STRAIPSNIAI
Aktualios naujienos
Naujausia mūsų klientams aktuali informacija

„Nokia“ pristatė bevieles ausines, kurios yra kompaktiškesnės n...

2018.10.05

Jos sveria po 5 gramus ir yra įkraunamos neįprastame cilindro formos dėkle.

Neseniai „Nokia“ pristatė vidutinio biudžeto išmanųjį telefoną, o dabar - visiškai bevieles „True Wireless Earbuds“ ausines. Tai yra itin kompaktiški kištukai, galintys veikti laisvų rankų įrangos režimu.

Vienu įkrovimu jos gali laikyti iki 3,5 valandų klausantis muzikos ir iki 4 valandų pokalbio režime. Įkrovimas atliekamas naudojant neįprastos cilindrinės formos kroviklį. Ausinės dedamos į skyrių, kuris išsitraukia paspaudus viršutinio pakrovėjo korpuso dalį.  

Kroviklyje integruota baterija leidžia tris kartus įkrauti ausines neieškant elektros lizdo, ir suteikia jam 14-16 valandų autonomiją. Išsikrovus ausinių pakrovėjui, jis yra maitinamas per USB Type - C.

Prietaisas prie išmanaus telefono jungiasi per „Bluetooth 5.0“, todėl nereikia specialios programos. Kiekviena ausinė sveria tik penkis gramus. Pagal IPX4 standartą turi apsaugą nuo prakaito ir purslų.

„Nokia True Wireless Earbuds“ bus tik juodos spalvos ir kainuos 129 eurus. 

 

Plačiau

Laimėkite iki 10 tūkstančių dolerių jei turite „Xiaomi“ išma...

2018.10.30

Kompanija paskelbė pasaulinį fotokonkursą, kurio prizinis fondas 50 tūkstančių dolerių.

„Xiaomi“ paskelbė „Xiaomi Photography Challenge 2018“ fotokonkurso pradžią, kuriame galėsite laimėti iki 10 tūkstančių dolerių. Nuotraukos turi būti padarytos išmaniuoju „Xiaomi“ kompanijos telefonu, ir jas galima redaguoti tik naudojant įprastas prietaise esančias priemones.

Paraiškos gali būti pateiktos keturių rūšių kategorijose: „Natūrali išvaizda“ (Natural look), „Pasaulio dalis“(Piece of the world), „Fantastinis peizažas“ (Dreamscape) ir „Kodėl taip rimtai“ (Why so serious). Vaizdai turi būti pateikti EXIF formatu, o jų dydis gali būti nuo 300 KB iki 10 MB.

Kiekvienas dalyvis gali įkelti iki šešių nuotraukų. Norint pereiti į antrąjį etapą, fotonuotrauka turi surinkti mažiausiai tris patinka (like) iš kitų naudotojų. Toliau nuotraukas vertins profesionalūs teisėjai, ir atrinks po 25 vienetus kiekvienoje kategorijoje. Tada šiam 100 geriausių nuotraukų savo balsus turės atiduoti „Xiaomi“ pasaulinės bendruomenės nariai.

Kiekvienos kategorijos nugalėtojas bus apdovanotas 10 tūkstančių dolerių premija, už antrą vietą gaus 2 tūkstančius dolerių, trečią - 500 dolerių. Norėdami atsiimti prizą, turėsite išsiųsti savo paso kopiją.

Konkurse leidžiama dalyvauti visų pasaulio šalių gyventojams, išskyrus Kiniją. Paraiškas galite pateikti iki lapkričio 22 d. Nugalėtojai bus paskelbti gruodžio 7 d. ir su jais bus susisiekta iki gruodžio 22 d.

Užsiregistruoti galite čia


Jūsų namų elektronikos remonto servisas

 

Plačiau

7 ženklai, kad socialiniai tinklai kenkia jūsų psichinei sveikatai

2018.11.23

Pavojingi signalai, kurie verčia jus keisti mąstymą bei elgesį.

Pagal pasaulinius tyrimus internetu naudojasi kone pusė žmonijos, ir socialiniai tinklai daugeliui užima pirmąsias vietas. Mes nuolat peržiūrime „Instagram“ kanalą, sekame pranešimus „Facebook“ ar „Twitter“ socialiniuose tinkluose. Tai turi daug privalumų: jūs visada esate pasiekiami, galite bendrauti su už šimtų kilometrų esančiais artimaisiais. Tačiau ekspertai mano, kad kai kuriais atvejais prisirišimas prie socialinių tinklų gali neigiamai paveikti mūsų psichinę sveikatą.

1. Jūs patiriate praradimo sindromą 

Praradimo sindromas yra psichologinis reiškinys, kuris pasireiškia baime praleisti kažką svarbaus ir įdomaus. Socialiniai tinklai gali jį sustiprinti.

Baimė praleisti žinias apie naujausias tendencijas ar atrodyti nepakankamai socialiu, gali paveikti žmogaus savivertę.

Loren Ramos, gydytojas, licencijuotas klinikinis socialinis darbuotojas, Psichinės pagalbos centro įkūrėjas.

Pastovus noras atnaujinti puslapį tikintis, kad taip galima neatsilikti nuo gyvenimo, gali būti pirmasis praradimo sindromo ženklas. Išbandykite įvairius meditacijos būdus, kad atsikratytumėte šio įpročio.

2. Jūs sekate paskyras, kurios neigiamai veikia jūsų savivertę

Pasak ekspertų, stebėti žmones, kurie jus verčia jaustis nesaugiai, yra blogas įprotis.

Pavyzdžiui, prabangiuose viešbučiuose apsistojančio keliautojo paskyroje išreikšti puikūs atsiliepimai, tarsi, įpareigoja, kad ir jūs taip pat norėtumėte ten apsistoti. 

Alanna Harvey, rinkodaros direktorė ir serviso „Flipd“, kuris padeda kontroliuoti skaitmeniniame pasaulyje praleistą laiką, įkūrėja

Geriau domėkitės ne konkrečiais žmonėmis, bet naudingais puslapiais, pvz., ten kur gausu patarimų apie tinkamą mitybą ar ten kur yra kelionių nuorodos.

3. Jūs nuolat lyginate save su kitais

Kai jūs stebite kažkieno gyvenimą socialiniuose tinkluose, sunku nepasiduoti palyginimams su savuoju gyvenimu. Bet tai yra nesveikas įprotis.

Pasąmonėje esanti priklausomybė lyginti save su kitais sukelia nepasitenkinimą savo kasdieniu ir socialiniu gyvenimu ar darbu. Tai gali sukelti žemą savigarbą, sielvartą ir stresą.

Lauren Ramos

Svarbu prisiminti, kad daugelis žmonių praleidžia daugybę laiko redaguodami ir stebėdami pranešimus. Į internetą žmonės įkelia gražiausias savo nuotraukas, uždėdami ant jų filtrus ar koreguodami veido odos atspalvį - apskritai, jie tiesiog imituoja gražų gyvenimą. Jei pastebėsite, kad pradėjote dažniau lyginti save su kitais, sustokite, uždarykite puslapį, kad padėkotumėte gyvenimui už tai, ką turite.

4. Jūs baratės socialiniuose tinkluose

Daugelis tikriausiai įsitraukia į žodinę kovą, palikdami savo nuomonę komentaruose dėl aptariamo posto. Tai tikrai labai įdomu, tačiau jūs turite išmintingai elgtis „internetinėje kovoje“, kad išsaugotumėte savo psichinę sveikatą.

Net jei su niekuo nesibarate internete, bet koks neigiamas kontaktas su asmeniu arba agresyvus komentaras jus erzinančia tema, paprastai nėra vertas jūsų jausmų.

Alanna Harvey

Jei tai jums padeda išlieti emocijas, tiesiog parašykite žinutę, bet jos neišsiųskite. Jūs duosite valią jausmams, bet išvengsite neigiamų pasekmių. Ir jums neteks jaudintis dar labiau, kai kas nors parašys jums atsakymą.

5. Jūs sutrinkate išgirdę blogas naujienas

Amerikoje naudojamas terminas „headline stress disorder“, lietuviškai jį būtų galima apibūdinti kaip „stresas dėl sutrikimo“. Jis pasireiškia didėjančiu nerimu, kurį žmonės patiria perskaitę naujienas.

68% amerikiečių žiūri naujienas per socialinius tinklus. Lietuvoje 56 proc. jaunuolių (nuo 18 iki 24 metų) taip pat skaito naujienos socialinėje erdvėje. Bendras socialiniuose tinkluose įvykių sekėjų procentas Lietuvoje yra 39%.

Kad išvengtumėte nereikalingo streso savo gyvenime, išjunkite pranešimus ir neskaitykite naujienų 24 valandas per parą.

6. Jūs turite per daug paskyrų

Jei dėl to jūs valandomis skaitote naujienų lentą, laikas paspausti mygtuką „Atšaukti prenumeratą“.

Stebėdami šimtus puslapių, jūs gaunate begalinį turinio srautą. Bet dauguma iš jų nėra svarbūs jūsų gyvenime. Ar reikia stebėti tą žmogų, kurį vieną kartą pamatėte vakarėlyje? Labai tikėtina, kad ne. Stebėjimas, kaip gyvena kiti žmonės, neturėtų būti prioritetas.

Alanna Harvey

7. Jūs labai pamėgot mygtuką „like“ (mėgti)

Kiek kartų po nuotraukos ar įrašo paskelbimo jūs patikrinate kas juos įvertino? Jei esate apsėstas „patiktukų“, komentarų ar atsakymų skaičiumi, tai nėra normalu.

Be abejo, kiti vartotojai gali paveikti jūsų nuotaiką ir savigarbą. Nuolatinis puslapių tikrinimas blaško jūsų dėmesį ir neleidžia mėgautis momentu čia ir dabar.


Patys iš savęs socialiniai tinklai nėra pavojingi psichinei sveikatai. Tačiau mūsų elgesys juose ir jausmai žiūrint naujienų kanalą gali padaryti blogą įtaką sveikatai. Stebėkite savo įpročius ir rinkitės naudą, o ne žalą iš genialaus žmonijos išradimo - interneto.

 

Plačiau

6 priežastys, kodėl „Android“ ir „iOS“ planšetės vis dar r...

2018.12.07

Nepaisant šiuolaikinių išmaniųjų telefonų ekrano padidėjimo, tokio tipo įrenginiai vis dar reikalingi, ir štai kodėl.

1. Vaizdo įrašų peržiūra

Pagrindinis ir akivaizdus planšetnių kompiuterių privalumas - tai didelis ekranas, kuris puikiai tinka vaizdo įrašų žiūrėjimui. Nesvarbu, ar tai kompaktiškas 7 colių modelis, ar 11 colių gigantas, visada galite pasiimti įrenginį su savimi, kad galėtumėte žiūrėti savo mėgstamus filmus ir televizijos laidas būdami ne namuose.

Daugelyje net ir gana pigių tablečių yra stereofoniniai garsiakalbiai, kas yra taip pat svarbu žiūrint vaizdo įrašus. Išmaniuosiuose telefonuose du garsiakalbiai yra tik flagmanų modeliuose.

2. Mobilieji žaidimai

Šiandien dauguma mobiliųjų žaidimų pritaikyti ir išmaniesiems, ir planšetiniams kompiuteriams, tačiau daugybė arkadų, užduočių ir strategijų gali atsiskleisti tik dideliame ekrane. Tai ypač pasakytina apie žaidimus, kuriuose yra perkrautos sąsajos arba tiesiog galingi vaizdo efektai.

Šaudymo ir lenktynių atveju planšetę patogu naudoti kartu su žaidimų pultu. Šis priedas leis neuždengti ekrano rankomis. Išmanusis telefonas tokiu atveju nebūtų toks patogus.

3. Naršymas internete

Kalbant apie naršymą žiniatinklyje, planšetė yra aukso vidurys tarp išmaniojo telefono ir kompiuterio. Ji leidžia atidaryti labiau vizualizuotą tinklalapio versiją, pritaikytą ekrano dydžiui. Tokiu būdu patogiau skaityti tekstą ir peržiūrėti vaizdus, kurių net nereikia priartinti.

Žinoma, daug kas priklauso nuo paties įrenginio ir svetainės išdėstymo, bet net paprasta mobili versija planšetinio kompiuterio ekrano puslapyje bus daug lengviau skaitoma.

4. Mobilus biuras

Analogiška situacija yra ir su mobiliuoju biuru. Išmaniuoju telefonu tokių programų sąsaja neleidžia greitai redaguoti dokumentų ir naudoti visų įprastų funkcijų. Mažame ekrane tiesiog sunku dirbti su dideliais tekstais, didelėmis lentelėmis ar su pristatymais.

Planšetinio kompiuterio ekrane visada bus daug daugiau informacijos ir naudingų sąsajos elementų. Čia nėra papildomų slinkties juostų ir išskleidžiamojo meniu. Be to, daugelis biuro programų turi specialias planšečių versijas, pritaikytas specialiai dideliems ekranams. Tai taikoma „Microsoft Word“ ir „Polaris Office“, bei kai kurioms kitoms programoms.

5. Vaizdo konferencijos

Išmanūs telefonai yra gana patogūs vaizdo ryšiui. Bet ne daugiafunkcinėje vaizdo konferencijoje: tam reikia planšetinio kompiuterio. Tik dideliame ekrane galite aiškiai matyti visus pokalbyje dalyvaujančius vartotojus.

Taip pat labai patogu atlikti paprastus vaizdo skambučius iš planšetinio kompiuterio. Ypač jei kas nors nori kažką parodyti: naują pirkinį, jūrą ar atostogaujančių draugų grupę, kuri nori pasisveikinti su jumis.

6. Piešimas

Didelis planšetinio kompiuterio ekranas puikiai tinka įvairių modelių piešimui, naudojant skaitmeninį rašiklį, o taip pat greitų eskizų kūrybai. Tai svarbu ne tik meno žmonėms, bet ir visiems, kurie mėgsta piešti laisvalaikiu.

Verta paminėti, kad čia kalbama ne apie naująjį „iPad Pro“ ar „Galaxy Tab“. Labiau prieinamų kainų planšetės taip pat turi skaitmeninio rašiklio palaikymą. Tarp jų ir paprastas „iPad“, ir „Huawei MediaPad M5 Lite“.

 

Plačiau

Kuo nustebins 2019-ieji: laukiamiausi metų išmanieji telefonai

2018.01.02

 

Kai kurios naujienos bus pristatytos artimiausiais mėnesiais.

„Samsung“

„Galaxy S“ linijos flagmanai tradiciškai pasirodo jau metų pradžioje, ir 2019 m. netaps išimtimi. Pasak gandų, jau vasario pabaigoje, MWC-2019 renginio metu Korėjos milžinas vienu metu pristatys tris „Galaxy S10“ modelius: pagrindinę versiją, patobulintą versiją su „Plus“ ženklu ir supaprastintą „Lite“ versiją.

Visi įrenginiai turės berėmį „Infinity-O“ ekraną su priekine kamera, kuri įmontuota viršutiniame kampe, kaip ir anksčiau paskelbtame „Galaxy A8“. Tiesa „Galaxy S10 Plus“ įrenginyje dažnai minimas dvigubas priekinis modulis, o tai reiškia, kad ekrane esanti vieta kamerai, greičiausiai bus ovali.

„Galaxy S10 Plus“ ekrano dydis bus 6,4 colių, „Galaxy S10“ - 6,1 colių ir „Galaxy S10 Lite“ - 5,8 colių. Manoma, kad pirmųjų dviejų išmaniųjų telefonų pirštų atspaudų skaitytuvai bus įrengti tiesiai po ekranu, o ant mažiausio modelio šis elementas bus patalpintas šone.

Pagrindinis „Galaxy S10 Plus“ fotoaparatas bus trigubas, su horizontaliu objektyvų išdėstymu. Įprastos „Galaxy S10“ ir „Lite“ versijos turės dvigubą modulį. Išmanieji telefonai veiks pagal aštuonių nanometrų „Exynos 9820“ arba septynių nanometrų „Qualcomm Snapdragon 855“ procesorių. Atminties kiekis - iki 8 GB, vidinė atmintis - iki 512 GB.

Pranešama, kad kai kuriose šalyse naujus įrenginius bus galima įsigyti jau nuo kovo 8 d. Preliminarios kainos: „Galaxy S10“ - nuo 750 eurų, „Galaxy S10 Lite“ - nuo 900 eurų, „Galaxy S10 Plus“ - nuo 1 050 eurų.

„Sony“

Kompanija „Sony“ vasario mėnesį taip pat planuoja pristatyti naują „Xperia XZ4“ flagmaną. Sprendžiant iš naujausios informacijos, tai bus pirmasis išmanusis telefonas, turintis 21: 9 ekrano formatą.

Pirštų atspaudų skaitytuvas grįš į šoninę dalį, nors visuose naujausiuose bendrovės išmaniuosiuose telefonuose jis yra integruotas įrenginio nugarėlės centre. Kalbant apie charakteristikas, kol kas žinoma, kad įrenginys turės 3900 mAh bateriją, „Snapdragon 855“ procesorių ir 6 GB RAM. 

Pagrindinis fotoaparatas bus trigubas, su vertikaliu modulių išdėstymu. Pagrindinis jutiklis gali būti 48 megapikselių IMX586, kuris jau debiutavo „Huawei Nova 4“ išmaniajame telefone. Pristatydama „Xperia XZ4“, „Sony“ dar kartą pabandys atnaujinti visą liniją, sutelkdama dėmesį į naują dizainą.

„Huawei“

Pavasarį kompanija „Huawei“ turėtų pristatyti naujus išmaniuosius telefonus. Kalbame apie modelius P30 ir P30 Pro, informaciją apie tai jau pasirodė internete. Jei tikėti gandais, pirmasis variantas gaus trigubą pagrindinę kamerą, o antrasis - visą kvartetą jutiklių. Abiejų įrenginių moduliai bus išsidėstę vertikaliai kairėje korpuso pusėje.

Sprendžiant iš dangtelių vaizdų, abiejuose įrenginiuose pirštų atspaudų skaitytuvas bus ant ekrano, nes nėra jokios išpjovos nei galinėje, nei šoninėje korpuso pusėje. 

Kalbant apie įrenginių parametrus, galime pasakyti tik tiek, kad įrenginiai bus aprūpinti „Kirin 980“ patentuotu aštuonių branduolių procesoriumi. Šiuo metu tai galingiausias „Huawei“ lustas, kuris debiutavo su „Mate 20“ flagmanu.

„Hiaomi“

Pirmąjį 2019 m. ketvirtį bus pristatytas naujasis „Xiaomi Mi 9“, kuris vėl konkuruos dėl populiaraus išmaniojo telefono pavadinimo. Planuojama jo kaina - maždaug 550 JAV dolerių (apie 480 €), todėl naujiena taps viena iš prieinamiausių sprendimų, turinčių naująjį „Snapdragon 855“ procesorių.

„Mi 9“ turėtų gauti 6,4 colio AMOLED ekraną su įmontuotu pirštų atspaudų skaitytuvu ir trigubu pagrindiniu fotoaparatu, turinčiu 48 megapikselių „Sony IMX586“ jutiklį. Du papildomi jutikliai bus skirti fotografavimui plačiu kampu ir optiniui priartinimui.

Planuojama „Xiaomi Mi 9“ akumuliatoriaus talpa - 3 700 mAh. Sklando gandai, kad įrenginys palaikys belaidį įkrovimą ir „Qualcomm Quick Charge 5.0“ technologiją. Kai kuriuose šaltiniuose taip pat paminėta įrenginio apsauga nuo drėgmės ir dulkių, kas yra naujiena šios serijos įrenginiams.

„Nokia“

2019 m. pradžioje kompanija „HMD Global“ gali pristatyti „Nokia 9 PureView“ modelį. Pasak gandų, tai bus pirmasis išmanusis telefonas, kuris gaus penkias galines kameras. Jos bus įrengtos galinio skydelio centre.

Tai patvirtina vaizdai, nutekėję į tinklą, taip pat silikoniniai dėklai su septyniais išpjovimais. Penki iš jų skirti skirtingiems lęšiams, o dar du - blykstei ir pagalbiniams jutikliams. 

Apie įrenginio vidų kol kas nėra jokios informacijos, tačiau, greičiausiai, tai bus visavertis flagmanas, kuris stengsis kovoti už geriausio mobiliojo įrenginio skirto fotografavimui, titulą.

„Apple“

2019 m. pabaigoje, rudenį „Apple“ pristatys naują „iPhone“ kartą. Laukti dar teks ilgai, tačiau žiniatinklyje jau pasirodė gandai apie pagrindines prietaisų savybes. Jei tikėti tuo, kas viešai neatskleista, tai kitais metais iš karto bus pristatyti trys modeliai.

Planuojame, kad numatomos naujienos turės tris pagrindinius fotoaparatus, naująjį „Apple A13“ procesorių ir netgi naujojo „Apple“ pieštuko palaikymą, o „Lightning“ jungtis pasikeis į USB tipo C.

Du pagrindiniai modeliai turės dar siauresnius ekrano rėmelius ir šį kartą jie gali netekti „iškirpimo“. Visi ten esantys jutikliai ir fotoaparatai bus integruoti tiesiai į ekraną. Tai reiškia, kad veido atpažinimo funkcija (Face ID) išliks, taip pat grįš „Touch ID“ pirštų atspaudų skaitytuvas, kuris bus integruotas į ekraną.

 

Plačiau

8 būdai, kaip keliaujant ilgiau išlaikyti baterijos veikimo trukmę

2019.01.23

Atsisiųskite visą jums reikalingą turinį iš anksto, nustatykite tamsųjį režimą ir pasiimkite su savimi tinklo šakotuvą.

1. Kai tik turėsite galimybę, įkraukite savo įrenginį

Ieškokite maitinimo lizdo, net jei jūsų išmanusis telefonas ar planšetinis kompiuteris yra įkrautas 80%. Keliaujant niekada nežinote kada bus kitas sustojimas ir ar bus ten galimybė papildyti įrenginį energija. Gali būti, kad šie keli papildomi įkrauti procentai bus lemiami, kai ilgą laiką, nerasite energijos šaltinio.

2. Visada naudokite originalų įkroviklį

Ruošiantis kelionei, visuomet norisi su savimi pasiimti kuo mažiau daiktų, ir kad jie būtų kuo lengvesni. Tačiau įrenginio įkrovikliui geriau vietos netaupyti. Paimkite tiksliai tą, kuris buvo pridėtas prie jūsų prietaiso, nes tai leis greičiau įkrauti įrenginį ir apsaugos nuo įtampos padidėjimo. Universalūs kelioninai įkrovikliai gali būti mažesni ir lengvesni, tačiau neturėtumėte jais pasitikėti.

3. Paimkite su savimi tinklo šakotuvą

Vietose, kur yra turistų spūstys - oro uostai, viešbučiai, kavinės - dažnai nėra pakankamai elektros lizdų. Jei jūs atėjote šiek tiek vėliau, nei kiti, turėsite palaukti savo eilės. Esant tokiai situacijai, padės tinklo šakotuvas, nes jūs galite ne tik pats prisijungti, bet ir padėti kitiems. Arba galėsite vienu metu įkrauti kelis savo įrenginius.

4. Naudokite skrydžio režimą

Šis režimas išjungia visas belaides sąsajas, įskaitant radijo modulį, „Wi-Fi“ ir „Bluetooth“, kurie labai iškrauna bateriją. Jei jūs nelaukiate skambučio ir patys nenorėsite niekam skambinti, galite įjungti skrydžio režimą ir užsiimti veikla, nereikalaujančia prisijungimo prie tinklo. Pavyzdžiui, skaityti knygas arba klausytis muzikos.

5. Įdiekite tamsų ekrano foną ir tamsias programų temas

Šis patarimas pirmiausia taikomas AMOLED ekrano įrenginių savininkams. Šios technologijos ypatumas yra tai, kad tamsus ekranas sunaudoja daug mažiau energijos. Nuolat naudojant tamsią sąsają, energijos suvartojimas gali sumažėti iki 60%, todėl nepamirškite šios galimybės.

6. Pašalinkite papildomas programas

Kiekvienas aktyvus vartotojas turi daug papildomų programų tam atvejui, jei staiga jų prireiktų. Tačiau šios programos gali nepastebimai siųsti ir gauti duomenis, atnaujinti ir palaikyti kitą foninę veiklą. Visi šie veiksmai sunaudoja taip branginamą ir saugomą energiją. Daugelis žmonių mano, kad naujo prietaiso baterija veikia geriau, nes ten nėra daugybės papildomų programų.

Ištrinkite iš išmaniojo telefono viską, ko nereikės kelionės metu. Grįžę iškart galite įdiegti šias programas iš naujo - žinoma, jei jums jos reikalingos.

7. Sumažinkite ekrano ryškumą

Absoliučiai akivaizdus patarimas, kurį daugelis kažkodėl dažnai pamiršta. Išjunkite automatinį ryškumo valdymą ir rankiniu būdu nustatykite mažiausią apšvietimo lygį, kuris leidžia peržiūrėti vaizdą ekrane.

Pirmą kartą gali nebūti labai patogu, tačiau vėliau akys pripras. Ir tai tikrai yra geriau nei visiškai likti be telefono.

8. Prieš kelionę atsisiųskite visą turinį

Tai taikoma ne tik filmams ir muzikai, bet ir žemėlapiams, knygoms ir netgi straipsniams iš interneto. Jei viską, ko jums gali prireikti kelionėje, išsaugosite išmaniajame telefone iš anksto, tai galėsite saugiai išjungti belaidžio ryšio sąsajas, kaip patarėme viename iš ankstesnių punktų.

Tuomet jums nereikės naudoti akumuliatoriaus energijos, nes nereikės prisijungti prie interneto, ieškant reikiamo turinio ir laukiant, kol jis atsisiųs.

 

Plačiau

5 priežastys kodėl pirkti žaidimų konsolę „PlayStation 4“ yra...

2019.02.17

„Remote play“, prieinama virtuali realybė ir kitos priežastys, kodėl verta įsigyti „Sony“ konsolę.

1. Išskirtiniai žaidimai

Tarp geriausių šios kartos žaidimų, „PlayStation 4“ konsolės žaidimai užima beveik pusę sąrašo. Dėka puikių konsolės pardavimų ir dėl to, kad „Sony“ įsigijo keletą talentingų studijų, praktiškai kiekvienas išskirtinis „PS 4“ projektas tampa svarbiu įvykiu.

Tarp šių žaidimų dominuoja trečiojo asmens veiksmo žaidimai, turintys galingus efektus ir keliantys susižavėjimą tarp žaidėjų. „The Last of Us Remastered“, „Uncharted 4“, „War of God“, „Spider-Man“, „Horizon Zero Dawn“ - daug panašių projektų yra „PlayStation 4“ bibliotekoje, tad kiekvienas gali rasti sau mėgstamą žaidimą.

2. Senesnės versijos konsolės kaina

„Sony“ konsolių šeimoje šiuo metu yra trys aktualios konsolės: pagrindinė „PlayStation 4“, atnaujinta „PlayStation 4 Slim“ versija ir galingesnė „PlayStation 4 Pro“, kuri gali paleisti 4K žaidimus.

„PlayStation 4 Pro“ savo galingumu nusileidžia senesnei „Xbox One“ versijai. Tačiau, jei palyginsite tuos pačius žaidimus šiose dviejose konsolėse, praktiškai nepajusite jokio skirtumo - tik nedaugelis projektų pilnai išnaudoja „Xbox One X“ galimybes. Taip pat „PlayStation 4 Pro“ yra pigesnė konsolė.

3. Patogus ir nebrangus virtualios realybės rinkinys

„PlayStation 4“ yra vienintelė konsolė rinkoje, kurioje galite paleisti VR žaidimus. Norint tai padaryti, jums reikia įsigyti „PlayStation VR“ rinkinį ir atitinkamus projektus. Šiai platformai nėra pritaikyta daug žaidimų, tačiau tarp jų yra šedevrų, suteikiančių nepamirštamą patirtį. Pavyzdžiui, „Resident Evil 7“ ir „Astro Bot Rescue Mission“.

Įdomu tai, kad šis „Sony“ pasiūlymas yra vienas iš pigiausių ir patogiausių virtualios realybės sprendimų. „PlayStation 4 Pro“ ir „PlayStation VR“ rinkiniai yra daug pigesni nei „HTC Vive“ arba „Oculus Rift“ ir galingas kompiuteris.

4. Multiplayer žaidėjų skaičius

„PlayStation 4“ yra populiariausia šiuolaikinės kartos konsolė. Be kitų dalykų, tai reiškia, kad žaidėjų skaičius beveik visuose šios konsolės žaidimuose bus didesnis nei žaidžiant bet kuria kita konsole. Tai reiškia, kad žaidimų rungtynių paieška bus greitesnė ir lengviau bus surasti žaidėjus, atitinkančius jūsų įgūdžių poreikius.

Taip pat žaidimai turi ilgesnį laiką išsaugotą auditoriją. Pavyzdžiui, prieš penkerius metus pasirodžiusį „Battlefield 4“, skirtą „PlayStation 4“ konsolėms, žaidžia 

daug daugiau žmonių nei „Xbox One“ įrenginiu.

5. Galimybė žaisti kompiuteriu, Mac ir mobiliaisiais įrenginiais

„Sony“ konsolės turi „Remote Play“ funkciją. Tai leidžia „PlayStation 4“ projektus žaisti bet kuriame įrenginyje, kuriame veikia „Windows“ arba „MacOS“, taip pat „PlayStation Vita“, „Sony“ išmaniuosiuose telefonuose ir planšetiniuose kompiuteriuose.

Šios sistemos esmė yra paprasta: ji siunčia įvesties signalus iš prijungto įrenginio į konsolę, o atgal siunčia vaizdą. Tai leidžia jums mėgautis „PlayStation 4“ žaidimais, net jei jūs negalite tuo metu sėdėti ant sofos prie televizoriaus.

Be to, internete galite rasti būdų, kaip paleisti „Remote Play“ bet kuriame „Android“ įrenginyje. Tiesa, tam reikės atsisiųsti modifikuotą programą iš nesaugaus šaltinio.

 

Plačiau

Pristatytas „Energizer Power Max P18K Pop“, plytos dydžio telefon...

2019.03.01

Per pastaruosius metus baterijos technologijos ypatingai nepatobulėjo, todėl inkorporavus didesnę bateriją, padidėja telefono storis. Dauguma telefonų gamintojų to vengia ir didžioji dalis didelio pajėgumo telefonų naudoja 4000-5000 mAh baterijas.

 Vis dėlto „Energizer“ su savo naujo telefono baterija pranoko visus gamintojus.

„Energizer Power Max P18K Pop“ kaina neatitinka prietaiso parametrų.

Neseniai vykusioje „MWC 2019“ parodoje „Energizer“ pristatė „Power Max P18K Pop“. Telefonas naudoja 18000 mAh bateriją, tačiau atrodo trigubai didesnis už paprastą telefoną. Kompanija teigia, kad po vieno įkrovimo, kuris gali trukti iki devynių valandų, telefonas tarnauja 50 dienų budėjimo rėžime ir 200 valandų žiūrint vaizdo įrašus. Prietaisas taip pat palaiko greito krovimo funkciją. Telefono storis siekia net 18 mm.


„Power Max P18K Pop“ parametrai nėra įspūdingi. Jis yra varomas „MediaTek Helio P70“ čipsetu, kurio negalima lyginti su „Qualcomm Snapdragon 855“. Telefonas naudoja 6 GB RAM, 128 GB vidinės atminties ir 6.2 colių LCD ekraną su rėmeliais. Gale yra įmontuota trigubos kameros sistema, kurią sudaro vienas 12 MP jutiklis, 5 MP objektyvas bei 2 MP lęšis.

Pastebima telefono funkcija yra pakeliama priekinės kameros sistema, kurią sudaro vienas 16 MP jutiklis ir 2 MP objektyvas. Telefono šone yra įmontuotas pirštų antspaudų jutiklis ir vieta dviem SIM kortelėm. Laimei, telefonas palaikys „Android 9 Pie“. Neigiama prietaiso pusė yra jo didžiulis svoris, storis ir kaina, kuri siekia 599€. Tai nėra pats pigiausias įrenginys, varomas „MediaTek“ čipsetu. Tiesą sakant, joks „MediaTek“ čipsetą naudojantis telefonas tiek nekainuoja. Panašu, kad „Energizer“ nori pasipelnyti iš naujojo telefono įspūdingos baterijos. Įrenginys pasirodys birželio mėnesį ir puikiai tiks tiems, kurie labai vertina telefono bateriją ir nepaiso prietaiso dydžio.

 

Plačiau

Sulaukę vartotojų nusiskundimų, „Samsung“ pasiryžo toliau tobu...

2019.03.14

Sulaukę vartotojų nusiskundimų, „Samsung“ pasiryžo toliau tobulinti „Galaxy S10“ ultragarsinį pirštų antspaudų skaitytuvą

Ekrane įmontuoti pirštų antspaudų skaitytuvai tapo svarbia modernių flagmanų dalimi, tačiau, priešingai nei dauguma kitų telefonų rinkoje, „Samsung Galaxy S10“ ir „Galaxy S10 Plus“ naudoja „Qualcomm“ ultragarsinius jutiklius, kurie yra greitesni ir patikimesni už optinius skaitytuvus, kuriuos naudoja tokie telefonai, kaip „OnePlus 6T“.

Kadangi ultragarsiniai pirštų antspaudų skaitytuvai yra ganėtinai nauja technologija, atsiranda šiokių tokių problemų dėl greičio ir patikimumo. Taip nutiko ir su naujais „Samsung“ telefonais, kadangi kai kurie vartotojai pateikė nusiskundimus dėl jų pirštų antspaudų skaitytuvo. Pietų Korėjos gigantai žino apie šią problemą ir įsipareigojo skirti didelį dėmesį situacijos gerinimui.

„Samsung“ kurs programinės įrangos atnaujinimus, kurie pagerins ekrane įmontuoto pirštų antspaudų skaitytuvo patikimumą.

Natūralu, kad prireiks šiek tiek laiko, kol vartotojai pripras prie ekrane įmontuotų pirštų antspaudų skaitytuvų. Atsiliepimai apie „Galaxy S10“ ir „Galaxy S10 Plus“ yra prieštaringi, kadangi kai kurie vartotojai giria funkciją dėl jos patogumo, o kai kurie susiduria su problemomis. „Samsung“ neseniai išleido programinės įrangos atnaujinimą, kuris patobulino pirštų antspaudų skaitytuvo darbą. Kompanija pranešė, kad atnaujinimai ir toliau bus tęsiami, kad jutiklis veiktų dar geriau.

Verta paminėti, kad pirštų antspaudų skaitytuvas gali prasčiau veikti, kai pirštas turi įbrėžimą arba esant labai sausoje aplinkoje. „Galaxy S10“ ir „Galaxy S10 Plus“ ultragarsiniai jutikliai nustato vartotojo piršto antspaudą pagal garso bangas, todėl ši funkcija patikimesnė už bet kokį kitą skaitytuvą. Jutiklis veikia netgi su drėgnais arba riebaluotais pirštais.

„Samsung“ nori įgauti vartotojų pasitikėjimą, kad pirštų antspaudų skaitytuvas ateityje veiks dar geriau. Nors „Samsung“ tiesiogiai to nepranešė, tikėtina, kad po kurio laiko jutiklis įsidėmės vartotojo elgseną ir tokiu būdų taps tikslesnis. Panašiai veikia „OnePlus 6T“ ekrano atrakinimo funkcija. Bet kokiu atveju, analitikai teigia, kad ekrane įmontuotas pirštų antspaudų skaitytuvas yra labai svarbus „Galaxy S10“ pardavimo taškas.

 

Plačiau

Paviešintame vaizdo įraše matoma, kad „Xiaomi“ lankstomas telef...

2019.03.28

Nors galbūt „Xiaomi“ greitu metu ir neišleis lankstomo telefono, tačiau kompanijai patinka kartais internete paviešinti savo prototipinius prietaisus.

 Pasirodė naujas vaido įrašas, kuriame matomas „Mi Fold“ telefonas. Iš pirmo žvilgsnio įrenginys atrodo tikrai įspūdingai.

Panašu, kad „Xiaomi“ lankstomas telefonas gali būti valdomas gestais.

Paviešintame vaizdo įraše prietaisas iš pradžių naudojamas planšetiniame rėžime. Galima pastebėti, kad žmogus, valdantis telefoną, į pradinį ekraną sugrįžta gestų pagalba. Vaizdo įraše taip pat matoma, kaip greitai telefonas iš planšetinio rėžimo gali būti sulankstomas į telefono rėžimą. Atrodo, kad vartotojo sąsaja taip pat greitai adaptuojasi prie pakeistos formos, todėl galima manyti, jog prietaisas pasižymės įspūdinga technine įranga.

Vaizdo įrašą „Xiaomi“ paviešino savo oficialioje „Weibo“ paskyroje, taigi, įmanoma, jog greitu metu sulauksime šio prietaiso pristatymo. Kinijos kompanija yra žinoma dėl savo tendencijos išlaikyti kuo mažesnes prietaisų kainas. Jei kompanija sieks išlaikyti savo žemų kainų verslo modelį, išvysime nepaprastą kainų kontrastą, lyginant su „Samsung“ ar „Huawei“ lankstomais telefonais. Vis dėlto nereikėtų nustebti jei „Xiaomi“ lankstomo telefono kaina viršytų 1000€.

Pranešama, kad kompanija naudotų „Visionox Technology“ gamybos OLED ekranus. Tikėtina, kad „Xiaomi“ lankstomas telefonas bus flagmanas, varomas „Snapdragon 855“ čipsetu ir naudojantis 10 GB RAM. Manoma, kad kompanija jau turi visas reikiamas technologijas telefono išleidimui, tačiau nori įvertinti rinkos reakciją į pirmos kartos lankstomus telefonus.

Galime tikėtis „Mi Fold“ pristatymo antrajame šių metų ketvirtyje. Įrenginys, ko gero, būtų pristatytas Kinijoje, o vėliau pasiektų ir kitas rinkas.


 

Plačiau

„Samsung“ mobiliųjų telefonų divizijos viršininkas tiki, kad l...

2019.04.10

„Huawei“ neslėpė savo ambicijų tapti geriausiais telefonų gamintojais pasaulyje. 

Tai, žinoma, patraukė „Samsung“ dėmesį, kurių pelnas iš telefonų verslo per pastaruosius metus sumažėjo. Vis dėlto neseniai vykusiame interviu kompanija išdėstė, kaip jie išlaikys lyderių poziciją.

Siekdami išlaikyti pranašumą prieš „Huawei“, „Samsung“ skirs didelį dėmesį 5G ir lankstomiems telefonams.

Praeitais metais „Samsung“ atliko 290 milijonų pardavimų ir išliko geriausiais telefonų pardavėjais, tačiau kompanijos bendras pardavimų skaičius nukrito. 2017 metais Korėjos gigantai atliko 318 milijonų pardavimų. Nors tai galėjo įvykti dėl visos telefonų industrijos sulėtėjimo, faktas yra tas, kad „Huawei“ pardavimai per tokį patį laiko periodą pakilo iš 153 milijonų iki 206 milijonų. Vis dėlto panašu, kad „Samsung“ mobiliųjų telefonų viršininkas Dj Koh yra užtikrintas, jog kompanija išlaikys lyderių poziciją dėl tokių inovacijų kaip 5G ar lankstomų telefonų.

„Kaip pasaulinių lyderių telefonų rinkoje, mūsų tikslas yra ir visada buvo tobulinti savo produktus ir paslaugas, kad suteiktume reikšmingas inovacijas savo klientams. „Samsung“ išlaikė lyderių poziciją telefonų rinkoje jau 10 metų ir išlaikys dar 10 metų, toliau kurdami inovacijas.“

Nors „Samsung“ akivaizdžiai pasitiki lankstomais telefonais, dar nėra aišku, ar lankstomi įrenginiai užsitikrins vartotojų pripažinimą. Analitikai nemano, kad lankstomi prietaisai greitu metu bus plačiai naudojami. Pirmos generacijos lankstomi telefonai yra labai brangūs ir vidutiniam vartotojui yra sudėtinga surinkti tokią pinigų sumą telefonui. Vis dėlto Koh pranešė, kad kompanija ateityje ruošiasi išleisti daugiau lankstomų telefonų už mažesnę kainą. Žinoma, nėra aišku, ar kaina bus ženkliai mažesnė.

Šiuo metu „Galaxy Fold“ supa daugybė paslapčių. Kai kuriuose pranešimuose tikinama, kad vidinė telefono ekrano dalis turi įtrūkimą, o kituose rašoma, jog vartotojo sąsaja nesugeba greitai adaptuotis prie pasikeičiančios telefono formos.

 

Plačiau

Pristatytas „Android Q“

2019.05.09

Baigėsi pirmoji „Google I/O“ konferencijos diena, kurioje paieškos milžinas parodė savo naujus produktus, o „Android Q“ anonsas buvo vienas iš pagrindinių įvykių. 

Tikimasi, kad atnaujintos OS galutinė versija naudotojams bus prieinama rugpjūčio mėn. Šiandien kompanija pristatė trečiąją bandomąją versiją, kurį gali atsisiųsti visi beta testavimo programos dalyviai. „Android Q Beta 3“ galės įdiegti 13 prekių ženklų 21 mobiliojo telefono savininkai. Neskaitant visų trijų kartų „Pixel“ telefonų, palaikomų įrenginių sąrašas apima: „Essential Phone“, „ASUS ZenFone 5Z“, „Huawei Mate 20 Pro“, „Nokia 8.1“, „LG G8 ThinQ“, „Oppo Reno“, „OnePlus 6T“, „Sony Xperia XZ3“, „Xiaomi Mi 9“ ir „Mi Mix 3 5G“ , „Tecno Spark 3 Pro“, „Vivo NEX“ (S ir A), „Vivo X27“ ir „Realme 3 Pro“.

Pristatymo metu „Google“ paskelbė, kad „Android Q“ beta versijoje jau yra daugiau nei 50 naujovių ir patobulinimų, susijusių su vartotojų duomenų privatumu ir saugumu. Kuriant programinę įrangą prioritetu buvo pasirinktas naujovių diegimas ir skaitmeninė gerovė. Kompanija ypač pabrėžė, kad „Android Q“ yra pirmoji operacinė sistema su 5G palaikymu.

Pačiame pristatyme „Google“ tik šiek tiek papasakojo apie „Android Q“ ypatybes, atkreipdama dėmesį tik į kelias naujoves. Kūrėjai priminė, kad dešimtojoje programinės įrangos iteracijoje atsiras lanksčių prietaisų palaikymas. Pagrindinis dėmesys buvo skiriamas įrenginio perjungimo komfortui ir greičiui, kai jis sulankstomas ir atlenkiamas.

Viena iš įdomiausių naujojo „Android“ naujovių bus „Live Caption“ funkcija, kuri automatiškai sukuria subtitrus, transformuodama tekstą ar dainos žodžius į tekstą. Ji sukurtas tam, kad klausos problemų turintiems naudotojams būtų lengviau naudotis turiniu. Kokiose programose bus prieinama ši naujovė nepranešama. Tačiau yra žinoma, kad dirbtinis intelektas dalyvauja „Live Caption“ darbe, kuris nuolat mokysis. Pagal numatytuosius nustatymus ši funkcija yra išjungta ir ji turi būti suaktyvinta rankiniu būdu. Taip pat galima darbiu su ja nustatyti garsumo reguliavimo klavišus.

„Google“ žada, kad svarbūs OS atnaujinimai bus vykdomi fone. Tai reiškia, kad, pvz., saugumo pataisos įdiegimui nereikės iš naujo paleisti išmaniojo telefono. Dešimtoji „žaliojo roboto“ versija gaus visą sąsają apimančią tamsią temą, kurią galima naudoti nuolat arba nustatyti laiką, kada ji bus aktyvuojama.

Tarp „Android Q“ savybių paminėta daugiafunkcinė „Bubbles“ funkcija, leidžianti atsakyti į momentinių žinučių pranešimus, nesustabdant darbo su kita programa. Taip pat yra išmanusis atsakymas „Smart Reply“, kuriame pateikiami šablonai, skirti atsakyti į pranešimus (įskaitant šypsenėles) ir sugebėjimas numatyti veiksmus. Pvz., jei vartotojas gaus tam tikrą adresą, „Smart Reply“ pasiūlys atidaryti žemėlapį, rodantį geografinę objekto vietą.

Taip pat pasirodys išplėstinė tėvų kontrolė, kurios dėka stebintys mylimą atžalą gimdytojai galės kontroliuoti, kokias programas vaikas naudos, taip pat apriboti prietaiso veikimo laiką.

 

 

Plačiau