Užsakymo
forma

Naudingos programos

Adblock Plus

Adblock Plus

Jei naudojate Mozila Firefox naršyklę, tai šis papildinys nepakeičiamas draugas. Turbūt kiekvienas iš mūsų kasdien susiduria su į neviltį varančiomis iššokančiomis lentelėmis, ir įvairiausiomis reklamomis, kurios ne tik nervina, bet ir apkrauna Jūsų kompiuterį, kuris nuo tokių reklamų pradeda dirbti lėčiau.

Skaityti daugiau...

VLC Media Player

Kartais pasitaiko, kad norite pažiūrėti filmą, o jis „nepasileidžia“. Čia Jums padės tikrai geras grotuvas VLC Media Player. 

Skaityti daugiau...

Ccleaner

Daugelis esame susidūrę su problema kai kompiuteris pradeda lėtai dirbti, kartais tenka laukti net po kelias minutes kol atsidaro viena ar kita svetainė. Laimei yra programa kuri tokioje situacijoje gali pagelbėti Ccleaner labai naudinga, bei efektyvi programa, o svarbiausia, kad ji dar ir nemokama.

Skaityti daugiau...

Microsoft Security Essentials nemokama antivirusinė

Microsoft Security Essentials nemokama antivirusinė

Tai tikrai puiki nemokama antivirusinė programa. Kuo ji skiriasi nuo kitų nemokamų antivirusinių programų? Į daugelį nemokamų programų yra prigrūsta mums niekam nereikalingos reklamos, arba reklaminių programėlių. Microsoft Security Essentials antivirusinė programa ne tik neturi reklaminių brukalų, bet ji puikiai apsaugos Jūsų kompiuterį, ir tuo pačiu jo "neapkraus" 

Skaityti daugiau...