KLAUSIATE-ATSAKOME
Jūs klausiate - mes atsakome!
Atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus

Techninė konsultacija!Klausia Emilija (2017.11.03)

Sveiki. Vakar mano telefonas visą dieną veikė. Vakare ji padėjau ant stalo keliom minutėm išėjau, grįžusi bandžiau jį įjungti, tačiau ekranas buvo juodas, pagalvojau jog išsikrovė taigi įdėjau krauti, kai įkišau  kroviklį į telefoną, išgirdau krovimosi garsą, tačiau pats telefonas neveikė. Palikau pakrauti ji keliom minutėm ir vistiek buvo tas pats. Paprašiau savo draugės, kad man paskambintu ir skambučio garsas girdisi tačiau ekranas vistiek juodas ir nereguoja. Garso mygtukai ir išjungimo mygtukai veikia, bet ekranas nereguoja ir nieko nerodo. Kas galėjo nutikti? Telefonas Samsung galaxy s6

Atsakymas:

Sveiki, tiksliai atsakyti kas nutiko Jūsų telefonui galėtume tik po apžiūros. Gali būti kad telefonas buvo nukritęs. 

Klausia Inga (2017.12.02)

Sveiki, ant žemės nukrito Samsung galaxy S5 telefonas, ekranas nebeveikia nors ir nesudužo, norėjau paklausti ar yra galimybė netaisant telefono perkelti nuotraukas iš telefono į kompiuterį. P.S. yra uždėtas telefono slaptažodis, kuris neleidžia per USB prisijungti prie kompo, kol neatrakini telefono

Atsakymas:

Sveiki, telefono galima ir netaisyti, bet tam kad "ištraukti" duomenis iš telefono vis tiek bus reikalingas veikiantis ekranas. Kaip ir pati minėjote telefone yra slaptažodis, o jį bet kokiu atveju reikia suvesti.

Klausia Kornelija (2017.12.25)

Laba diena, sugedo ‘‘iPhone 7‘‘ telefonas: pajuoduoja ekranas-rodo per vidurį besisukantį ratuką, niekur negaliu įeiti, prašo klaviatūros slaptažodžio, kaista visas telefonas. Kas tai? Ačiū už atsakymą.

Atsakymas:

Sveiki, galimai telefone yra drėgmės, arba telefonas buvo nukritęs. Jei telefonas kaista, kuo skubiau neškite jį į taisyklą. Mūsų telefono numerį matote svetainės viršuje.

Klausia Auksė (2018.01.17)

Sveiki, turiu telefoną huawei P9 Lite, ką daryti, jei jis išvien  rodo 100% įkrovos, o aš jį naudoju, o procentai nemažėja?

Atsakymas:

Sveiki, galimai sugedo telefono baterija, bet būtinai reikėtų tikrinti dėl kokios priežasties ji sugedo. Galite telefoną apžiūrai atnešti į mūsų remonto servisą.

Klausia Jadvyga (2018.02.23)

Televizoriuje „PHILIPS 40 PFT 5300“ atsirado plona horizontali juostelė, einanti per visą ekraną. Koks tai galėtų būti gedimas? Televizorius garantinis. Ačiū.

Atsakymas:

Sveiki, gedimo priežasčių gali būti daug, todėl tiksliai į Jūsų klausimą atsakyti sunku. Kartais taip atsitinka po to kai televizoriaus ekranas būna nuvalomas su per nelyg šlapia servetėle. Jei po ekranu papuola skysčio gali nutikti taip kad ekrane atsiranda juosta ar kelios juostos.