STRAIPSNIAI
Aktualios naujienos
Naujausia mūsų klientams aktuali informacija

„CoolerMaster” praneša apie „Masterbox Q300” ...

2018.03.02

"Cooler Master" yra gerai žinomas ir pasaulyje pripažintas prekės ženklas, gaminantis personalinius kompiuterius, bei jų korpusus. Šiandien jis paskelbia apie dar vieną "MasterBox" serijos "Masterbox Q300P" ir "Q300L" leidimą. Šiuo atveju veiksmas nukreipiamas į siekius, kad sutalpinti daugybę funkcijų į nedidelį korpusą, nes mobilumas ir moduliavimas yra esminiai šios serijos bruožai.

Meistriškai padaryta

Korpusas palaiko mATX ir M-ITX plokštes, pilno dydžio ATX prievadus bei 240 mm priekinį radiatorių. Tai turėtų leisti kiekvienam sukurti nedidelę nešiojamąją žaidimų sistemą, idealiai tinkančią LAN įrenginiui ar tiems, kurie turi ribotą erdvę, tuo pačiu leidžiant sukurti aukščiausios klasės žaidimų sistemą. Korpusas palaiko dvigubus 120 / 140mm ventiliatorius priekyje, 120 mm ventiliatorių apačioje, du 120 mm ventiliatorius viršuje, bei 120 mm ventiliatorių gale. Duomenų saugojimui jūs turite vieną 3,5 colių diskų lizdą ir du 2,5 colio lizdus, kurie yra skirti SSD kortelei. Galiausiai CPU procesorius turi 157 mm, o GPU - 360 mm aušintuvus.

Pasirinkimo galimybės "mATX "rinkoje nėra tokios didelės kaip norėtųsi. Žmonės, kurie nori kompaktiško, pritaikyto žaidimams korpuso, gali su nekantrumu laukti Q300 serijos. "

Tai praneša - Matteo Stracciari, "Cooler Master" generalinis direktorius

"Cooler Master Masterbox Q" serija turi gana įdomią įvesties / išvesties plokštę, ją galima nustatyti iš viso šešiose skirtingose ​​vietose, kuriose yra galimybės, tai -  priekinėje, viršutinėje ir apatinėje korpuso dalyje. Tai leidžia "Q300" serijos korpusus patalpinti į mažesnes nei įprastas vietas namuose ar biure. Be minėto "MATX" formos faktoriaus ir pilno dydžio ATX maitinimo šaltinių, ''Q300'' turi 28 mm erdvę už motininės plokštės, kurios pakankamai užtenka, kad būtų galima lengvai valdyti ATX PSU ir prilaikyti kabelių švarą.

"Cooler Master Masterbox Q300L"

Tai paprasčiausias serijos variantas, "MasterBox Q300L" būdingas raštuotas dulkių filtras priekiniame ir viršutiniame skyde. Šie raštuoti dulkių filtrai yra magnetiniai, juos lengva nuvalyti. Korpusas taip pat gali būti statomas horizontaliai arba vertikaliai, priklausomai nuo jūsų pageidavimų. Kai nusprendžiama kaip stovės korpusas, tuomet galite perkelti I / O skydelį į jums patogią pasirinktą vietą.

"Cooler Master Masterbox Q300P"

Pridėtos keturios rankenėlės leidžia lengvai pernešti ir transportuoti ''Q300P'', todėl tai yra idealus variantas visiems, norintiems sukomplektuoti ir užbaigti savo LAN sukūrimą, o "DarkMirror" priekinė ir viršutinė plokštės suteikia išskirtinę išvaizdą. ''Q300P'' turi du įdiegtus 120 mm RGB LED ventiliatorius už priekinio skydelio ir RGB apšvietimą viršutinėje dalyje. Vienas RGB valdiklis yra įtrauktas į priedų paketą. Vartotojai gali prisijungti kabelį ir mygtuko pagalba valdyti RGB apšvietimą tiesiai iš I / O skydelio, jei pagrindinė plokštė nepateikia  kitų RGB galimybių.

 

 

Plačiau

„Xiaomi“ pristatė žaidimų kompiuterį su „GeForce GTX 1060“...

2018.03.28

„Mi“ nešiojamasis žaidimams pritaikytas kompiuteris turi galingą įrenginio vidų ir yra vienas geriausių nešiojamųjų kompiuterių rinkoje, tačiau yra daug pigesnis.

„Xiaomi“ kartu su išmaniuoju telefonu „Mi Mix 2S“ pristatė savo pirmąjį nešiojamą kompiuterį. Išoriškai „Mi Gaming“ nešiojamas kompiuteris yra panašus į „Mi Notebook Pro“: jis turi matinį aliuminio korpusą ir neturi logotipo ant dangčio. Naujovė skiriasi daugialypiu apšvietimu keturiose korpuso srityse.

„Mi Gaming“ nešiojamasis kompiuteris turi 15,6 colių „Full HD“ ekraną su plonais rėmeliais, „Intel Kaby Lake Core i7-7700HQ“ procesorių ir „NVIDIA GeForce GTX 1060“ grafinę plokštę. Taip pat jis turi 16 GB operatyviąją atmintį, 256 GB SSD diską ir 1 TB standųjį diską. Kita nešiojamojo kompiuterio versija yra paprastesnė: „GTX 1050 Ti“ grafikos plokštė, 8 GB operatyvi atmintis, 128 GB SSD diskas ir tas pats 1 TB kietasis diskas.

„Mi Gaming Laptop“ korpuso storis - 20,9 mm, o ekrano - 9,9 mm. Klaviatūra taip pat turi RGB fono apšvietimą ir keturis programuojamus mygtukus. Nešiojamasis kompiuteris turi keturis USB 3.0 įėjimus, du USB Type - C ir vieną HDMI. Įrenginyje yra 3,5 mm ausinių lizdas.

Garsiakalbiai palaiko „Dolby Atmos“ erdvinio garso technologijas. Įrenginyje yra du ventiliatoriai ir mygtukas „Tornado“, kuris per 10 minučių leidžia įrenginį atvėsinti iki 3-5 ° C.

„Mi“ žaidimų nešiojamasis kompiuteris bus parduodamas Kinijoje nuo balandžio 13 d. Didesnio galingumo modelis kainuos apie 1165 €, mažesnio - apie 775 €. Apie nešiojamųjų kompiuterių pardavimą kitose šalyse šiuo metu informacijos nėra.

 

Plačiau

Kas nutiks, jei robotai perims mūsų darbą

2018.04.17

Pabandykime žvilgtelėti į ateitį. Yra keletas galimų pokyčių variantų, ir kai kurie iš jų yra visai geri.

Geriausias scenarijus

Utopiškame ateities pasaulyje rytas prasideda su virtualiu asistentu - padėjėju, kuris atvers lango žaliuzes. Jis jums pateiks informaciją apie orą ir praneš naujausias žinias. Tuomet jūs galėsite sėstis prie stalo, kur jūsų lauks lėkštė su šviežiais vaisiais, kuriuos bus surinkę robotai. Po pusryčių prieisite prie drabužių spintos ir apsirengsite pagal orą tinkamą aprangą.

Apačioje jūsų lauks automobilis su autopilotu, kuris nuveš jus į jūsų sūnaus futbolo rungtynes. Jums nebereikės eiti į darbą. Dabar jūs galite skirti savo gyvenimą tam, kam anksčiau neturėjote laiko.

Po rungtynių jūs vežate vaiką į kavinę ir pasakojatės bei klausotės to, kaip praėjo jo diena. Vakare, kol roboto asistentas ruošia jūsų sūnų vakaro miegui, jūs prisipylę stiklo taurę vyno, galite užbaigti paveikslą, kurio prieš daugelį metų nespėjote nutapyti.

Tiesą sakant, tokios technologijos iš mūsų reikalauja, kad mes visada išliktume budrūs, priešingu atveju mums kyla pavojus prarasti savo darbo, laisvės ir santykių kontrolę.

Jei mes tai imsime vertinti rimtai, mūsų ateities pasakų versija neatsiliks toli nuo tiesos. AI srityje buvo pasiekta puikių rezultatų, dėl kurių mūsų gyvenimas darosi lengvesnis. Kyla klausimas ne dėl to, ar dirbtinis intelektas pagerins mūsų gyvenimą, bet kaip jis tai padarys?

Daugiau laisvo laiko

AI (liet.k. dirbtinis intelektas) gali sau prisiimti atlikti nedideles kasdienines užduotis. Asistentas „Watson“ iš IBM yra puikus pavyzdys. Kolkas jis atsakinėja į klientų klausimus, darbuotojai daugiau dėmesio gali skirti svarbesniems dalykams. Ir tai tik pradžia.

Bendrovės įdiegia naujas technologijas, kurios gali nustatyti darbuotojų stipriąsias ir silpnąsias puses, o po to paskirstyti darbų atsakomybę priklausomai nuo jų sugebėjimų.

Dirbtinis intelektas gali padėti ne tik darbo metu biure, bet ir po darbo. Pvz. jums nebereikės praleisti savaitgalio apsipirkinėjant parduotuvėse, nes jūsų ištikimasis padėjėjas užsakys prekes į namus. Jums nereikia sėdėti už vairo ir nervintis, nes jūs galite užsiimti kitais dalykais tuo metu, kai važiuojate namo.

Skirdami laiko svarbesniems dalykams, jūs sumažinsite streso lygį ir kiekį, todėl padidinsite laimės lygį.

Žinoma, šis medalis turi ir kitą pusę. Ką jūs darysite su laisvu laiku? Darbe jūs galite sutelkti dėmesį į sudėtingas užduotis, tačiau laisvas laikas po darbo negarantuoja laimės.

Esu įsitikinęs, kad ilgesnis laiko praleidimas žiūrint TV serialus, nepadarys jūsų gyvenimo geresniu. Nevairuojant automobilio mus užpuls reklama, mes tapsime tingūs ir savimi patenkinti. Prisiminkite, kas nutiko „WALL-E“ žmonėms. Ar sugebės žmogus savo laisvą laiką praleisti naudingai?

Laisvas laikas nedirbant

AI potencialas yra tikrai didžiulis. Jis gali išspręsti pagrindines problemas, tokias kaip pasaulinis badas ir nuolatiniai karai. Robotai galėtų auginti, laistyti ir rinkti derlių, o ūkininkai, naudodami dirbtinio intelekto žinias ir galimybes, sugebėtų atrasti geresnes kultūras.

Ką manote, jei po 20 metų AI bandytų bolotiruotis į prezidentus? Robotai galėtų prailginti mūsų gyvenimą, nustatydami vėžį ankstesnėje stadijoje arba panaudotų genų inžineriją tam, kad galėtų išgydyti mus nuo visų ligų.

Tai yra pagrindinė problema. AI ne tik suteikia mums daugiau laisvo laiko, tačiau ir visiškai pakeičia mus. Žmonės visada bijojo technologijų, galinčių iš jų atimti darbą. Pramonės revoliucija palietė daugelio darbuotojų darbo užmokestį, o žurnalistai internetinės epochos laikais užleido vietą „blogų“ leidėjams.

Tačiau žmogus greitai pripranta prie naujovių. Mūsų visuomenėje suteikta prisitaikymo galimybė. Tas pats įvyks ir su dirbtinio intelekto vystymu.

Kai kurie teigia, kad AI padės sukurti daugiau darbo vietų ir tai taps nauju žmogaus evoliucijos etapu.

Jei mes galime išspręsti pinigines problemas, tuomet persvarstysime savo požiūrį į darbą. Tegu automatizuoti robotai užima mūsų vietas - tai nėra pasaulio pabaiga, mes tiesiog prisitaikysime prie situacijos. Be to, jei robotai kurs daiktus, kurie mums reikalingi, prekių kainos ir jų paklausa padidės. Rankų darbo gaminiai ir dabar yra daug brangesni.

Utopinė ateitis

Įsivaizduokite, kad mums viskas pavyko: mums nebereikia darbo, gyvenimas pagerėjo, visi yra laimingi. Kuo mes užsiimsime? Kaip mes bendrausime vieni su kitais? Kaip išvengti robotų sukilimo? Mums visada reikia galvoti apie tolimąją ateitį, o ne tik apie artimiausias perspektyvas.

Mes nežinome, kokia ta ateitis bus, ir juolab nežinome, kaip elgtis, kad visi žmonės būtų laimingi. Vienintelis dalykas, kurį mes galime padaryti,tai yra ir toliau užduoti klausimus ir pabandyti rasti atsakymus į juos.

 

Plačiau

Kaip tinkamai fotografuoti populiarias turistines vietas

2018.05.06

Patarimai apie tai, kaip paversti nuobodžias ir monotoniškas atostogų nuotraukas įdomiomis istorijomis, kurias draugai ir giminaičiai norės pamatyti savo akimis. Patarimais pasidalino „National Geographic“ fotografas Renan Ozturk.

 
1. Nuspręskite, kam skirtos šios nuotraukos

Ar nuotraukos bus skirtos asmeniškai jums, kad vėliau galėtumėt prisiminti kelionę? Tada paklauskite savęs, ką tiksliai norite prisiminti? O galbūt jūs nuotraukas norite parodyti savo šeimai? Tokiu atveju turėtumėte būti daugumoje nuotraukų jūs pats, nes jiems nebus įdomu žiūrėti tik vietoves, kuriose lankėtės, jie norės jus pamatyti šioje vietoje. Ar jūs ketinate įkelti šias nuotraukas į socialinius tinklus? Tuomet jos turi būti originalios, siekiant pritraukti daugiau dėmesio.

2. Pasirinkite tinkamą fotografavimo objektą

Ką tiksliai norite nufotografuoti šiuo konkrečiu momentu? Galvokite, ne tai: „Aš fotografuosiu šį pastatą“, bet „Aš fotografuoju tą praėjimą, ant kurio gražiai krenta saulės spinduliai“. Ne „Aš fotografuoju vietos gyventojus“, bet „Aš fotografuoju tą žmogų, kuris išleidžia cigarečių dūmus ir juokiasi“.

Kai kyla abejonių, fotografuodami pridėkite į nuotraukas daugiau žmonių. Pabandykite sukurti kokią nors istoriją - jos nuolat vyksta aplink mus.Atkreipkite dėmesį į vietinį gyventoją, kuris daro kažką neįprasto ir nufotografuokite jį. Pabandykite atrasti su juo kontaktą. Atidėkite į šoną fotoapararą ir užkalbinkite tą žmogų.

3. Nefotografuokite visko iš eilės

Nefotografuokite su mintimi „šiaip, paprasčiausiai". Jūsų tikslas yra parodyti naują požiūrį į fotografuojamą objektą. Kartais norint gauti gerą kadrą, reikia išlaukti tinkamo momento ir tam pasiruošti. Pagalvokite apie fotografavimo kompoziciją, raskite neįprastą kampą, pridėkite kažką į priekinį planą, prieikite prie fotografuojamo objekto arčiau. Raskite tokią poziciją, kurioje niekas pašalinis nepateks į kadrą.

Būkite išradingi, įdomūs. Galbūt šimtai žmonių fotografavo šią sankryžą, bet niekas nepažvelgė į mažą gatvelę - o jūs pažvelkite ir užfiksuokite tai fotoaparatu.

Ozturk pirmiausia rekomenduoja atkreipti dėmesį į žmones ir apšvietimą. Jis visada pirmiausia pažiūri ar yra netoliese vanduo, o galbūt kažkur šalia sklando dūmai, ir tuomet bando fotografuoti objektą būtent tame fone. Jis taip pat rekomenduoja fotografuoti iš žemo kampo. Prisėskite ant tvorelės arba padėkite fotokamerą ant žemės - jums pavyks pamatyti pasaulį iš kito kampo, nauju žvilgsniu.

4. Raskite tinkamą apšvietimą

Netinkamas apšvietimas sugadins net pačius įdomiausius kadrus. Geriausia fotografuoti vadinamą auksinę valandą - prieš saulėlydį ir valandą po saulėtekio, kai saulės spinduliai yra šiltesni ir minkštesni.

Dienos viduryje apšvietimas yra per šviesus ir aštrus, tuo metu geriau fotografuoti šešėlyje. Ryškius saulės spindulius galima naudoti kaip objekto apšvietimo akcentą. Atsistokite taip, kad saulė būtų tiesiai už fotografuojamo objekto ir švelniai apšviestų jį iš nugaros. Tokiems kadrams išgauti Ozturk rekomenduoja f / 14 arba f / 16 objektyvus.

5. Būkite atidūs ir kantrūs

Geros nuotraukos gaunamos, kai jūs fotografuojate neįprastu turistams laiku,  kai esate pasiruošę laukti tinkamo momento, kol kiti valgo ar dar miega.Taigi būkite kantrūs. Raskite įdomią vietą, kurią norite nufotografuoti ir laukite tam tinkamų sąlygų. 

 

Plačiau

Pristatyta vaizdo plokštė „NVIDIA GTX 1050 3 GB“ nebrangiems asm...

2018.05.23

Šis vaizdo plokštės modelis sugebės susidoroti su daugeliu šiuolaikinių žaidimų ir stipriai „nekirs“ per kišenę.

Praėjus pusantrų metų po „GTX 1050“ ir „GTX 1050Ti“ grafinių plokščių pasirodymo, „NVIDIA“ galiausiai pristatė kitą biudžetinės klasės modelį. „GTX 1050 3GB“ žada tapti tikru hitu tarp žaidėjų, kurie nenori investuoti daug pinigų žaidimų kompiuteriams.

Naujoji vaizdo plokštė „GTX 1050 3 GB“ yra tarpinis variantas tarp „GTX 1050“ su 2 GB atminties ir galingesniu „Ti“ modeliu turinčiu 4 GB GDDR5 atminties. 3 GB talpa padės biudžetinei naujienai susidoroti su daugeliu šiuolaikinių žaidimų, netgi esant dideliems grafikos nustatymams.

Tačiau, kažko tenka atsisakyti, taigi nebuvo apsieita be kažkurių galimybių sumažinimo: vaizdo atmintis buvo sumažinta iki 96 bitų, lyginant su ankstesnių modelių 128 bitais, o kortelės pralaidumas sumažėjo nuo 112 Gbit /s iki 84 Gbit /s.

Nors ir vaizdo atmintis buvo sumažinta, tačiau dėl to visai nenukentėjo vaizdo čipas. Naujame modelyje jis yra panašus į „Ti“ versiją. Čia yra 768 „CUDA“ branduoliai ( ankstesniame „GTX 1050“ - tik 640 ), o dažnis -1 518 MHz ( ankstesniame „GTX 1050“ - 1 455 MHz). Tai neblogai kompensuoja atminties sumažinimą.

„NVIDIA“ svetainėje kalbama apie 10% plokštės gamybos prieaugio našumą, lyginant su „GTX 1050 2 GB“. Oficiali naujos plokštės kaina dar nėra žinoma. Originali „GTX 1050“ kainuoja 140 dolerių ( 120 € ), o „Ti“ versija - 200 dolerių ( 170 € ). Manoma, kad naujiena kainuos apie 160-170 dolerių ( 135 - 145 € ).

Artėjančioje parodoje „Computex 2018“ „NVIDIA“ partneriai „Asus“, „Gigabyte“, „EVGA“ ir „Zotac“ turi parodyti šios kortos savas versijas. „GTX 1050 3 GB“ puikiai tiks biudžetiniams žaidimų kompiuteriams su 1080p rezoliucija ir vidutiniais bei aukštais grafikos nustatymais.

 

Plačiau

Naujuosius „Xiaomi“ sportinius batelius galima skalbti skalbimo ma...

2018.06.11

„Mi Smart Sneakers 2“ yra stilingesni ir patikimesni nei ankstesnieji modeliai, tačiau kaina išliko nepakitusi.

„Xiaomi Company“ oficialiai pristatė „Mi Smart Sneakers 27“, kuriuos galima vadinti „Light Weight Sneakers“ modelio analogine versija. Naujovė gaminama naudojant „Uni-Molding“ technologiją, kuri užtikrina sportiniuose bateliuose patikimą penkių skirtingų sluoksnių ir medžiagų tipų derinį.

Tarp sluoksnių - plona presuota poliuretano plėvelė, kuri leidžia išlaikyti avalynės formą. Visa viršutinė dalis pagaminta iš patvaraus, besiūlio, stambaus mezgimo audinio, kuris nebijo drėgmės ir temperatūros pokyčių, todėl „Mi Smart Sneakers 2“ galima skalbti skalbimo mašinoje.

Išsaugoti tradiciškai standūs avalynės šonai, kurie užtikrina viso pagrindo stiprumą. Dabar jie taip pat yra sustiprinti lanksčiu plastiko intarpu apatinėje dalyje. Vidinis vidpadis pagamintas naudojant „Dow Chemical“ technologiją, o tai ženkliai padidina pado elastingumą ir sumažina deformacijos tikimybę.

Oficialioje gamintojo svetainėje nėra informacijos apie sportinių batelių išmanųjį vidų. Tačiau naujovė pasirodė, kaip „Smart“ linijos gaminys, taigi viduje tikrai yra tokia pati mikroschema kaip ir ankstesniame sportbačių modelyje. 

„Mi Smart Sneakers 2“ yra penkių stilingų spalvų, įskaitant baltos ir oranžinės spalvos moterims (nuo 36 iki 39 dydžio). Vyriška avalyne - juoda, juoda ir balta, balta ir mėlyna, dydžiai nuo 39 iki 46. Nepriklausomai nuo spalvos jie kainuoja 199 juanius (apie 26 €). Pardavimai prasidės birželio 11 d. 

 

Plačiau

Kaip sutaupyti 30 minučių per dieną

2018.06.28

Laiko taupymo taisyklės yra paprastos. Sunkiausia yra pradėti vadovautis jomis kasdien.

1. Sudėtingus darbus pasistenkite atlikti ryte

Nebūtina keltis penktą ryto ir net neišgėrus puodelio rytinės kavos, imtis atlikinėti darbus ir užduotis. Mičigano universiteto mokslininkai nustatė, kad suaugusiam žmogui labiausiai psichinės veiklos reikalaujantį darbą geriausia atlikti nuo 9 iki 11 val. ryte, nes vėliau aktyvumas mažėja. Taigi, devintą valandą imkitės tų dalykų, kurie reikalauja didžiausios protinės įtampos. O patikrinti paštą bei kitas smulkias užduotis galite ir po pietų.

2. Sugrupuokite panašias užduotis

Jūsų smegenims tenka atsistatyti, kai pradedate kitokią veiklą. Tai trunka apie 20 minučių. Grupuokite panašias užduotis, kad smegenims nereikėtų papildomo laiko, kol jos pasiruoš atlikti kitokią užduotį. Pavyzdžiui, jei jums reikia atsakyti į pranešimą, kad būtų greičiau ir paprasčiau, tuo pačiu atsakykite ir į kitus reikiamus pranešimus.

3. Kontroliuokite laiką, kurį skiriate pašto peržiūrai

Iki pietų geriausia net nedirstelėti į paštą. Tačiau jei žinote, kad ryte turėtumėte sulaukti svarbaus pranešimo su užduotimis, kurias planavote atlikti iki pietų, tuomet patikrinkite paštą ryte, pietų metu ir vakare. Tiesiog neskaitykite ir neatsakynėkite į tuos laiškus, į kuriuos nebūtina iškart atsakyti.

4. Susidarykite planą

Apie tai kalbama dažnai. Tačiau vis dar yra tiek mažai tokių, kurie susidaro bent minimalų dienos planą. O jūs ar planuojate tikslus ir uždavinius?

Geriausia kitos dienos planą susidaryti iš vakaro, tuomet ryte galėsite ramiai pradėti savo suplanuotą veiklą ir darbus, negaišdami laiko pamąstymams nuo ko pradėti dieną. 

5. Atsikratykite nuo dėmesį blaškančių faktorių

Žinoma, jūs negalite visą dieną ignoruoti biuro ciklo ir asmeninių reikalų, bet bent pusvalandžiui išjunkite telefoną, uždarykite papildomus skirtukus naršyklėje ir, jei įmanoma, išeikite į atskirą patalpą.

Ar būna, kad atvykstate į biurą savaitgaliais tam, kad galėtumėt padirbėti produktyviai tyloje bent pusę valandos? Šį pusvalandį galėsite sutaupyti poilsiui, jei rasite galimybę darbo valandomis produktyviai dirbti.

6. Palaikykite tvarką darbo vietoje

Jūsų stalas gali būti visiškai švarus, tačiau tai nepadidins našumo. Tvarka yra tada, kai ant stalo esantys daiktai netrukdo jums dirbti. Tuo pačiu arti savęs laikykite reikalingus dalykus: užrašų knygelę, nešiojamąjį kompiuterį ar kitus reikalingus įrenginius, rašiklį, įkroviklius. Tas pats pasakytina apie darbo programas ir aplankus kompiuteryje. Viskas turėtų būti savo vietose, tinkamai veikti, greitai atsidaryti. Bet kuris reikalingas dokumentas, paveikslėlis ar aplankas turi būti patogiai surandamas.

7. Nešvaistykite laiko veltui

Keliaudami viešuoju transportu, stovėdami automobilių kamštyje ar eilėje, nenaršykite socialiniame tinkle. Patikrinkite paštą, suplanuokite kitos dienos darbus, paskaitykite knygą. Jei planuojate turėti laisvo laiko vakare savo pašto patikrinimui, tai nedarykite to biure - ten galite užbaigti svarbesnius dalykus.

8. Neapsikraukite papildoma veikla

Pagalvokite apie tai, kiek jūs darote nereikalingo darbo vien todėl, kad laiku nepasakėte „ne“ . Sekmadienio rytą važiuojate kartu su kolega, kad padėtumėte jam nusipirkti spintelę, padedate draugui išsirinkti tapetus, sutinkate organizuoti penktadienio vakarėlį biure. Jei veikla nesuteikia jums malonumo, pagalvokite, ar jūs tikrai turite tai daryti? Ar pasaulis apsivers, jei atsisakysite?

9. Neruoškite maisto kiekvieną dieną

Jei kiekvieną vakarą ruošiate maistą, jūs prarandate valandą ar kelias savo laiko, nes jas praleidžiate gamindami maistą. Dieną jūs apkraunate savo smegenis, galvodami tai, ką pagaminti. O kartais dar užeinate į parduotuvę, norėdami nusipirkti maisto.

Savaitgaliais galite pasiruošti maistą beveik savaitei ir jį užšaldyti. Net vertingus pusryčius galite pasiruošti iš anksto penkioms darbo dienoms, o jūsų rytas tuomet taps ramesnis.

10. Raskite laiko sportui

Tai, kad neturite laiko sportui, yra tik pasiteisinimas. Niekada neatsiras papildomos valandos, jei jos specialiai nepaskirsite reikiamai veiklai. Raskite šiek tiek laiko, kad per dieną nueitumėt bent penkis ar šešis kilometrus pėsčiomis.Tam sugaišite tik valandą, bet grįžti prie protinio darbo bus daug lengviau. Jei turite galimybę prailginti pietų pertraukėlę, tada jos metu vaikščiokite arba eikite pasportuoti, kad atsikratytumėte po pietų aplankiusio mieguistumo.

11. Atlikite visus važiuoti reikalaujančius darbus vienu metu

Visus savaitės planuojamus darbus, kurie nesusiję su kasdieniniais reikalais, geriausia atlikti vienu metu. Tarkime, kad jums reikia nusipirkti maisto, užeiti į servisą patikrinti automobilį ir aplankyti savo močiutę. Pasirinkite kažkurią vieną dieną visų veiklų atlikimui. Tuomet sugaišite mažiau laiko nei tuo atveju, jei šiuos darbus atlikinėsite kelias dienas.

12. Nepasiduokite mitams apie daugiafunkcines užduotis

Atrodytų, taip produktyvu, kai vienu metu galite atlikti keletą dalykų. Tuomet jūs valdote situaciją ir viską greitai atliekate. Ne, ne. Mūsų smegenys gali susikoncentruoti tik į vieną užduotį. Geriau greitai atlikite vieną užduotį, ir tik tuomet eikite prie kitos. Tai bus daug efektyviau nei bandymas vienu metu sutelkti dėmesį į keturias užduotis.

13. Pamėkite automatiką

Automatiniai mokėjimai už internetą, telefoną, komunalines paslaugas pailsins jūsų smegenis. Paprasčiausiai jūsų nebeblaškys šitie reikalai. Teisingai nustatykite filtrus pašte, kad galėtumėte gauti kuo mažesnį kiekį šlamšto, kuris atitraukia jūsų dėmesį. Daug ką galima automatizuoti, savo laiką ir energiją paliekant svarbesniems dalykams.

14. Ruoškitės iš vakaro

Tai puikus įprotis, kurį daugeliui iš mūsų bandė įkvėpti dar mokykloje. Gaila, kad laikui bėgant daugelis apie tai pamiršo. Bet jei dieną susidėsite krepšį į sporto salę, iš vakaro susiruošite savo drabužius, pasigaminsite pietus ir įdėsite juos į šaldytuvą, tada ryte bus mažiau vargo. Beje, taip jūs apsidrausite nuo visų papildomų rūpesčių. Pavyzdžiui, likus15 minučių iki išėjimo iš namų, pamatote, kad ant marškinėlių yra dėmė, o kitų švarių jūs neturite.

15. Išjunkite ekranus

TV ekrano, išmaniojo telefono, nešiojamojo kompiuterio apšvietimas trukdo melatonino gamybai. Taigi labai netinkama mintis skaityti ar kažką žiūrėti telefono ekrane vėlų vakarą arba užmigti su įjungtu televizoriumi. Miego kokybė pablogės, ryte prabudus bus sunku galvoti ir sugaišite daugiau laiko paprastoms užduotims atlikti. Padėkite išmaniuosius įrenginius ir geriau pamedituokite prieš naktį.

Kurias iš šių taisyklių naudojate jūs?

 

Plačiau

Mokslininkai įvardino rimtą priežastį, kodėl kasdien gerti kavą ...

2018.07.16

Naudos atneš net pigiausios kavos puodelis. Legendinių „Twin Peaks“ ir „Inland Empire“ filmų autorius David Lynch kartą pasakė: „Net prastos kavos vartojimas yra geriau negu visiškas jos atsisakymas“. Ir šie žodžiai buvo neįtikėtinai arti tiesos.

Štai ką atskleidžia naujausias tyrimas, kurio rezultatus paskelbė Amerikos medicinos asociacijos „JAMA Internal Medicine“ žurnalas:

„Tie, kurie reguliariai geria kavą, turi galimybę gyventi 10 metų ilgiau nei tie, kurie ignoruoja šį gėrimą“.

Kad būtų padaryta ši išvada, mokslininkai iš Amerikos nacionalinio onkologijos instituto atliko neįtikėtinai didelės apimties statistinę analizę. Jie naudojo dalyvių duomenis, kurie buvo gauti atlikus didelį genetinį tyrimą Jungtinėje Karalystėje - „UK Biobank“. Tyrime dalyvavo apie milijoną savanorių. Kiekvienas iš jų beveik 20 metų reguliariai atliko bandymus ir kruopščiai atsakinėjo į klausimus apie savo sveikatą, gyvenimo būdą, įpročius ...

Gavus „UK Biobank“ autorių sutikimą, amerikiečiai pasirinko klausimynus tų asmenų, kurie kasdien gėrė kavą. Mokslininkai ištyrė išgertos kavos kiekį ir kokybę (malta, tirpi, stipri ar ne) ir kaip per dešimt metų pasikeitė kavos mėgėjų sveikatos būklė.

Per dešimtmetį mirė 14225 „JK Biobank“ dalyviai. Bet tarp jų buvo daug daugiau tų, kurie išvis negėrė kavos. Mokslininkai netgi padarė išvadą, kuri skamba taip:

 „Meilė kavai yra atvirkščiai proporcinga mirtingumui“.

Pastebima, kad mirtingumo rizika išliko mažesnė netgi tiems, kurie gėrė labai nestiprią ar be kofeino kavą, ir (arba) piktnaudžiavo gėrimu, išgerdavo 8 ar daugiau puodelių per dieną.

Su kuo tai susiję, mokslininkai vis dar iš tikrųjų nesupranta. Manoma, kad priežastys yra kompleksinės. Kava suteikia galingą sveikatos poveikį kūnui:

  • Gėrimas (tiek su kofeinu, tiek be jo) yra lyderis pagal antioksidantų kiekį, tai medžiagos, kurios neleidžia pažeisti ląstelių.
  • Sulėtėja uždegiminių procesų organizme vystymasis.
  • Apsaugo nuo cirozės ir kitų kepenų pažeidimų.
  • Sumažėja II tipo diabeto vystymosi rizika.

Apskritai, gerti kavą tikrai naudingiau, nei jos negerti. Remdamiesi moksliniais tyrimais, mokslininkai teigia, kad kava yra svarbi sveiko maisto piramidės dalis.

 

Plačiau

Populiariausių „Samsung“ išmaniųjų laikrodžių apžvalga

2018.08.04

„Samsung“ yra pasaulyje žinoma kompanija, viena iš lyderių, gaminanti aukštųjų technologijų komponentus, buitinius prietaisus, garso ir vaizdo įrenginius, mobiliuosius telefonus. Kompanija taip pat gamina ir išmaniuosius laikrodžius. Šie įrenginiai šiandien yra labai paklausūs, todėl papasakosime apie juos išsamiau. Pristatysime jums populiariausius modelius.

 

„Samsung Gear S2“ (Sport)

Tai vienas iš žinomiausių išmaniųjų laikrodžių modelių, esančių rinkoje. Išvaizda yra gana tradicinė, panaši į sportinius laikrodžius, tačiau turi daug daugiau galimybių ir nestandartinių funkcijų.

Ekrano įstrižainė yra 1,2 colio, tai nėra mažai, juk mes kalbame apie laikrodį. Jutiklinis „AMOLED“ ekranas su apšvietimu, raiška 360 × 360. Pikselių skaičius colyje yra 302, tai yra tikrai pakankamai daug. Palaiko „Android OS“, nors yra pagamintas „OS Tizen“ pagrindu. Turi IP68 apsaugą nuo drėgmės ir dulkių.

Turi daug parinkčių: garso ir vaizdo atkūrimas, kalorijų stebėjimas ir fizinis aktyvumas, pranešimų skaitymas, orų peržiūra, programų naudojimas, laikrodžio konstrukcijos keitimas, laikmatis, chronometras ir daug daugiau.

 

 

  • Operacinė sistema: „Tizen“
  • Platformos palaikymas: „Android“
  • Vibracija: taip
  • Korpuso medžiaga: plienas
  • Ekrano įstrižainė: 1,2 colio
  • Skiriamoji geba: 360 × 360
  • Įmontuojama atmintis: 4 GB
  • RAM: 512 MB
  • Sąsajos: „Bluetooth 4.1“, „Wi-Fi“, „NFC“
  • Baterijos talpa: 250 mAh

 

„Samsung Gear S2 Classic“

Tai tas pats „Samsung Gear S2“ (Sport), tik kitame korpuse. Kaip pastebėjote, šis įrenginys atrodo kaip įprastas klasikinis laikrodis (jis netgi turi odinę apyrankę), todėl iš išorės neįmanoma atspėti, kad tai yra išmanusis laikrodis.

Matmenys yra beveik tokie patys kaip ir ankstesniojo modelio - skirtumas yra toks mažas, kad atskirai galima net neminėti. Taigi, jei jums reikia išmanaus laikrodžio, o norėtumėte, kad jis atrodytų tarsi klasikinis, „Samsung Gear S2 Classic“ yra tinkamas pasirinkimas.

 

 

  • Operacinė sistema: „Tizen“
  • Platformos palaikymas: „Android“
  • Vibracija: taip
  • Korpuso medžiaga: plienas
  • Ekrano įstrižainė: 1,2 colio
  • Skiriamoji geba: 360 × 360
  • Įmontuojama atmintis: 4 GB
  • RAM: 512 MB
  • Sąsajos: „Bluetooth 4.1“, „Wi-Fi“, „NFC“
  • Baterijos talpa: 250 mAh

 

„Samsung Gear S“

Tai vienas iš pirmųjų „Samsung“ išmaniųjų laikrodžių modelių. Jame yra didelis stačiakampis ekranas su 2 colių įstrižaine. Be to, pats ekranas yra išlenktas. Ekrano skiriamoji geba yra didelė - 360 x 480 pikselių, pikselių skaičius colyje - gana reikšmingas 300 PPI.

Viena iš pagrindinių šio įrenginio savybių - tai „nanoSIM“ kortelės palaikymas - kortelė dedasi tiesiai į korpusą. Ar tai reiškia, kad laikrodį galima naudoti kaip telefoną? Taip, galite ne tik skambinti, bet siųsti ir gauti pranešimus.

 

 

  • Operacinė sistema: „Tizen“
  • Platformos palaikymas: „Android“
  • Vibracija: taip
  • Korpuso medžiaga: plastikas
  • Ekrano įstrižainė: 2 coliai
  • Skiriamoji geba: 480 × 360
  • Įmontuojama atmintis: 4 GB
  • RAM: 512 MB
  • Sąsajos: „Bluetooth 4.1“, „Wi-Fi“, „USB“, „GPS“
  • Baterijos talpa: 300 mAh

 

„Samsung Gear S3 Classic“

Įdomu tai, kad „Samsung“ pasirodžius „Gear S3“ nesustabdė „Gear S2“ gamybos. Kyla klausimas: kodėl? Iš tiesų tai skirtingi modeliai, kurie, papildo vienas kitą.

Pagrindinis skirtumas yra išvaizda. „Gear S3 Classic“ išvaizda labiau primena brangesnio laikrodžio modelį, pagamintą klasikiniu stiliumi. Jį yra lengva supainioti su kokiu nors kitu garsios prekės ženklo laikrodžiu.

Kuo šis išmanusis telefonas skiriasi nuo „Gear S2 Classic“? Pagrinde tuo, kad „Gear S3 Classic“ tapo sunkesnis ir yra šiek tiek didesnis, ekrano įstrižainė padidėjo iki 1,3 colių, buvo įdiegta nauja „Tizen“ operacinės sistemos versija, atsirado „Wi-Fi“ ir „GPS / GLONASS“, baterijos talpa padidėjo 1,5 karto, taip pat padidėjo RAM atmintis.

 

 

  • Operacinė sistema: „Tizen“
  • Platformos palaikymas: „Android“
  • Vibracija: taip
  • Korpuso medžiaga: plienas
  • Ekrano įstrižainė: 1,3 colio
  • Skiriamoji geba: 360 × 360
  • Įmontuojama atmintis: 4 GB
  • RAM: 768 MB
  • Sąsajos: „Bluetooth 4.2“, „Wi-Fi“, „NFC“, „GPS“, „GLONASS“
  • Baterijos talpa: 380 mAh

 

„Samsung Gear Fit 2“

Šis įrenginys yra labiau kaip fitneso apyrankė, tačiau, mūsų manymu, tai visiškai tinka išmaniojo laikrodžio apibrėžimui, nes jis turi tas pačias funkcijas kaip ir kiti panašūs įrenginiai, išskyrus tai, kad jis labiau orientuotas į sportuojančius asmenis.

Čia yra apsauga nuo drėgmės ir dulkių IP68, 1,5 colių ekranas su 216 × 432 pikselių skiriamuoju dydžiu, garso atkūrimas, 512 MB RAM ir 4 GB pagrindinės atminties, daug jutiklių, stebimas miegas, kalorijos ir fizinis aktyvumas.Apskritai, puikus prietaisas.

 

 

  • Operacinė sistema: „Tizen“
  • Platformos palaikymas: „Android“
  • Vibracija: taip
  • Korpuso medžiaga: plastikas, plienas
  • Ekrano įstrižainė: 1,5 colio
  • Skiriamoji geba: 216 × 432
  • Įmontuojama atmintis: 4 GB
  • RAM: 512 MB
  • Sąsajos: „Bluetooth“ 4.0 LE, „GPS“
  • Baterijos talpa: 200 mAh

 

Plačiau

15 populiariausių vaizdo įrašų „YouTube“ istorijoje

2018.08.21

Sąraše yra 14 muzikinių vaizdo įrašų ir vienas vaikiškas animacinis filmukas. „YouTube“ savo veiklą pradėjo 2005 m. Tais pačiais metais svetainėje pasirodė pirmasis vaizdo įrašas, sulaukęs milijono vartotojų peržiūrų, tai - „Nike“ reklama su futbolininku Ronaldinho. 2012 m. buvo pristatytas „PSY“ klipas „Gangnam Style“, kuris per trumpiausią laiką surinko milijardą peržiūrų.

Korėjos atlikėjo dainos vaizdo įrašas jau seniai nėra labiausiai žūrimas vaizdo klipas, tačiau jis vis iki šiol susilaukia dėmesio. Toliau pateikiama 15 daugiausiai peržiūrų surinkusių vaizdo įrašų per visą „YouTube“ istoriją.

15. Major Lazer, DJ Snake - Lean On

2,36 milijardo peržiūrų

„Lean On“ yra elektroninės muzikos šokių takelis, kuris užėmė pirmas vietas daugelyje šalių, įskaitant Australiją, Nyderlandus ir Suomiją. JAV ir Didžiojoje Britanijoje daina taip pat pateko į populiariausių topų viršūnes.

Didžioji video klipo dalis buvo nufilmuota Indijos valstijoje Maharaštroje (Maharashtra). Bet atskirų vaizdų siužetai buvo atlikti Stokholme.

 

14. Adele - Hello

2,37 milijardo peržiūrų

„25“ - tai trečiasis studijinis britų atlikėjos Adele albumas ir jame pasirodęs hitas „Hello“ tapo pagrindiniu albumo singlu. Daina Jungtinėse Amerikos Valstijose tapo pirmuoju singlu, kuris per savaitę  buvo parduotas milijono egzempliorių tiražu.

Dainos klipas buvo pirmasis pasaulyje, nufilmuotas „IMAX“ formatu, o muzikinėje video platformoje „Vevo“ jis greičiau nei kiti sulaukė 100 mln. peržiūrų.

 

13. Katy Perry, Juicy J - Dark Horse

2,38 milijardo peržiūrų

Labai arti Adele's „Hello“ buvo ir „Dark Horse“ daina. Tačiau verta paminėti, kad Katy Perry daina „YouTube“ socialiniame tinkle buvo beveik 12 mėnesių ilgesnį laiką. Taigi artimiausiu laiku įrašo populiarumas gali nukristi.

 

12. Ed Sheeran - Thinking Out Loud

2,42 milijardo peržiūrų

Ed Sheeran yra vienas populiariausių atlikėjų ne tik „YouTube“, bet ir, pavyzdžiui, „Spotify. Šiame klipe jis šoka su Amerikos šou „So You Think You Can Dance“ dalyve. Remiantis kai kuriais pranešimais, Sheeran teko treniruotis po penkias valandas per dieną.

 

11. Enrique Iglesias, Descemer Bueno, Gente de Zona - Bailando

2,54 milijardo peržiūrų

„Bailando“ pasirodė anglų ir portugalų kalbomis, tačiau ispanų kalbos versija sulaukė didžiausio dėmesio. Be to, muzikinis klipas tapo pirmuoju vaizdo įrašu ispanų kalba „YouTube“ tinkle, kuris surinko milijardą peržiūrų.

 

10. Katy Perry - Roar

2,58 milijardo peržiūrų

Katy Perry yra viena iš atlikėjų, kuri sąraše vienu metu yra su dviem įrašais. „Roar“ - gana standartinė pop kompozicija, kuri užėmė pirmąsias vietas iškart keliose šalyse.

Kai daina pasirodė, gerbėjai apkaltino Perry, kad ji kopijuoja Sara Bareilles dainą „Brave“. Tačiau pastaroji nepateikė kaltinimų dėl plagiato.

 

9. Taylor Swift - Shake It Off

2,61 milijardo peržiūrų

Žodžiai „Haters gonna hate“ dainoje „Shake it Off“ išgarsino ją ir atnešė sėkmę pasauliniuose hituose. Kai kurie netgi tiki, kad būtent iš šios dainos ir gimė populiari frazė, bet iš tikrųjų ji kilusi iš grupės „3LW“ dainos „Playas Gon Play“.

 

8. Maroon 5 - Sugar

2,7 milijardo peržiūrų

Šis vaizdo įrašas yra naujausias sąraše. Grupė susivienijo su komedijos „Nekviesti svečiai“ režisieriumi David Dobkin. Kartu jie keliavo po Los Andželą, netikėtai įsiverždavo į vestuves ir nustebindavo jaunavedžius savo pasirodymu.

Taip klipas ir pasirodė. Kiekvienose vestuvėse tik vienas žmogus žinodavo, kad pasirodys kažkokia grupė, tačiau būtent kokia - pranešta nebuvo.

 

7. Justin Bieber - Sorry

2,97 milijardų peržiūrų

Į „YouTube“ TOP 15 pateko ne populiarioji Bieber „Baby“, o jo 2015 metų hitas „Sorry“. Tačiau, nepaisant to, kad daina yra gana įsimintina, jo klipas nesulaukė ypatingo dėmėsio. Visas vaizdo klipas susideda iš monotoninių šokių baltame fone.

 

6. Mark Ronson, Bruno Mars - Uptown Funk

3,16 milijardų peržiūrų

„Uptown Funk“ buvo populiariausia daina JAV net 14 savaičių iš eilės. Daina laimėjo du „Grammy“ apdovanojimus ir vieną „BRIT Awards“ muzikinį apdovanojimą.

Ši kompozicija dėl melodijos taip pat buvo apkaltinta plagiavimu. Prieš Mars ir Ronson buvo pateikti penki skirtingi ieškiniai. Du iš jų buvo ne teisminiai, o dėl vieno oficialus dainų atlikėjų sąrašas žymiai išsiplėtė. Du atvejai dar svarstomi iki šiol..

 

5. PSY - Gangnam Style

3,18 milijardo peržiūrų

Garso takelis tapo tikru fenomenu. Jis buvo pirmose vietose net 30 šalių, šokių judesius iš vaizdo įrašo šoko pasaulio lyderiai ir sporto žvaigždės, o Pietų Korėjos užsienio reikalų ministras Ban Ki-moon dainą pavadino „jėga pasaulio taikai“ (force for world peace). Kitas PSY kūrinys „Gentleman“ - nesulaukė tokio populiarumo.

 

4. Masha and The Bear (Maša ir lokys) - 17 serija „Maša plius košė“

3,21 milijardo peržiūrų

Vaikų animacinio serialo „Maša ir lokys“ 17 - oji serija yra populiariausias ne muzikinis vaizdo įrašas „YouTube“ socialiniame tinkle, o taip pat ketvirtasis šiame sąraše. Šioje serijoje aktyvi mergaitė išvirė labai daug košės ir ja pamaitino visus, ką tik galėjo.

 

3. Ed Sheeran - Shape of You

3,67 milijardo peržiūrų

Ed Sheeran prisijungė prie Katy Perry ir tapo antruoju dainininku su dviem vaizdo įrašais šiame sąraše. „Shape of You“ - pop muzika su išraiškingais jamaikietiškais motyvais. Muzikiniame klipe su muzikantu sudalyvavo amerikiečių šokėja Jenny Peguski ir buvęs sumo imtynininkas Yamamotoyama Ryūta.

 

2. Wiz Khalifa, Charlie Puth - See You Again

3,68 milijardo peržiūrų

Garso takelis iš filmo „Fast and Furious 7“ (Greiti ir Įsiutę 7) skamba pagerbiant vieno pagrindinių filmo aktorių Paulo Walkerio atminimą. Aktorius žuvo per automobilio avariją 2013 m., kuomet dar filmavosi seriale. Vėlesnėse serialo vietose Paulą pakeitė jo broliai Kalebas ir Kodis.

 

1. Luis Fonsi, Daddy Yankee - Despacito

5,39 milijardo peržiūrų

Hitu tapusi „Despacito“ daina skriejo į viršutines aukštumas net 47 šalyse, o dar šešiose šalyse pateko į dešimtuką. Tai pirmasis ispaniškasis įrašas, kuris pasiekė lyderio pozicijas JAV. Ankstesnis kūrinys buvo „Macarena“ (1996 m.).

Dainos klipas greičiau už likusius surinko milijardą peržiūrų - tik per 97 dienas. „Gangnam Style“ tam prireikė penkių mėnesių.

 

Plačiau

Naujo „Xiaomi“ „Mi 4“ maršrutizatoriaus, kuris 4 kartus padid...

2018.09.07

Tai patvirtino testų rezultatai. Be internetinės prieigos šiandien gyventi būtų sunku.

 Tam didelę svarbą teikia ne tik interneto prieinamumas, bet ir jo kokybė. Jei puslapiai lėtai įkeliami ir ryšys nuolat trūkinėja, tai tiesiog sukelia nepatogumų.

Kodėl bevielis internetas kartais sulėtėja?

„Wi-Fi“ tinklo greitis priklauso nuo daugelio skirtingų veiksnių. Tai siųstuvo galia, vietos buvimo vieta ir signalo skleidimo kliūtys. Tačiau kartais didžiausią įtaką daro kitų įrenginių ir tinklų trukdžiai.

Belaidžiuose tinkluose naudojamos dvi dažnių juostos - 2,4 ir 5 GHz, dauguma įrenginių veikia būtent pirmojoje. Dėl to įrenginiai trukdo vienas kitam ir duomenų perdavimo greitis sumažėja.

 

 

Kartais problemą galite išspręsti tiesiog perrenkant kanalus. Tačiau šis metodas ne visada padeda, nes laisvų kanalų gali tiesiog nelikti. Ir tada yra tik viena galimybė - perėjimas prie 5 GHz dažnių juostos, kuri vis dar naudojama labai retai.Tačiau tam reikės naujo modernaus maršrutizatoriaus.

Kodėl būtent „Mi 4“ maršrutizatorius

 

Mes nebandysime jūsų nustebinti, išvardindami visas technines specifikacijas ir palaikomus standartus. Daugeliui paprastų vartotojų tai yra visiškai nereikalinga. Pakanka pasakyti, kad tai naujas modelis, kuris atsirado šį pavasarį. Taigi, jis palaiko naujas technologijas. 

 

Be to, „Mi WiFi 4“, kaip ir visi „Xiaomi“ gaminiai, atrodo puikiai. Tai gražus, nedidelis, balto plastiko prietaisas, kuris puikiai atrodys bet kurioje aplinkoje. 

 

Vienintelis trūkumas yra tai, kad trūksta sieninio tvirtinimo. Tačiau, jei tai yra labai būtina, tikrai nebus sunku padaryti keletą skylių ventiliacijos grotelėse ant galinio dangtelio. 

 

Dar viena teigiama įrenginio savybė yra puikus prietaiso kainos ir kokybės santykis. Žinoma, rasti galingesnį maršrutizatorių nėra sudėtinga, tačiau tai kainuos daug daugiau. Galite pabandyti sutaupyti, pirkdami pigesnį prietaisą, bet tada turėsite apsiriboti kokiu nors nežinomu kiniečių gamybos aparatu.

Kaip pajungti naują maršrutizatorių

Tai labai paprasta. Pirmiausia prijunkite įrenginį prie tinklo ir tada įstatykite savo paslaugų tiekėjo kabelį į mėlynai pažymėtą jungtį.

 

Po to turėtumėte savo išmaniajame telefone įdiegti specialią „Mi Wi-Fi“ programą. Be to, turite įvesti savo paskyros informaciją į „Mi“ paslaugas arba sukurti naują naudotoją. Daugeliu atvejų maršrutizatoriaus nustatymai yra įdiegiami automatiškai. Jums tik reikia nustatyti tinklo pavadinimą ir slaptažodį, tada įvesti šiuos duomenis visuose prijungtuose įrenginiuose. 

 

Jei turite rankiniu būdu įvesti savo interneto paslaugų tiekėjo pateiktus duomenis, tuomet turėsite prisijungti prie maršrutizatoriaus per žiniatinklio sąsają. Norėdami tai padaryti, įveskite 192.168.31.1 naršyklės adreso juostoje ir spustelėkite „Enter“. Prieš jus atsidarys maršrutizatoriaus valdymo skydas, kur galėsite atlikti visus reikalingus nustatymus. 

 

Taip, „Xiaomi“ maršrutizatoriaus „Mi 4“ žiniatinklio sąsaja yra prieinama tik kinų kalba, tačiau patyręs specialistas supranta, kad jį įdiegti nėra sunku. Tikimės, kad greitai pasirodys ir tarptautinė versija su lokalizacija skirtingoms šalims.

Išvados

„Mi 4“ bandymų rezultatai viršijo visus mūsų lūkesčius.

Visi įrenginiai, prijungti prie 5 GHz tinklo, parodė daugiau nei keturis kartus spartesnį duomenų perdavimą. Testuojant su pradiniu maršrutizatoriumi atsisiuntimo greitis buvo apie 15-20 Mbit / s, o po maršrutizatoriaus pakeitimo į „M4“ jis viršijo 80 Mbit / s.

Kalbant apie pasenusius įrenginius, jie prijungiami prie antrojo tinklo nuo „Mi 4“ iki 2,4 GHz. Šiuo atveju greičio padidėjimas nebuvo toks įspūdingas, tačiau vis tiek pastebimas. Ir svarbiausia - ryšys tapo stabilesnis, be gedimų ir trūkinėjimų, esant net didžiausioms apkrovoms. 

Jei norite pagerinti belaidžio tinklo kokybę savo bute,  „Xiaomi Mi Router 4“ yra puikus sprendimas. Jis yra šiuolaikinės išvaizdos, stabiliai veikia ir kainuoja tik 32 € .

 

Plačiau

Su gimtadieniu „Android“: kaip keitėsi operacinė sistema

2018.09.27

Nuo nemalonaus monstro iki idealios mobiliosios operacinės sistemos. Neseniai „Android“ operacinei sistemai suėjo 10 metų.

 Prieš dešimtmetį pardavimuose pasirodė „HTC Dream“, pirmasis komunikatorius su „žaliuoju robotuku“. Tada „Android“ neatrodė taip patraukliai, mažai ką sugebėjo, ir galvoti, kad ji taps „iOS“ žudike, galėjo tik visiški bepročiai optimistai. Tačiau nuo to laiko daug kas pasikeitė.

Trumpai leiskimės į istoriją ir sužinokime, kokia ši operacinė sistema buvo anksčiau.

„Android 1.0“

Išleidimo metai: 2008m.

Funkcijos: „Android“ taikomųjų programų parduotuvė, valdikliai ir pranešimai.

Pirmoji „Android“ visiškai nebuvo panaši į tą operacinę sistemą, kurią mes šiandien žinome ir mylime. Ji buvo tokia skurdi, kad labiau panašėjo į beta versiją, ir neturėjo šiai dienai mums įprasto „saldaus“ vardo. Tačiau „Android 1.0“ sistemoje jau buvo pranešimai - čia jie pasirodė dar anksčiau nei „iOS“ sistemoje.

Dar viena novatoriška idėja - tai programų parduotuvė. Tuomet ji buvo vadinama „Android Market“. Programų pasirinkimas nebuvo didelis. „App Store“ pasirodė tik po metų, nes „Cupertino“ kūrėjai net negalėjo įsivaizduoti, kad vartotojams reikės kažkokių programų, išskyrus tų, kurias jie jau buvo įdiegę į savo idealius išmaniuosius telefonus.

Be to, „Android 1.0“ galėjo pasigirti raštais pagrindiniame ekrane, kurių „iOS“ neturėjo. Ir pagaliau jau pirmoji „Android“ versija buvo su integruotu „Gmail“.

Ko gi neturėjo „Android 1.0“? Tai gražios sąsajos ir „multitouch“ technologijos. Padidinti ar sumažinti nuotraukų, kaip dabar, buvo neįmanoma. Ir ekrano klaviatūros tuomet „Android“ neturėjo - tekstą buvo galima įvesti tik per ištraukiamą klaviatūrą.

„Android 1.5 Cupcake“

Išleidimo metai: 2009m.

Funkcijos: trečiosios šalies valdikliai, ekrano klaviatūra, jutiklinis valdymas, automatiškai pasukamas ekranas, vaizdo įrašai.

Tai pirmasis svarbus atnaujinimas, nuo kurio versijos sistema pradėjo gauti kodinius įvairių desertų pavadinimus.

„Cupcake“ - pirmoji „Android“ versija, turinti ekrano klaviatūrą, taip pat palaikanti ne tik portreto, bet ir kraštovaizdžio režimą darbalaukyje.

Kita funkcija - trečiųjų šalių valdikliai. Nors jie buvo ir ankstesnėse „Android“ versijose, tačiau vartotojai negalėjo įdiegti savo valdiklių. „Cupcake“ operacinėje sistemoje „Google“ leido trečiųjų šalių kūrėjams kurti valdiklius savo programoms.

Ir pagaliau „Android Cupcake“ išmoko filmuoti. Prieš tai vartotojai galėjo tik fotografuoti.

„Android 1.6 Donut“

Išleidimo metai: 2009m.

Funkcijos: greita paieška, nauja galerija, paieška balsu, gestų valdymas ir įvairių ekranų dydžių palaikymas.

„Android Donut“ sistemoje „Google“ kūrėjai galiausiai atkreipė dėmesį į OS sąsają ir patogumą. Galerija tapo patogesne, sistemoje pasirodė gestų valdymo funkcija. Būtent šioje versijoje pasirodė nauja „Android“ funkcija - greitos paieškos laukelis, leidžiantis rasti informaciją apie raktinius žodžius ne tik internete, naudojant „Google“, bet ir vietiniuose failuose, kontaktuose ir užrašuose, neatidarant jokių programų.

„Donut“ sistemoje taip pat labai pasikeitė „Android Market“ sąsaja. Išaugo tiek nemokamų, tiek mokamų programų skaičius.

„Android 2.0 Eclair“

Išleidimo metai: 2009m.

Funkcijos: „Google Maps“ žemėlapiai, „HTML5“ palaikymas naršyklėje, ekrano užraktas, „gyva“ užsklanda.

„Eclair“ gavo įdiegtą „Google Maps“ programą, todėl GPS navigacijos įrenginių populiarumas sumažėjo. Kam pirkti nepigų įrenginį, nurodantį į kurią pusę pasukti, jei tai padaryti gali išmanusis telefonas su „Android“ sistema?

„Android Eclair“ naršyklė buvo atnaujinta, gavo „HTML5“ palaikymą ir galimybę vaizdo įrašus rodyti interneto puslapiuose. Kita nauja „Android 2.0“ galimybė - ekrano užraktas su „swipe to unlock“ funkcija bei muzikos garsumo reguliatorius. Ši idėja buvo pasiskolinta iš „iPhone“.

„Android 2.2 Froyo“

Išleidimo metai: 2010m.

Funkcijos: „Adobe Flash“, interneto skleidimas per Wi-Fi“.

„Android Froyo“ buvo išleista 2010 m., o pirmasis išmanusis telefonas, kuris gavo šį naujinį, buvo „Nexus One“. „Froyo“ sistemoje pasirodė „Adobe Flash“ palaikymas, paleidimo priemonėje padidėjo ekranų skaičius, o „Galerija“ buvo atnaujinta, ji tapo gražesne ir patogesnė.

Atsirado galimybė mobilųjį internetą skleisti per „Wi-Fi“. „Android“ užrakto ekranas pradėjo palaikyti PIN kodus. Anksčiau išmanųjį telefoną buvo galima užrakinti tik grafiniu raktu.

„Android 2.3 Gingerbread“

Išleidimo metai: 2010m.

Funkcijos: pagerintas našumas ir sąsaja, nauja klaviatūra, atsisiuntimų tvarkyklė, teksto įterpimas bei kopijavimas.

Tai viena iš sėkmingiausių, anuomet pasirodžiusių „Android“ versijų. Sistemos išvaizda tapo dar patrauklesnė, padidėjo nustatymų ir pritaikymo galimybės, pasikeitė raštų ir pradinio ekrano dizainas.

„Gingerbread“ gavo patobulintą klaviatūrą su jutikliniu įvesties palaikymu, kuris leido vartotojams vienu metu paspausti kelis klavišus ir greičiau įvesti tekstą. Bet svarbiausia, „Gingerbread“ versija išmaniesiems telefonams suteikė priekinės kameros palaikymą.

„Android 3.0 Honeycomb“

Išleidimo metai: 2011m.

Funkcijos: sąsaja, skirta planšetėms; naujas dizainas.

2010 m. „Apple“ pristatė pirmąjį „iPad“, tad ir „Google“ nusprendė sekti konkurento pavyzdžiu ir patekti į planšetinių kompiuterių rinką. „Android 3.0 Honeycomb“ gavo planšetinio kompiuterio sąsają ir naują dizainą. Nuo šiol Android sąsajos spalva buvo ne žalia, bet tamsiai mėlyna. Be to, „Honeycomb“ pagaliau atsisakė fizinių mygtukų. Dabar „Home“, „Back“ ir „Menu“ klavišai tapo programine įranga ir išsidėstė „Android“ sistemos apačioje.

Tiesa, be šių pakeitimų, „Honeycomb“ neturėjo jokių vertybių. Sistema sugebėjo stabdyti ir lėtinti net aukščiausios klasės įrenginių darbą. Taigi „Google“ greitai atsisakė savo idėjų ir suskubo išleisti kitą versiją.

„Android 4.0 Ice Cream Sandwich“

Išleidimo metai: 2011m.

Funkcijos: įdiegta užduočių tvarkyklė, sistemos optimizavimas, pakeistas dizainas, nauja naršyklė.

„Google“ istorija su „Honeycomb“ ir „Ice Cream Sandwich“ šiek tiek primena „Vista“ ir „Microsft“ „septintuką“. „Windows 7“ buvo panaši į „Vista“, o „ICS“ priminė „Honeycomb“. Naujoji „Android“ versija išsaugojo virtualius mygtukus, o mėlynas nesusipratimas, kuris pasirodė „Honeycomb“, virto stilingu dizainu. Sistemos greitis gerokai padidėjo.

Be to, „Ice Cream Sandwich“ turi tokias funkcijas: atrakinimas veidu, judriojo ryšio srauto stebėjimas, naujos pašto ir kalendoriaus programos bei galinga integruotoji naršyklė, kurios bent jau tik įsigijus išmanųjį telefoną nesinori pakeisti į trečios šalies siūlomas naršykles. 

„Android 4.1 Jelly Bean“

Išleidimo metai: 2012m.

Funkcijos: trumpesnis sąsajos atsako laikas, „Google Now“, naudotojų profilių palaikymas, pranešimų nustatymai, ekrano užrakto valdikliai.

Svarbiausias „Jelly Bean“ pokytis yra „Google Now“ funkcija, kurią galite greitai pasiekti pagrindiniame ekrane. „Google Now“ viename ekrane rodo kalendoriaus įvykius, el.laiškus, orų prognozes ir kitus duomenis. „Google Now“ iš tikrųjų yra „Google Asistant“ protėvis.

Be to, „Jelly Bean“ ženkliai pagerino „Android“ atsako greitį į sensorinį lietimą. Sąsaja tapo sklandesnė, šiek tiek panašesnė į „iOS“. Naujoje versijoje pasikeitė šriftas, padidėjo nustatymų ir pranešimų skaičius.

„Android 4.4 KitKat“

Išleidimo metai: 2013m.

Funkcijos: pagerintas našumas, baltos piktogramos pranešimų eilutėje, komanda „Ok, Google“.

„Android KitKat“ dar labiau pakeitė sistemos išvaizdą. Pranešimų eilutėje esančios mėlynos piktogramos (kur yra laikrodis ir įkrovos indikatorius) buvo pakeistos į baltą spalvą, todėl atrodo daug aiškiau ir gražiau. Tiesa, juodos ir mėlynos spalvos derinys dar nėra visiškai pašalintas.

Būtent „KitKat“ versijoje pasirodė galimybė pasiekti išmanųjį telefoną balso komanda „Ok, Google“. Be to, operacinė sistema gavo naują programos daviklį, pokalbių socialinį tinklą „Hangout“ (kurio nebuvo galima ištrinti), taip pat galimybę matyti programas per visą ekraną, uždengiant naršymo juostą.

„Android 5.0 Lollipop“

Išleidimo metai: 2014 m.

Funkcijos: „Material Design“, baterijos taupymo režimas, svečių režimas.

„Android Lollipop“ - pirmoji OS versija, kurioje „Google“ perėjo į savo „Material Design“. Dabar sistemos sąsaja tapo originali ir graži, nors ne visos trečiųjų šalių programos pateko į ją.

Naujoji operacinės sistemos versija sumažino įrenginių baterijos suvartojimą, sistemą papildė „RAW“ formato palaikymas ir daugybė kitų patobulinimų. „Android“·gavo „svečio režimo“ funkciją: dabar nesijaudindami galite duoti savo išmanųjį telefoną draugams.

Be to, „Android 5.0“ sistemoje pasirodė pirmoji „Android TV“ versija, kuri vis dar naudojama įvairiuose televizoriuose.

„Android 6.0 Marshmallow“

Išleidimo metai: 2015m.

Funkcijos: atrakinimas pirštų atspaudais, „Android Pay“, atskiras garsumo reguliavimas.

„Android Marshmallow“ toliau įgyvendino „Material Design“ koncepciją. Visoje sistemoje juodos spalvos meniu fonas buvo pakeistas balta spalva, todėl sąsaja tapo švaresnė ir patogesnė.

Buvo atnaujinta užduočių tvarkyklė, leidžianti patikrinti, kiek atminties naudoja programa. Dar viena naudinga funkcija - išskirti garsumo valdikliai: galima atskirai keisti pranešimų, skambučių ir muzikos garsumą.

Nauja operacinės sistemos versija daug dėmesio skyrė saugumui. Pirma, „Android“ įrenginiai gavo pirštų atspaudų jutiklius. Antra, anksčiau visi leidimai naudotis tam tikromis išmaniųjų telefonų programų funkcijomis būdavo užduodami diegimo metu (o vartotojas, žinoma, jų neanalizuodavo). Atnaujintoje operacinėje sistemoje užklausos rodomos, kai programos bando prieiti prie failų sistemos ar išmaniųjų telefonų funkcijų.

„Android 7.0 Nuga“

Išleidimo metai: 2016 m.

Funkcijos: VR akinių palaikymas, ekrano bendrinimas, „Google“ asistentas.

Pagrindinis „Nuga“ pokytis yra netinkamo „Google Now“ pakeitimas į „Google Assistant“. Be to, sistema išmoko grupuoti naujinius, o jų išvaizda pasikeitė į gerąją pusę.

„Nougat“ gavo „split screen“ ekrano padalinimą. Dabar savo išmaniojo telefono ekrane galite vienu metu įkelti dvi programas, kad patogiai galėtumėt naršyti, kalbėtis pokalbiuose ir žiūrėti „YouTube“.

„Android 8.0 Oreo“

Išleidimo metai: 2017 m.

Funkcijos: „paveikslėlis paveikslėlyje“, naujos piktogramos ir nustatymai.

Aktuali sistemos versija. „Android Oreo“ ir toliau juda daugiafunkcinių veiksmų kryptimi. Jame pasirodžiusi „paveikslėlio paveikslėlyje“ funkcija leidžia žiūrėti vaizdo įrašą mažame iššokančiajame lange virš pagrindinės programos - tai patogiau nei padalintame ekrane.

Pranešimai „Oreo“ sistemoje gavo dar daugiau nustatymų, tapo lankstesni ir naudingesni. Dabar juos galima suskirstyti pagal svarbą, o taip pat atidėti vėlesniam laikui, jei tuo metu negalite jų perskaityti.

Į „Oreo“ buvo pridėta naujų emocijų ir piktogramų, automatinis „Wi-Fi“ įjungimas ir išmanus teksto pasirinkimas.

„Android 9.0 Pie“

Išleidimo metai: 2018 m.

Funkcijos: išskirtinis valdymas tik gestais, prisitaikanti baterija, naujas dizainas.

Ši versija palaipsniui pradeda pakeisti „Oreo“. „Android Pie“ atnešė daug pakeitimų sąsajoje. Naršymo juostoje neliko mygtukų „Namai“, „Atgal“ ir „Meniu“ - dabar sistema valdoma išskirtinai gestais. Valdymo elementai tapo gražesni ir įgijo suapvalintą formą. „Android Pie“ gavo geresnį palaikymą išmaniesiems telefonams su išpjovomis.

Akivaizdu, kad „Google“ yra susirūpinusi, jog žmonės vis labiau prisiriša prie savo įrenginių. Nauja „Android Pie“ „Digital Wellbeing“ funkcija leidžia apriboti jūsų skaitmeninę priklausomybę, pateikdama išsamią statistiką apie tai, kiek valandų jūs praleidžiate naudodamiesi savo išmaniuoju telefonu. Programų laikmačiai gali riboti laiką, praleistą žaidžiant ar pramogaujant.


„Android“ nuėjo ilgą kelią. Kas laukia ateityje? Labiausiai tikėtina, kad netrukus pamatysime naują versiją - „Android Q“. Nors „Google“ jau keletą metų plėtoja planus „Android“ pakeisti Į „Fuchsia OS“.

 

Plačiau