias platformas. „Evernote“ galima naudoti tekstų, garso, tinklalapių ir vaizdų išsaugojimui bei integravimui su kitomis „Windows 10“ programomis - pvz., „Outlook“ ir „Slack“.

11. „OneNote“

Tiems, kurie nemėgsta „Evernote“ dėl jo godumo ir lėtumo, galima pasiūlyti „OneNote“. Tai puiki programa, skirta „Microsoft“ užrašams. Ji gali padaryti beveik viską - čia galite rasti tekstus, brėžinius ir garso įrašus.

12. „Code Writer“

Nemokamas teksto ir kodų redaktorius, kuris palaiko daugiau nei dvi dešimtis skirtingų sintaksių, naudingų kūrėjams. Jame yra kodo apšvietimas, įdiegtas projektų vadovas, patogus įrankių meniu ir integravimas su debesimis, kad galėtumėte išsaugoti failus.

13. „Wunderlist“

Populiarus užduočių valdytojas. Leidžia kontroliuoti visus jūsų reikalus. Mėgstantys sudaryti ilgus sąrašus, o atliktus darbus pasižymėti varnele, džiaugsis programa „Wunderlist“.

14. „Trello“

Dar įdomesnis užduočių valdytojas. „Trello“ padės jums bendradarbiauti su kolegomis ir valdyti visos komandos projektus. Organizuokite kortelių sąrašus su komentarais, pastebėjimais ir darbų sąrašais, perduokite užduotis ir nustatykite terminus naudodami patogią sąsają.

Pagalbinės programos

15. Vertėjas

„Google Translator“ yra geras, bet jis nėra vienintelis vertėjas pasaulyje. Taip pat yra ir „Microsoft“ vertėjas. Jis ne tik verčia tekstą ir kalbą, bet ir veikia neprisijungus.

16. „File Browser“

Nebloga alternatyva standartiniam „Windows Explorer“, kuris palaiko visas reikalingas failų operacijas. Pvz., naudojant „File Browser“ galima nukreipti reikiamus aplankus tiesiai į meniu „Pradėti“ ir dalintis turiniu su kitomis programomis.

17. „Xodo PDF Reader“

Aukštos kokybės ir visiškai nemokamas PDF skaitytuvas. Čia yra daug naudingų funkcijų - žymėjimas tiesiai ant dokumento, nakties režimas, žymos bei komentarai.

18. „freda“

„Advanced e-book“ skaitytuvas, skirtas „Windows 10“. Gali skaityti EPUB, MOBI, FB2, HTML ir TXT formatuose. Žymės, naktinis režimas, sinchronizavimas su „OneDrive“, „Dropbox“ ir „Caliber“.

19. „Speedtest by Ookla“

Naudinga programa tiems, kuriems reikia tiksliai žinoti savo interneto greitį. Spustelėkite mygtuką, palaukite kelias sekundes ir pamatysite tikslią jūsų ryšio informaciją.

Vaizdo redaktoriai

20. „Fotor“

Gražus nuotraukų redaktorius. Žinoma, tai ne „Photoshop“, bet tinka pagrindinėms operacijoms su vaizdais. Turi vizualinių efektų rinkinį, gali sukurti koliažus ir dirbti su RAW formato failais.

21. „Adobe Photoshop Express“

Tai paprastesnė ir lengvesnė „Photoshop“ versija. „Express“ yra gerai suderinama su „Windows 10“ planšetiniais kompiuteriais ir gali būti naudojama norint redaguoti nuotraukas. Čia yra galimybė vaizdus apkarpyti, pasukti ar apversti, nustatyti ryškumą, ekspoziciją ir kontrastą. O jei turite „Adobe ID“, galite prie programos prijungti papildomus priedus.

22. „Fresh Paint“

Paprasta piešimo programa, kuri ypač tinka prietaisų, turinčių rašiklį (angl.k. „stylus“), savininkams. Joje galite piešti tiek paprastus animacinius filmukus ar komiksus, tiek gražius natiurmortus ar peizažus.

23. „Gallery HD“

Programa skirta nuotraukų peržiūrai. Ji gali parodyti vaizdus, esančius jūsų diske kaip skaidrių demonstravimą ar gražią galeriją. Puiki galimybė pakeisti standartinį analogą „Windows 10“ sistemoje.

Muzika

24. „Tuneln Radio“

Ši gerai žinoma „Tuneln“ paslauga, skirta „Windows 10“ leidžia jums patogiai klausytis muzikos iš daugelio radijo stočių visame pasaulyje. Be to, čia rasite miksus, trumpus garso įrašus „podcast“, naujienas ir tiesiogines sporto renginių transliacijas.

25. „Musixmatch Lyrics“

„Musixmatch“ yra programa, kuri gali atpažinti grojamą muziką, ieškoti dainų tekstų, atkurti muzikos biblioteką ir atsisiųsti iš žiniatinklio garso įrašus. Pavyzdžiui, žodžius arba albumo viršelius.

26. „8 MusicCloud“

Klientas, skirtas įspūdingam muzikos paslaugų servisui „SoundCloud“. Klausykitės muzikos, ieškokite naujų atlikėjų, pažymėkite takelius kaip mėgstamus ir stebėkite, kurios dainos dažniausiai pasirodo populiariausiuose topuose.

27. „iTunes“

Žinomas „Apple“ muzikos grotuvas. „iTunes“ padeda jums organizuoti savo muzikos kolekciją, palaiko pažangius grojaraščius ir suteikia prieigą prie „Apple Music“ transliavimo paslaugos.

28. „Deezer“

Šiame muzikiniame serveryje rasite dainų ir atlikėjų pagal kiekvieno pomėgius.

Vaizdo įrašai

29. „VLC“

Universalus medijos leistuvas, kuris gali atidaryti beveik bet kokio formato failus.

Versija iš „Microsoft Store“ yra lengvesnė už savo vyresnįjį brolį ir šiek tiek taupiau naudoja prietaiso įkrovą. Leistuvas palaiko vaizdo ir garso atkūrimą (net ir FLAC formatu), leidžia patogiai valdyti medijos biblioteką.

30. „Kodi“

Nemokama programa, skirta jūsų vaizdo grotuvo organizavimui. Ši programa atvaizduoja esamus filmus, muziką ir vaizdus patogioje ir gražioje sąsajoje, kuri yra specialiai sukurta nuotoliniam valdymui dideliuose ekranuose.

31. „Plex“

Populiariausia „Kodi“ alternatyva, nei kiek ne prastesnė už ją. „Plex“ gali rodyti vaizdo įrašus, nuotraukas, garso įrašus - podcast'us ir muziką iš žiniatinklio.

32. „Tubecast“

Oficialus „YouTube“ klientas iš „Microsoft“ parduotuvės yra prieinamas tik „Xbox“. Ir jei nenorite žiūrėti vaizdo įrašų naršyklėje, jums prireiks trečiosios šalies kliento - „Tubecast“.

Jis gali atkurti aukštos kokybės vaizdo įrašus, parodyti jūsų prenumeratas, taip pat transliuoti turinį „Smart TV“, „Chromecast“ ir „AirPlay“ įrenginiuose.

 

Plačiau

Internete pasirodė „Galaxy Note 10“ dizaino spekuliacijos

2019.03.07

„Samsung Galaxy S10“ serijos modeliai naudoja kelias naujas technologijas, dėl kurių kompanija puikiai pradėjo 2019 metus.

 Pradžią dabartinės kartos flagmanams davė „iPhone XS“, „iPhone XS Max“ bei „iPhone XR“. „Samsung“ Kupertino gigantams atsakė, pristatydami „S10“ seriją. Kadangi „S10“ serijos telefonai jau parduodami, pasirodo vis daugiau spėlionių apie tolimesnius „Samsung“ planus 2019 metais. Šiuo metu detalių apie kitą kompanijos flagmaną nėra daug, tačiau neseniai internete pasirodė šiokios tokios informacijos.

Paviešintuose „Galaxy Note 10“ brėžiniuose spėjama, kad prietaisas sulauks svarbių patobulinimų.

Kadangi daugėja analitikų pranešimų apie „Galaxy S10“ seriją, pradedame daugiau suprasti apie kompanijos atliktus pakeitimus. „Samsung“ turi didelį pranašumą prieš bet kokį kitą gamintoją dviejose svarbiose srityse. Tai yra ekranas ir prietaiso atmintis. Kompanija „Galaxy S10“ serijos modeliams suteikė ypač tvirtas ekrano plokštes. „Samsung“ taip pat sugebėjo patobulinti „S10“ serijos RAM ir vidinės atminties kiekį be didelių papildomų išlaidų.


Verta paminėti, kad „Galaxy S10“ telefonai nenaudoja „UFS 3.0“ atminties, kuri atsiras balandžio mėnesį, taigi, būtų logiška tikėtis, kad ją naudos „Galaxy Note 10“. Kiti šaltiniai tikina, kad šią funkciją taip pat naudos 5G ryšį palaikantis „Samsung Galaxy S10“ variantas.

 

Remiantis „Sammobile“ pranešimu, „Galaxy Note 10“ naudos keturis galinės kameros jutiklius. Nors nepranešama, ar vienas iš šių jutiklių bus ToF objektyvas, tačiau labai tikėtina, kad taip ir bus. ToF jutikliai nematuoja savo įvesties megapikseliais, todėl kompanijos gali naudoti kitus objektyvus iki 48 MP įvesties. Dėl šios priežasties „Samsung“ gali naudoti keturis jutiklius 5G ryšį palaikančio „S10“ varianto gale. Kadangi „Galaxy Note 10“ naudos panašią apdorojimo techninę įrangą, kompanija naudos panašų dizainą ir su šių metų „Note“ modeliu.

„Phonearena“ nusprendė nuspėti kaip atrodys „Galaxy Note 10“. Atliekant brėžinius buvo remtasi „Sammobile“ pranešimu, kad „Note 10“ naudos keturgubą galinę kamerą. Brėžiniuose taip pat matoma ToF kamera prietaiso priekyje. Jei pažvelgtumėte į brėžinyje pavaizduoto telefono apačią, pamatytumėte 3.5 mm ausinių lizdą. Kadangi kol kas nėra daugiau informacijos apie „Galaxy Note 10“ dizainą, šiuos brėžinius reikėtų vertinti kaip spekuliacijas.

 

Plačiau

„ToffeeShare“ padės persiųsti bet kokio dydžio failus be greič...

2019.03.21

Paprasta ir nemokama internetinė paslauga, kuri siunčia duomenis ne tik greitai, bet ir saugiai.

Egzistuoja daugybė būdų kaip keistis failais - nuo siuntimo el. paštu ar per „mesenger“ žinutes iki įkėlimo į debesų saugyklą. Bet jie visi turi vieną trūkumą: siunčiamų failų kiekio apribojimą. Kai kurie serveriai taip pat sumažina perdavimo greitį.

Jei nenorite ilgai laukti, o failas, kurį norite siųsti, yra didelis, atkreipkite dėmesį į „ToffeeShare“. Tai nėra eilinė debesų saugykla - paslauga veikia pagal P2P principą, t.y. perduoda duomenis tiesiogiai gavėjui, kaip tai daro „torrent“ klientai.

Siunčiamų failų dydis kaip ir atsisiuntimo greitis, yra neribojamas. Viskas priklauso nuo interneto greičio - jūsų ir gavėjo. Veikimo principas yra labai paprastas: spustelėkite didelį apvalų mygtuką, esantį „ToffeeShare“ puslapio viduryje, ir pasirinkite norimą failą. Arba tiesiog vilkite jį į naršyklės langą.

Paslauga sukurs nuorodą ir pasiūlys ją nukopijuoti į iškarpinę arba siųsti per „WhatsApp“, „Facebook“ ar elektroninį paštą. Kai tas asmuo, kuriam yra skirta nuoroda, ją atidarys, jam tik liks „užkrauti“ failą. 

Jūsų duomenys nebus saugomi „ToffeeShare“ serveryje. Todėl galite persiųsti svarbius failus, nebijodami įsilaužimo ir informacijos nutekėjimo. Kaip aiškina paslaugos kūrėjai, jei jūs ir gavėjas esate tame pačiame vietiniame tinkle, perduodami duomenys net neišeis iš „pastato“. Be to, čia naudojamas „end-to-end“ šifravimas.

„ToffeeShare“ yra visiškai nemokama ir puikiai veikia visose platformose (ir netgi mobiliuosiuose įrenginiuose).

Norint naudotis „ToffeeShare“, turite laikytis tik vienos sąlygos. Jūs ir gavėjas turite neuždaryti ir neatnaujinti naršyklės skirtuko, kol paslauga nepraneša, kad perkėlimas baigtas.

Paslauga turi apribojimą: ji negali perkelti daugiau nei vieno failo vienu metu. Taigi, jei norite siųsti ne vieną didelį dokumentą, bet daug mažų, pirmiausia turite juos įdėti į archyvą.

 

Plačiau

„Huawei“ generalinis direktorius yra užtikrintas, kad jo kompanij...

2019.04.04

„Huawei“ iki 2020 metų planuoja aplenkti „Samsung“ ir tapti didžiausiais telefonų gamintojais pasaulyje.

 Šitoks pasiekimas yra visiškai realus. 2016 metais „Huawei“ išsikėlė tikslą aplenkti „Apple“ ir tapti antrais didžiausiais telefonų gamintojais. Kompanija sėkmingai įvykdė savo tikslą, taigi, galimas atvejis, jog „Huawei“ gali atimti lyderių poziciją ir iš „Samsung“, nepaisant to, kad kompanija negali pardavinėti savo telefonų Jungtinėse Valstijose.

„Huawei“ pernai pardavė net 200 milijonų telefonų vienetų.

Neseniai vykusiame interviu „Huawei“ generalinis direktorius Richard Yu pasisakė apie kompanijos poziciją ateinančiais metais: „Pirmą vietą užimsime arba šiais, arba vėliausiai kitais metais.“ Yu taip pat pridėjo, kad kompanija 2018 metais pardavė virš 200 milijonų telefonų vienetų. Lyginant su 2017 metais, pardavimų skaičius padidėjo 30 procentų. Richard Yu pranešė, kad „Huawei“ pardavė beveik 100 milijonų kitų išmaniųjų prietaisų, tokių kaip laikrodžių ar planšetinių kompiuterių. Tokie įspūdingi skaičiai padidino kompanijos pajamas 40 procentų.

Pasak Yu, vartotojai be naujų technologijų taip pat reikalauja didesnių ekranų. „Huawei Mate X“ puikiai patenkina šiuos poreikius, kadangi tai yra lankstomas telefonas su didžiuliu ekranu. Nors Yu ir pripažino, kad „Mate X“ dėl savo kainos neįtiks visiems vartotojams, jis pareiškė, kad lankstomo telefono paklausa yra didelė, todėl generalinis direktorius mano, jog ateityje tokių telefonų kaina bus žemesnė.

Neseniai buvo išleisti naujausi „Huawei“ flagmanai, „Huawei P30“ bei „P30 Pro“. Viena pastebimiausių šių prietaisų funkcijų yra įspūdinga kamera. Kompanijai pastaruoju metu puikiai sekasi. Nors „Huawei“ pardavimų skaičiumi nemenkai atsilieka nuo „Samsung“, Kinijos gigantų išsikeltas tikslas atrodo įgyvendinamas.

 

Plačiau

Kaip pasirinkti monitorių

2019.04.27

Nepermokėkite už funkcijas, kurių jums nereikia.

Monitoriai skiriasi pagal daugelį parametrų: įstrižainę, ryškumą, atsako greitį, spalvų atkūrimą. Jūs turite žinoti priežastį, kam jums reikalingas šis pirkinys. 

Naršymui internete, bei vaizdo įrašų peržiūrai

Jei kompiuteris reikalingas tik naršymui internete, bendravimui socialiniuose tinkluose, bei vaizdo įrašų peržiūrai per „YouTube“, jums nereikia įmantraus monitoriaus, turinčio didelę raišką ir papildomas funkcijas. Pakaks ir nebrangaus 19-21 colių įstrižainės modelio. Mažesnį nei 19 colių ekraną verta pirkti tik tuo atveju, jei biudžetas yra labai ribotas, ir ant stalo turite labai mažai vietos.

Full HD raiška nebūtina: esant tokiai įstrižainei vargu ar pastebėsite skirtumą tarp HD ir Full HD. Vis dėlto 16: 9 formato santykis yra geresnis pasirinkimas - būtent šiam formatui yra kuriamos svetainės ir pritaikyti vaizdo įrašai. Tai reiškia, kad monitorius turi būti stačiakampis, o ne kvadratinis.

Tokių nebrangių modelių savybės - panašios, todėl galite rinktis jums patinkantį modelį.

Kokį monitorių pasirinkti

  • Acer EB192Qb - patikimas, su geru spalvų atkūrimu.
  • Philips 200V4LAB2 / 00 - įmontuota akustika, nereikia papildomai pirkti garsiakalbių.
  • HP 20kd - įstrižainė tik 19,5 colių, tinkamas mažam stalui. Puikiai perteikia spalvas dėka IPS matricos.
  • Philips 223V5LSB2 / 10 -  geras nebrangus monitorius.
  • ASUS VP228DE - yra įmontuoti garsiakalbiai ir mėlynos šviesos filtras, kad jūsų akys mažiau pavargtų.

Biuro darbams

Biuro darbuotojai, pavyzdžiui vadovai, kurie neturi užduočių konkrečiomis programomis, gali nusipirkti tuos pačius monitorius, kaip ir naršymui internete. Kadangi biure prie kompiuterio praleidžiame apie 8 valandas, praverstų monitorius su galimybe reguliuoti matymo kampą ir aukštį - tai padėtų sumažinti kaklo apkrovimą. Paprastai tokie monitoriai kainuoja šiek tiek brangiau.

Naudingos sveikatai gali būti ir kitos funkcijos: mėlynos spalvos filtras, blizgesio pašalinimas, neatsispindinti ekrano danga. Dirbant prie tokio monitoriaus akys daug mažiau pavargsta.

Apskaitininkams, analitikams, programuotojams ir darbuotojams, dirbantiems su didelėmis lentelėmis tiks monitoriai, kurių kraštinių santykis yra 21: 9 („UltraWide“). Jie yra platesni, todėl ekrane pateikiama daugiau informacijos.

Kita naudinga funkcija darbui yra galimybė pasukti monitorių vertikaliai. Kai kuriems žmonėms taip patogiau dirbti su tekstais ir lentelėmis. Ši funkcija gali būti naudinga redaktoriams, žurnalistams, teisininkams ar buhalteriams.

Tokiu atveju neturėtumėte permokėti už didelę skiriamąją gebą, spalvų perdavimą ar atsako greitį, jei nedirbate su grafika - įprastiniame darbe visa tai nėra naudinga.

Kokį monitorių pasirinkti

  • BenQ linija - monitoriai su vertikaliu pasukimu, aukščio reguliavimu ir mėlynos spalvos filtru.
  • Dell SE2419H - nebrangus monitorius su IPS matrica ir pakreipimo reguliavimu.
  • LG 25UM58-P - monitorius su 21: 9 kraštinių santykiu.
  • LG 24MB37PM-B - nebrangus monitorius su įmontuotais garsiakalbiais, vertikaliu pasukimu, aukščio reguliavimu ir geru spalvų atkūrimu.
  • Acer K202HQL - nebrangus kompaktiškas monitorius su įmontuotais garsiakalbiais. Daug teigiamų atsiliepimų internetinėse parduotuvėse.

Kino filmų mėgėjams

Iš tiesų žiūrėti filmą geriau per televizorių. Tokio paties įstrižainės dydžio, žiūrėjimo kampo ir vaizdo kokybės jis bus pigesnis už monitorių. Be to, televizoriai paprastai geriau perduoda dinamišką vaizdą.

Bet jei norite filmus žiūrėti būtent per monitorių, vadovaukitės tokiais rodikliais:

  • Įstrižainė turėtų būti ne mažesnė kaip 24 coliai, pageidautina 30 colių, kad būtų patogiau žiūrėti filmą iš tolesnio atstumo sėdint ant sofos arba esant dildelei kompanijai.
  • Kraštinių santykis 16: 9 - juo nufilmuoti daugelis filmų.
  • Minimali skiriamoji geba yra „Full HD“ (1 920 × 1080 pikselių). Jei esate geros kokybės fanatas, galite pasiimti 4K monitorių (3840 × 2160 pikselių). Turėkite omenyje, kad norėdami žiūrėti 4K filmus, turėsite įsigyti galingą grafikos plokštę.
  • Matrica IPS arba VA, skirta geresniam spalvų perdavimui.
  • Tvirtinimas prie sienos.
  • Dažnis - 75 Hz, o dar geriau 100 Hz ar didesnis, kad dinaminės scenos atrodytų aiškesnės ir efektyvesnės. Šis rodiklis nėra pats svarbiausias, nes esant 60 Hz dažniui video paprastai atrodo neblogai.

Neverta permokėti už „UltraWide“ ir išlenktą ekraną. Žiūrint „UltraWide“ formatu tik kai kurie filmai atrodo gerai. Išlenktas ekranas yra patogus kai žiūrite vienas, bet jei žiūrėsite filmą su kompanija, vaizdas kraštuose bus iškreiptas.

Kokį monitorių pasirinkti

  • Acer RG270bmiix - 27 colių įstrižainė, IPS matrica, geras ryškumas ir spalvų atkūrimas.
  • LG 27MK430H-B - 27 colių įstrižainė, „Full HD“ skiriamoji geba, yra tvirtinimas ant sienos.
  • ASUS VA326H - 31,5 colio įstrižainė, dažnis 144 Hz, išlenktas ekranas.
  • LG 27UD58-B - 27 colių įstrižainė, 4 K skiriamoji geba, yra pigesnis nei kiti tokios pačios rezoliucijos monitoriai, tačiau jo dažnis yra tik 61 Hz.
  • LG 43UD79-B - 42,5 colio įstrižainė, IPS matrica, 4K skiriamoji geba - visapusiška televizoriaus atmaina.

Menininkams: dizainas, piešimas, video montavimas

Tokiuose monitoriuose pagrindinis dalykas yra spalvų perdavimas. Jis turėtų būti maksimalus, kad spalvos nebūtų iškraipytos. IPS matrica jas perduoda geriausiai. Ji taip pat turi aukščiausius žiūrėjimo kampus - vaizdas šonuose atrodo taip pat, kaip ir centre, patogu atliktus darbus parodyti kolegoms.

Monitorius turi būti blizgaus ekrano. Matinis mažiau reaguoja į saulę, bet per daug iškraipo spalvas, todėl jis netinka meninėms užduotims.

Įstrižainės dydis turėtų būti nuo 24 colių, kad ekrane tilptų daugiau elementų. Jūs netgi galite rinktis monitorių, kurio kraštinių santykis yra 21: 9, kad darbo zona būtų dar platesnė.

Meninėms užduotims atlikti dažnis nėra toks svarbus, todėl už tai jūs galite nepermokėti. Išlenktas ekranas taip pat nebūtinas. Jei biudžetas ribotas, jūs neturėtumėte permokėti už tai, bet jei turite pinigų, galite rinktis ir tokį ekraną. Tada ekrano kraštinės bus matomos ir periferiniu matymu - nereikės pasukti galvos darbo metu.

Kokį monitorių rinktis

  • LG 25UM58-P yra nebrangus „UltraWide“ monitorius su geru spalvų perdavimu.
  • HP 27w 1JJ98AA - „Full HD“ monitorius su 27 colių įstrižaine, beveik berėmis.
  • LG 29UM69G-B - „UltraWide“ monitorius, kurio įstrižainė 29 colių.
  • LG 27UK650-W - 4K monitorius su 27 colių įstrižaine ir puikiu spalvų atkūrimu.
  • Samsung C49J890DKI yra brangus profesionalus monitorius, skirtas architektams, inžinieriams ar dizaineriams. Įstrižainė - 49 coliai, skiriamoji geba - 3840 × 1080 pikselių, kraštinių santykis 32: 9. Gera alternatyva 3-4 monitorių naudojimui tuo pačiu metu.

Žaidimams

Žaidimams skirtam monitoriui yra svarbus dažnis, mėgėjiškiems žaidimams - 100 Hz, profesionaliems - ne mažiau kaip 180 Hz, kad nebūtų vėlavimo.

Kitos parinktys priklauso nuo jūsų reikalavimų žaidimams:

  • Su greitu dinaminiu vaizdu geriausiai susitvarko TN + film matrica, tačiau jos spalvų perdavimas yra šiek tiek blogesnis nei VA ar IPS. VA matrica reaguoja šiek tiek lėčiau, o kainuoja daugiau, tačiau ji geriau perduoda spalvas. Jei svarbu greitis ir ekonomika - rinkitės TN + film, jei gražus vaizdas - VA.
  • Jei jūsų kompiuteris nėra labai galingas, pirkite monitorių su „Full HD“ skiriamąja geba. 4K monitoriams reikės naujausios kartos vaizdo plokštės, pvz., „GeForce GTX 980 Ti“.
  • Atkreipkite dėmesį į monitorius, kurių kraštinių santykis yra 21: 9 ar net 32: 9 ir 32: 10. Jie žymiai išplečia žiūrėjimo kampą ir suteikia daugiau realistiškumo žaidimams, ypač jei monitoriaus ekranas yra išlenktas.
  • Kad vaizdas būtų kokybiškesnis, pasirinkite monitorius su „Nvidia G-Sync“ ir „AMD FreeSync“ technologijomis. Jie praktiškai nesiskiria, bet veikia tik su savo vaizdo plokštėmis: „G-Sync“ su „Nvidia“ ir „FreeSync“ - su AMD Radeon.
  • Šiuolaikiniuose žaidimuose yra HDR režimas, kuris pagerina spalvų perdavimą šviesoje ir prieblandoje. Jei jums reikalinga ši funkcija, rinkitės monitorių su HDR palaikymu.

Kokį monitorių pasirinkti

  • BenQ XL2411P ZOWIE - TN matrica, dažnis 144 Hz. Pigesnis nei daugelis kitų žaidimams skirtų monitorių.
  • Samsung QLED C24FG73FQI - VA matrica ir išlenktas ekranas. Spalvų perteikimas yra geresnis, tačiau greitis yra mažesnis nei TN.
  • HP 27xq (3WL54AA) - matrica TN, dažnis 144 Hz, palaiko FreeSync.
  • LG 27GK750F - panašus į ankstesnį modelį, tačiau dažnis - 240 Hz.
  • LG 34UC79G-B - „UltraWide“ su išlenktu ekranu ir „FreeSync“ technologija.
  • Samsung QLED C34F791WQI yra išlenktas „UltraWide“ monitorius su labai turtinga spalvų gausa, tačiau tik 100 Hz dažnio.
  • ASUS PG248Q - 4K monitorius su 3D palaikymu.

Bendri patarimai

  1. Atsižvelkite ne tik į savybes: gamintojai kartais sąmoningai jas pervertina. Pavyzdžiui, gali būti deklaruotas 178 ° žiūrėjimo kampas, tačiau iš tiesų vaizdas šonuose bus iškreiptas. Arba nurodoma įstrižainė kartu su rėmu, o faktinė ekrano įstrižainė yra pusė colio mažesnė. Geriau išsirinkti kelis monitorius ir surasti jų palyginimą internete arba tiesiog pažiūrėti juos parduotuvėjė ir pirkti tą, kurio vaizdas jums patiks labiausiai.
  2. Nesirinkite lenkto ekrano monitoriaus, jei nesate profesionalas ar fanatiškas žaidėjas. Jie atrodo gražiai, bet yra per brangūs, kad pirkti tiesiog filmų peržiūrai ir naršymui internete.
  3. Parduotuvėse prie kai kurių monitorių nurodoma paskirtis „žaidimams“. Tai nereiškia, kad monitorius yra geras, tinkamas žaidimams ar netinkamas darbui. Prierašas „žaidimams“ yra tik marketingo triukas, ir renkantis jūs neturėtumėte tuo pasikliauti.
  4. Daugelyje šiuolaikinių monitorių nėra DVI-D ir D-Sub jungčių, skirtų prijungimui prie kompiuterio, o yra tik „DisplayPort“ ir „HDMI“. Jei turite seną kompiuterį, įsitikinkite, kad jis turi būtinas jungtis monitoriaus prijungimui.
  5. Parduotuvėje nesirinkite papildomų paslaugų, pvz., mokamo patikrinimo dėl neveikiančių pikselių. Jums ir taip turi patikrinti monitorių. O jei namuose radote gedimų, bet kuriuo atveju galite pakeisti brokuotą prekę.

 

Plačiau

Novatoriška technika išmaniems namams: daiktai, padėsiantys išsis...

2019.05.23

Jūsų akį visada traukė išskirtiniai dizainai ir inovatyviais sprendimais pasižymintys prietaisai? Atsiradote laiku ir vietoje!

 Vis modernėjantis technologijų pasaulis kasdien stebina vis smarkiau: robotai siurbliai ir robotai langų valytuvai, skalbimo mašinos su lyginimo funkcija, permatomi skrudintuvai, išmanieji arbatinukai ir begalė kitų, buitį palengvinančių ir paįvairinančių prietaisų.

Jeigu mėgstate išsiskirti iš minios – jums nepamaišys žemiau pateikti, išties ypatingi kasdienybės kompanionai.

Inovatyvusis šaldytuvas Samsung RFG23UERS1/XEO

Ar kada svajojote turėti šaldytuvą, kuris gamintų ledukus ir tiektų vandenį vos priglaudus stiklinę? Šis Samsung išpildytų jūsų svajas. Visai nesvarbu, ar mėgstate ledą kubeliais, ar trintą – tinkamą kokteiliams ar glotnučiams, šis išmanus šaldytuvas prisitaikys prie jūsų norų. Šis „Samsung“ dviejų durelių šaldytuvas turi didžiausią talpą tarp savo klasės šaldytuvų, jo vidus yra 16 proc. didesnis nei įprastų modelių, tad turintys didelę šeimą maistą galės sutalpinti be didelio vargo.

Išmanusis virdulys Electrolux EEWA7800

Negalite pakęsti ilgo laukimo, norėdami pasidaryti arbatą? Nuolatos budite prie arbatinuko, nes norite jį išjungti anksčiau laiko, kad temperatūra nesiektų 100 laipsnių? Jūsų problemoms atėjo galas, nes Electrolux jau buvo tokioje situacijoje… Šis virdulys – tikrai palaima, nes naudodami penkias programuojamas temperatūros nuostatas galite mėgautis savo arbata kaip ir priklauso jos rūšiai: 80 °C - žalioji arbata, 85 °C - baltoji arbata, 90 °C – juodoji kiniška, 95 °C kava ir 100 °C juodoji ir vaisinės arbatos bei greito paruošimo košėmis ar makaronais. Be to – šis Electrolux genijus užverda 200 ml vandens mažiau kaip per 60 sekundžių!

Televizorius LG 86UK6500PLA

Jeigu kinas – jūsų aistra, šis televizorius padės įsirengti išmanų namų kino teatrą. Šis LED televizorius, kurio įstrižainė net 218 cm, o skiriamoji geba – keturis kartus didesnė nei "Full HD", daug lengvesnis ir plonesnis nei įprastiniai plazminiai televizoriai, todėl galėsite jį be vargo kabinti ant sienos ir taip susikurti tikrą sinefilo atmosferą.

Dulkių siurblys iRobot Roomba 980

Buitinė technika internetu – gera idėja, jeigu norite įsigyti ekskliuzyvinį produktą. Vienas tokių – dulkiu siurblys robotas iš iRobot technologijų šeimos. Pamirškite nuobodų namų tvarkymąsi, nuo šiol siurblys viską padarys už jus. Be viso to, šis siurblys dar ir ypatingai ekonomiškas, tad elektros sąskaita galėsite nesirūpinti. Skamba kaip pasaka? Su iRobot Roomba 980 – pasaka taps realybe.

Fotoepiliatorius Philips Lumea

Kovojate su nepageidaujamais plaukeliais, tačiau įgriso nuolatinis skausmas juos šalinant epiliatoriumi? Sakoma, jog lauke vienas – ne karys, tad Philips Lumea taps jūsų pagalbininku kovoje su kasdienėmis, nemaloniomis grožio patirtimis. Fotoepiliacija – saugu ir efektyvu, kaip ir plaukų šalinimas lazeriu. Nuo šiol grožio procedūras galėsite atlikti neišeidami iš namų, nes fotoepiliatorius greit įgaus jūsų pasitikėjimą ir leis mėgautis glotnia oda vos po akimirkos.

Lygintuvas Zyle ZY220GS – novatoriškų namų aksesuaras

Lyginimas… Ar žinote nors vieną, kuriam tai teiktų malonumą? Skubantys ir ieškantys kokybiškų sprendimų kasdienybėje, be abejonės, renkasi Zyle ZY220GS garinį lygintuvą. Karštais garais lyginančiame prietaise suderintas švelnus, tačiau itin efektyvus lyginimas garais bei lyginimo lentos galia. Šis Zyle lygintuvas gali padėti greitai ir patogiai dezinfekuoti namus, išlyginti užuolaidose esančias raukšles, išvalyti baldų apmušalus, pagalvėles, net pliušinius žaislus. Norite tokio namų pagalbininko? Zyle – jūsų paslaugoms.

Permatomas Morphy Richards 228000 skrudintuvas

Jeigu neįsivaizduojate ryto be skrebučių – šis prietaisas jus tiesiog sužavės. Skrudintuvas ypatingas, kadangi visa laiką galėsite stebėti besikeičiančią savo skrebučio spalvą. Permatomas skrudintuvas – išskirtinio dizaino ir tikrai traukiantis akį, tad taps jūsų virtuvės pažiba vos įžengus į maisto gaminimo erdvę.

Svarstote įsigyti kažkurį iš šių išmanių prietaisų savo namams? Užsukę į Pigu.lt el. parduotuvę galėsite rasti ne tik išvardintuosius, bet ir daugelį kitų, išskirtinio dizaino ir funkcionalumo produktų. Gyvenkite įdomiai – įsileiskite į kasdienybę išmaniuosius pagalbininkus ir gyvenimo kokybė kaip mat pakils į kitą lygmenį.

_ _ _ _ _ _ _ _ _

Инновационная техника для умного дома:
предметы, которые помогут выделиться из толпы

Вас всегда привлекал эксклюзивный дизайн и устройства с инновационными решениями? Вы оказались в нужное время и в нужном месте! Постоянно модернизирующийся мир технологий поражает каждый день: роботы пылесосы и роботы мойщики окон, стиральные машины с функцией глажки, полупрозрачные тостеры, умные чайники и множество других бытовых приборов, которые привносят разнообразие и облегчают быт.

Если Вам нравится выделяться из толпы - Вам не помешают действительно особенные спутники повседневной жизни.

Инновационный холодильник Samsung RFG23UERS1/XEO

Вы когда-нибудь мечтали иметь холодильник, который бы делал кубики льда и поставлял воду, как только Вы подставите стакан? Этот Samsung исполнит Ваши мечты. Совсем не важно любите ли Вы лед кубиками или тертый, подходящий для коктейлей или смузи, этот умный холодильник адаптируется к Вашим пожеланиям. Этот двухдверный холодильник «Samsung» обладает самой большой вместимостью среди холодильников своего класса, которая на 16 процентов больше, чем у обычных моделей, поэтому имея большую семью можно разместить еду без особых хлопот.

Умный чайник Electrolux EEWA7800

Не можете терпеть ожидания, чтобы поскорее приготовить чай? Вы наблюдаете за чайником, потому что хотите выключить его до того, как температура достигнет 100 градусов? Ваши проблемы закончились, потому что Electrolux уже находился в такой ситуации ... Этот чайник - настоящее благо, потому что с помощью пяти программируемых настроек температуры Вы можете наслаждаться своим чаем, как это полагается для каждого вида: 80 °C - зеленый чай, 85 °C - белый чай, 90 °C - черный китайский, 95 °C кофе и 100 °C черный и фруктовый чай и каша быстрого приготовления или макароны. Кроме того, этот гений Electrolux кипятит 200 мл воды менее чем за 60 секунд!

Телевизор LG 86UK6500PLA

Если кино - Ваша страсть, этот телевизор поможет Вам установить умный домашний кинотеатр. Этот LED телевизор с диагональю 218 см, и разрешением - в четыре раза превышающим разрешение «Full HD», намного легче и тоньше, чем обычные плазменные телевизоры, поэтому Вы можете легко повесить его на стену, чтобы создать настоящую атмосферу синефилии.

Пылесос iRobot Roomba 980

Бытовая техника онлайн - хорошая идея, если Вы хотите приобрести эксклюзивный продукт, и пылесосы - не исключение. Один из таких - робот-пылесос из семейства технологий iRobot. Забудьте об утомительной уборке дома, отныне пылесос сделает все за Вас. Кроме того, этот пылесос чрезвычайно экономичен, поэтому можно не беспокоиться о счете за электричество. Звучит как сказка? С iRobot Roomba 980 - сказка становится реальностью.

Фотоэпилятор Philips Lumea

Вы боретесь с нежелательными волосами, но Вам осточертела постоянная боль удаляя их эпилятором? Говорят, что один солдат на поле боя не воин, поэтому Philips Lumea станет Вашим помощником в борьбе с повседневными, неприятными процедурами красоты. Фотоэпиляция - безопасна и эффективна, как лазерная эпиляция. Отныне косметические процедуры можно проводить, не выходя из дома, потому что фотоэпилятор быстро обретет Ваше доверие и позволит Вам мгновенно насладиться гладкой кожей.

Утюг Zyle ZY220GS - аксессуар для инновационных домов

Глажка... Вы знаете кого-нибудь, кому это доставляет удовольствие? Спешащим и ищущим качественные решения в повседневной жизни, несомненно, выберут паровой утюг Zyle ZY220GS. Устройство гладящее горячим паром сочетает в себе мягкую, но в то же время очень высокоэффективную глажку с паром и гладильной доской. Это утюг Zyle поможет быстро и удобно дезинфицировать дом, разгладить складки на шторах, очистить обивку, подушки и даже плюшевые игрушки. Вы хотите такого домашнего помощника? Zyle - к Вашим услугам.

Прозрачный тостер Morphy Richards 228000

Если Вы не представляете утро без тоста - это устройство просто очарует Вас. Тостер особенный, так как все время Вы сможете наблюдать за изменяющимся цветом Вашего тоста. Прозрачный тостер - эксклюзивного дизайна и привлекающий внимание, станет гордостью Вашей кухни в зоне приготовления пищи.

Рассматриваете покупку одного из этих интеллектуальных устройств для Вашего дома? Зайдя в электронный магазин Pigu.lt Вы сможете найти не только перечисленные продукты, но и множество других с эксклюзивным дизайном и функциональностью. Живите интересно - внедряйте умных помощников в повседневную жизнь и качество жизни мгновенно перейдет на другой уровень.

 

Plačiau

„Opera“ sukūrė naršyklę žaidimų entuziastams, kuri leidžia ...

2019.06.13

Šių metų „E3“ parodoje „Opera“ pristatė pirmąją pasaulyje žaidimų entuziastams skirtą naršyklę. Ši „Opera“ naršyklės versija buvo pritaikyta žaidimų mėgėjams. 

 

Tai gana keista koncepcija, tačiau naršyklė turi tam tikrų protingų pakeitimų, kurie gali patraukti reiklių vartotojų dėmesį.

Pastebimiausia „Opera GX“ funkcija yra skydelis, kuriame galima nustatyti procesoriaus ir RAM išnaudojimo limitą. Dažnai naršyklės, ypač „Chrome“, sulaukia nusiskundimų dėl per didelio resursų reikalavimo. Taigi, sprendimas pridėti šią funkciją yra gana protingas. Valdymo skydas taip pat parodys išnaudojamą resursų kiekį bet kuriuo momentu.

„Opera“ taip pat inkorporavo keletą su žaidimais susijusių priedų. Naujo skirtuko ekrane bus matomi žaidimų pasiūlymai, technologijų bei pramogų naujienos. Kaip ir standartinė „Opera“ versija, ši naršyklė taip pat ekrano kairėje pusėje turi laikiną lentelę su greita prieiga prie nustatymų ir paslaugų. Lentelėje yra greita prieiga prie vartotojo „Twitch“ prenumeruojamų kanalų. Naršyklė taip pat gali informuoti kada prasideda tiesioginė „Twitch“ transliacija.   

Kadangi naršyklė skirta žaidimų entuziastams, ji taip pat turi apšvietimą, kurį vartotojas gali redaguoti pagal savo nuožiūrą. Neatlikus jokių pakeitimų naršyklė naudos juodą apšvietimą su raudonu atspalviu. Atspalvį galima pakeisti.

„Opera GX“ taip pat gali pasigirti prašmatnesnėmis funkcijomis, tokiomis kaip nemokamu VPN, priemone reklamoms blokuoti bei iššokančiais skydeliais su prieiga prie tokių susirašinėjimo platformų kaip „Facebook Messenger“ ar „WhatsApp“.

„Opera“ mėgsta išleisti kelias savo naršyklės versijas, kad galėtų paeksperimentuoti su funkcijomis. Dažniausiai jos nesulaukia daug dėmesio, bet padeda patobulinti pagrindinę „Opera“ naršyklę. „Chrome“ vis dar dominuoja rinkoje, tačiau tokios naujovės gali padidinti vartotojų susidomėjimą „Opera“ naršykle.

 

Plačiau

Ką padaryti, kad išmanusis telefonas neišsikrautų kuo ilgiau?

2019.07.12

Turbūt nerastume tokio šiuolaikinio jauno žmogus, kuris galėtų gyventi be savo išmaniojo telefono.

 Išmanusis telefonas atlieka ne tik komunikacijos priemonės funkciją, bet ir gali lengvai konkuruoti su aukštos raiškos kamera, fotoaparatu ar nešiojamu kompiuteriu. Įvairios funkcijos, mobiliosios programėlės ir telefonų priedai padeda lengvai patenkinti pačius įvairiausius savo poreikius. Šiuolaikinės technologijos žmogui suteikia daugiau nepriklausomybės ir mobilumo. Dėl to jūs galite dirbti nesėdėdamas visą laiką prie savo darbo kompiuterio, o tvarkydamas kasdieninius reikalus būti mobiliu, tuo pat metu visada pasiekiamas ir sužinoti naujienas realiu laiku.

Naudojantis telefonu, nesudėtingai galite pasitikrinti elektroninį paštą ir atsakyti į laiškus, perskaityti prisegtus dokumentus, tvirtinti brėžinius ar peržiūrėti atsiųstas fotografijas. Tačiau toks išmaniojo telefono naudojimo intensyvumas reikalauja papildomų priemonių, kad telefono atmintis būtų pakankamai talpi ir baterija kuo ilgiau neišsikrautų. Neveltui šie mobilieji įrenginiai yra tikri smartfonai (išvertus iš anglų kalbos išmanūs telefonai). Į juos lengvai galite integruoti įvairios talpos SD kortelę, kurios pagalba galėsite saugiau naudotis įvairiausiais duomenimis: dokumentais; nuotraukomis; filmuota medžiaga ar informacija jums aktualia tematika. O tinkamai pasirūpinti, kad jūsų išmanusis telefonas liktų kuo ilgiau neišsikrovęs, galite pasinaudojant šiais nesudėtingais būdais:

  • Patartina nustatyti automatinį telefono ekrano režimą, nes būtent jis suvartoja nemažą išmaniojo telefono energijos kiekį, esantį baterijoje.
  • Pasitikrinkite, kurios jūs programėlės ar aplikacijos naudoja daugiausiai energijos, nes būtent jų atsinaujinimas ar automatinis aktyvavimas reikalauja papildomų elektros resursų.
  • Daug energijos naudoja Bluetooth, GPS ir Wi-fi ryšys. Tad prieš naudojantis savo išmaniuoju, pasitikrinkite ar nėra papildomai įjungtas vienas iš jų, kurio šiuo metu jums nereikia. Taip galėsite savo telefoną neišsikrovusį išlaikyti bent valandą ilgiau.
  • Skirtingi telefono gamintojai, teigia, kad naujos kartos išmanieji telefonai yra itin atsparūs staigiems temperatūrų pokyčiams ir drėgmei, tačiau turbūt ne vienam mobiliojo ryšio vartotojui tenka susidurti su ta problema, kad žiemą išėjus į lauką ir pasinaudojus telefonu, jis ima ir išsikrauna, nors iki tol baterija buvo pakankamai įkrauta.
  • Ilgiau išlaikyti telefono baterijos pakrovimą padeda išjungtas vibracijos režimas, nes jam aktyvuoti eikvojama daugiau energijos, nei įprastam telefono signalui.
  • Patartina naudotis ir kiekviename išmaniajame telefone esančia energijos taupymo režimo funkcija. Naudojantis ja, jūs galėsite savo telefone atlikti tik pačius svarbiausius veiksmus: atsiliepti į telefono skambutį ar trumpam pačiam paskambinti bei parašyti ar atsakyti į SMS žinutę.

Tam, kad netektų beviltiškai blaškytis ieškant tinkamo pakrovėjo savo išmaniam mobiliajam telefonui, geriausia yra įsigyti papildomą išorinę bateriją (angl. power bank). Ji leis įkrauti savo mobilųjį įrenginį, bet kur ir bet kada, jums patogiu metu. Ypač patogu, jei poilsiaujate gamtoje, kur neretai nėra galimybės rasti ir elektros šaltinio.

Naudojant išorinę bateriją, galite pakrauti ne tik savo išmanųjį mobilų telefoną, bet ir planšetinį kompiuterį. Renkantis tinkamiausią variantą, reikia atkreipti dėmesį į tris pagrindinius išorinės baterijos parametrus: talpą, efektyvumą ir USB jungčių skaičių. Dažniausiai šis įrenginys yra labai kompaktiškas, nedidelių matmenų, todėl lengvai tilps jūsų kelioninėje rankinėje ar kišenėje.

Skirtingi išmaniųjų telefonų gamintojai rekomenduoja rinktis tokios pat firmos išorinę bateriją, kaip ir jūsų telefonas. Tačiau galima rasti puikių universalių variantų, galinčių krauti įvairius telefonų modelius.

Didžiulį išmaniųjų telefonų ir pačių įvairiausių jų priedų bei aksesuarų asortimentą galite rasti internetinėje parduotuvėje pigu.lt Ten ne tik išsirinksite jums patraukliausią variantą už geriausią kainą, bet ir rasite puikių akcijų ir pasiūlymų.

_ _ _ _ _ _ _ _ _

Что делать, чтобы смартфон как можно дольше не разряжался?

Наверное, невозможно найти такого современного молодого человека, который смог бы жить без своего смартфона. Это устройство выполняет не только коммуникационную функцию, но и может легко конкурировать с камерами высокого разрешения, фотоаппаратами и лэптопами. Различные функции, мобильные программки и телефонные аксессуары легко помогают удовлетворить любые потребности. Современные технологии предоставляют человеку больше независимости и мобильности. Благодаря этому, вы можете работать без нужды проводить все время у компьютера, а быть мобильным, занимаясь ежедневными делами. в тоже самое время быть досягаемым и следить за всеми новостями в реальном времени.

Пользуясь телефоном, вы легко можете проверить электронную почту и ответить на письма, прочитать присланные документы, заверить чертежи и пересмотреть фотографии. Однако такое интенсивное использование мобильного устройства требует дополнительных мер, чтобы память телефона была-бы достаточно вместительной и батарея как можно дольше не разряжалась. Смартфоны (в переводе с английского смартфон – умный телефон) очень популярные и универсальные. В них легко можете вставить SD карточку, с помощью которой сможете безопасно пользоваться различными данными: документами, фотографиями, видео материалами или актуальную Вам информацию. SD карта расширяет и увеличивает память вашего телефона.

А для того, чтобы должным образом позаботиться о том, чтобы Ваше устройство как можно дольше не разгрузилось, можете воспользоваться этими несложными советами:

  • Рекомендуется установить автоматический режим экрана, так как именно он использует довольно много энергии батареи смартфона.
  • Проверьте какие программки и приложения являются наиболее энерго-затратными, так как именно они и их обновления требуют дополнительных ресурсов аккумулятора
  • Много энергии требуют Bluetooth, GPS и Wi-fi связь. Поэтому, перед началом использования своего смарт устройства, проверьте не включена ли одна из них, если ими не пользуетесь. Так Ваш телефон продержится без зарядки еще на час дольше.
  • Различные производители телефонов утверждают, что устройства нового поколения особо устойчивы к резким перепадам температуры и влажности, однако скорее всего многим пользователям смартфонов довелось столкнуться с ситуациями, когда зимой, выйдя на улицу и воспользовавшись мобильным устройством, оно мгновенно разряжается, хоть батарея была достаточно заряжена.
  • Дольше удержать батарею заряженной помогает выключенный режим вибрации, так как его активирование использует больше энергии, чем обычный сигнал телефона.
  • Рекомендуется пользоваться, имеющейся в каждом устройстве, функцией энергосбережения. Используя ее, вы сможете выполнить лишь самые необходимые действия: ответить на телефонный звонок, позвонить, написать либо ответить на СМС.

Для того, чтобы не пришлось безнадежно блуждать в поисках зарядного устройства для своего смартфона, лучше всего приобрести дополнительное внешнее зарядное устройство (англ. power bank). Оно позволит подзарядить мобильный телефон где и когда угодно, в удобное Вам время. Это особенно удобно отдыхая на природе, когда нету возможности найти другого источника питания.

С помощью этих устройств подзарядите не только свой мобильный телефон, но и планшет. Выбирая самый подходящий вариант, стоит обратить внимание на три основных параметра: вместимость, эффективность и количество разъемов USB. Чаще всего эти устройства бывают очень компактными, небольших размеров, поэтому дегко поместится в вашей походной сумке или кармане.

 Различные производители смартфонов рекомендуют выбирать Power bank той же самой фирмы, что и телефон. Однако, можно найти и отличные универсальные варианты, которые могут подзаряжать различные модели телефонов. Огромный выбор смартфонов и различных аксессуаров к ним можете найти в интернет-магазине pigu.lt. Там не только выберете наиболее привлекательный для себя вариант по лучшей цене, но и найдете отличные акции и предложения.

 

Plačiau