STRAIPSNIAI
Aktualios naujienos
Naujausia mūsų klientams aktuali informacija

Ką žinome šiandien apie „Samsung Galaxy S9” ir ”S...

2017.12.27

Apie "Samsung Galaxy S9 / S9 +", kaip ir apie jų pirmtakus yra įvairių nuomonių. "S8" serijos sėkmingas išleidimas suteikia "Samsung" gerą palaikymo platformą. "Galaxy S8" ir "S8 +" yra puikūs išmanieji telefonai."Samsung" OLED ekranas, esantis nuo krašto iki krašto tikrai išskiria šiuos puikius telefonus nuo jų pirmtakų.

 Jie pasižymi  savo įspūdingu išvaizdos faktoriumi, kas suteikia įrenginiams elegantišką išvaizdą, vertą pavyzdinio išmaniojo telefono. Dabar mes turime dar daugiau informacijos apie ''Samsung S9'' ir ''S9 +'' telefonus. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte daugiau.

"Samsung" "Galaxy S9 / S9+'' ekrano apsaugai naudoja pirštų atspaudų jutiklį, taip pat sumažina ekrano rėmelius

Kai artėja laikas, kuomet išmanieji telefonai pasirodys rinkoje, prasideda dažnesni informacijos nutekinimai. Gamintojai užbaiginėja įvairius prietaisų komponentus ir pereina prie galutinio aparatų surinkimo. Būtent šiame etape, kuris apima daugybę skirtingų veiksmų, informacijos nutekinimo šaltiniai gali mums parodyti, ko tikėtis iš netrukus pasirodysiančių išmaniųjų telefonų. Apple ''iPhone X'' ir ''Samsung Galaxy S8 / S8 +'' savo laiku taip pat sulaukė išankstinio informacijos nutekinimo.

Ir dabar apie ''S9'' ir ''S9 +'' yra informacijos nutekėjimų. Šį kartą mes turime informacijos apie telefonų ekranus. Jie turėtų būti labai panašūs į ''S8'' ir ''S8 +'', išskyrus vieną detalę. Pagal informaciją, kurią turime šiandien ekrano rėmeliai yra pastebimai mažesni už ''S8'' seriją.     

Jutikliai viršutinio krašto dešinėje ir kairėje lieka tokie patys. Tai rodo, kad ''S9 / S9 +'' yra panašūs kaip jų pirmtakai. Tačiau mes taip pat tikime, kad "Samsung" pagerins pirštų atspaudų jutiklio vietą "S9" serijoje. Galbūt tai susiję su technologijų patobulinimu ir tuo, kad "Apple" iš esmės pagerino "Face ID" funkcijas savo "iPhone X" įrenginyje. Galiausiai, jei tikitės, kad Korėjos technologijų gigantas sukurs kitas svarbiausias išmaniojo telefono funkcijas, susijusias su veido atpažinimu, tai to greičiausiai nebus. Nėra jokios informacijos apie tai.

Kitoje informacijoje apie "S9" seriją kalbama , kad išmanieji telefonai turės naujos kartos 10 nm procesorius, 3,5 mm ausinių lizdą ir patobulintus vidinius parametrus. "Samsung" sugebėjimas plėsti atmintį, saugyklą  išmaniuosiuose įrenginiuose suteikia jam stiprų pranašumą prieš konkurentus. Bet ar "S9" serijos telefonai turi trūkumų, kuriuos reikės pašalinti naujiniais? Šiuo metu mes taip nemanome. Tačiau tokie dalykai technologijų pasaulyje greitai keičiasi. Taigi, sekite naujienas.

 

Plačiau

Samsung patvirtino, kad Galaxy S9/S9+ pasirodys MWC 2018 parodoje

2018.01.11

Samsung atliko gana stebėtiną ėjimą, oficialiai patvirtindami, kad kitas Galaxy flagmanas bus pristatytas MWC 2018 parodoje vasario mėnesį. Nors ir buvo daug gandų, kad Samsung sekantis flagmanas Galaxy S9 gali būti pristatytas CES 2018 arba MWC 2018 parodoje, daugelis tikėjo, jog Samsung sukurs atskirai tam skirtą renginį. 
Remiantis oficialiu Samsung Mobile verslo prezidento, DJ Koh, pranešimu, kompanija iš tiesų pristatys prietaisą vasario mėnesį MWC 2018 renginyje. Tai taip pat gali reikšti, kad Galaxy S9/S9+ pasirodys kiek anksčiau negu praeitų metų flagmanas, ko gero, jau kovo mėnesį.
Buvo pakankamai gandų apie Galaxy S9 ir Galaxy S9+ 5.8/6.2 colių 2960x1440 18.5:9 ekranus su plonesniais rėmeliais, apie Qualcomm Snapdragon 845 bei Exynos 9810 procesorius, apie 4GB RAM su 64/128GB vidinės atminties Galaxy S9 ir 6GB RAM su 64/128/256GB atmintimi Galaxy S9+, apie dvigubą galinę kamerą ir daugiau.
Manome, kad Samsung turi paruošę gana daug naujų dalykų savo naujajam flagmanui, taigi bus įdomu pamatyti įrenginių pristatymus MWC 2018 renginyje.
 
Plačiau

„Huawei P11″ tampa prekiniu ženklu keliose rinkose –...

2018.01.25

Pavadinimas "Huawei P11" tam tikrose rinkose tapo prekės ženklu, o tai leidžia manyti, kad Kinijos technologijų gigantė gali norėti sekti tuo pačiu skaitmeniniu modeliu, kai kalbama apie naują būsimą flagmaną. Panašu, kad ''Mobile World Congress'' parodos metu gali būti pristatytas ''Huawei P 20'' , o ne ''P11''. Galbūt gamintojas planuoja suteikti pokyčių, pakeisdamas įrenginio pavadinimą.

"Huawei P20" taip pat užregistruotas rinkoje kaip prekinis ženklas. Šiuo metu nėra patvirtinta, ar šis pavadinimas priklauso ''Huawei P11'' ar kitam įrenginiui

"Huawei" prašneko apie išmanųjį telefoną "Huawei P20" pavadinimu, todėl dar reikia patvirtinti, ar tai du atskiri išmanieji telefonai ar tas pats, turintis skirtingus modelio numerius. Mūsų spėjimai yra tokie, kad abu šie išmanieji bus kaip skirtingi įrenginiai, pirmiausia pasirodys "Huawei P11", o po to - "P20".

Jei prisimenate, "Honor 7X" ir "Honor V10" anonsų metu, technologijų gigantas taip pat pristatė ''kažką'' ypatingo "Point Cloud Depth Camera" pavadinimu. Tai yra "Huawei" "TrueDepth" fotoaparato versija, kurią turi ''iPhone X" ir, jei tikėti gandais ji įtraukta ir į ''P11'' įrenginį.

Trumpai tariant, iš optikos pusės mes galime pamatyti labai galingą išmanųjį telefoną, tačiau yra ir kitų dalykų, kurių mes galime tikėtis. Kadangi išmanieji telefonai su dviguba kamera jau tapo įprastu reiškiniu, "Huawei P11" gali padaryti didelį žingsnį, pristatydamas telefoną su trimis kameromis.

 

Plačiau

Geriausi 2017-2018 metų televizoriai

2018.02.06

Kiekvienais metais, tuo pačiu laiku, pagal nusistovėjusias tradicijas, ''EISA'' asociacijos prestižiniai apdovanojimai yra skelbiami ''IFA'' parodos  metu, kuri 2017m. vyko Berlyne. Šį kartą technikos ekspertai iš daugiau nei 50 pagrindinių specializuotų žurnalų 25 šalyse pripažino 66 produktus geriausiais savo kategorijoje. Tuo pačiu metu grupės "Ekranas ir vaizdo įrašai namų kino teatrui" ekspertai paskelbė laimėtojus tarp televizorių šiose kategorijose

OLED televizorius geriausia kaina

''Philips 55POS9002''

Šiame antros kartos ''OLED'' "Philips" televizoriuje naudojamas visiškai naujas procesorius P5, kuris skirtas efektyviau atlikti vaizdo apdorojimą, taip pat yra orentuotas į prieinamą kainą, kuri leidžia išsiskirti iš kitų ''OLED'' įrenginių, esančių rinkoje. Puiki vaizdo kokybė 55 colių televizoriaus ekrane spinduliuoja ne tik spalvų gamą, smulkias detales ir gilią juodą spalvą, bet ir judesio ryškumą. Vartotojams suteikiama pilna prieiga prie išplėstų patobulintų įrankių ''55POS9002'', kuriuos galima nustatyti pagal savo skonį. ''Panardinimo'' efektas iš bet kokio šaltinio sustiprinamas dėka unikalios ''Philips'' apšvietimo technologijos "Ambilight".Patobulintas "Android'' TV ir žaidimų rėžimas su žemu užlaikymu, puikiai suprojektuotas 4K HDR plokščias ekranas.

Televizorius geriausia kaina

''TCL U 55C 7006''

"TCL U55C7006" turi 55 colių ekraną, kuris pasižymi plačia spalvų gama, turi ''HDR'' suderinamumą, prieinamas už nedidelę kainą, ir yra puikus įrenginys skirtas kasdieniniam televizijos žiūrėjimui. 4K raiška užtikrina, kad signalai su žema skiriamaja geba (antžeminiai laidai, DVD, "Blu-ray") yra rodomi su mažomis detalėmis televizoriaus ''UHD'' ekrane, o ''HDR'' sukelia stiprų realybės jausmą. Tuo pačiu metu suderinamumas su ''HDR'' nauju standartu ''HLG'' reiškia, kad šis modelis sukurtas žvelgiant į ateitį. Audio sistema, sukurta kartu su ''JBL'' garso ekspertu papildo vizualinį įspūdį su galingu ir pritaikomu garsu. Išmanios funkcijos orentuojasi į puikų ''TCL'' šeimos televizorių, veikiantį per "Google" "Android TV" platformą.

Geriausias OLED televizorius

''LG OLED65E7''

LG "OLED" technologija suteikia žiūrovams neprilygstamą kontrastą su absoliučiai juoda spalva ir ryškiais akcentais, taip pat prisotintomis spalvomis, kurios nesikeičia žiūrint plačiu kampu. Nepaisant to, ''OLED65E7'' pagerino apdorojimo kokybę svarbiausiose srityse, lyginant su ankstesniais modeliais - dėl beveik juodos spalvos detalizacijos pagerėjimo ir padidinto didžiausio ryškumo. Rezultate turime ekraną, tinkantį 4K ''HDR'' kokybės vaizdams iš "Blu-ray" arba transliacijos paslaugoms, o standartinis dinaminio diapazono turinys, naudojant raiškos išplėtimą padidina ''LG'' "HDR Effect" papildomą efektą. ''HDR'' formato palaikymas yra platus - "Dolby Vision", "HDR 10" ir "HLG". Televizorius yra labai plonas, turi "Dolby Atmos" suderinamą garsiakalbių sistemą, lengvai valdomą vartotojo sąsaja ir visi šie faktoriai  prisidėjo gaunant geriausią įvertinimą ''OLED''  televizorių kategorijoje.

Geriausias išmanusis televizorius

''Samsung QE 55Q 7F''

"Samsung" siekia išplėsti televizorių dizaino ir vartotojo sąsajos ribas. ''QE55Q7F'' yra ''protingas'' daugeliu aspektų. Jungtys yra išorinėje "One Connect" dėžutėje, prijungtoje prie televizoriaus plonų rėmų, naudojant vieną beveik nematomą kabelį. Elegantiškos pajungimo galimybės ir aptaki nugarėlės dalis pabrėžia patrauklų dizainą. Šio televizoriaus naudojimas yra tikras malonumas. "Samsung" nuotolinio valdymo pultelis veikia puikiai, be priekaištų, o dviejų lygių intelektualioji vartotojo sąsaja leidžia lengvai naršyti daugialypėje terpėje ir naudotis daugybe programų. ''QE55Q7F'' yra itin išmanus televizorius, nes vaizdo kokybės dėka 4K ''QLED'' ekranas su "Quantum Dot" technologija įgyja neįprastai daug spalvų ir didžiausio ryškumo.

Geriausias ''LCD'' televizorius

''LG 55SJ 850V''

"LG" yra 55 colių, vidurinės kainų klasės, turintis ''LCD'' ekraną su ''LED'' apšvietimu, aukščiausios kokybės įrenginys, turintis patogią naudojimui "WebOS 3.5" sąsają ir "Dolby Vision", "HDR 10" bei "HLG HDR" technologijas, kurios užtikrina ryškų ir spalvingą vaizdo atkūrimą. Naujoji "LG"  "Nano Cell 4K" technologija naudojama norint patobulinti spalvą, kuri yra išsaugoma (taip pat kontrastas) žiūrint plačiu kampu - ''nuo televizinių dramų ir sporto rungtynių iki "Ultra HD'' ''Blu-ray" filmų, šis televizorius pasirodys iš geriausios pusės.'' "Harman / Kardon" sukurtas 2,2 kanalų garsiakalbių sistemos garsas yra švarus ir stiprus, įrenginio dizainas yra puikiai apgalvotas, o jo multimedijos galimybės yra didžiulės. Tai yra puikus  "LG" serijos ''UHD'' televizorius.

Geriausias televizorius namų kino teatrui

''Sony KD-65ZD 9''

"Sony" flagmanas su 4K rezoliucija suteikia nepamirštamą namų kino patirtį su išskirtiniu spalvų atkūrimu ir aukščiausios klasės kontrastu, bei 3D parinktimi ir galimybe žiūrėti ''HDR'' formatais, įskaitant planinį "Dolby Vision" atnaujinimą. Vaizdas žiūrint per "Blu-ray" ir "Ultra HD" šaltinius, net ir šviesiame kambaryje bus puikus dėl specialios ''Sony" technologijos, kurioje yra tiesioginis apšvietimas "Backlight Master Drive". Vaizdo duomenų apie judančius objektus apdorojimas ir "Excel" padidinimas, valdomas galingu bendrovės "X1 Extreme" lustu, yra neprilygstamas. '' KD-65ZD9'' yra itin kokybiškas namų kino teatras, kurio veikimo charakteristikos yra puikios. 

 

Plačiau

Likus trim savaitėm iki pasirodymo, paviešinta įtikinama Xiaomi Mi ...

2018.03.07

Artėjant Mix 2s pasirodymui, Xiaomi pasidalina įvairiais anonsais. Vienas iš jų buvo patalpintas užvakar. Jame matyti svarbus Mix 2 pagerinimas. Kinijos gamintojai paplatino nuotrauką Weibo svetainėje ir paprašė vartotojų iššifruoti, ar Mix 2s sulauks efekto AI, ar techninės įrangos srityje. Dabar sulaukėme nuotraukos su tikru prietaisu, kuri parodo smulkius pagerinimus, lyginant su rugsėjo mėnesio Xiaomi telefonu.

XIAOMI MI MIX 2S NUOTRAUKOJE MATYTI PANAŠI FORMA BEI MEDŽIAGOS, LYGINANT SU PIRMTAKU. TELEFONAS TAIP PAT TURI DVIGUBĄ KAMERĄ

Jei kompanija nori patekti į flagmanų rinką, nurodymai ant popieriaus yra paprasti. Reikia užtikrinti, kad prietaisas turės dabartines telefonų rinkos tendencijas keliose specifinėse vietose. Įrenginys turi turėti OLED ekraną, dvigubą kamerą, minimalius rėmelius ir didelio pajėgumo parametrus. Praeitais metais pasirodė stambus rinkos atnaujinimas su edge to edge ekranais. Kiekvienas išmanusis telefonas tokį turėjo, o Xiaomi buvo lyderiai. Mi Mix buvo vienas iš pirmųjų įrenginių, kuris turėjo priekį be rėmelių, nepaisant naudojamo LCD ekrano.
Telefono įpėdinis, Mix 2, paliko estetinį įspūdį. Tai labai elegantiškas telefonas, kuris gali lygiuotis su kitais galingais telefonais. Kaip bebūtų, nors ir galime Xiaomi atleisti už tai, kad telefonui buvo panaudotas LCD ekranas, Mix 2 galinės kameros našumas nėra toks, kaip kitų didelio pajėgumo telefonų. Xiaomi mėgins atlikti greitus pagerinimus šiais metais, kad tai daugiau nebebūtų problema.
 
 
Taip pat pasirodė Xiaomi Mi Mix 2s nuotrauka, kuri gali atspindėti tikrovę. Nepaisant prietaiso išvaizdos, Mix 2 turi trūkumų vienoje svarbioje srityje, kuri išryškina skirtingų dizaino disciplinų skirtumą. Mix 2 yra labai slidus telefonas ir atrodo, kad Mix 2s seks savo pirmtako pėdomis. Telefonas, esantis nuotraukos kairėje pusėje, turi tokį patį keraminį sudėjimą, o tai reiškia, kad telefonui ir vėl prireiks dėklo.
Xiaomi sprendimas perkelti kamerą į viršutinį kairį kampą taip pat nutraukia Mix 2 tęstinumą. Dabar pirštų antspaudų jutiklis įmontuotas atskirai ir yra aiškiai matomas dėl savo auksinių kontūrų. Xiaomi pasirodysiantis Mix 2s turės Snapdragon 845 ir bent jau 6 GB RAM atminties. Tai pažymės mažą, bet svarbų kompanijos žingsnį, kadangi serija pamažu pereina prie flagmanų lygio parametrų.
 
Plačiau

„iOS 11.3“ leidžia ištaisyti „iPhone“ sulėtėjimo klaidas

2018.04.03

Nauja „Apple“ iOS versija oficialiai pasirodė kovo 29 d. ir yra skirta „IPhone“, „iPad“ ir „iPod“ įrenginiams. „ Lifehacker“ pasakoja apie visus pakeitimus.

Papildyta realybė

Nauja versija „ARKit 1.5“ leis kūrėjams aptikti skaitmeninius objektus ne tik ant horizontalaus paviršiaus, bet ir ant vertikalaus. Tai reiškia, kad galite kurti dar realesnius paveikslus ar piešinius naudodami savo išmanųjį telefoną. Dar labiau pažengusi technologija leis išgauti dar tikroviškesnius vaizdus.

Baterija (beta)

Naujojoje operacinės sistemos versijoje atsirado sistemos parametrų nustatymų skyrius, kur bus galima patikrinti akumuliatoriaus talpą ir sužinoti, ar reikia jį keisti. Be to, dabar galite išjungti akumuliatoriaus būsenos patikros ir valdymo kontrolę.

„iPad“ įkrovimo valdymas

Operacinė sistema sumažina planšetinio kompiuterio akumuliatoriaus nusidėvėjimą prailginto įkrovimo metu. Pavyzdžiui, kai įrenginys prijungtas prie elektros lizdo rozetės pardavimo vietose.

Emodži, šypsenėlės, jaustukai

Tikra šventė „iPhone X“ vartotojams - nauja animacija: drakonas, kaukolė, lokys ir liūtas.

Privatumas

Dabar jums neprireiks spėlioti, kam „Apple“ reikia jūsų duomenų. Kiekvieną kartą, kai „Apple“ paprašys leidimo prie jūsų asmeninės informacijos, bus rodoma privatumo piktograma ir jūs galėsite pažiūrėti kam tai reikalinga, spustelėdami specialią nuorodą.

„Apple Music“

Muzikos grotuve pasirodė skyrius su vaizdo įrašais. Be to, rekomendacijų pagalba galite rasti draugų, kurie domisi panašia muzika.

App Store

Programų parduotuvėje atsirado galimybė pasirinkti kurias apžvalgas rodyti pirmiausia: teigiamas, neigiamas, naudingas arba naujausias. Pakeitimai taip pat palietė skirtuką „Atnaujinimai“: dabar galima pamatyti programos versiją ir failo dydį.

Safari

Žmonės, kurie naudojasi įdiegta naršykle, bus maloniai nustebinti. Štai keletas „Safari“ pasikeitimų:

  1. Norėdami automatiškai užpildyti prisijungimo vardą ir slaptažodį, pirmiausia turite paliesti žiniatinklio formą.
  2. Automatinio pildymo formos dabar taip pat prieinamos naršant žiniatinklyje, įterptame trečiųjų šalių programų.
  3. Patobulintas skaitymo režimas.
  4. Naršyklė įspėja apie automatinį kreditinių kortelių formų užpildymą ir slaptažodžius neapsaugotose svetainėse.

Klaviatūra

Ištaisytos „Smart“ klaviatūros funkcijos problemos „iPad Pro“ įrenginiuose prisijungiant prie „Wi-Fi“ prieigos taško.

Kiti pakeitimai

  1. Patobulinta programa „Podcasts“.
  2. Pašalinta problema, dėl kurios neįsijungdavo ekranas, kai buvo gaunamas skambutis.
  3. Ištaisyta problema, dėl kurios nuorodos į pranešimus nebuvo atidaromos.
  4. Ištaisyta problema, dėl kurios pranešimai skyrelyje „Paštas“ atsirasdavo po to, kai jie būdavo pašalinami.
  5. Ištaisyta problema, dėl kurios pasikeitė užrakto ekrano data ir laikas.
  6. Ištaisyta problema, kai tėvai negalėjo patvirtinti pirkimo užklausos naudodamiesi „Face ID“.
  7. Ištaisyta problema, dėl kurios nepavykdavo atnaujinti orų prognozės.

Įrenginiai, palaikantys „iOS“ 11.3

 

Plačiau

„Huawei“ pristatė biudžetinį išmanųjį telefoną „Honor 10...

2018.04.20

Išmanusis telefonas yra panašus į „Huawei P20“ ir „View 10“, tačiau jis yra daug pigesnis.

„Huawei“ pristatė naują biudžetinės klasės išmanųjį telefoną „Honor 10“. Tai daugeliu atžvilgiu panašus į „View 10“ ir turi kai kurias „P20“ išmaniojo telefono funkcijas. Įrenginys - pirmasis „Honor“ serijos prietaisas, kuris iš tikrųjų vertas pastebėjimo.

„Honor 10“, kaip ir daugelis naujų didelio ekrano biudžetinių išmaniųjų telefonų, ekrano viršuje turi išpjovą, skirtą davikliams. Spalvingas korpusas yra beveik visiškai pagamintas iš stiklo. Išimtis yra aliuminio rėmas tarp priekinės ir galinės plokštės.

5,84 colio IPS ekranas su 19: 9 formato santykiu turi 2,280 × 1,080 pikselių skiriamąją gebą. Po ekranu yra pirštų atspaudų jutiklis. Dar žemiau rasite USB-C jungtį ir ausinių jungtį.

„Honor 10“ turi tą patį „Kirin 970“ lustą, kurį turi išmanieji telefonai „Huawei Mate 10 Pro“, „P20“ ir „10“. Priekinė įrenginio kamera turi 24 megapikselių skiriamąją gebą, galinė dviguba kamera yra su 16 ir 24 megapikselių jutikliais ir f / 1,6 diafragma.

Kinijoje išmanusis telefonas bus parduodamas nuo balandžio 27 d. Modelio su 6 GB operatyvia ir 64 GB vidine atmintimi kaina bus apie 414 JAV dolerių (apie 334 €). Už įrenginį su 128 GB turėsite sumokėti apie 478 JAV dolerių (apie 386 €).

 

Plačiau

6 saugumo ir privatumo patobulinimai, skirti „Windows 10“ atkeliau...

2018.05.10

Saugumas yra pagrindinis atnaujinimo argumentas. Pagaliau „Microsoft“ išleido ilgai lauktą „Redstone 4“ naujinimą, kuris buvo pavadintas „Windows 10 April 2018 Update“ ( balandžio ) atnaujinimais.

 Masinis naujinimo diegimas prasidėjo gegužės 8 d. 2018 balandžio atnaujinimuose realizuota keletas naujų įdomių funkcijų ir galimybių, tokių kaip „laiko juostos informacija“. Bet svarbiausia tai, kad šiame naujinime „Microsoft“ žymiai pagerino sistemos saugumą.

1. „Windows Defender“ saugos centro patobulinimai

Šiame atnaujinime „Microsoft“ kūrėjai supaprastino prieigą prie pagrindinių saugumo valdymo elementų. Dabar vartotojai gali naudotis pagrindinėmis „Windows 10“ apsaugos funkcijomis, esančiomis sistemos kontekstiniame meniu.

Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite „Windows Defender“ piktogramą „Security Center“ ir jūs galėsite greitai nuskaityti bei patikrinti įrenginį nuo virusų, atnaujinti „Windows Defender“ antivirusinę duomenų bazę arba atidaryti „Windows Defender“ saugos centrą.

2. Režimas „Pagerinta apsauga ir pranešimų nustatymas“

Pagrindinis „Windows Defender“ trūkumas yra prastos konfigūravimo parinktys. Todėl „Microsoft“ šiek tiek išplėtė savo antivirusinės programinės įrangos galimybes. Puslapyje „Įrenginio sauga“ ( „Device Security“) su „Windows Defender“ galite ne tik peržiūrėti „Windows 10“ būsenos ataskaitas, bet ir keisti saugumo funkcijas, taip pat įgalinti „Pagerintos apsaugos režimą“.

Galiausiai galėsite tiksliai suskirstyti pranešimus, kuriuos jums rodo „Security Center“, kad jie neblaškytų jūsų dėmesio, kai tuo metu dirbsite ar pramogausite.

3. Paskyros apsauga

Vartotojų paskyros apsaugos būdai, kai jie prisijungia prie „Windows 10“, tapo įvairesni. Jūs galite prisijungti naudodami savo „Microsoft“ paskyros slaptažodį arba naudodamiesi „Windows Hello“ veido atpažinimo, pirštų atspaudų ar PIN kodo funkcijomis.

Be to, atnaujinta „Windows 10“ 2018 balandžio versija pagerino dinaminio užrakto funkciją („Dynamic Lock“ ). Ji blokuoja „Windows“, jei jūs su savo išmaniuoju kišenėje nueinate per toli nuo savo kompiuterio. Dabar dinaminis užraktas integruotas su „Windows 10“ pranešimų centru.

4. Automatinė žiniatinklio užpildymo forma „Edge“ sistemoje

„Microsoft Edge“ saugumas taip pat yra gana geras. Naujoji naršyklės automatinio užpildymo funkcija leidžia saugiai saugoti adresus, kreditinės kortelės duomenis ir slaptažodžius, apsaugoti juos nuo įtartinų internetinių parduotuvių svetainių ar netikrų mokėjimo formų. Jei anksčiau nenaudojote „Edge“, nes abejojote dėl ​​jos saugumo, dabar būtų pats laikas pradėti ja naudotis.

5. „Windows Defender Application Guard“ (WDAG)

Pasak „Microsoft“, „Windows Defender Application Guard“ sistema apsaugo net nuo pačių sudėtingiausių naršyklių atakų. „Windows Defender Application Guard“ naudoja debesų pagrįstą virtualizavimo technologiją atidarydama įtartinas svetaines izoliuotoje aplinkoje. Net jei netyčia atsidursite apgaulingoje svetainėje „Edge“ aplinkoje, niekas negalės sugadinti sistemos.

„Windows Defender Application Guard“ pasirodė ankstesniame „Windows 10“ „Enterprise“ atnaujinime. Dabar ji taip pat yra įtraukta į „Windows 10 Professional“, taigi padidinta apsauga nuo sukčiavimo gali būti taikoma ne tik verslo įmonėms, bet ir paprastiems vartotojams.

6. „OneDrive“ failų atkūrimas

Turbūt daugelis prisimena neseniai buvusią kriptografinių virusų bangą. Jie šifruoja bei perima jūsų failus ir ima pinigus už galimybę juos grąžinti. „Microsoft“ pateikė naujų virusų išpuolių tikimybę.Nauja „OneDrive“ „Files Restore“ funkcija dabar integruota su „Windows Defender“ ir „Microsoft Office“.

„OneDrive“ saugykloje saugokite svarbius failus ir, jei netyčia jus užpultų virusiniai šifratoriai, „Windows Defender“ pašalins išpuolio įrankį ir atkurs paveiktus failus  per „OneDrive Files Restore“. Ši funkcija gali atkurti visus per pastarąsias 30 dienų pakeistus „OneDrive“ duomenis.

Jei to nepakanka ir norite išbandyti dar daugiau naujų funkcijų, galite prisijungti prie „Windows Preview“ peržiūros, kad galėtumėte gauti naujinimus anksčiau nei kiti vartotojai.

 

Plačiau

16 geriausių grafikos redaktorių, kurie nekainuoja nei cento

2018.05.30

Tai programos ir paslaugos, skirtos dirbti su vektorine, rastrine ir 3D grafika skirtingose ​​platformose.

Patys pažangiausi grafikos redaktoriai, pavyzdžiui, „Adobe“ įrankiai, kainuoja ne mažai pinigų. Tačiau yra nemokamų ir gana vertingų alternatyvų, daugumai vartotojų to pakaks. Fotografų ir dizainerių leidykla „Creative Bloq“ išrinko geriausias programas ir paslaugas.

Nemokamos vektorinės grafikos programos 

Suprojektuotos logotipų, sąsajų ir kitų keičiamo dydžio grafikų kūrimui bei redagavimui.

1. „Gravit Designer“

  • Platformos: internetas, „Windows“, „macOS“, „Linux“.

„Gravit Designer“ - anksčiau buvo žinomas kaip „Gravit“ - tai daugiafunkcinis vektoriaus redaktorius. Jis tinka bet kokiai užduočiai atlikti: nuo sąsajų ir piktogramų kūrimo iki darbų su pristatymais, iliustracijomis ir animacijomis.

Tvarkinga, intuityvi „Gravit Designer“ sąsaja gali būti suformuota pagal jūsų norus. Redaktoriuje yra daugybė įrankių, skirtų sukurti gražius detalius vektorinius vaizdus. Tarp jų - neardomos ( jų veiksmus galima atšaukti ) funkcijos darbui su logikos sistema, įrankiais „Peilis“, plius daugybė užpildymo ir maišymo režimų, taip pat galingas teksto variklis.

Jei jums reikalinga prieiga tuomet kai esate kelyje, debesų paslauga „Gravit Cloud“ padės jums grįžti prie projekto iš bet kurio įrenginio.

2. „Vectr“

  • Platformos: internetas, „Windows“, „macOS“, „Linux“.

„Vectr“ siūlo visas funkcijas, kurių tik gali prireikti vektorinei grafikai kurti, bei daugybę filtrų, šešėlių ir šriftų. To tikrai pakanka, kad programa susidorotų su daugeliu kasdienių projektavimo užduočių. Ypač naudingos galimybės redagavimui ir sinchronizavimui. Dėka jų dirbti galite jums patogioje vietoje, bei jums priimtinu laiku, kartu su kitais žmonėmis.

3. „SVG-Edit“

  • Platformos: žiniatinklis.

Jei jums reikia greitai sukurti arba redaguoti paprastą SVG failą, tam yra keletas internetinių redaktorių, kurie veika ne blogiau nei „Adobe Illustrator“ ir yra tinkami šiai užduočiai. Tarp geriausių - „SVG-Edit“.

Šis redaktorius yra visiškai pritaikytas HTML5, CSS3 ir JavaScript, bei neapkrauna serverių duomenų apdorojimu. „SVG-Edit“ kodas yra atviras. Todėl, jei norite, galite jį atsisiųsti ir redaguoti, kad sukurtumėte savo redaktoriaus versiją.

„SVG-Edit“ turi visus pagrindinius vektoriaus redaktoriaus įrankius. Tačiau jis palaiko tik SVG formatą.

4. „Inkscape“

  • Platformos: „Windows“, „macOS“, „Linux“.

Šis galingas redaktorius siūlo daugybę priemonių ir funkcijų, kurios dažnai nėra prieinamos kitose panašiose programose. Tarp jų - „alfa replace“, objektų klonavimas, bei žymekliai.

Visiškas įvairių spalvų modelių palaikymas daro „Inkscape“ tinkama alternatyva „Adobe Illustrator“, skirta ir interneto dizainui, ir tinkama spausdinimui. Dėl sąsajos paprastumo galite kurti neįtikėtinai sudėtingus darbus šioje programoje.

Atskiro dėmesio nusipelno tokios galimybės, kaip rastrinių atvaizdų konvertavimas į vektorinius, galimybė kurti ir palaikyti kintamojo pločio „Illustrator“ failus.

 

Nemokami rastriniai grafikos redaktoriai

Gali kurti ir redaguoti nekvalifikuotus brėžinius ir nuotraukas.

1. „GIMP“

  • Platformos: „Windows“, „macOS“, „Linux“.

Nemokamas vaizdo redaktorius su atviraisiais kodais. „GIMP“ turi daugybę funkcijų piešimui, spalvų korekcijai, klonavimui, pabrėžimui, patobulinimams ir kitiems veiksmams. „GIMP“ sąsaja skiriasi nuo populiariosios „Photoshop“, tačiau yra labai patogi, taigi jums nereikės ilgai ieškoti reikalingų įrankių.

„GIMP“ komanda pasirūpino suderinamumu, todėl galite lengvai dirbti su visais populiariais vaizdo formatais. Be to, „GIMP“ turi įmontuotą failų tvarkyklę, panašią į kompanijos „Adobe“ programą „Bridge“.

2. „Photo Pos Pro“

  • Platformos: „Windows“.

Jei dirbate programa „Windows“ ir jums nereikia tiek daug priemonių, kurias suteikia „GIMP“, jūsų idealiu redaktoriumi gali tapti „Photo Pos Pro“. Pastarasis sukurtas atsižvelgiant į vaizdų redagavimą ir puikiai susidoroja su įprastomis užduotimis, pvz., kontrasto, apšvietimo ir prisotinimo reguliavimu. Tačiau „Photo Pos Pro“ taip pat tinka ir sudėtingesniam manipuliavimui.

Ši programa pasižymi labai draugiška sąsaja ir išsamia instrukcija, kuri padeda naujokams lengviau ją suprasti. Jei pageidaujate „Photo Pos Pro“ padaryti dar funkcionalesniu, jums gali būti pasiūlyta daug plėtinių ir papildinių .

3. „Krita“

  • Platformos: „Windows“, „macOS“, „Linux“.

Dar vienas atvirojo šaltinio redaktorius. „Krita“ egzistuoja nuo 1999 m. ir yra nuolat tobulinama, kad atitiktų menininkų, iliustruotojų, vizualiųjų efektų specialistų, tapybos ir tekstūrų specialistų poreikius.

Programa apima įvairių šepetėlių rinkinį ir palaiko daugybę papildinių: nuo pažangių filtrų iki pagalbinių priemonių, skirtų darbui su perspektyva.

Tarp įdomiausių funkcijų yra šepečių stabilizatoriai, kurie lygiomis linijomis, ciklo režimu sukuria besiūlius modelius ir tekstūras, taip pat „pop-up“ paletę, skirtą greitam spalvų pasirinkimui.

4. „Pixlr“

  • Platformos: internetas, „iOS“, „Android“.

„Pixlr“ siūlo daugiau kaip 600 efektų, priedų ir rėmelių. Naudodamiesi šia paslauga, galite padaryti viską, ko būtų galima tikėtis iš nuotraukų redaktoriaus: keisti vaizdus, ​​apkarpyti juos, pašalinti raudonų akių efektą, balinti dantis ir daug kitų dalykų.

Jei esate susipažinę su „Photoshop“, tada labai greitai įsisavinsite internetinę „Pixlr“ versiją. Šių redaktorių sąsajos yra labai panašios.

5. „Paint.NET“

  • Platformos: „Windows“.

„Paint.NET“ yra programos „Paint“ alternatyva, integruota į visas „Windows“ versijas. Bet tegul pavadinimų panašumas jums nesimaišo: „Paint.NET“ yra kur kas labiau pažengęs ir naudingas redaktorius.

Kūrėjų komanda orientuota į paprastą naudojimą, taigi pagerintos „Paint.NET“ nuotraukų redagavimo funkcijos, o ne grafikos projektavimo galimybės. Nepaisant to, „Paint.NET“ leidžia jums valdyti perspektyvą, manipuliuoti drobės pikseliais, klonuoti pasirinktas zonas ir pan.

Dėka sluoksnių palaikymo, plataus įrankių pasirinkimo, pvz., ryškumas, kontrastas, kreivių paryškinimas bei pritaikymas, „Paint.NET“ gali būti laikomas vertingu „Photoshop“ pakeitimu.

6. „Sumo Paint“

  • Platformos: žiniatinklis.

„Sumo Paint“ greitai veikia internete ir susidoroja su užduotimis ne prasčiau nei darbastalio redaktoriai. Tačiau jo paleidimui jums reikės „Adobe Flash Player“. Taigi „Sumo Paint“ nėra skirta „iOS“ įrenginiams.

„Sumo Paint“ nustatymų ir funkcijų arsenalas apima pieštukus, šepečius, tekstą, klonavimą, figūras ir dar daugiau. Visa tai visada yra matomoje zonoje plūduriuojančiame skydelyje, panašiai tokiame, kokį galite pamatyti „Photoshop“ .

 

Nemokami 3D grafikos redaktoriai

Jie yra skirti darbui su 3D modeliais, efektais ir animacijomis.

1. „SketchUp Free“

  • Platformos: žiniatinklis.

„SketchUp Free“ gali būti vadinamas idealiu 3D grafikos pasaulyje. Šis redaktorius draugiškai supažindina naujoką su darbo eiga. Galite pradėti nuo paprastų piešimo linijų ir formų, o tada paversti jas 3D objektais.

Jei jums reikia įkvėpimo, galite atsisiųsti nemokamus įvairių objektų modelius iš „3D Warehouse“ bibliotekos per paieškos formą „SketchUp“ svetainėje.

2. „Daz Studio“

  • Platformos: „Windows“, „macOS“.

„Daz Studio“ pagalba galima judėti erdvėje ir animuoti įvairius 3D objektus, pvz., žmones, gyvūnus, kitus dalykus.

Jūs galite sukurti unikalius simbolius, pasaulius, įvairius dizaino elementus ir dar daug daugiau. Tačiau „Daz Studio“ neturi modeliavimo ir tekstūravimo galimybių, kurios prieinamos mokomose alternatyvose.

3. „Hexagon“

  • Platformos: „Windows“, „macOS“.

„Hexagon“ yra nemokamas trimačio modeliavimo įrankis. Jame yra viskas ko reikia, kad galėtumėte sukurti išsamius galutinio pateikimo modelius.

Tarp „Daz Studio“ programos priemonių ir funkcijų yra greito importavimo galimybė, įvairių daiktų ruošiniai, šepetėliai rankiniam modeliavimui, UV-skenavimas ( taikant plokščias tekstūras trimačiam objektui ), pažangūs piešimo įrankiai ir momentinė okliuzija.

Programos „Daz Studio“ ir „Hexagon“ sukurtos to paties kūrėjo ir jos papildo viena kitą. Kartu jos sudaro pilną nemokamą komplektą, skirtą darbui su 3D grafika.

4. „Blender“

  • Platformos: „Windows“, „macOS“, „Linux“ .

„Blender“ yra išplėstinė nemokama 3D grafikos redagavimo programa su atvirojo kodo versija, prieinama visoms pagrindinėms platformoms.

Kūrėjai nuolat tobulina „Blender“. Programa palaiko visas įmanomas 3D grafikos galimybes: leidžia modeliuoti, tekstūruoti, animuoti, perteikti ir komponuoti.

5. „Sculptris“

  • Platformos: „Windows“, „macOS“.

Jei jus domina skaitmeninės skulptūros menas, pabandykite kūrėjo „Pixologic“ programą „Sculptris“. Ji puikiai tinka bet kokiam pasiruošimo lygiui. Pradedantiesiems suteikiama gera pradžios priemonė, o jau patyrę skaitmeniniai menininkai gaus platformą, kuri greitai ir patogiai padės įgyvendinti idėjas.

„Sculptris“ remiasi to paties kūrėjo „ZBrush“ redaktoriumi - populiariausiu skaitmeninės skulptūros priedu. Kai būsite pasirengęs pereiti į kitą lygį, galėsite lengvai pereiti prie „ZBrush“.

6. „Houdini Apprentice“

  • Platformos: „Windows“, „macOS“, „Linux“.

„Houdini“ - įrankis 3D animacijai ir vizualiniams efektams, dažnai naudojamiems filmuose, televizijos laidose ir kitame medijos turinyje.

Redaktoriaus kaina prasideda nuo 2000 dolerių. Tačiau programos kūrėjai - Side Effects Software - leidžia nemokamai naudoti „Houdini Apprentice“ versiją. Dėl to galite gauti prieigą prie visų pilnos versijos funkcijų ir ištobulinti savo įgūdžius asmeniniais projektais. Tiktai „Houdini Apprentice“ skirta naudoti išskirtinai nekomerciniais bei švietimo tikslais.

 

Plačiau

Pristatome naujieną: „Kai“ – pirmasis pasaulyje manipuliato...

2018.06.14

 

Žaiskite, pieškite, redaguokite tekstą, valdykite dronus ir naudokitės internetu gestų pagalba.

Savo laiku kompiuterio pelė sukėlė revoliuciją, todėl kompiuterio valdymas tuomet tapo visiems paprastas ir intuityvus. Jei anksčiau turėjote klavišų pagalba iškviesti komandas, pakelti aukštyn teksto eilutes, tai pelės pagalba perkelti ir keisti failus tapo itin paprasta.

Tačiau, pagal šios dienos tendencijas, kompiuterio pelė greičiausiai liks tik praeitis. Susipažinkite su naujuoju „Kai“ manipuliatoriumi, kuris išmokys kompiuterį suprasti jūsų rankos judesius. Naudodami šį manipuliatorių galite redaguoti nuotraukas ir vaizdo įrašus, dirbti su tekstu, žaisti arba tiesiog naršyti internete neliesdami pelės. Pakanka padaryti teisingą gestą.

„Kai“ yra uždedamas ant delno ir reaguoja į jūsų gestus. Tai gali būti bet koks judesys delnu, braukimas ore - tai yra bet koks rankos gestas. Pradžioje prietaisas žino tik 12 gestų, bet jūs galite sugalvoti savo judesių kiek tik norite. 

„Kai“ naudoja patentuotą technologiją, kad galėtų tiksliai sekti pirštų padėtį. Naudodami priede priskirtą įrankį, galite konfigūruoti savo programas ir žaidimus taip, kad jie suprastų bet kokius jūsų gestus. Perkelkite failus, panaikinkite nepageidaujamus laiškus viena ranka ir žaiskite žaidimus, šaudydami į priešus.

Įrenginys gali būti prijungtas prie bet kurio jūsų prietaiso, naudojant „Bluetooth“ ryšį. „Kai“ galite prijungti prie kompiuterio su „Windows“, „Mac“ ar „Linux“ operacine sistema. Manipuliatorius taip pat žino, kaip dirbti su „VR“ ausinėmis ar su dronais. Be to, įrenginio kūrėjai užtikrina, kad trečiųjų šalių kūrėjai gali lengvai pritaikyti bet kurį įrenginį, kad jis butų valdomas „Kai“ gestų pagalba.

Galite užsisakyti „Kai“ iš „Indigogo“ už 129 $ (apie 110 €).

 

Plačiau

Kodėl senų baterijų negalima išmesti į šiukšliadėžę

2018.07.04

Jei jūs rūpinatės savo sveikata, gamta, tuomet naudotas baterijas priduokite utilizavimui.

Kas atsitiks, jei naudotas baterijas išmesite į šiukšliadėžę?

Akumuliatoriai ir baterijos, priklausomai nuo jų tipo, turi tokių elementų kaip švinas, nikelis, kadmis, ličio medžiaga ir retais atvejais gyvsidabris. Kadmis žmogui yra vienas iš nuodingiausių ir pavojingiausių cheminių elementų, neigiamai veikiantis inkstų sistemą, kaulinį audinį ir kepenis. Jis yra kancerogeninis ir gali sukelti vėžinių ligų atsiradimą. Švinas ir gyvsidabris turi ne mažesnį neigiamą poveikį žmogaus inkstams, kepenims, kauliniam audiniui, taip pat nervų sistemai.

Kol baterija veikia tinkamai, mes neturėtume dėl to jaudintis. Svarbiausia laikytis eksploatavimo taisyklių. Kai patenka į sąvartyną, tuomet ji tampa uždelsto veikimo ginklu.

Pasak „Greenpeace“ šaltinio, kasmet vien tik didžiųjų miestų sąvartynuose atsiduria apie 15 milijonų baterijų. Kai baterija ar akumuliatorius patenka į sąvartyną, vykstant korozijos ir korpuso sunaikinimo procesui, toksinės medžiagos prasiskverbia tiesiai į dirvožemį ir gruntinius vandenis, o po deginimo - patenka net į atmosferą.

Kas atsitiks - akivaizdu. Prasiskverbdamos pro dirvožemį, vandenį ir orą toksinės medžiagos, sukelia nepataisomą žalą visam planetos gyvenimui. Mažina augalų augimą, patenka į gyvūnų organizmus ir, žinoma tai persiduoda žmonėms - kartu su vandeniu, gyvulinės ir augalinės kilmės maisto produktais ir net su oru, kurį mes kvėpuojame.

Baterijos yra skirtingos. Ar tai svarbu?

Tiesa yra tai, kad baterijos yra skirtingos. Pamėginkim suprasti, ką reiškia akumuliatorius. Šį žodį galima sutikti kasdieniniame gyvenime. Akumuliatoriai ar baterijos, priklausomai nuo jų tipo, skirstomi:

Vienkartinės baterijos:

  • šarminės (alkaline);
  • cinko-anglies;
  • ličio;
  • sidabro oksido (oxygen-silver);
  • cinko-oro (zinc-air).

Joms priskiriami yra mums žinomi „pirštukai“ ir mažesnės baterijos, naudojamos televizoriaus nuotolinio valdymo pulteliuose, žibintuvėliuose arba sieniniuose laikrodžiuose, taip pat mažos apvalios „tabletės“, dažniausiai tinkamos laikrodžiams. Oro cinko baterijos yra skirtos klausos aparatams.

Įkraunamos baterijos (akumuliatoriai):

  • nikelio-kadmio (Ni-Cd);
  • nikelio-metalo hidridp (Ni-MH);
  • nikelio-cinko (Ni-Zn);
  • ličio jonų (Li-Ion);
  • švino rūgšties (Pb).

Ni-Cd, Ni-MH ir Ni-Zn baterijos naudojamos daugelyje belaidžių elektros prietaisų, pavyzdžiui, žibintuvėliuose, skaitmeniniuose fotoaparatuose, radijo imtuvuose ir telefonuose. 

Ličio jonų akumuliatorius galima rasti mobiliuosiuose telefonuose, nešiojamuose kompiuteriuose, radijose ir kituose bevieliuose įrenginiuose. Švino rūgšties akumuliatoriai yra įrengti automobiliuose ir kitose transporto priemonėse, taip pat jie naudojami kaip avarinis elektros energijos šaltinis.

Baterijos, kurių sudėtyje yra gyvsidabrio, yra uždraustos beveik visose pasaulio šalyse ir jų praktiškai nėra, todėl akumuliatoriaus ar akumuliatoriaus pakuotėje matysite ženklą „0% gyvsidabrio“ arba „be gyvsidabrio“. Tas pats pasakytina ir apie kadmį: apie tai, kad jo nėra jums bus pranešta panašiu ženklu „0% kadmio“.

Žinoma, baterijos rūšių yra daug daugiau, visos jos skiriasi kompozicija ir yra skirtingos jų pritaikymo sritys. Tačiau ant visų baterijų ar išorinės jų pakuotės pavaizduota piktograma su nubraukta talpykla.

Bet kokios baterijos ir akumuliatoriai, pažymėti šiuo simboliu, negali būti išmesti bet kur, juos reikia priduoti utilizavimui į tam skirtas vietas.

Kur galima priduoti panaudotas baterijas ir akumuliatorius?

Norėdami sužinoti, galite pasinaudoti interaktyviuoju žemėlapiu su naudotų baterijų ir akumuliatorių priėmimo taškų adresais. Pakanka pasirinkti miestą ir šiukšlių rūšį, kurią norite priduoti perdirbimui ar utilizavimui.

Daugelyje prekybos centrų yra konteineriai, skirti panaudotų baterijų surinkimui, kurių sąrašą taip pat galima peržiūrėti žemėlapyje.

 

Plačiau

10 naudingų „Google Maps“ funkcijų

2018.07.23

 

Maksimaliai išnaudokite „Google Maps“ paslaugų teikiamas galimybes.

1. Valdymas balsu

Vairuojant automobilį, rankos dažniausiai užimtos vairavimu. Todėl jums pravers balso kontrolės funkcija. Tiesiog navigacijoje nurodykite kodinę frazę „Ok, Google“, o po to aiškiai pateikite savo užklausą. Balso padėjėjas gali pasakyti jūsų dabartinę vietą, likusį kelionės laiką, pranešti apie susidariusius kamščius ir kitą naudingą informaciją kelyje. Be to, jo pagalba jūs galėsite nepakeldami rankų nuo vairo surinkti reikiamą telefono numerį, siųsti teksto pranešimą ar net įjungti muziką.

 

2. Parkavimosi vieta

Dažnai būna sunku rasti vietą, kurioje palikote automobilį. Ypač, jei jį palikote nepažįstamame mieste ar aikštelėje, kur stovi tūkstančiai automobilių.

Norėdami pažymėti stovėjimo vietą žemėlapyje, tiesiog spustelėkite mėlyną tašką, taip pažymėdami savo dabartinę vietą. Tuomet pasirodys mėlynas ekranas su keliomis parinktimis, iš kurių reikia pasirinkti parinktį „Išsaugoti automobilio stovėjimo vietą“.

 

3. Vietos demonstravimas

„Google“ žemėlapiuose galite bendrinti dabartinę savo buvimo vietą su bet kokiu adresu. Be to, paslauga gali parodyti visas judėjimo kryptis jūsų nustatytu laikotarpiu. Tai naudinga galimybė, jei pasiklydote arba tiesiog norite parodyti kam nors savo maršrutą.

Norėdami aktyvuoti paslaugą, atidarykite šoninį skyrelį ir pasirinkite „Vietovių ataskaitų teikimas“. Tada pasirinkite asmenį, su kuriuo norite dalytis informacija, ir laiką, kurį ši funkcija galios.

 

4. Maršrutų paieška

Jei vairuojate nepažįstamu maršrutu ir išalkę nusprendėte užkąsti, tada „Google“ žemėlapiuose galite surasti reikalingų maitinimo įstaigų netoli jūsų esamos vietos. Norėdami tai padaryti, tiesiog palieskite paieškos juostą ir įveskite užklausą, pavyzdžiui, „netoliese esanti degalinė“ arba „Artimiausia kavinė“. Jei vairuojate, tuomet galite naudotis balso paieška.

 

5. Gatvės vaizdas

„Street View“ - tai viena iš „Google“ žemėlapių funkcijų, kuri visada pagelbsti, jei nesate tikri, ar tikrai patekote į reikiamą vietą. Jei norite įeiti į šį režimą, pasirinkite bet kurį žemėlapio tašką, tada palieskite nuotrauką, kuri rodoma apatiniame kairiajame kampe. Po to pamatysite pasirinktos vietos panoramas ir net galėsite vaikščioti po tos vietos apylinkes.

 

6. Laiko mašina

„Google“ nuolat atnaujina žemėlapio duomenis, kad informacija būtų tiksli. Tačiau seni duomenys niekur nedingsta. Galite juos bet kada peržiūrėti darbalaukyje „Google“ žemėlapiuose, paversdami šią paslaugą tam tikra laiko mašina.

Pirmiausia turite eiti į gatvės vaizdą, vilkdami mažą geltoną žmogeliuką į dominančią vietą žemėlapyje. Po to spustelėkite mažą piktogramą su paveikslėliu viršutiniame kairiajame kampe. Bus atidarytas iššokantis langas su laiko juosta, kurios pagalba galėsite pamatyti, kaip ši vieta atrodė praeityje.

 

7. Maršruto nukreipimas į telefoną

Peržvelgti kelionės maršrutą yra patogiau dideliame kompiuterio ekrane. Tačiau kelyje teks naudotis tik mobiliaisiais įrenginiais.

„Google“ žemėlapių žiniatinklio programoje yra speciali funkcija, leidžianti vienu paspaudimu išsiųsti būtiną informaciją į savo mobilųjį telefoną. Būtina, kad atitinkamas įrenginys būtų užregistruotas jūsų „Google“ paskyroje.

 

8. Atvykimo laikas

Planuojant maršrutą, kartais reikia žinoti tikslų atvykimo laiką. Tačiau tai nėra lengva apskaičiuoti, nes kelionės trukmė priklauso ne tik nuo atstumo, bet ir nuo daugelio kitų veiksnių. Pavyzdžiui, nuo eismo tvarkaščio ir eismo intensyvumo skirtingu paros metu.

„Google“ žemėlapiai sugeba atsižvelgti į visus šiuos veiksnius. Norėdami tiksliai apskaičiuoti atvykimo į norimą vietą laiką, tiesiog spustelėkite elementą „Išvykimas dabar“ ir nurodykite reikalingą išvykimo ar atvykimo laiką.

 

9. Atstumo matavimas

Kai jums reikia išmatuoti rytinio pabėgiojimo nuotolį arba atstumą iki darbo, naudokite mobiliąją „Google“ žemėlapių programą. Tiesiog pasirinkite pradžios mygtuką, eikite į „Parinktys“ ir pasirinkite punktą „Matavimo atstumas“. Po to žemėlapyje galite kurti bet kokio sudėtingumo maršrutą, o apačioje bus rodomas jo atstumas.

 

10. Papildomi taškai

Labai dažnai reikia ne tik keliauti iš taško A į tašką B, bet ir pakeliui užsukti į C, D ir E taškus. „Google“ žemėlapių paslauga gali sudaryti sudėtingus maršrutus su keliais tarpiniais taškais. Norėdami tai padaryti žiniatinklio sąsajoje, spustelėkite mygtuką su pliuso ženklu ir pridėkite norimų taškų. Mobiliojo kliento meniu, nurodant pradžios ir pabaigos tašką, būtina pasirinkti punktą „Įtraukti sustojimą“.

 

Plačiau