KLAUSIATE-ATSAKOME
Jūs klausiate - mes atsakome!
Atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus

Techninė konsultacija!Klausia Paulė (2017.10.17)

Sveiki, turiu telefoną \"asus zenfone live zb501kl\" . Dažnai dingsta SMS garsas, o skambučių ne.  Be to, pradėjo nebefokusuoti kamera, nors atrodo švari. Kodėl?

Atsakymas:

Sveiki, pradžiai patartume perrašyti operacinę Android sistemą.

Klausia Aida (2017.11.19)

Sveiki, ant iphone 7 ekrano atsirado juodos linijos per ekrano vidurį. Viskas veikia tik linijos nuo ekrano nedingsta. Čia jau rimtas gedimas? Kas tai galėtų būti?

Atsakymas:

Sveiki, greičiausiai pasižeidė Jūsų telefono ekranas, bet tiksliau galėtume atsakyti tik apžiūrėję telefoną.

Klausia Lukas (2017.12.18)

Rašant sms žinutę užgęso ‘‘Samsung Galaxy J3 (2017m)‘‘ ekranas. Bandant jungti telefoną pasirodo užrašas ‘‘Samsung‘‘, o toliau telefonas neužsikrauna. Telefonas nebuvo nei nukritęs, nei sušlapęs. Kas galėjo atsitikti? Ačiū

Atsakymas:

Sveiki, gali būti kad įvyko klaida telefono programinėje įrangoje. Tokius gedimus šaliname per vieną valandą.

Klausia Deividas (2018.01.10)

Sveiki, turiu ‘‘UMC‘‘ televizorių. Jis nuolat persikrauna, pajungus visada mirksi žalia lemputė, jis pats persikrauna ar visai išsijungia. Kartais pajungus veikia ilgai, tačiau tuo metu vistiek mirksi žalia lemputė, o kartais neįmanoma pažiūrėt, nes tik įjungus-savaime persikrauna ar visai išsijungia. Gal žinote kas gali jam būti? Ačiū

Atsakymas:

Sveiki, iš Jūsų klausimo galime spėti, kad sugedo televizoriaus valdymo blokas. Tokius gedimus dažniausiai pašaliname per vieną darbo dieną.

Klausia Mantas (2018.02.10)

Sveiki, norėjau paklausti, ar įmanoma suremontuoti perdegusią nešiojamojo kompiuterio pagrindinę plokštę, nes įvyko trumpas sujungimas ir aiškiai matosi, kad  yra perdegusi plokštė (pajuodavusi). Ačiū.

Atsakymas:

Sveiki, taip mes taisome tokius telefonų gedimus.