KLAUSIATE-ATSAKOME
Jūs klausiate - mes atsakome!
Atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus

Techninė konsultacija!Klausia Inga (2017.11.07)

labas vakaras. turiu samsung galaxy grand prima mobilu telefoną, ir man nustojo veikti fotoaparatas, kokios galimos priežastys butu? ar galima ji kažkaip pataisyt pačiai?

Atsakymas:

Sveiki, jei neveikia telefono kamera, o mechaninio pažeidimo nėra, galimai yra tiesiog programinės bėdos, kurias mūsų meistrai pašalins per vieną valandą.

Klausia Gabrielė (2017.12.07)

Sveiki. Mano telefono modelis “Xiaomi Redmi 4x“. Netyčia jį įmečiau į vandenį. Tuomet įdėjau į ryžius, kad ištrauktų drėgmę. Po paros laiko bandžiau įjungti, pasirodė telefono logotipas, po to aparatas išsijungė ir nebeįsijungė. Pamėginus krauti, telefonas pats pradėjo įsijunginėt ir išsijunginėt (pasirodo logotipas, ir iškart išsijungia). Ištraukus pakrovėją iš elektros lizdo, telefono įjungti neįmanoma. Tuomet telefoną dar parai palikau ryžiuose ir jis pradėjo veikti, tačiau mirguliuoja ekranas ir savaime keičiasi ryškumas, neveikia telefono kamera. Kas galėjo nutikti telefonui? Ačiū

Atsakymas:

Sveiki, apliejus telefoną geriausia ką galite padaryti, tai kuo skubiau kreiptis į telefonų remonto servisą. Atminkite, kad kuo ilgiau delsite tuo daugiau šansų, kad už remontą mokėsite labai brangiai, arba telefonas gali būti visai neberemontuojamas. Telefono viduje susidariusi oksidacija savaime niekur nedingsta, ji su laiku tik dar labiau pliačiasi. Todėl jokie ryžiai čia nepadės. Aplietas telefonas būtinai turi būti išardomas, ir su profesionalia įranga šalinami pažeidimai. Mūsų meistrai Jums tikrai padės, skambinkite nurodytais kontaktais, arba tiesiog atneškite telefoną.

Klausia Stanislovas (2018.01.03)

Kas galėjo atsitikti kavos aparatui ‘‘Jura‘‘, kad gaminant kavą ekrane atsirado užrašas ‘‘EMPTY GROUNDS‘‘. Toliau neleidžia atlikti jokių veiksmų. Konteineris išvalytas, vandens yra, kava buvo gaminama iš pupelių.Dėkojame už atsakymą.

Atsakymas:

Sveiki, galimai kavos aparatas yra užsikimšęs. Visai gali būti, kad padėtų pilnas aparato valymas ir nukalkinimas. Šią procedūrą atliekame per vieną darbo dieną. Be to profilaktiškai tokiu būdu valyti kavos aparatą rekomenduojame kartą per metus, nes paprastas nukalkinimas su tabletėmis ar skysčiu nėra toks efektyvus kaip profesionalus pilnas aparato valymas.

Klausia Inga (2018.01.23)

Laba, norėčiau paklausti kas nutiko kad neglime paskmbinti, rašo kad nėra registuotas tinkle.

Atsakymas:

Sveiki, dažniausiai tai atsitinka tada kai telefonas būna perkamas išsimokėtinai, ir jei susidaro skola, pardavėjas tiesiog užblokuoja telefoną. 

Klausia Liepa (2018.03.02)

Turiu telefoną „Samsung Galaxy A3“. Neseniai, prijungus kroviklį, jis ėmė vibruoti ir mesti pranešimą: „Jūsų kroviklyje arba USB laide aptikta drėgmė“. Bandžiau krauti su skirtingais pakrovėjais, bet prijungus juos metė tą patį pranešimą, todėl išjungiau ir palikau telefoną nakčiai nekrautą. Ryte viskas buvo gerai, bet vakare vėl pasikartojo tie patys pranešimai. Ką daryti, ar pavyktų kažką pataisyti? Ačiū už atsakymą.

Atsakymas:

Sveiki, na panašu į tai, kad telefone yra drėgmės, todėl pasiūlymas tik vienas, kuo skubiau telefoną neškite į telefonų taisykla.