STRAIPSNIAI
Aktualios naujienos
Naujausia mūsų klientams aktuali informacija

Likus kelioms valandoms iki oficialaus pristatymo, buvo paviešintos ...

2019.02.20

Šiandien „Unpacked“ renginyje bus pristatyta „Samsung Galaxy S10“ serija. Nors didžiausias dėmesys parodoje bus skiriamas 10-ą jubiliejų švenčiančiam „Galaxy“ serijos flagmanui, Pietų Korėjos gigantai taip pat turėtų pristatyti lankstomą telefoną.

 Kompanija praeitais metais demonstravo šį telefoną, tačiau jis buvo uždengtas stora danga. Šiandien pasirodė naujos prietaiso nuotraukos, kuriose matomas ne tik įrenginio priekis, tačiau ir patvirtinami ankstesni gandai, kad telefonas bus vadinamas „Galaxy Fold“.

Pranešama, kad „Galaxy Fold“ turės išpjovą, kurioje bus įmontuoti priekinės kameros jutikliai.

Nuotraukos trumpam buvo pasirodžiusios „SamsungMyHub“, o vėliau buvo ištrintos. Pirmoje nuotraukoje matoma vidinė telefono plokštė. Manoma, kad prietaisas naudoja naujos kartos Infinity Flex ekraną. Panašu, kad telefonas išsiverčia į vidų. Kaip pirmos kartos prietaisas, jis atrodo nepriekaištingai. Nuotraukoje matosi, jog garsiakalbis yra apačioje kairėje telefono pusėje, o „USB-C“ krovimo lizdas randasi apačioje dešinėje.

Antroje nuotraukoje matosi, kad „Galaxy Fold“ naudoja plonus rėmelius. Vis dėlto, atrodo, kad viršutiniame dešiniame telefono kampe yra įmontuota išpjova, kurioje sutalpinti dvigubos kameros ir kiti būtini jutikliai. Taip pat atrodo, kad ant priekinės išpjovos yra stiklinė sienelė. „Galaxy Fold“ galimai naudos tokią pačią priekinės kameros sąranką kaip „Galaxy S10 Plus“, o tai reiškia, kad telefonas gali turėti vieną 10 MP jutiklį ir vieną 8 MP objektyvą.

Remiantis gandais, pagrindinio „Galaxy Fold“ ekrano dydis sieks 7.3 colius, o antrinio ekrano dydis bus 4.8 coliai. Manoma, kad gale bus įmontuota trigubos kameros sąranka su dviem 12 MP jutikliais ir vienu 16 MP objektyvu. Tikėtina, kad telefonas bus varomas „Samsung Exynos 9820“ čipsetu, tačiau nėra informacijos apie prietaiso atminties kiekį. Pranešama, kad viduje bus 4400 mAh baterija ir telefonas naudos „Android 9 Pie“ operacinę sistemą su „Samsung One“ vartotojo sąsaja.

 

Plačiau

Top 10 nemokamų žaidimų „iPhone“ ir „iPad“ įrenginiams

2019.03.05

Tarp nemokamų projektų rasite tikrų šedevrų.

1. Data Wing

Apgaulingai paprastas arkadinis žaidimas su stilizuota neonine grafika, kuri stebina savo siužetu ir įvairove. Žaidime yra daugiau nei 40 lygių. Vaizduojamas įdomus kompiuterių sistemos gyvavimas. 

2. Bendy in Nigtmare Run

Gražus juodai baltas bėgikas klasikinių 1930-ųjų filmų eros žaidime, kuriame reikia pabėgti nuo priešų. Įveikiant kliūtis įvairiuose lygiuose, reikia nepamiršti rinkti plytas ir kitus ginklus, kad jų pagalba galėtume atsikirsti prieš monstrus ir jų minionus. 

3. PinOut!

Įtraukiantis „pinball“ stiliaus žaidimas su neonine grafika ir „synth pop“ garso takeliu, įvairovės žaidimui suteikia begalinės trasos. Kiekvienas lygis yra dekoruotas skirtingais stiliais ir dizainu, kur pilna spąstų, bonusų ir trumpų kelių. 

4. The Battle of Polytopia

Įtraukianti strategija su minimalia grafika ir žemėlapio kūrimu. Galite rinktis vieną iš genčių, konkuruodami su kitomis bendruomenėmis. Plėtokite technologijas, atverkite naujas žemes ir įrodykite visiems, kad esate geriausias valdovas.

5. Slydris 2

Įtraukianti dėlionė, pagal žaidimo tecniką kažkiek primenanti „Tetrį“. Jūsų užduotis yra išvalyti žaidimo lauką užpildant linijas. Tačiau tai šiame žaidime daroma šiek tiek kitaip: jūs negalite pasukti figūrų - jas galima tik perkelti. Tai pasakytina apie visus blokus, įskaitant ir tuos, kurie jau yra nukritę. 

6. Clash Royale

Tai strategijos ir kortų žaidimų derinys su greitomis, trumpomis kovomis ir įdomiu žaidimu. Sudarius derinį su karių kortomis ir kompetentingai naudojant išteklius mūšyje, būtina nugalėti kitą žaidėją. Atakuokikte priešininko bokštą, bet nepamirškite ginti savojo: per akimirką mūšio eiga gali pasikeisti. 

7. Disc Drivin 2

Neįprastos lenktynės su įdomiu siužetu. Šiame žaidime jums reikės vėl ir vėl stumti diską, stengiantis jį išlaikyti sudėtingame kelyje, kad nepatektumėte į spąstus ir kuo greičiau pasiektumėte į finišo liniją. 

8. Look, Your Loot!

Įdomus kortų žaidimas apie drąsius karius peles, kurios užtvindė tamsius požemius ir plėšikauja. Atvertus kaimynines korteles su kortų herojais, žaidėjas gauna premijas, apsigina nuo monstrų ir gelbėjasi nuo spąstų. Žengiant į priekį, galite pagerinti našumą, taip pat atidaryti naujas kovotojų klases, leidžiančias naudoti kitokias taktikas. 

9. Threes! Freeplay

Nuostabus skaitmeninis dėlionės žaidimas, kuris paskatins jūsų smegenis veikti. Norėdami surinkti maksimalų taškų skaičių, turite sudėti plyteles viena su kita, pvz., skaitmuo 3 su 3, skaitmuo 6 su 6.

Sunkumas slypi tame, kad norint gauti skaičių tris, pirmiausia reikia sudėti vienetą su dvejetu. Skaičiai rodomi bet kokia tvarka, po kelių ėjimų lauko erdvė tampa mažesnė ir tuomet prasideda įdomumas.

10. It's Full of Sparks

Platformos žaidimas apie mažas petardas, kuriuos gyvuoja tol, kol dega jų dagtis. Norėdamos prailginti savo gyvenimą, petardos turi sužinoti dagties neužgesimo paslaptį iš senų giminaičių. Ir dėl to jums teks praeiti daug pavojingų lygių, įveikiant visus spąstus ir kliūtis.

 

 

Plačiau

Pranešama, kad „Google Pixel 3a“ ir „Pixel 3a XL“ nuotraukų ...

2019.03.19

Pastaruoju metu pasirodo vis daugiau gandų apie silpnesnius „Google Pixel 3“ ir „Pixel XL“ variantus.

 Anksčiau buvo pranešta, kad šie prietaisai bus vadinami „Pixel 3a“ bei „Pixel 3a XL“. Kadangi „Pixel 3“ ir „Pixel 3 XL“ kainos yra labai didelės, logiška, kad „Google“ nusprendė išleisti pigesnius modelius, kurie suteiks kompanijai galimybę prasiskverbti į kainai jautresnias rinkas.

Tiksli „Pixel 3a“ ir „Pixel 3a XL“ pasirodymo data nėra aiški, tačiau manoma, kad prietaisai bus pristatyti pavasarį.

Anksčiau buvo pranešta, kad naujieji telefonai bus pavadinti „Google Pixel 3 Lite“ bei „Pixel 3 Lite XL“. Vis dėlto pasirodžius „Android Q“ beta versijai, paaiškėjo, jog telefonai bus vadinami „Pixel 3a“ ir „Pixel 3a XL“. Pranešama, kad „Google Pixel 3a“ naudos 5.6 colių OLED ekraną su 2220 x 1080 rezoliucija, o „Pixel 3a XL“ turėtų naudoti 6 colių ekraną, apie kurio rezoliuciją kol kas žinių nėra. Panašu, kad telefonai turės juodos ir baltos spalvos variantus. Galimai sulauksime ir trečio spalvos varianto.


Stebėtina, kad „Google“ pasirinko naudoti OLED ekranus, kadangi norint sumažinti telefono gamybos išlaidas, praktiškiausias sprendimas būtų rinktis LCD ekraną. Vis dėlto, nežinant OLED ekrano kokybės, negalima lyginti jo su kitais brangiais ekranais. Pranešama, kad pigesnieji prietaisai bus varomi „Snapdragon 670“ arba „Snapdragon 710“ ir naudos 4 GB RAM bei 64 GB vidinės atminties.

Mažesnysis „Pixel 3a“ tariamai naudos 3000 mAh bateriją ir palaikys 18 W greito krovimo funkciją. Manoma, kad telefonai paveldės daug funkcijų iš „Pixel 3“, tokias kaip „Active Edge“, „Titan M“ apsaugos mikroschemą ar eSIM kortelės palaikymą. „Pixel“ telefonai yra žinomi dėl savo fotografavimo galimybių. Remiantis naujausia informacija, „Pixel 3a“ 12 MP galinis objektyvas gebės fotografuoti panašios kokybės nuotraukas kaip „Pixel 3“. Vis dėlto kameros programėlės našumas yra prastesnis pigesniuose prietaisuose, taigi, „Google“ prieš naujųjų modelių pasirodymą turės juos optimizuoti.

Tikimasi, kad telefonai bus pristatyti pavasarį Jungtinėse Valstijose. Šiuo metu informacijos apie kainą nėra, tačiau naujieji modeliai bus pigesni už „Pixel 3“ ir „Pixel 3 XL“. Šie variantai konkuruos su „Galaxy S10e“ ir „iPhone XR“. Nei „Snapdragon 670“, nei „Snapdragon 710“ nėra flagmanų čipsetai, todėl naujieji „Pixel“ modeliai turės išaukštinti kitas telefonų savybes.

 

Plačiau

„Samsung“ galimai pristatys mažesnį „Galaxy Note 10“ modelį...

2019.04.01

Jau pasirodžiusią „Galaxy S10“ seriją šiemet papildys „Galaxy Note 10“ serija. Ji turėtų pasirodyti rugpjūčio mėnesį ir naudoti dizainą be mygtukų.

 Norėdami suteikti galimybę vidutiniam vartotojui įsigyti „Note“ serijos telefoną, „Samsung“ galimai išleis naują variantą tam tikrose rinkose. Kyla klausimai: ar naujasis modelis turės daug skirtumų ir kokius kompromisus turės priimti vartotojas, norintis įsigyti šią „Galaxy Note 10“ versiją?

Informacijos apie parametrų skirtumus kol kas nėra, tačiau mažesnysis „Galaxy Note 10“ modelis galimai naudos mažiau kamerų ir atminties.

Remiantis naujausiu „The Bell“ pranešimu, „Galaxy Note 10“ turės du skirtingus modelius. Teigiama, jog asmenys, paviešinę šią informaciją, dirba komponentų gamybos industrijoje, tačiau jie nesuteikė daugiau informacijos. 

Praeitų metų gruodžio mėnesį buvo pranešta, kad „Galaxy Note 10“ ekrano dydis bus 6.75 coliai. Ekrano su įmontuota skyle dėka, kurį „Samsung“ panaudojo „Galaxy S10“ serijoje, kompanijai bus lengviau padidinti „Galaxy Note 10“ ekrano dydį, nesukeliant nepatogumų laikant telefoną. Vis dėlto pranešama, kad ekrano dydis buvo sumažintas iki 6.66 colių. Šis ekranas vis dar yra šiek tiek didesnis už praeitų metų 6.4 colių „Note 9“ ekraną.

Palyginimui, šią savaitę pasirodysiančio „Galaxy S10“ 5G modelio Super AMOLED ekrano dydis sieks net 6.7 colius. Iš naujojo flagmano taip pat galima tikėtis keturgubos galinės kameros. Tikėtina, kad vienas iš šios kameros objektyvų bus ToF, kuris padės atskirti priekinį planą nuo fono ir tiksliau užfiksuoti portreto rėžimo nuotraukas. Manoma, kad kelių atnaujinimų sulauks ir „S-Pen“ rašiklis.

 

Plačiau

„Bitwarden“ yra universalus slaptažodžių valdytojas, skirtas vi...

2019.04.22

Jis yra patogesnis nei „KeePass“ ir yra nemokamas skirtingai nei „LastPass“.

„Bitwarden“ yra labai paprastas, bet funkcionalus slaptažodžių valdytojas, kuris turi klientus visoms platformoms. Jis gali lengvai lygiuotis su tokiais gigantais kaip „LastPass“ ir „1Password“.

Tačiau skirtingai nuo jų, jis turi visiškai atvirą šaltinį ir yra nemokamas. O dar „Bitwarden“ naudoja stiprų šifravimą, todėl niekas, išskyrus jus, neturės priėjimo prie slaptažodžių.

Darbo pradžia

Klientai yra prieinami „Windows“, „MacOS“ ir „ Linux“operacinėse sistemose. Siųskite, įdiekite ir atidarykite „Bitwarden“. Visų pirma, paraiška jums pasiūlys užsiregistruoti. Tai visiškai nemokama, ir gamintojas žada, kad taip bus ir ateityje.

„Bitwarden“ neriboja prisijungimo ir slaptažodžių skaičiaus, ir jo versijos visose platformose yra nemokamos.

Tačiau taip pat teikiama papildoma „premium“ prenumerata. Ji kainuoja 10 dolerių per metus ir suteikia 1 gigabaitą failų saugojimui (naudinga, jei nuspręsite naudoti „Bitwarden“ užrašų žymėjimams), pažangias dviejų veiksnių autentifikavimogalimybes ir prioritetinę techninę pagalbą. Įprastam vartotojui programos „premium“ režimas nebus naudingas.

Jei nepatikite savo slaptažodžių jokiai trečiosios šalies paslaugai, niekas netrukdo juos saugoti jums patiems. Tam jums reikės savo namų serverio (pavyzdžiui, „Raspberry Pi“). Tada įdiekite jame „Bitwarden“ serverio versiją .

Įrašų pridėjimas

Tuomet kai atidarysite naują duomenų bazę, galite pridėti prisijungimo vardus ir slaptažodžius. Norėdami tai padaryti, spustelėkite „+“ mygtuką sąrašo apačioje.

Be prisijungimo vardo ir slaptažodžio, į įrašą galite pridėti pavadinimą ir URL bei priskirti savo pageidaujamą pastabą. Įrašai surūšiuojami pagal aplankus, tačiau įdėti vieno aplanko į kitą negalima.

„Bitwarden“ leidžia saugoti ne tik prisijungimo duomenis, bet ir banko kortelės informaciją, asmeninę informaciją (pvz., vardą, adresą, telefoną) ir pastabas, kurios norėtumėte, kad būtų saugios.

Galima paminėti ypatingą šios programos bruožą - ji gali patikrinti ar jūsų slaptažodis nėra pažeistas. Saugūs slaptažodžių deriniai, kurie nėra užfiksuoti nutekėjusių duomenų bazėse, pažymimi varnele.

Slaptažodžių importavimas

Jei į „Bitwarden“ pereinate iš kito slaptažodžių valdytojo, jums nereikės perkelti visų duomenų ir derinių rankiniu būdu. Programa palaiko importo ir eksporto funkcijas ir gali priimti slaptažodžius iš daugybės kitų programų ir naršyklių - „LastPass“, „1Password“, „Blur“, „Chrome“, „Dashlane“, „Enpass“, „Firefox“, „KeePass“, „Opera“, „PassKeep“, „RoboForm“, „Vivaldi“ ir „Zoho“.

Jei norite importuoti reikiamą informaciją iš trečiosios šalies valdytojo, atidarykite „Bitwarden“ žiniatinklio kliento nustatymus, pasirinkite iš kur norite perkelti įrašus ir vykdykite instrukcijas.

Automatinis duomenų užpildymas

„Bitwarden“, kaip ir bet kuris save gerbiantis slaptažodžių valdytojas, gali ne tik įvesti jūsų duomenis prisijungiant prie paskyrų, bet ir automatiškai užpildyti tuščius laukus registracijos formose.

Norėdami tai padaryti, sukurkite naują įrašą savo saugykloje pavadinimu „Asmenybė“ ir užpildykite jame visą būtiną informaciją apie save - vardą, pavardę, adresą, paso numerį ir pan.

Dabar atidarykite registracijos formą bet kurioje svetainėje, spustelėkite naršyklės skydelyje esančią „Bitwarden“ plėtinio piktogramą ir pasirinkite savo įrašą. Ir programa įves visus jūsų duomenis. Patogu!

Dviejų veiksnių autentifikavimas

Dviejų veiksnių autentifikavimas leidžia pagerinti slaptažodžių duomenų bazės saugumą. Jei norite tai įjungti, atidarykite „Bitwarden“ žiniatinklio kliento nustatymus ir eikite į skyrių „Dviejų veiksnių autentifikavimas“. Pasirinkite naudotojo atpažinimo būdą ir spustelėkite „Įjungti“, tada vykdykite instrukcijas.

Nemokama „Bitwarden“ versija leidžia prisijungti prie paskyros paraiškos per autentifikatorių (tinka bet kuriam „Android“, „iOS“ ar „Windows“) arba siūlo atsiųsti vienkartinius kodus į elektroninį paštą. Tai tinka daugeliui vartotojų.

„Premium“ klientai gali pasirinkti tokias egzotiškas dviejų veiksnių autentifikavimo galimybes kaip SMS, telefono skambutis, „YubiKey OTP“ saugos raktas, U2F arba FIDO U2F. Jei šitie sudėtingi žodžiai jums nieko nesako, tuomet ir „premium“versija jums tikrai nereikalinga.

Naršyklės integravimas

„Bitwarden“ turi plėtinius visoms daugiau ar mažiau populiarioms naršyklėms: „Google Chrome“, „Firefox“, „Vivaldi“, „Opera“, „Microsoft Edge“, „Safari“, „Tor“ ir „Brave“. Programos gali veikti puikiai, net jei darbalaukio klientas nėra įdiegtas jūsų kompiuteryje (skirtingai nei „KeePass“).

Naudodami plėtinį, galite automatiškai ieškoti ir pakeisti svetainėse esančius duomenis, peržiūrėti savo saugyklos turinį ir taip pat generuoti patikimus slaptažodžius.

Mobilieji klientai

„Android“ ir „iOS“ versijos atrodo paprastos, bet su užduotimis susidoroja puikiai. „Mobile Bitwarden“ galima lengvai atrakinti naudojant pirštų atspaudų jutiklį. Be slaptažodžių duomenų bazės rodymo ir redagavimo, programa taip pat gali generuoti stiprius slaptažodžius ir automatiškai užpildyti formas.

Automatinis „Mobile Bitwarden“ užpildymas gerai veikia kartu su mobiliosiomis naršyklėmis - „Chrome“ ir „Firefox“. Atidarykite bet kurią svetainę, kurioje esate registruotas, ir spustelėkite prisijungimo laukelį. Jums bus pasiūlyta automatiškaiįvesti duomenis.

 

Plačiau

„OnePlus“ patalpino vaizdo įrašus, kurie įrodo, kad „OnePlus ...

2019.05.15

Kaip ir buvo manoma, neseniai pristatytas „OnePlus 7 Pro“ iš tiesų naudoja iššokančią priekinę kamerą. Šios funkcijos dėka, telefono ekrano-korpuso santykis siekia net 93 procentus, tačiau kyla klausimų dėl priekinės kameros patvarumo.

 Norėdami užtikrinti savo vartotojus, „OnePlus“ atliko keletą bandymų, kurie įrodo šio komponento patvarumą.

Kompanija internete paviešino du vaizdo įrašus. Vienas iš jų parodo, kad slankioji kamera nesunkiai atlaiko 300.000 judesių

Tai reiškia, kad slankusis kameros mechanizmas veiks be jokių priekaištų mažiausiai penkerius su puse metų. Kompanija prie telefono netgi pririšo cemento bloką, kad įrodytų kameros patvarumą

Įsitikinus kameros patvarumu, kai kurie vartotojai dar gali abejoti kameros būkle kritimo metu. Pasirodo, kad telefonas yra proaktyvus, todėl jei vartotojas fotografuojant pameta telefoną, akselerometras aptinka kritimą ir kamera grįžta į pradinę poziciją.

Naujai pasirodęs „OnePlus 7 Pro“ naudoja 16 MP priekinę kamerą. Nors atrodytų, kad kompanija pasirūpino visais telefono aspektais, dulkės, nuolaužos ir net skystis gali patekti į iššokančią kamerą. „OnePlus“ naujojo flagmano pristatymo pradžioje pranešė, kad telefonas yra atsparus vandeniui, tačiau nepateikė jokio IP reitingo. Telefono korpusas galbūt ir yra atsparus vandeniui bei dulkėms, tačiau panašu, kad kamera yra pažeidžiama.

„OnePlus 7 Pro“ naudoja trigubos kameros sistemą, kurią sudaro 48 MP pirminis objektyvas, 8 MP telefoto lęšis ir 16 MP plataus kampo objektyvas. Remiantis pristatymo metu parodytais pavyzdžiais, kamera yra iš tiesų įspūdinga. Ji surinko antrą pagal dydį „DxOMark“ rezultatą. Pažanga lyginant su „OnePlus 6T“ yra akivaizdi.

Deja, visos šios gėrybės gerokai paplonins pirkėjų kišenes. Pats geriausias telefono variantas kainuoja apytiksliai 668€.

 

Plačiau

„Xiaomi“ išsamiau paaiškino, kaip veikia po ekranu įmontuota ka...

2019.06.06

Panašu, kad priekinėse išpjovose įmontuotos kameros tampa nuvalkiota funkcija, kadangi tokie gamintojai kaip „Oppo“ ar „Xiaomi“ gamina permatomo ekrano kameras, kurios objektyvą paslepia po ekranu.

 Ir tam nereikia jokios išpjovos. Neseniai „Xiaomi“ vyriausiasis viceprezidentas Wang Xiang socialiniame tinkle „Twitter“ pasidalino pranešimu, kuriame išsamiau paaiškino, kaip veikia ši funkcija.

„Xiaomi“ realizavo šią idėją kamerą įmontuodami viršuje, kaip ir visada, tačiau vietoje priekinės išpjovos ar skylės ekrane, kamera yra padengta specialiu mažai atsispindinčiu stiklu su dideliu pralaidumu.

„Xiaomi“ teigimu ši sąranka naudoja permatomą ekraną, kuris sumaniai yra panaudojamas kaip kameros lęšis.

„Xiaomi“ taip pat nesistengia pagaminti kuo mažesnės kameros, priešingai, permatomo ekrano sistema talpina didesnį kameros objektyvą, kuris gali atlikti kokybiškesnes nuotraukas negu dabartinės kompanijos lašelio formos priekinių išpjovų kameros.

Nepanašu, kad naujoji sistema jau yra tobula. Kameros kontūrai gali būti pastebimi po ekranu, tačiau toks reginys yra kur kas malonesnis negu monotoniška priekinė išpjova. Lyginant su kitais metodais, kurie vengia priekinės išpjovos, tokiais kaip iššokančiais objektyvais ar apsiverčiančiomis kameromis, šis sprendimas atrodo patikimesnis, kadangi nenaudojami jokie mechanizmai.

Telieka sulaukti telefono, kuris naudos naująją kameros sistemą. „Xiaomi“ pasisakė, kad šiuo metu jie ieško tokios galimybės.

 

Plačiau

„Vivo“ galimai bus pirmoji kompanija išleidusi telefoną be mygtu...

2019.06.28

Manoma, kad „Vivo“ gamina telefoną be mygtukų, kadangi Kinijos kompanija neseniai pateikė „VivoX“ prekės ženklo paraišką. Paraišką priėmė Europos Sąjungos intelektinės nuosavybės taryba.

Vivo“ yra „BBK Electronics“ dukterinė įmonė. Tai pačiai kompanijai priklauso ir „Oppo“. Pastarieji neseniai pademonstravo savo po ekranu įmontuotos kameros technologiją, taigi, nebūtų nuostabu, jeigu „Vivo“ pristatytų ką nors visiškai naujo telefonų rinkoje.

„Vivo“ galimai realizuos anksčiau pristatytą koncepcinį telefoną be mygtukų ir lizdų „APEX 2019“

Niekas nežino, ko tikėtis iš „VivoX“. Remiantis aprašymu, prekės ženklas yra devintos klasės. Į šią kategoriją patenka telefonai, telefonų dėklai, belaidės ausinės ir įkrovikliai. Beveik akivaizdu, kad „VivoX“ bus telefonas.

„VivoX“ bus arba visiškai naujas telefonas, arba pirmasis kompanijos lankstomas telefonas, arba „APEX 2019“ koncepcinis prietaisas. Naujasis „APEX“ jau buvo pristatytas anksčiau šiais metais. Prietaisas pasižymėjo estetišku dizainu be jokių mygtukų ir lizdų. Vasario mėnesį pasirodė „Vivo“ lankstomo telefono nuotraukos, tačiau, remiantis naujausiais pranešimais, lankstomą telefoną gamina kompanijos dukterinė įmonė „iQOO“, o tai reiškia, kad šis įrenginys nenaudos „Vivo“ prekės ženklo.




„APEX 2019“ atrodo logiškas kandidatas. Taip pat yra galimybė, kad „VivoX“ bus lankstomas telefonas be mygtukų ir skylių, panašus į „iQOO“ brėžinį, kuris buvo patalpintas „Weibo“ svetainėje. Galiausiai, yra įmanoma, kad kompanija tiesiog rezervavo šį pavadinimą ir dar nenusprendė, kam jį panaudos.

Tiek lankstomas telefonas, tiek „APEX 2019“ būtų didelė naujovė rinkoje. Buvo pasirodę gandai, kad „Samsung“ irgi ketina pašalinti visus „Galaxy Note 10“ mygtukus. Kadangi lankstomo ekrano technologija dar yra ankstyvoje stadijoje, tikėtina, kad gamintojams dar prireiks poros metų tinkamai ją pritaikyti.

Tokio dizaino telefonas atrodytų išties įspūdingai ir futuristiškai, tačiau jį pagaminti nebūtų lengva. Kaip bebūtų, „Vivo“ yra žinomi dėl inovacijų, todėl bus įdomu pamatyti, ką kompanija paruoš ateityje.

 

Plačiau

„Galaxy Note 10 Plus“ lenkia „OnePlus 7 Pro“ baterijos krovimo...

2019.08.14

„Samsung“ naujausi flagmanai „Galaxy Note 10“ ir „Note 10 Plus“ sulaukė patobulinimų keliose skirtingose srityse. Korėjos technikos gigantai pristatė naujas kameros funkcijas, techninę įrangą, naują ekraną ir naują įkroviklį, galintį įkrauti „Note 10“ ar „Note 10 Plus“ 25 W pajėgumu.

 Neseniai buvo atlikti baterijos krovimo bandymai su „iPhone XS Max“, „Galaxy Note 10 Plus“, „OnePlus 7 Pro“ bei „Galaxy Note 9“.

Baterijos įkrovimo bandymuose „Samsung Galaxy Note 10 Plus“ pralenkia „OnePlus 7 Pro“ 20 minučių.

Prieš paskelbiant bandymų rezultatus, verta paminėti prietaisų ir jų įkroviklių parametrus. Iš keturių testuojamų prietaisų, du iš jų yra praeitų metų flagmanai ir du yra 2019 metų didelio pajėgumo telefonai. „iPhone XS Max“ ir „Galaxy Note 9“ pasirodė praeitais metais, jie naudoja 3170 mAh ir 4000 mAh baterijas.

„Galaxy Note 10 Plus“ naudoja 4300 mAh bateriją, o „OnePlus 7 Pro“ viduje yra įmontuotas 4000 mAh elementas. „Note 10 Plus“ buvo įkrautas su „Samsung“ 25 W įkrovikliu, „OnePlus 7 Pro“ buvo įkrautas su kompanijos 30 W „Warp“ įkrovikliu, „iPhone XS Max“ naudojo „Apple“ 30 W „iPad“ įkroviklį. Tikėtina, kad „Note 9“ taip pat buvo kraunamas su tuo pačiu „Samsung“ 25 W įkrovikliu, kadangi testuotojai nepateikė šio prietaiso įkroviklio parametrų.

Verta paminėti, kad kai „Note 10“ ir „OnePlus 7 Pro“ baterija artėja prie 100%, jų įkrovikliai pradeda krauti 15 W ir 10 W pajėgumu. Būtent dėl šios priežasties keičiasi „OnePlus 7 Pro“ ir „Galaxy Note 10 Plus“ krovimo spartos grafikas.

Kaip bebūtų, bandymų aiškus nugalėtojas buvo „Galaxy Note 10 Plus“. Prietaiso 4300 mAh baterija buvo pilnai įkrauta vos per valandą ir penkias minutes. Palyginimui, „OnePlus 7 Pro“ 4000 mAh elementas pasikrovė per valandą ir dvidešimt penkias minutes, nepaisant to, kad prietaisas buvo kraunamas su 30 W įkrovikliu.

 

Plačiau

„iOS 13“ pasirodys rugsėjo 19 dieną, tačiau neturės visų funk...

2019.09.11

„Apple“ išleis naują savo operacinės sistemos versiją „iOS 13“ rugsėjo 19 dieną „iPhone 6S“ ir vėlesniems modeliams. Taip pat kompanija išleis „iOS 13.1“ atnaujinimą, kurį bus galima atsisiųsti nuo rugsėjo 30 dienos.

Naujajame operacinės sistemos atnaujinime dėmesio sulauks šiek tiek pasenusios „iPhone“ programėlės, pavyzdžiui, žemėlapių, nuotraukų ir priminimų programėlės. Kompanija suteiks vartotojams tai, ko jie ilgai laukė: naktinį rėžimą. Žemėlapių programėlės atnaujinimai, ko gero, bus atlikti nuodugniausiai. Žemėlapių sąsaja bus visiškai atnaujinta su daugiau duomenų ir ikonų vartotojų išsaugotoms vietovėms, pavyzdžiui, namams ar darbui. Programėlė taip pat pasiūlys realaus laiko informaciją apie viešąjį transportą bei į „Google Street View“ panašų rėžimą, kuris šiek tiek vėluoja, tačiau, pagaliau, jis bus realizuotas. Galbūt šie atnaujinimai ir nepadės kompanijai aplenkti „Google Maps“, tačiau ištikimi „Apple Maps“ vartotojai tikrai pastebės patobulinimus.

Tarp kitų smulkesnių funkcijų yra nauja „Find My“ programėlė, kuri sujungia „Find My iPhone“ ir „Find My Friends“ programėles į vieną. Taip pat bus pridėta klaviatūra, valdoma braukimais. Memoji nuo šiol bus galima paversti lipdukais, o „Health“ programėlė galės prognozuoti menstruacijos ciklus.

„iOS 13.1“ sulauks tokių atnaujinimų, kurie turėjo būti „iOS 13“ versijoje, pavyzdžiui, „Siri“ turės galimybę perskaityti žinutes, galėsite pasidalinti prognozuojamu atvykimo laiku su draugais bei atsiras galimybė importuoti nuotraukas tiesiogiai į programėlę, kai kamera bus prijungta prie „iOS“ prietaiso.

 

Plačiau

„iPhone 11“ vartotojai skundžiasi be priežasties atsirandančiai...

2019.10.09

Atsiradus 2019 metų „iPhone“ modeliams, „Apple“ gyrėsi, jog „iPhone 11 Pro“ ir „iPhone 11 Pro Max“ Super Retina XDR ekranas yra pažangiausias „iPhone“ ekranas.

 Kompanija taip pat pareiškė, kad šis duetas naudoja patvariausią stiklą iš visų telefonų. Vis dėlto po pasirodymo praėjo vos kelios savaitės, o internetiniuose forumuose jau yra pilna nusiskundimų dėl „iPhone 11“ ekrano įbrėžimų.

„iPhone 11“ savininkai skundžiasi, kad netgi prižiūrint telefoną, įbrėžimai atsiranda savaime.

Keli nepatenkinti savininkai internete pranešė apie šiuos „iPhone 11“ ekrano įbrėžimus. Stebėtina tai, kad dauguma šių vartotojų pareiškė, jog žymės atsirado be priežasties. Jie tikina, kad telefonai nebuvo nei numesti, nei kontaktavo su kietu paviršiumi. Remiantis „Apple“ forumuose paviešintomis istorijomis, pažeidimai gali atsirasti netgi po 24 valandų nuo telefono įsigijimo.

„Turiu akivaizdų įbrėžimą ant savo ekrano, kuris atsirado iš niekur. Telefonas nei nukrito, nei nepatyrė kokio nors incidento, tačiau aš jaučiu jį su savo nagu. Tai yra maža, stora linija ant priekinio stiklo ir dar viena panaši linija už kelių milimetrų. Panašu, kad gamybos defektas pasireiškė po 24 valandų naudojimo.“ - internete skundėsi vartotojas.

 

 

Vartotojai, skundžiantys apie „iPhone 11“ ekrano įbrėžimus, taip pat prideda, jog jie nepatyrė tokios problemos su senesniais modeliais. Kol „Apple“ nepakomentavo šio incidento, sunku pasakyti, kokia galėtų būti šių įbrėžimų priežastis. Galbūt su šia problema susidūrė tik maža telefonų partija, kadangi patvarumo bandymai parodė, jog ekranas yra gana atsparus. Jeigu paaiškės, kad tai yra dažna problema, galima tikėtis, kad kompanija pasiūlys remonto programą, kaip praeityje.

2019 metų „iPhone“ serija rinkoje pasirodė gana sėkmingai, todėl „Apple“ nenorėtų, kad šitoks incidentas sutrikdytų pardavimų pagreitį.

 

Plačiau

„Xiaomi“ pristatė 108 megapikselių telefoną „Mi Note 10“, k...

2019.11.06

 

Neseniai „Xiaomi“ pristatė „CC9 Pro“, pirmąjį telefoną su 108 megapikselių kamera. „CC9 Pro“ nebus parduodamas už Kinijos ribų, tačiau dabar „Xiaomi“ anonsavo beveik identišką telefoną - „Mi Note 10“. 

Šis modelis pasieks tarptautines rinkas.

„Mi Note 10“ buvo pristatytas Ispanijoje. Tikėtina, kad jis pasieks Jungtinės Karalystės, kitų Europos šalių bei Indijos prekybos centrų lentynas. Atrodo, kad telefonas neturi jokių techninės įrangos skirtumų, tačiau „Note 10“ naudos „MIUI“ vartotojo sąsają su „Google“ patvirtinta „Android“ versija, o „CC9 Pro“ naudoja „Xiaomi“ gamybos programėles ir paslaugas.

„Xiaomi“ mėgsta savo produktams suteikti skirtingus pavadinimus ir pristatymo datas. Puikus to pavyzdys yra nuostabi, bet paini „Mi 9T“/„Redmi K20“/„Redmi K20 Pro“/„Mi 9T Pro“ serija. Šį kartą tarp telefonų pristatymo bent jau buvo dienos intervalas.

Štai pagrindiniai telefono parametrai:
• „Qualcomm Snapdragon 730G“ procesorius.
• 6 GB RAM / 128 GB vidinės atminties.
• Penkiaguba galinė kamera, kurią sudaro 108 megapikselių f/1.69 plataus kampo objektyvas, 12 megapikselių f/2 telefoto objektyvas, 5 megapikselių f/2 5x telefoto objektyvas, 20 megapikselių f/2.2 itin plataus kampo objektyvas ir 2 megapikselių makro objektyvas.

„Mi Note 10“ nebus toks greitas kaip flagmanai su „Snapdragon 855“ procesoriumi, bet, nepaisant to, telefonas atrodo tikrai patraukliai, ypač jo kamera. Nors „CC9 Pro“ kaina Kinijoje siekia apie 360€, „Mi Note 10“ kaina bus 549€. Vis dėlto nėra tiksliai aišku kada ir kur bus galima jį įsigyti.

 

Plačiau