KLAUSIATE-ATSAKOME
Jūs klausiate - mes atsakome!
Atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus

Techninė konsultacija!Klausia Andrius (2017.10.22)

Sveiki, mano kompiuteris buvo užlietas arbata, ir HDD nebeveikia. Ar įmanoma, jog Jus ištrauktumete failus iš jo? Bei, telefonas buvo užlietas alum, ir motininė plokštė nebeveikia. Telefonas savarankiškai išsijungdavo, o dabar net neįsijungia, nors kraunasi. Ar įmanoma tai sutaisyti? Ar verčiau pirkti naują telefoną? Ačiū iš anksto

Atsakymas:

Sveiki, kas liečia kompiuterį, tai gelime ne tik ištraukti failus, bet ir sutaisyti Jūsų kompiuterį. Kalbant apie telefoną, geriausia tokiu atveju būtų buvę jei nebūtumėte jungęs telefono, o iš karto atnešęs remontuoti, bet ir praėjus laikui telefoną galimą sutaisyti.

Klausia Darius (2017.11.21)

Sveiki,kompiuteris išsijungia, tik iš antro karto. Ty, išjungiamas kompiuteris, per shutdown, jis pilnai išsijungia, bet po 2-3 sekundžių, jis vėl startuoja, pakartotinai atlikus shutdown, jau išsijungia gerai.Kokios to priežastys, kokie būtų problemos sprendimai.Ar tikėtina, kad tai maitinimo bloko bėda?

Atsakymas:

Sveiki, šio gedimo priežasčių gali būti tikrai daug. Tai gali būti paprasčiausias programinis gedimas, bet gali būti kad genda pagrindinė plokštė, na arba kaip ir Jūs minėjote gali būti ir maitinimo bloko problema. Pradžiai siūlytume atnaujinti Bios, jei tai nepadės, tada siūlytume perrašyti Windows (jei Jūsų kompiuteryje būtent tokia operacinė sistema). Jei ir tai nepadės, tada jau reikėtų pradėti tikrinti kompiuterio pagrindinę plokštę, na ir kitus kompiuterio komponentus.

Klausia Gintarė (2017.12.21)

Sveiki. Turiu “Galaxy S7‘‘. Neveikia apačioje prie pagrindinio mygtuko esantys kiti du mygtukai. Gal čia nieko blogo ir galima kažką nustatymuose pakeisti? Ačiū

Atsakymas:

Sveiki, ko gero nustatymai Jūsų atveju nepadės. Gali būti kad reikalingas jungties keitimas. 

Klausia Asta (2018.01.12)

Telefonas ‘‘Samsung Galaxy S4 GT-I9515‘‘ įsijungia parodydamas pradžios ekraną ( tik telefono modelį rašo) ir daugiau nieks nevyksta. Koks gedimas gali būti? Ačiū už atsakymą.

Atsakymas:

Sveiki, galimai tai programinis gedimas. Tokius gedimus šaliname per vieną valandą.

Klausia Laima (2018.02.15)

Sveiki, turiu naują „Iphone X“, tačiau ilgiau pakalbėjus telefonu per „messenger“ programėlę, jis stipriai užkaista. Kas galėtų būti? Ačiū.

Atsakymas:

Sveiki, na kad telefonas kaista kalbant yra visai normalu, o jei kalbatės per nelyg ilgai (labai nerekomenduojame), tai normalu kad įkaista stipriau.