STRAIPSNIAI
Aktualios naujienos
Naujausia mūsų klientams aktuali informacija

„Android” pranešimai išsiunčia išmanius atsakymus, ta...

2018.01.26

Yra gerų naujienų visiems, kurie vis dar naudoja SMS siuntimą per internetines žinučių siuntimo programas. "Google" "Android" pranešimų programa yra sukonfiguruota gauti "Smart Replies" ( liet. k. ''išmanūs atsakymai'') - tai funkciją, kuri tam tikrą laiką egzistuoja "Google Allo", "Gmail" ir kt. "Smart Replies" (liet.k. ''išmanūs atsakymai'') yra nedideli ''Allo'' burbuliukai, kurie leidžia automatiškai siųsti atsakymus tik mygtuko paspaudimu.

 Jie gali būti naudingi, kai norite greitai atsakyti į tekstą, be jokių rūpesčių atvertame lange įvesti atsakymą.

Pavyzdžiui, jei gausite tekstą iš savo draugo, kuriame bus klausiama : "Ar jūs matėte naujausią filmą "Avengers" ? Po juo bus trys burbuliukai, kurie turės atsakymus: "taip" , "ne" ir "aš žiūriu tik avangardinius Belgijos filmus". Atsakymai generuojami naudojant jūsų pranešimų istorijos turinį. Dėka "Google" ''stebuklingo'' supratimo atsakymai laikui bėgant tampa geresni, išsamesni ir labiau pritaikyti. Negalima paneigti fakto, kad kartais jie gali atrodyti lyg robotų scenarijus, tačiau jie yra naudingi, kai esate tokioje situacijoje, kai negalite įvesti išsamaus atsakymo.

"Smart"- išmanūs atsakymai pirmą kartą pasirodė "Android Messaging" funkcijoje praeitų metų pabaigoje, o ši funkcija buvo idiegta keliems naudotojams per klaidą, kaip tam tikras ''nesėkmės'' patikrinimas. Turiu pripažinti, kad praėjo nemažai laiko, kai aš kažkam buvau siuntęs žinutę, netgi siunčiau tą, kuri automatiškai nesiunčiama. Iš tikro, aš labiau džiaugiuosi, kad ''Smart Replies''- išmanūs atsakymai ateina į "Gboard" ( nauja ''Google'' klaviatūra).

Svarbu: tai skirta tik "Project Fi" naudotojams

Dabar, kai pateikiau pakankamai daug informacijos apie "Smart" - išmanius atsakymu, turiu jums pasakyti, kad ši funkcija yra prieinama tik "Project Fi" ( "Google'' mobilus virtualaus tinklo operatorius) naudotojams.Nežinia kodėl tai buvo padaryta kaip išskirtinumas kai kuriems vartotojams, bet yra neįtikėtina, kad ji ilgai išliks tokia pati. Netolimoje ateityje galime tikėtis, kad ją pamatysime visuose "Android" įrenginiuose, greičiausiai tai bus įtraukta į "Android" "OTA" atnaujintą versiją.

 

 
Plačiau

Iš naujausio koncepcijos video matome, kad „Samsung Galaxy Note...

2018.02.08

"Samsung" vartotojai su nekantrumu laukia pasirodysiančio "Samsung Galaxy Note 9". Tai neabejotinai yra vienas labiausiai laukiamų telefonų ir žmonės dėl jo turi įvairiausių lūkesčių"YouTube" kanalas "Concept Creator" pateikė telefono koncepcinį dizainą.

 Turėkite omenyje, kad tai nėra informacijos nutekėjimas ar oficialus įmonės paskelbtas dizainas.

"Galaxy Note 9" pagrindinės funkcijos, kurios minimos koncepcijoje

"Galaxy Note 9" koncepcija yra labai įdomi, ir jei ji išsipildys, tikėtina, kad vartotojai bus laimingi. Telefonas yra pagamintas iš metalo ir stiklo, jo šonai šiek tiek išlenkti. Galinėje pusėje yra  vertikaliai įmontuota dviguba kamera. Telefono apačioje yra C tipo prievadas, garsiakalbis, 3.5 mm ausinių lizdas ir "S Pen" rašiklis.

Pirštų atspaudų skaitytuvo gale nėra, šioje koncepcijoje matome, kad jis įdiegtas ekrane. Taip pat matome, kad maitinimo mygtukas yra dešinėje telefono pusėje, o garsas ir "Bixby" mygtukai yra kairėje pusėje. Ekranas pilnai užima telefono priekinę pusę, ir nėra jokių rėmo juostelių. Viršutinėje šio ekrano dalyje yra ausinės, jutikliai ir priekinė kamera.

Ar šie lūkesčiai išsipildys?

Panašu, kad "Galaxy Note 9" koncepcija yra gan tikroviška, vertinant pagal tai, kad panašius lenktus kraštus jau matėme, pastaruoju metu "Samsung Galaxy" telefonuose. Tačiau ekranas, kuriame visai nėra rėmų, yra dar nematytas. Ar galime tikėtis, kad "Samsung" pagamins  kažką panašaus į šį telefoną? Na, mes turime laukti ir tuomet pamatysime. Šioje vaizdo koncepcijoje pateiktos spalvos yra nuostabios - raudona ir mėlyna ( Juoda - yra tai, prie ko mes jau pripratę, kuomet kalbame apie "Samsung").

Be "Snapdragon SoC", vaizdo įraše jokios kitos specifikacijos nebuvo parodyta. Tikrasis "Galaxy Note 9" iš tikrųjų skirsis nuo to ką mes pamatėme, tačiau galime spėti, ko vartotojai tikisi iš šios gigantiškos kompanijos. Tikimasi, kad tikrasis telefonas bus išleistas maždaug  rugpjūtį, ir mes žinome, kad ši koncepcija tikrai nebus vienintelė, kurią iki įrenginio išleidimo laiko mes būsime pamatę. Taigi mėgaukitės vaizdo įrašu ir laukite pasirodysiančio ''Galaxy Note 9''.

Video žiūrėkite čia

Plačiau

Tikėtina, kad iPad Pro su Face ID funkcija debiutuos WWDC 2018 konfer...

2018.03.08

Apple iPad Pro su Face ID funkcija pasirodymas yra karštos naujienos visiems Apple fanams. Prietaisas buvo dažnas svečias gandų pasaulyje, o šiandien pasirodė naujienos apie apytikrį įrenginio pasirodymo laikotarpį. Remiantis naujausiais pranešimais, naujasis iPad Pro su Face ID funkcija turėtų pasirodyti antrajame šių metų ketvirtyje.
 Jeigu kalbos apie pasirodymo datą yra tikslios, prietaisą turėtume išvysti Worldwide Developers konferencijoje.

Apple atnaujintą iPad Pro planuoja pristatyti birželio mėnesį WWDC 2018 konferencijoje

Apple WWDC 2018 paroda turėtų įvykti McEnery konvencijos centre, kuris randasi San Chozė, Kalifornijoje. Manoma, kad renginys vyks birželio 4-8 dienomis. Tai būtų ne pirmas kartas, kai Apple pristatytų savo produktą WWDC renginyje. Praeitais metais kompanija toje pačioje parodoje pristatė dabartinį iPad Pro modelį.
Šiuo pranešimu pasidalino Rosenblatt Securities analitikas, Jun Zhang, kuris tikisi, kad pasirodysiantis iPad modelis turės plonesnius rėmelius be Home mygtuko. Naujo dizaino iPad Pro taip pat turės dvi versijas: 10.5 colių iPad Pro modelį bei 12.9 colių.
 
KGI Securities atstovas, Ming-Chi Kuo, taip pat užsiminė, kad atnaujinti iPad Pro modeliai pasirodys 2018 metais. Bloomberg atstovas, Mark Gurman, buvo šiek tiek konkretesnis, sakydamas, kad naujieji modeliai bus pristatyti šiek tiek daugiau nei praėjus metams po dabartinių modelių pasirodymo. Su šiais pranešimais tampa aišku, kad įrenginys bus pristatytas birželio mėnesį WWDC 2018 konferencijoje.
 
Atnaujinti iPad Pro modeliai su Face ID turės žymiai daugiau funkcijų ir bus netgi dar labiau galingesni už dabartinės generacijos iPad modelius.
 
Plačiau

Kodėl išmaniųjų telefonų savybių lyginimas yra tik laiko švaist...

2018.04.04

Techninės charakteristikos - tai tik paprasti skaičiai, kurie ne visada atspindi realius įrenginio pajėgumus.

Prieš pasirinkdami naują išmanųjį telefoną, esame pripratę atkreipti dėmesį į pagrindinius parametrus: procesoriaus greitį, atminties talpą, akumuliatoriaus talpą, fotoaparato megapikselių skaičių. Tačiau iš tikrųjų savybių palyginimas vis dažniau tampa nenaudingu laiko švaistymu.

Procesorius

Jei prieš kelerius metus „Android“ operacinės sistemos įrenginiai tarpusavyje galėdavo labai skirtis savo procesoriais, tai šiandien palyginimas pagal šį kriterijų praktiškai prarado savo galią. Geriausi išmanieji telefonai gauna tokius pačius arba beveik identiškus lustus. Mes nebežiūrime į specifikacijas, norėdami sužinoti kokio greičio procesorius yra naujajame išmaniajame telefone.

Žinoma, tokie lyginamieji standartai kaip „AnTuTu“ našumo testai leidžia jums nustatyti, kuris išmanusis telefonas yra galingiausias, tačiau tai gali neatspindėti tikrojo prietaiso vaizdo ir greičio, atliekant kasdienines užduotis. Stambiausia procesorių įmonė „Qualcomm“ sulygino išmaniųjų telefonų pasirinkimą pagal procesoriaus veikimą su automobilio pasirinkimu pagal jo padangas. Šis palyginimas puikiai parodo, kad nepakanka įdiegti galingą procesorių, norint kad prietaisas veiktų greitai ir sklandžiai.

2018 m. yra daug svarbiau susipažinti ne su branduolių skaičiumi ir rezultatų lyginimais, bet su lusto teikiamomis galimybėmis. Tai gali būti didelės spartos LTE tinklų palaikymas, greitas įkrovimas, aukštos kokybės 4K video įrašymas.

Operatyvioji atmintis

Kai kurie šiuolaikiniai įrenginiai turi 8 GB operatyvios atminties, todėl jie gali išsaugoti atmintyje daug daugiau informacijos. Vis dėlto tai nereiškia, kad toks išmanusis telefonas užtikrins greitesnę prieigą prie žaidimų ir programų, negu pavyzdžiui, „iPhone X“ su 3 GB atmintimi. Čia didžiulį vaidmenį atlieka atminties valdymo efektyvumas. 

„Apple“ atveju, įrenginiai su 2 ar 3 GB RAM veikia pakankamai greitai. „Apple“ vis dar gali pasiekti aukščiausios klasės našumą dėl vidinės atminties valdymo efektyvumo. Jei papildiniai skirti „Android“ įrenginiams, turi būti sukurti daugybei tipų įrenginių su visiškai skirtinga vidine įranga, tai „iOS“ programinės įrangos papildiniai yra priskiriami tik keliems „iPhone“ modeliams, kurie tik šiek tiek skiriasi RAM atminties kiekiu.Programuotojai visada tiksliai žino galimą aparatūros konfigūraciją, todėl geba geriau optimizuoti programų vykdymo procesą ir sumažinti RAM apkrovą.

Fotoaparatas

Per pastaruosius kelerius metus išmaniųjų telefonų gamintojai nuolat varžėsi dėl megapikselių, o dabar perėjo prie svarbesnių detalių optimizavimo. Keičiasi pikselių dydžiai, pasirodo pagalbiniai jutikliai, pagerėja fokusavimo ir stabilizavimo technologijos. Visa tai, žinoma, puiku, tačiau fotomodulio charakteristikos sąrašas vis tiek nepateiks jums bendro vaizdo apie tai, kaip fotografuoja šis išmanusis telefonas.

Puikiu pavyzdžiu, kad negalima pasikliauti atskiromis savybėmis gali būti „Google Pixel 2“ su „Visual Core“ lustu. Pastarasis modelis yra specialiai sukurtas fotografavimui su12 megapikselių kamera. Būtent jis yra atsakingas už neįtikėtiną „HDR +“ efektą ir portreto suliejimo režimą, kurį norėdami išgauti, konkurentai naudoja antrą fotoaparatą.

Net jei neatsižvelgti į „Google“ įrenginį kaip į pateiktą pavyzdį, verta paminėti, kad fotoaparatas su geriausiomis savybėmis negarantuoja geresnės nuotraukų kokybės. Rekordinis šviesos intensyvumas ir padidintas pikselių dydis rodo tik potencialą, kurį turėtų parodyti vaizdo apdorojimo programinės įrangos algoritmai. Tai yra tas, kas išspaudžia iš fotoaparato viską.

Akumuliatorius

Išmaniųjų telefonų baterijų talpa matuojama mAh (miliampervalandė). Būtent šis parametras leidžia apibūdinti energijos suvartojimą, kurį gali išlaikyti baterija. Būtų logiška sakyti, kad kuo didesnis šis skaičius, tuo geriau. Tačiau paprasti skaičiai šiuo atveju taip pat nieko negarantuoja.

Kaip išmanusis telefonas išnaudos galimybes, priklausys nuo aparatūros ir programinės įrangos algoritmų. Procesoriaus galia ir našumas, ekrano dydis ir raiška, integruotų jutiklių skaičius ir netgi garso nustatymai turi įtakos išmaniojo telefono veikimui.

Kai kurie gamintojai naudojasi gudrybėmis norėdami pagerinti išmaniojo telefono veikimą, tokiomis kaip laikinas jutiklių atjungimas arba priverstinis programų pašalinimas iš fono. Ir dažnai tai daroma pagal nutylėjimą.Tokius momentus būtina patikrinti akumuliatoriaus nustatymuose ir išmaniojo telefono veikimo charakteristikose.

Rezultatas

Tačiau visai neatsižvelgti į technines specifikacijas būtų netikslinga. Svarbiausia yra nepervertinti jų reikšmės, bet tai naudoti tik kaip kokybės orientyrą. Kartais kai kurie įrenginiai su mažiau įspūdinga popierine informacija tikrovėje pasižymi maksimaliai gerais parametrais, o įrenginiai su puikiomis specifikacijomis, realybėje gali atrodyti ne tokie įspūdingi.

Renkantis naują išmanųjį telefoną, labai svarbu sužinoti kuo daugiau informacijos, perskaityti atsiliepimus ir atsižvelgti į tuos parametrus, kurie jums yra naudingi. Kartais kitų klientų patirtis gali būti daug naudingesnė nei įrenginio charakteristikos sąrašas.

 

Plačiau

3 įrankiai, kurie išvalys „Mac“ nuo visko, kas yra nereikalinga

2018.04.20

Šios siūlomos programos padės jums atlaisvinti vietos diske ir pagreitins kompiuterio darbą.

Kaip ir bet kuri technika, „Mac“ laikui bėgant tampa lėtesnis ir reikalauja priežiūros. Paprastai „macOS“ su tuo susitvarko pati, tačiau kai kuriais atvejais reikalinga kontrolė iš vartotojo pusės ir privalomas valymas.Lengviausias būdas šiems tikslams pasiekti yra naudoti specialius įrankius.

1. „CleanMyMac 3“

Tai populiariausias „Mac“ valymo įrankis, su kuriuo galite nuskaityti kiekvieną failų sistemos dalį ir pašalinti gigabaitus siekiančias šiukšles. Dėl protingos „CleanMyMac“ valymo programos funkcijos, galima vienu spustelėjimu rasti šiukšliadėžę ir pašalinti iš jos nereikalingus failus, programų talpyklą ir kitus nereikalingus failus, kurie užima vietos ir sulėtina „Mac“ darbą.

Be to, ši programinė įranga padės tinkamai pašalinti nereikalingas programas, išvalyti „iTunes“, „Mail and Photo“ šiukšles, rasti didelius failus ir automatiškai paleisti disko valymą, rasti programos klaidas ir kita.

Vienintelis „CleanMyMac“ trūkumas yra palyginti didelė kaina. Licencija  vienam kompiuteriui kainuoja 40 dolerių (32 €).

2. „Onyx“

Galingas įrankis, kuris suderina sistemą su daugybe funkcijų optimizuojant, konfigūruojant ir valant „MacOS“. Nemokamos „Onyx“ versijos sąsaja nėra tokia draugiška, kaip „CleanMyMac, tačiau abiejų paslaugų galimybės daugeliu atžvilgių yra panašios.

„Onyx“ „Aptarnavimo“ skyriuje galite ištrinti sistemos ir programų talpyklą, žurnalus, taip pat išvalyti šiukšliadėžę, patikrinti sistemos failų struktūrą ir paleisti paslaugų programas. Be to, skyriuje „Parinktys“ yra daugybė galimybių tiksliai nustatyti „Finder“, „Dock“ ir kitus sistemos aspektus, kurie nėra numatytame „macOS“.

Kaip minusą galima įvardinti tai, kad „Onyx“ gali būti sudėtinga valdyti vidutiniam vartotojui. Yra tikimybė dėl nežinojimo ar klaidos sugadinti sistemos failus, o tai gali sukelti gedimus.

3. „MacOS“ saugyklos valymo įrankis

Nuo 10.12 versijos „macOS“ turi įdiegtą valdymo įrankį, kuris leidžia analizuoti diske naudojamą erdvę, ją valyti ir optimizuoti.

Norėdami atidaryti saugyklos valdymą, eikite į „Apple“ meniu → „Apie šį Mac“, tada atidarykite skirtuką „Storage“ ir spustelėkite mygtuką „Manage“. Po disko skenavimo, įrankis pateikia optimizavimo rekomendacijas, pvz., įjungia „iCloud“ biblioteką arba automatiškai valo šiukšliadėžę kartą per mėnesį, taip pat siūlo ištrinti nenaudojamus failus.

Šoninėje juostoje galite pamatyti, kokie duomenys užima vietą diske. Kiekviename skyriuje yra patarimų, kuriuos galima pašalinti, kad atlaisvėtų vietos, pavyzdžiui: pašto ir pranešimų priedus, „Garage Band“ fonoteką, programas kurių nenaudojate ilgą laiką.

 

 

Plačiau

„Macrium Reflect“ atsarginę Windows kopiją sukurs per kelias aki...

2018.05.11

Pristatome jums atsarginių kopijų kūrimo, bei visos sistemos kopijavimo su visais duomenimis ir parametrais galimybes.

Sistemos perinstaliavimas - nėra ilgas procesas. Daugiausia laiko užima tvarkyklių ir programų įdiegimas. Norėdami atsikratyti nereikalingo darbo po „Windows“ perinstaliavimo ar kietojo disko pakeitimo, sukurkite atsargines savo sistemos kopijas „Macrium Reflect“ pagalba. „Macrium Reflect“ - tai daugiafunkcinė programinė įranga, skirta sukurti atsargines kopijas.

Programa galite naudotis ir nemokamai, jei prieš atsisiųsdami pasirinksite licenciją „Nemokama“ ( „Free“ ). Pirmą kartą paleidus „Macrium Reflect“ raginama sukurti įkrovimo diską, kuris gali būti įrašytas į CD / DVD, vietinius diskus ar USB raktą. 

Taigi galite sukurti viso disko ar atskirų failų atsargines kopijas. Tai bus naudinga tuo atveju, jei kompiuteris nebeužkraus „Windows“.

Įkrovimo disko kūrimas, atsarginių kopijų kūrimas, bei kitų operacijų vykdymas nėra sudėtingas dėl patogios sąsajos ir daugybės patarimų. 

Programa turi du darbo režimus:

  • Disko klonavimas.
  • Atsarginių kopijų kūrimas.

Klonavimas reiškia pilną disko turinio, įskaitant pagrindinį „Windows“ skyrių perkėlimą į kitą saugomą skyrių ar diską. Šis režimas yra naudingas keičiant įrenginį: pavyzdžiui, jei nuspręsite pakeisti SSD vietoj HDD, galėsite išsaugoti visas programas ir nustatymus.

Atsarginė kopija yra atliekama sistemos ar naudotojo skirsnių vaizdų sukūrimu. Atsarginė kopija gali būti atliekama naudojant nemokamą skirsnį tame pačiame diske. Norėdami sukurti atsarginių failų ir atskirų aplankų kopijas, turite įsigyti „Home“ licenciją ar kitą mokamą versiją.

Kad nepamirštumėte atsarginių kopijų atlikti rankiniu būdu, galite susikonfigūruoti tvarkaraštį. Kuriant atsargines kopijas pagal tvarkaraštį galite nustatyti duomenų pakeitimo režimą. Pvz., bus atsižvelgiama tik į tuos failus, kurie pasikeitė nuo to laiko, kai buvo atliktos jų paskutinės atsarginės kopijos.

 

Plačiau

„Xiaomi“ sukanka 8 metai. Štai ką kompanija pristatė šiandien ...

2018.05.31

 

 

Paskutinę gegužės dieną „Xiaomi“ pristatė keletą naujų įrenginių, įskaitant „Mi 8“ išmanųjį telefoną, taip pat naują „MIUI“ vartotojo sąsają.

Gegužės 31 d. daugelio mėgstamai kompanijai „Xiaomi“ sueina aštuoneri metai. Tai labai mažas amžius vienai iš pirmaujančių rinkoje mobiliojo ryšio bendrovių. Šią dieną „Xiaomi“ vadovas Lei Junas surengs svarbų renginį, kuriame vienu metu bus pristatomi keli nauji įrenginiai ir programinės įrangos atnaujinimai. Ko gi galima tikėtis? Mes bandysime tai atskleisti šiame straipsnyje.

„Xiaomi Mi 8“

Vienas iš tiksliausių pranešimų apie įrenginių pristatymą, yra pasirodysiantis naujas išmanusis telefonas „Xiaomi Mi 8“. Taip, jis su indeksu 8 -  bendrovės aštuonių metų sukakties proga. „Xiaomi“ gamintojai nusprendė praleisti „Mi 7“ ir pereiti tiesiai prie aštuoneto. Tikėkimės, kad rezultatas nebus toks, kaip „Galaxy Note 7“, kuris turėjo gauti indeksą 6.

 

 

„Xiaomi“ beveik oficialiai patvirtino „Mi 8“ anonsą. O štai apie įrenginio funkcijas sklinda įvairūs gandai. Į internetą papuolė išmaniojo telefono priekinio skydelio vaizdai, kuriuose galite matyti didžiulę išpjovą po fotoaparatu ir jutikliais.Taigi, galima tikėtis, kad įrenginys gaus pažangią veido atpažinimo sistemą pagal „iPhone X“ stilių. 

 

Numatomos „Xiaomi Mi 8“ charakteristikos: aštuonių branduolių „Qualcomm Snapdragon 845“ procesorius su taktiniu dažniu iki 2,8 GHz, numatoma iki 8 GB RAM atmintis ir 256 GB saugojimo atmintis, ekranas turės 6,01 colio įstrižainę ir jo santykis bus 18: 9 ar net 19: 9. Pigiausia išmaniojo telefono versija su 6/64 GB atmintimi kainuos maždaug 436 dolerių ( apie 375 € ). 

Viename iš kinijos socialinio tinklo „Weibo“ nutekėjusios informacijos pranešime skelbiama apie patobulintą išmanųjį telefoną su priešdeliu SE. Iš jo savybių yra žinoma tiek, kad turės vidutinio lygio procesorių „Snapdragon 710“, taip pat dvigubą 20 megapikselių kamerą.

„Xiaomi Mi Band 3“

 

Naujo „Xiaomi Mi Band“ modelio atsiradimas taip pat oficialiai patvirtintas bendrovės atstovų, konkrečiai vyresniojo viceprezidento Wang Xiang. 

Informacija apie trečiąją „Mi Band“ versiją skiriasi: kai kurie sako, kad rimtų pakeitimų nebus, o vidus išliks toks kaip ir „Mi Band 2“, o kiti praneša apie NFC ir GPS jutiklių atsiradimą bei atnaujintą korpuso apsaugą. 

 

Labiausiai tikėtina yra tai, kad „Mi Band 3“ gaus idesnį ekraną, patogų gestų valdymą. Žinoma, dar belieka laukti programinės įrangos patobulinimo.

„MIUI 10“

Kartu su naujais išmaniaisiais telefonais bus išleista atnaujinta programinės įrangos sąsaja „MIUI 10“. Ir tai buvo oficialiai patvirtinta jau prieš pristatymą. Tikimasi, kad kūrėjai sutelks dėmesį į sąsajos optimizavimą ir tobulinimą. Visa tai panašu į šūkį: „MIUI 9“ yra greitas, kaip žaibas, o „MIUI 10“ yra dar greitesnis.

 

 

Tikėtina, kad „MIUI 10“ nebus prieinamas „Xiaomi“ išmaniuosiuose telefonuose su operacine sistema, senesne nei „Android 5.0 Lollipop“.

Pagal „TechnoCodex“ nuotėkius dešimtoji „MIUI“ versija bus daug kuo panaši į dar neišleistą „Android 9.0“, o ypač būsima gestų kontrole. Kūrėjai pertvarko vartotojo sąsają, kai kuriuos momentus kopijuodami nuo „Google“.

Pateikiami įrenginiai, kurie pritaikyti prie „MIUI 10“: Mi 6, Mi 5/5s/Plus, Mi 4, Mi 3, Mi 4s, Mi 4c, Mi Mix, Mi Mix 2, Redmi Y1/Lite, Mi Note 2, Mi Note 3, Redmi Note 3/ Pro, Redmi Note 4/4x, Redmi 5A, Redmi Note 5A, Mi 5X, Mi Max, Mi Max 2, Redmi 4/4x, Redmi 4A, Redmi 3/3S/Prime, Redmi Pro, Redmi 3x, Mi Pad 3, Redmi Note 5 (Pro), Redmi S2, Mi 6X, Mi Mix 2S.  

 

Plačiau

Savaitės TOP 3 naujienos: galingiausias išmanusis telefonas, „iPho...

2018.06.18

Trumpai apžvelgsime įdomiausius informacijos nutekėjimus, gandus ir skelbimus apie išmaniąsias technologijas.

Pagrindinis savaitės įvykis, tai - kompiuterinių žaidimų paroda „E3 2018“. Joje buvo pristatyta daug žaidimų, įskaitant „The Elder Scrolls 6“, „Assassin's Creed“: „Odisėja“, „Just Cause 4“, „Beyond Good & Evil 2“, „Battlefield V“ ir kt.Sprendžiant iš pavadinimuose esančios numerių gausos, galime suprasti, kad iš esmės ir toliau pramogausime su jau žinomų žaidimų serijų tęsiniais bei jų pataisymais.

Panašu, kad pagrindiniai kompiuterinių ir konsolinių žaidimų kūrėjai susiduria su naujų idėjų krize arba tiesiog bijo eksperimentuoti, kurti kažką naujo. Tačiau galima juos suprasti: šiuolaikinių kompiuterinių žaidimų AAA kategorijos gamyba pagal sudėtingumą ir kainą jau yra panaši į Holivudo „blokbasterį“, todėl rizika čia gali brangiai atsieiti.

Šiame fone mobiliųjų žaidimų rinka dar atrodo jauna. Ji kuria naujas idėjas, nebijo didelių projektų ir drąsių žingsnių. Taip, išvaizda mobilieji žaidimai vis dar nemenkai atsilieka nuo kompiuterinių, tačiau žaidimai dažnai būna tokie, kad jūs tiesiog nekreipiate dėmesio į visus šiuos „šeiderius“ ir pikselius. Be to, mobiliųjų įrenginių žaidimai taip pat nuolat tobulėja.

„Asus ROG“ pripažintas kaip produktyviausias išmanusis telefonas

Mes jau pranešėme apie išmaniojo telefono „Asus ROG Phone“ būsimą pasirodymą, ir tai, kad šis įrenginys bus skirtas specialiai žaidimams. O dabar pasirodė nauja informacija, kad šis įrenginys yra produktyviausias išmanusis telefonas pasaulyje. Šiek tiek žemiau reitinge rikiuojasi „Xiaomi Mi Mix 2S“, „OnePlus 6“, „HTC U12 +“, „Sony Xperia XZ2 / XZ2 Compact“ ir „Galaxy S9 +“.

 

 

Populiarioje lyginamojoje analizėje „Geekbench 4.1“ išmanusis telefonas „Asus ROG Phone“ vieno branduolio bandyme surinko 2547 taškus, o daugiabranduoliniame bandyme - 9 534 taškus. Primename, kad jame naudojama modifikuota „Qualcomm Snapdragon 845“ versija, kuri skiriasi procesoriaus darbiniu dažniu nuo 2,8 GHz iki 2,99 GHz. Jam buvo sukurta speciali aušinimo sistema, leidžianti šiam mikroschemų rinkiniui pilnai atskleisti savo galimybes. 

 

 

Oficialus prietaiso pristatymas numatytas trečiąjį šių metų ketvirtį.

Naujame „iPhone“ bus USB tipo C jungtis

Jau daugelį metų naudojama „Apple“ patentuota „Lightning“ jungtis „iPhone“ išmaniuosiuose telefonuose. Dabar panašu, kad „Apple“ gali pereiti prie įprastesnio C tipo USB prievado. Ši naujiena atskriejo iš Kinijos, kur analitinė kompanija „DigiTimes“ išnagrinėjo šio komponento gamintojų tiekimo grandinę.

 

 

Prisiminkite, kad 2016 m. „Apple“ pilnai pakeitė „MacBook Pro“ nešiojamųjų kompiuterių jungtį į USB tipo C jungtis, paaiškindama šį sprendimą, tuom, kad atsižvelgia į ergonomiką ir unifikaciją. Naujieji „iPhone“ ir „iPad“ su „USB Type-C“ jungtimi, kuri suplanuota kitų metų įrenginiuose, gerokai palengvins „Apple“ naudotojų gyvenimą, nes nebereikės naudoti skirtingų kištukų ir adapterių.

Keista, kad šis protingas sprendimas kūrėjų mintis pasiekė taip pavėluotai, nes šiandien ši jungtis yra net ir pigiausiuose kinų išmaniuosiuose telefonuose.

„Xiaomi Mi Max 3“ turės dvigubą pagrindinę kamerą

Prieš pradedant pardavinėti visus išmaniuosius telefonus, jie yra užregistruojami Kinijoje valstybiniame registre. Šio registro duomenys yra atviri, todėl jie tampa informacijos apie naujųjų išmaniųjų telefonų technines charakteristikas šaltiniu.

Remiantis šia informacija, naujasis „Xiaomi Mi Max 3“ turės didžiulį 6,99 colių ekraną su „Full HD +“,  jo kraštinių santykis bus 18: 9 ir turės plonus rėmelius. Įrenginyje veiks „Snapdragon 710“ lustų rinkinys kartu su 4 arba 6 GB atmintimi.

Išmanusis telefonas turės dvigubą pagrindinę kamerą su „Sony IMX363“ jutikliu, kurio raiška yra 20 megapikselių. Įdomu tai, kad „Xiaomi Mi 8“ išmaniajame telefone yra įdiegta tokia pati kamera, kuri leido jam patekti į geriausių telefonų kamerų penketuką pagal „DxOMark“ svetainės suvestinę.

Naujiena turės 5 500 mAh baterijos talpą, taip pat „Quick Charge 3.0“ greitąjį krovimą. Išmaniajame telefone veiks „Android 8.1“ „Oreo“ su „MIUI 10“.

Tikimasi, kad „Xiaomi Mi Max 3“ pardavimai prasidės šių metų liepos mėnesį.

Kitos naujienos

  • „Samsung“ pavyko išstumti „iPhone X“ iš geriausiai parduodamo išmaniojo telefono pirmaujančios vietos, kurią jis užėmė pirmąjį 2018 m. ketvirtį. Tai įvyko dėl „Galaxy S9 +“ ir „Galaxy S9“ modelių padidėjusių pardavimų, tad jie dabar užima pirmąsias dvi vietas pardavimų reitinge.
  • „Uber“ išleido mažiau vietos užimančią „Uber Lite“ versiją, kuri užima tik 5 MB, taupo srautą ir veikia net biudžetinio tipo telefonuose su lėtu pasijungimu. Programa yra prieinama tik Indijoje, tačiau netrukus pasirodys „Google Play“ ir bus skirta kitoms šalims.
  • Mobilusis „Google“ vertėjas, skirtas „iOS“ ir „Android“ sistemoms dabar palaiko neuroninį automatinį vertimą neprisijungus. Ši funkcija yra prieinama 59 kalbomis. Pasak kūrėjų, tai turėtų žymiai pagerinti vertimo kokybę.
  • „Google“ oficialiai patvirtino, kad kita „Android“ versija turės galimybę naudoti tamsią temą.
  • „Huawei“ sukūrė technologiją, kuri leidžia išmaniuosiuose telefonuose paleisti pilną „Windows 10“ personalinio kompiuterio operacinę sistemą. Ji įdiegiama prisijungiant prie virtualaus debesies „Huawei Cloud PC“. Ši funkcija kolkas prieinama tik Kinijoje.
  • „Xiaomi“ išleido „Petbit“ - sumanų šunų antkaklį, kuris padeda stebėti jų buvimo vietą. Be to, įrenginys skaičiuoja žingsnius ir sunaudotas kalorijas, kas yra naudinga tuo atveju, jei veterinaras perspėjo, kad jūsų augintinis galėtų daugiau judėti.

 

Plačiau

Visų laikų geriausiai parduodamų telefonų TOP 10

2018.07.06

Jūs tikriausiai nustebsite, tačiau šiame sąraše nėra nė vieno „Android“ įrenginio. Šiuolaikinių įrenginių pajėgumai negali būti lyginami su tais įrenginiais, kurie mus žavėjo prieš dvejus ar prieš penkerius metus.

 Tačiau nė vienas iš šiuolaikinių išmaniųjų telefonų niekada negalės pasiekti tokios didžiulės pardavimų sėkmės kaip įrenginiai iš šio sąrašo. Jį sukūrė „Android“ institucijos tinklalapis.

 

10. „Motorola Razr V3“

 

  • Pagaminimo metai: 2004.
  • Prietaisų pardavimo kiekis: daugiau nei 130 mln.

Tai „Motorola“ telefono modelis, kurio pagrindinis bruožas tapo jo įspūdingas dizainas. Dizaino dėka, prietaisas buvo tapęs tų laikų kultiniu simboliu.

 

9. „Nokia 2600“

 

  • Pagaminimo metai: 2004.
  • Prietaisų pardavimo skaičius: 135 mln.

Tai paprastas įrenginys su tvirtu korpusu ir nedideliu 1,5 colių ekranu. Jame nebuvo fotoaparato, „Bluetooth“ ar kitų papildomų funkcijų. Tačiau prietaisas pasižymėjo puikia baterija ir prieinama kaina, todėl jis tapo labai populiarus.

 

8. „Samsung E1100“

 

  • Pagaminimo metai: 2009.
  • Prietaisų pardavimo skaičius: 150 mln.

Kaip ir „Nokia 2600“, „Samsung E1100“ telefonas pirmiausia žinomas dėl savo ilgaamžiškumo ir ilgo baterijos naudojimo - net 13 dienų budėjimo režime. Įrenginyje buvo 1,52 colio ekranas, 1 MB (!) vidinė atmintis, o taip pat ir įmontuotas žibintuvėlis.

 

7. „Nokia 5230“

 

  • Pagaminimo metai: 2009.
  • Prietaisų pardavimo skaičius: 150 mln.

Šis telefonas savo laiku buvo vienas iš labiausiai ištobulintų prietaisų. Jame buvo įdiegta multimedijos įrenginys su jutikliniu ekranu, fotoaparatu, „Bluetooth“ ir GPS. Jis galėjo atverti „Nokia“ įrenginiams vartus į ateitį, tačiau rinkoje pasirodė „iPhone 4“ su realia mobilia operacine sistema.

 

6. „Nokia 6600“

 

  • Pagaminimo metai: 2003.
  • Prietaisų pardavimo skaičius: 150 mln.

Šio telefono dizainas daugelį nustebino. Tačiau, sprendžiant pagal parduotų prietaisų skaičių, daugumai žmonių jis labai tiko. Tai labai stebina atsižvelgiant į kainą, kuri pardavimo pradžioje siekė 600 eurų.

 

5. „Nokia 1200“

 

  • Išleidimo metai: 2007.
  • Prietaisų pardavimo skaičius: 150 mln.

Didžiausias „Nokia 1200“ pranašumas buvo baterija: telefonas veikdavo septynias pokalbio valandas ir turėjo 390 valandų budėjimo laiką. Jame taip pat buvo įrengtas žibintuvėlis, kurį galima įjungti vienu iš klavišų. Apskritai, nieko ypatingo, tačiau savo metu prietaisas buvo nepaprastai populiarus. Pagrindinis argumentas, be abejo, buvo prieinama kaina.

 

4. „Nokia 3210“

  • Išleidimo metai: 1999.
  • Prietaisų pardavimo kiekis: 160 mln.

„Nokia 3210“ buvo vienas iš pirmųjų mobiliųjų telefonų su įmontuota antena. Prieš tai visi telefonai turėjo išsikišusias antenas, kurios kartais netgi turėjo būti ištrauktos norint skambinti. Be to, „Nokia 3210“ telefone buvo trys žaidimai: „Snake“, „Memory“ ir „Rotation“. Įrenginys buvo labai populiarus.

 

3. „iPhone 6“ ir „6 Plus“

 

  • Pagaminimo metai: 2014.
  • Prietaisų pardavimo skaičius: 220 milijonų.

„iPhone 6“ ir „6 Plus“ yra naujausi įrenginiai, pateikti šiame sąraše. Jie, žinoma, negali būti lyginami su šiandienos įrenginiais, tačiau prieš keturis metus jie sukėlė tam tikrą revoliuciją. Viena iš jų sėkmės priežasčių buvo atnaujinti ekranai, kurių įstrižainė gerokai viršijo kompanijos ankstesnių išmaniųjų telefonų įstrižainę.

 

2. „Nokia 1110“

 

  • Pagaminimo metai: 2005.
  • Prietaisų pardavimo skaičius: 250 milijonų.

Tai buvo puikus telefonas tiems, kurie norėjo skambinti, siųsti SMS ir retkarčiais pažaisti „Snake“. Sprendžiant pagal pakankamai didelį pardavimų skaičių,telefonas tapo bestseleriu.

 

1. „Nokia 1100“

 

  • Pagaminimo metai: 2003.
  • Prietaisų pardavimo skaičius: 250 milijonų.

Visų laikų geriausiai parduodamas modelis yra „Nokia 1100“. Šis telefonas buvo paprastas, tačiau elegantiško dizaino, puikios autonomijos ir turėjo žibintuvėlį. Dėl žemos „Nokia“ kainos ir prieinamumo beveik kiekvienas asmuo galėjo nusipirkti šį įrenginį, nepaisant pajamų lygio ir gyvenamosios vietos.

Įdomu, kuris iš šiuolaikinių modelių vertas tęsti šį sąrašą? 

 

Plačiau

Ar įmanoma bendrauti „emodžių“ pagalba

2018.07.25

Bendraujant „emodžių“ paveiksliukais atsiranda sunkumų, nes apie šių simbolių reikšmes nėra vieningo supratimo. Paveikslėlių populiarumas, lengvinantis bendravimo kalbą žiniatinklyje, kartais verčia mus prabilti apie naujos grafinės ženklų sistemos atsiradimą. Ar tai tiesa, ir kas yra tie „emodžiai“ apskritai?

„Emodžiai“ - tai amorfinis ir daugiaprasmis simbolis, kuriame susimaišo skirtingi semiotikos ženklai ir sistemos. Paprastai šis žodis žymi piktogramas, tačiau tai gali būti ir kalbos ženklai, ir šypsenėlės - „emodžių“ funkcijos labai skirtingos.

Ar galima „emodžius“ pavadinti nauja susirašynėjimo forma, lyginti juos su ideogramomis - simboliais, kurie turi vienokią ar kitokią reikšmę? 

Panašu, kad tai neįmanoma. „Emodžiai“ nesitransformuoja į ideogramas, tai yra piktograma, susidedanti iš rašytinių ženklų. Jei ideogramos jau yra lingvistiniai ženklai, tai piktogramos yra tik tai, kas iš anksto parašyta.

Pagrindinis ideogramų skirtumas yra tas, kad iš jų parašyta žinutė yra perskaitoma ir suprantama vienareikšmiškai. Ideografinio rašymo elementai iš esmės yra žodžiai, kalbiniai ženklai.

Piktograma yra paveikslėlis, kurį galima interpretuoti įvairiais būdais. Herodotas, pirmasis pasaulyje istorikas parašė garsią istoriją apie tai, kaip persų karalius Darijus gavo pranešimą iš skifų, kuriame buvo pavaizduota varlė, paukštis, pelė ir penkios strėlės.

Karaliui ir jo patarėjams teko kruopščiai apmąstyti ženklų reikšmę, tačiau jie niekada taip ir nerado bendros nuomonės, ką skifitai norėjo jiems pasakyti. Kiekvienas iš pateiktų objektų turėjo simbolinę reikšmę, tačiau juos buvo galima interpretuoti įvairiais būdais.

Pateiksime analogiją, kuri lingvistiniu požiūriu nėra labai teisinga. Piktograma yra ne žodis, o jo šaknis. Tai gali būti interpretuojama kaip veiksmažodis, ar kaip daiktavardis. Todėl ir piktograma yra tik idėja, galinti perteikti skirtingas žodines išraiškas. Pvz., jei jūs pranešime siunčiate piktogramą „autobusas“ , tai gali reikšti „autobusą“, „važiavimą autobusu“, bei kitas reikšmes, susijusias su autobusu. 

Todėl, kai mes susiduriame su išankstiniais piktogramų paveikslėliais, negalime pasakyti, kad prieš mus - suprantamas tekstas. Tai tarsi teksto dalis, kuriai galima priskirti skirtingas teksto reikšmes. Jis negali būti perskaitomas vienareikšmiškai.

„Emodžiai“ - tai iš anksto paruošti paveikslėliai. Tai nėra kalba, tai tik bandymas perteikti norimą mintį. Ir čia mes matome didžiulę įvairovę, nes interneto vartotojai sukuria vis daugiau emocijų paveikslėlių. Bet visa tai atliekama, greičiausiai, dėl vaizdingumo, o ne dėl bendravimo tikslų.

Iš esmės emocijų naudojimas yra tarsi sugrįžimas į vaikystę, jei žmonės nori prisiminti vaikystę, piešinėlius, jie pradeda aktyviai naudoti paveikslėlius tekste. 

Nemanome, kad „emodžiai“ yra perspektyvu, priešingai nei šypsenėlės, kurios jau užkariavo savo vietą.

Panašu, kad „emodžiai“ taip pat gali tapti tam tikra semiotikos sistema, tačiau sparčiai besivystančiame internetiniame tinkle tai yra labai sunku. Na, jei būtų taip, kad kažkuri pasaulio valstybė nuspręstų: jaustukus naudosime tokiu būdu ... Tačiau to neįvyks. Nors „emodžiai“ dabar yra įdėti į kodų lenteles, tačiau niekas net nebandė sutikti su jų naudojimosi taisyklėmis.

Įdomu pažvelgti į tai, kas atsitiko su šypsenėlėmis. Mes matome, kad internete dabar jos naudojamos visose bendravimo kultūrose. Tačiau kiekvienoje ​​kultūroje jos naudojamos skirtingai, „mesenger“ pranešimuose yra skirtingų šypsenėlių rinkinių. Mes suprantame kaip jomis naudotis, čia nėra taisyklių ar naudojimosi normos.

Mes suprantame, ką reiškia linksma šypsena, ką reiškia niūrus veidas, tačiau daugelio veidukų praktiškai nenaudojame. 

Vienok, šypsenėlės yra labai įdomus komunikavimo reiškinys, kuris internete atlieka savo funkcijas. Kartais šypsenėlėmis išreiškiame tam tikrus ženklus, kartais - mimiką, intonaciją. Jas galima pavartoti bet kurioje teksto vietoje.Šypsenėlės kompensuoja formalios rašytinės kalbos griežtumą, išsakytai kalbai suteikia emocionalumo. Todėl galime teikti, kad žmonėms jos patinka.

Kas atsitiks su „emodžiais“ toliau, nėra aišku. Iš esmės viskas priklauso nuo to, kas juos naudos, kaip tiksliai jie apibūdins tai, ką norėjo pasakyti pranešimo autorius. Šiandien šypsenėlės beveik neapibūdina žmogaus, ir jei juos siunčia jaunimas, tai prilygsta beveik privalomam rašytinės kalbos elementui. O „emodžiai“ nėra privalomas elementas, ir asmuo, kuris jais naudojasi, leidžia suprasti, kad geba puikiai komunikuoti.

Todėl, dar anksti kalbėti apie „emodžių“ reikalingumą, dar per anksti sakyti, kad tai yra būtina rašytinės kalbos dalis. Turime palaukti dar penkerius ar dešimt metų. 

 

Plačiau

Pristatyti „Meizu 16“ ir „16 Plus“ patys pigiausi išmanieji t...

2018.08.11

Pagal kainos ir kokybės santykį šie išmanieji telefonai gali drąsiai konkuruoti su „Xiaomi“ ir „OnePlus“ flagmanais.

 

„Meizu 16“ ir „16 Plus“ turi didžiulį ekraną su labai siaurais rėmeliais. Tačiau ekrano viršuje jie neturi populiarios išpjovos, kaip pavyzdžiui „iPhone X“. Dėl to naujieji išmanūs telefonai taps patrauklūs labai daugeliui vartotojų.

 

Vien tik tuo naujųjų išmaniųjų telefonų pranašumas nepasibaigia. Kiekvienas iš jų turi kokybišką AMOLED ekraną, „Meizu 16“ jis yra 6 cm, o „Meizu 16 Plus“ - 6,5 cm. Tiesiogiai ant ekrano yra integruotas pirštų atspaudų skaitytuvas.Pagrindinį naršymo mygtuką dabar atstoja plona horizontali juosta ekrano apačioje, kuri atpažįsta naudotojo gestus. 

 

Abiejų modelių korpusai yra ploni, jų storis tik 7,3 mm. Įrenginiuose yra įprastas 3,5 mm audio lizdas, stereo garsiakalbiai. Išmanieji telefonai turi gerą bateriją. „Meizu 16“ naudoja 3 010 mAh akumuliatorių su greito įkrovimo funkcija, o „Meizu 16 Plus“ turi 3 640 mAh baterijos talpą. 

 

Abu prietaisai turi tokius pačius fotoaparatus. Pagrindinė abiejų modelių kamera yra su dviem 12 megapikselių („Sony IMX380“) ir 20 megapikselių (IMX350) sensoriais. Priekinė kamera turi 20 megapikselių skiriamąją gebą („Sony IMX376“). Siekiant pagerinti vaizdo kokybę, naudojamas specialus „Spectra 280“ vaizdo procesorius, taip pat dirbtinio intelekto sistema. 

 

Kitas įrenginių pranašumas yra puikus jų našumas. Išmanieji telefonai yra pagaminti „Snapdragon 845“ pagrindu, kuris šiais metais naudojamas daugelyje įrenginių. Parduodami modeliai su 6 arba 8 GB operatyvine atmintimi ir 64, 128 arba 256 GB vidine atmintimi.

Išmaniuosiuose telefonuose veikia „Flyme 7“ sąsaja su „Android 8 Oreo“. Apie planus, kad įrenginiai bus atnaujinti iki „Android 9.0 Pyro“ nepranešama, tačiau nėra jokių abejonių, kad tai įvyks.

„Meizu 16“ (6 GB / 64 GB) versijos kaina yra 395 JAV dolerių (345€); versija su 6 GB / 128 GB kainuoja 440 JAV dolerių (385 €), o aukščiausia versija (8 GB / 256 GB) - 485 JAV dolerių (425€).

„Meizu 16 Plus“ kainos yra šiek tiek didesnės: 6 GB / 64 GB - 470 JAV dolerių (410€), 6 GB / 128 GB - 515 JAV dolerių (450€), 8 GB / 256 GB - 590 JAV dolerių (515€).

 

Plačiau

10 chrome plėtinių tiems, kurie rūpinasi savo sveikata

2018.08.30

Įdiekite šiuos plėtinius, kad galėtumėt kontroliuoti savo laikyseną, nenuvarginti akių ir išlaikyti tiesų stuburą, dirbdami sėdimą darbą.

1. „Fresh Air“

Šis plėtinys leis periodiškai atlikti kvėpavimo pratimus. Kai atidarysite naują skirtuką, priešais save pamatysite apskritą indikatorių, kuris padės jums atlikti keletą gilių įkvėpimų ir iškvėpimų. Jų trukmę ir dažnumą galima savarankiškai nustatyti nustatymuose.

2. „Calm“

„Calm“ šiek tiek primena ankstesnį plėtinį, bet jis taip pat gali atlikti ir blokatoriaus vaidmenį tam tikrose svetainėse. Norėdami pradėti, turite prie juodojo sąrašo pridėti svetaines, kurios trukdo darbui. Po to, kai bandysite patekti į vieną iš jų, programa pasiūlys atlikti kvėpavimo pratimus. Taigi nenaudingos svetainės nėra visiškai užblokuojamos, tačiau jos atidaromos tik atlikus pratimus.

3. „DeskAthelete“

Svarbus plėtinys visų biurų darbuotojams. Įdiegę jį, jūs periodiškai gausite priminimus apie pratimams skirtą laiką. „DeskAthelete“ yra vaizdinė medžiaga, kurioje demonstruojama daugiau nei 40 skirtingų pratimų, kuriuos galima atlikti tiesiog darbo vietoje.

4. „PostureMinder“

Taisyklinga laikysena duota nuo gimimo ne visiems žmonėms, bet galima pasiekti puikių rezultatų reguliariai treniruojantis. „PostureMinder“ padės jums šiuo klausimu. Programa periodiškai rodo priminimą, kuris skatina jus išsitiesti ir priimti tinkamą sėdėjimo padėtį. Taip pat galite suaktyvinti pranešimus apie būtinybę pailsėti ir pavaikščioti.

5. „Water Reminder“

Kiekvienas žmogus kasdien turi gerti pakankamą kiekį skysčių. Tačiau daugelis darbo dienos eigoje tiesiog pamiršta apie tai. Įdiekite „Water Reminder“ plėtinį, kuris primins, kad išgertumėte dar vieną stiklinę vandens.

6. „Stretch Reminder“

Kai žmogus ilgą laiką sėdi vienoje vietoje nejudėdamas, tai jo sveikata yra žalojama. „Stretch Reminder“ papildinys siūlo nelaukti šio momento, bet periodiškai atlikti tempimo pratimus.

7. „Healthy Browsing“

Šis papildinys gali pakeisti keletą ankstesnių, paminėtų šiame sąraše. Jis gali rodyti įspėjimus apie keletą svarbių dalykų: priimti teisingą laikyseną, gerti vandenį, atlikti tempimo pratimus ir duoti poilsio akims. Nustatykite, kad visi priminimai jus įspėtų skirtingu laiku ir nustebsite, kaip greitai praeis jūsų darbo diena!

8. „Screen Shader“

„Screen Shader“ plėtinys yra garsiosios „F.lux“ programos analogas. Vakare ir naktį jis įjungia specialius raudonus filtrus, apsaugančius akis nuo dirginančios mėlynos spinduliuotės. Galima nustatyti automatinį filtro pritaikymą pagal jūsų nurodytas taisykles, o taip pat programą galima aktyvinti rankiniu būdu.

9. „Tabtics“

Gražus plėtinys, kuris naujame naršyklės skirtuke rodo įkvepiančius kraštovaizdžius, motyvuojančias citatas ir informaciją apie orą. „Fitbit“ apyrankių savininkai taip pat gali peržiūrėti informaciją apie nueitus žingsnius ir nakties miegą.

10. „Marinara“

Tinkamas darbo ir poilsio režimas yra labai svarbus sveikatai. „Marinara“  siūlo naudoti gerai žinomą „Pomodoro“ sistemą. Ji susideda iš tinkamo darbo ir poilsio režimo nustatymo, kuris užtikrina maksimalų darbo našumą ir neskatina nervingumo.

 

Plačiau