KLAUSIATE-ATSAKOME
Jūs klausiate - mes atsakome!
Atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus

Techninė konsultacija!Klausia Goda (2017.11.02)

Labas vakaras,man iškrito telefonas iš rankų,kai jį pakėliau ir pasižiūrėjau ar viskas gerai.Viskas buvo gerai,po kiek laiko jį atrakinau ir jis visas ėjo juostomis,visas ekranas…Pabandžiau išjungti ir nieko…Vistiek tas pats..Kas galėtų būti? Brangiai kainuotų pataisyt?

Atsakymas:

Sveiki, na atsakymas akivaizdus, po telefono kritimo pasižeidė ekranas. Na o kaina priklauso nuo to koks telefono modelis, deja šito nepaminėjote.

Klausia Martynas (2017.11.28)

Sveiki, samsung s7 atsiranda vidury ekrano žalia vertikali juostele, ji tai atsiranda tai dingsta, kas gali but?

Atsakymas:

Sveiki, greičiausiai yra pažeistas telefono ekranas.

Klausia Šarūnė (2017.12.24)

Sveiki, mano telefonas ‘‘iPhone 5s‘‘ išsijungia ir labai sunkiai įsijungia. Šiuo metu pradėjo išsijunginėt kai, pavyzdžiui, aš jį palieku trumpam- įsijungia "miego rėžimas", o kai aš noriu vėl jį naudot, jis būna visiškai išsijungęs, ir kol įjungiu praeina 10-15min. Kokia galėtų būti problema ? Ačiū

Atsakymas:

Sveiki, gedimo priežasčių tikrai gali būti daug, todėl šiuo konkrečiu atveju galime tik pasiūlyti kreiptis į mūsų remonto centrą. 

Klausia Karolina (2018.01.15)

Telefonas samsung galaxy A3, įsijungė ir pasidarė baltas ekranas ir kaista visas kas gali buti?

Atsakymas:

Sveiki, kai telefonas kaista dažniausiai tai būna dėl drėgmės patekusios į telefoną, arba kai telefonas būna sutrenktas.

Klausia Kostas (2018.02.21)

„LG – D802“ telefonas tiesiog užgeso. Bandant įjungti atsiranda LG įsijungimo ikona, tačiau vėliau ekranas užgęsta ir viskas. Gal žinote priežastį? Ačiū.

Atsakymas:

Sveiki, gedimas gali būti programinis, bet gali būti ir rimtesnis gedimas, todėl telefoną reikėtų apžiūrėti ir tik tada galėtume tiksliai atsakyti į Jūsų klausimą.