STRAIPSNIAI
Aktualios naujienos
Naujausia mūsų klientams aktuali informacija

19 įspūdingų faktų apie internetą

2019.10.18

 

Interneto korporacijoje pavadinimams ir numeriams (ICANN) yra paskirti tik 7 žmonės, kurie turi 7 skirtingus raktus. Jeigu įvyktų katastrofa, šie 7 individai gali dar kartą susitikti ir atstatyti interneto būseną.

Šių dienų internetas plečiasi greičiau negu galite įsivaizduoti. Nuo interneto pradžios svetainių kiekis drastiškai padidėjo, o su juo padidėjo ir internete laikomų duomenų kiekis. „Google“ atlikti skaičiavimai ir duomenys atskleidė keletą šokiruojančių faktų apie internetą.

Faktai apie internetą.

1. Pasak „Google“, 2010 metais internetą sudarė 5 milijonai terabaitų duomenų.

Labiausiai stebinantis faktas yra tai, kad  „Google“ pranešė, jog jie indeksavo vos 0.004% viso turinio dabartiniame internete.

2. Remiantis 2018 metų spalio mėnesio duomenimis, internete yra daugiau nei 1.9 milijardo svetainių.

2018 metų spalio 14 dieną buvo apskaičiuota, kad internete egzistuoja apytiksliai 441 milijonas „Tumblr“ „blog'ų“. Platformoje „Wordpress“ egzistuoja 75.8 milijonai „blog'ų“ ir verslo puslapių. Kiekvieną dieną žmonės pasidalina daugiau nei 5 milijonais įrašų.

3. Kiekvieną dieną socialiniame tinkle „Instagram“ yra įkeliama 95 milijonai nuotraukų.

Įdomu tai, kad 70% „Instagram“ įrašų nesulaukia jokių peržiūrų.

4. 2016 metais interneto vartotojai perdavė vieną zetabaitą duomenų.

Vienas zetabaitas yra lygus tūkstančiui eksabaitų, milijardui terabaitų arba trilijonui gigabaitų. „Cisco“ prognozuoja, kad iki 2021 metų 82% IP srautų sudarys vaizdo įrašai.

5. 4 milijardai žmonių pasaulyje naudojasi internetu.

„InternetLiveStats“ stebi aktyvią interneto būseną. Remiantis 2018 metų spalio mėnesio duomenimis, internete yra 4,045,421,895 vartotojai. Šis skaičius turėtų dar labiau išaugti iki 2020 metų.

6. Kiekvieną dieną yra nulaužiama daugiau nei 85 tūkstančiai svetainių.

„Wordpress“ ir „Joomla“ yra labiausiai paveiktos turinio valdymo sistemos internete.

7. Kas valandą yra užregistruojama 5000 domenų.

Tai reiškia, kad per dieną yra sukuriama 120,000 domenų, o per metus skaičius siekia 43 milijonus. Ironiška tai, kad daugiau nei 75% domenų yra nepanaudojami.

8. Socialiniu tinklu „Facebook“ naudojasi 2.234 milijardo vartotojų.

Apytiksliai 30% pasaulio populiacijos naudojasi „Facebook“. 2018 metų trečiajame ketvirtyje šis socialinis tinklas turėjo 1.74 milijardo aktyvių mobiliųjų vartotojų. Statistika parodo, kad apie 50% interneto vartotojų naudojasi „Facebook“.

9. Pirmasis elektroninis laiškas buvo išsiųstas 1971 metais.

Elektroninį laišką išsiuntė Jungtinių Valstijų programuotojas Ray Tomlinson, kuris išrado elektroninio pašto sistemą. Simbolis „@“ buvo naudojamas, norint parodyti, kad elektroninis laiškas yra siunčiamas žmogui, o ne kompiuteriui. Deja, jis neatsimena, kokią žinutę buvo parašęs.

10. Kiekvieną dieną yra išsiunčiama 250 milijardų elektroninių laiškų.

Už šiuos įspūdingus skaičius nėra atsakingi žmonės. Stebėtina tai, kad 81% visų laiškų yra šlamštas, kuris išsiunčiamas automatiškai. Tai reiškia, kad kiekvieną dieną yra išsiunčiama 200 milijardų šlamšto kategorijos laiškų. Pirmasis toks laiškas buvo išsiųstas 1978 metais. Tai buvo „Digital Equipment Corporation“ reklama, kurios sulaukė 600 adresatų.

11. Pirmoji internetinė svetainė vis dar egzistuoja.

Pirmoji internetinė svetainė yra info.cern.ch ir ji vis dar egzistuoja. Tai yra paprasta HTML svetainė su keliomis teksto eilutėmis. Puslapis buvo sukurtas pirmosios HTML versijos pagalba.

12. „Twitter“ anksčiau vadinosi „Twttr“.

„Twitter“ anksčiau buvo apibūdinamas kaip SMS žinutėmis paremtas socialinis tinklas, todėl simbolių limitas buvo 140. Pirmuoju šios svetainės pranešimu pasidalino Jack Dorsey 2006 metų kovo 21 dieną. Pranešime buvo parašyta: „just setting up my twttr.“ (liet. tik parengiu savo „Twttr“ paskyrą). Per pastaruosius metus ši svetainė labai evoliucionavo ir dabar ja naudojasi daugiau nei 335 milijonai aktyvių vartotojų, kurie pasidalina 500 milijonų pranešimų kiekvieną dieną.

13. Animacinis filmukas „Garfield“ anksčiau siūlė savo elektroninio pašto paslaugas.

Taip, šis animacinis veikėjas anksčiau siūlė savo elektroninio pašto paslaugas pavadinimu GMail.com. Vėliau „Google“ perėmė šią paslaugą ir pervadino į „Google Mail“.

14. Kiekvieną minutę svetainėje „YouTube“ yra įkeliama 400 valandų trukmės turinio.

Kalbant apie vartotojų atsidavimą, ši didžiulė vaizdo įrašų platforma aptarnauja daugiau nei milijardą žmonių kiekvieną mėnesį. Vidutinis interneto vartotojas „YouTube“ praleidžia 4 valandas kiekvieną mėnesį. Pažvelgus į tokią statistiką, galima sakyti, kad „Google“ atlieka didžiulį darbą, kad apsaugotų individų autorines teises.

15. Bendrai egzistuoja 4.9 milijonai programėlių „Google Play“ ir „App Store“ platformose.

2016 metais „Google Play Store“ platformoje buvo atlikta 75 milijardai atsisiuntimų, o „App Store“ pasiekė 25 milijardus atsisiuntimų.

16. Apie 80% nuotraukų internete sudaro nuogos moterys.

Internete yra nemažai intymios medžiagos. Duomenys parodo, kad 12% egzistuojančių svetainių yra intymaus turinio, vienas iš trijų atsisiuntimų yra intymaus turinio, sekmadienį intymus turinys yra populiariausias ir interneto suaugusiųjų turinio industrija uždirba apie 3000 JAV dolerių per sekundę.

17. 51% viso interneto srauto sudaro ne žmonės.

Žmonės sudaro 49% viso srauto, o likusią dalį sudaro įvairūs botai ir reklaminė įranga. Be abejonės ryšys būtų greitesnis, jeigu jie netrikdytų duomenų perdavimo.

18. Internetui prireikė vos ketverių metų pasiekti pirmuosius 50 milijonų vartotojų.

Televizijai prireikė 13 metų, o radijui net 38 metų, kad pasiektų tokį patį vartotojų kiekį.

19. Internetą kontroliuoja 7 žmonės.

Interneto korporacijoje pavadinimams ir numeriams (ICANN) yra paskirti tik 7 žmonės, kurie turi 7 skirtingus raktus. Jeigu įvyktų katastrofa, šie 7 individai gali dar kartą susitikti ir atstatyti interneto būseną.

 

Plačiau

Naujausia statistika parodo, kad „AirPods“ verslas yra toks sėkmi...

2019.11.12

„Apple“ pasidalino savo paskutinio metų ketvirčio finansais. Duomenys atskleidė, kad dėvimų prietaisų verslas sugeneravo daugiau pajamų negu du trečdaliai firmų, patekusių į „Fortune 500“ sąrašą.

 Tokiai sėkmei įtakos turėjo „AirPods“ ausinės, kurios pastaruoju metu itin išpopuliarėjo.

Tikimasi, kad 2020 metais „AirPods“ pardavimų skaičius viršys 100 milijonų vienetų ribą.

2016 metais, kai pirmą kartą buvo pristatytos „AirPods“ ausinės kartu su „iPhone 7“ bei „iPhone 7 Plus“, iš jų buvo šaipomasi, kad jos neturi jokių laidų ir naudoja netradicinį dizainą, o dabar jos yra sėkmingesnės negu bet kurios kitos belaidės ausinės rinkoje. Žinoma, dalis sėkmės buvo pasiekta dėl „Apple“ prekinio ženklo, tačiau „AirPods“ pasižymi kokybiška technine įranga, dėka jų čipseto, įspūdingo baterijos tarnavimo laiko ir stabilaus „Bluetooth“ ryšio.

2017 metais buvo pranešta, kad „Apple“ pardavė 16 milijonų „AirPods“ vienetų. Šių metų pardavimų kiekis turėtų pasiekti 60 milijonų. Remiantis socialiniame tinkle „Twitter“ paviešinta statistika, tikėtina, kad kitais metais kompanija parduos virš 100 milijonų vienetų.

Pagal detalius apskaičiavimus, 100 milijonų parduotų „AirPods“ vienetų kompanijai sugeneruotų apie 20 milijardų JAV dolerių pajamų. Jeigu grynojo pelno marža būtų 35%, tuomet „AirPods“ grynoji vertė siektų net 175 milijardus JAV dolerių. Taigi, jei „AirPods“ būtų atskira kompanija, jos rinkos vertė būtų didesnė nei 175 milijardai JAV dolerių, todėl tai būtų 32-a didžiausia firma Jungtinėse Valstijose.

Kaip produktui, kuris pasirodė vos prieš ketverius metus, šie rezultatai yra labai įspūdingi. Kadangi belaidžių stereo prietaisų rinka dar tik įsibėgėja, yra vietos dar didesniam augimui. Pasirodo, kad „iPhone“ vartotojų dalis, kurie naudoja „AirPods“ ausines, nesiekia net 10%. Kadangi šios belaidės ausinės yra Kupertino gigantų antras greičiausiai parduodamas visų laikų produktas, galima tikėtis, kad paklausa dar labiau augs.

Žinoma, kitos kompanijos taip pat dairosi į šią pelningą rinką, tačiau šiuo metu „Apple“ priklauso didžioji rinkos dalis, o naujoji „AirPods“ serija su savo tvirta ekosistema tik dar labiau pagerina kompanijos situaciją.

 

Plačiau

„Samsung“ paneigė savo atstovo paskleistą informaciją, kad komp...

2019.12.13

Vakar „Samsung Electronics“ vyriausiasis strategas ir korporacinis prezidentas Young Sohn Berlyne pranešė, kad kompanija pardavė vieną milijoną „Galaxy Fold“ vienetų nuo prietaiso pasirodymo.

 Toks pareiškimas sukėlė nemažai kalbų, kadangi dauguma tikėjosi, jog telefonas patirs nesėkmę dėl savo prasto patvarumo.

Po vakar pateiktos Shon statistikos Korėjos spauda pranešė, jog kitas „Samsung“ atstovas paneigė šį pardavimų skaičių.

„Samsung Electronics“ paneigė korporacinio prezidento pateiktą pardavimų statistiką.

„Samsung“ atstovas naujienų agentūrai „Yonhap“ paneigė Sohn pareiškimą, kad kompanija pardavė vieną milijoną „Galaxy Fold“ vienetų. Remiantis detalėmis, „Samsung“ atstovas naujienų agentūrai pranešė, jog korporacinis prezidentas sumaišė skaičius ir vietoje pardavimų skaičiaus paskelbė norimų parduoti vienetų kiekį.

Korėjos spauda spalio mėnesį pranešė, kad „Samsung“ pardavė 500,000 „Galaxy Fold“ vienetų nuo pasirodymo pradžios, taigi, jeigu tikėtume vakar pasidalintais duomenimis, tai reikštų, jog „Samsung“ padvigubino savo pardavimų skaičių vos per mėnesį. Tai skamba labai neįtikinamai, žinant su kokiomis patvarumo problemomis susidūrė šis prietaisas. „Samsung“ taip pat pripažino, kad telefonas buvo išleistas per anksti.

„Galaxy Fold“ nėra vienintelis „Samsung“ prietaisas, šiemet susidūręs su tam tikromis problemomis. Spalio mėnesį su gedimais susidūrė kompanijos flagmanų pirštų antspaudų skaitytuvai. Vartotojai pranešė, kad pirštų antspaudai nebuvo atpažįstami, įmontavus gelinius ekranų apsauginius dėklus. Dėl šios priežasties vartotojai negalėjo atlikti bankinių pavedimų iš savo telefono. „Samsung“ šią problemą ištaisė po programinės įrangos atnaujinimo.

Analitikai iš Korėjos apskaičiavo, kad „Samsung“ kitais metais parduos bent 6 milijonus lankstomų telefonų, o dar kitais metais pardavimų skaičius turėtų pasiekti net 20 milijonų. „Samsung“ taip pat rinkoje įgavo pranašumą su 5G ryšį palaikančiais telefonais. Kadangi 5G tinklai vis labiau plinta, „Samsung“, kaip ir kiti gamintojai, pristatys vidutinio pajėgumo telefonus, palaikančius naujos kartos ryšį.

 

Plačiau

Dėl koronaviruso „Google“ laikinai uždaro visus savo Kinijos ofi...

2020.01.30

„Google“ pranešė, jog dėl koronaviruso proveržio jie laikinai uždaro visus savo Kinijos ofisus. Uždaromi yra visi ofisai Kinijoje, Honkonge bei Taivane.


Šiuo metu planuojama ofisus laikyti uždarytus, kol baigsis Kinijos naujųjų metų laikotarpis. Kinijos vyriausybė ragina gyventojus likti namuose ir vengti kelionių, kad būtų sumažintas viruso plitimas.

„Google“ atstovas pareiškė, jog kompanija planuoja laikyti uždarytus ofisus, kad atitiktų vyriausybės nurodymus. Kompanija taip pat laikinai apribos verslo keliones į Kiniją ir Honkongą. Darbuotojams, kurie šiuo metu yra Kinijoje bei tiems, kurių šeimos nariai grįžta iš šios valstybės, kompanija pataria dirbti namuose bent 14 dienų nuo jų išvykimo datos.

Toks sprendimas pažymi naujausią technikos industrijos mėginimą slopinti viruso pavojų, kuris, pasak gydytojų, kilo Uhano mieste, Kinijoje. Dėl šio viruso mirė bent 132 žmonės, daugiau nei 6000 buvo užkrėsti. Dėl glaudžių technikos industrijos ryšių su Kinija, darbuotojai dažnai keliauja į Kiniją ir iš jos. Beveik kiekviena stambaus masto technikos kompanija turi savo ofisus minėtoje valstybėje.

Nors dauguma „Google“ populiarių internetinių paslaugų yra uždraustos Kinijoje, kompanija turi keturis ofisus šalyje. Dauguma „Google“ produktų komandų, kurios yra atsakingos už „Pixel“ telefonų ir „Google Home“ kolonėlių gamybą, dirba su tiekėjais ir fabrikais iš Kinijos.

Tiek „Apple“, tiek „Facebook“ šią savaitę apribojo savo darbuotojų keliones. „Apple“ generalinis direktorius Tim Cook šiuos apribojimus anonsavo skambučio su investuotojais metu, po pajamų ataskaitų paskelbimo. „Apple“ taip pat pranešė, jog jie uždarė bent vieną mažmeninę parduotuvę Kinijoje. Kompanijos darbuotojams nuolat yra tikrinama temperatūra, o parduotuvės ir ofisai yra nuodugniai valomi.

Dauguma kitų elektronikos, pramogų, automobilių ir transporto pramonės kompanijų pradėjo apriboti darbuotojų keliones. „United Airlines“ ir „American Airlines“ pamažu atšaukia būsimus skrydžius iš JAV į Kiniją dėl staigaus vartotojų paklausos nuosmukio. „British Airways“ ir „Lufthansa“ taip pat suspendavo visus skrydžius vykstančius į Kiniją.

 

Plačiau

Žaidimas „Pokemon Go“ dėl koronaviruso buvo pritaikytas žaisti ...

2020.03.16

Nors nuo „Pokemon Go“ pasirodymo praėjo ketveri metai, šis žaidimas iki šiol yra vienas žaidžiamiausių telefoninių žaidimų.

 Sausio mėnesį buvo pranešta, jog vien per 2019 metus žaidimo kūrėjai uždirbo 894 milijonus JAV dolerių.

„Pokemon Go“ neseniai buvo patobulintas dėl dabar vyraujančios koronaviruso pandemijos. Kiekvienas, kuris yra žaidęs šį žaidimą, žino, jog pagrindinis „Pokemon Go“ tikslas yra vaikščioti realiame gyvenime. Tai žaidimas, kuriam pavyko papildomos realybės elementus paversti didžiule sėkme.

Vis dėlto dauguma valstybių gyventojams rekomenduoja likti namie tam, kad būtų sumažintas koronaviruso plitimas. Dėl šios priežasties žaidimo kūrėjai „Niantic“ nusprendė pakoreguoti „Pokemon Go“ taip, kad žaidėjams būtų lengviau žaisti, neišeinant iš namų.

„Nors ir sukūrėme šiuos atnaujinimus dėl dabartinės situacijos pasaulyje, tačiau taip pat raginame žaidėjus išvykti iš namų tik atsižvelgiant į jų paties ir bendruomenės sveikatos interesus.“ - pranešė žaidimo kūrėjai.

Kol kas buvo patvirtinti šie „Pokemon Go“ pasikeitimai:

●  Vienkartinė galimybė įsigyti 30 prietaisų, viliojančių pokemonus, už 1 „PokeCoin“. Prietaisas galios 1 valandą.
●  Kad atsidarytų į inkubatorių įdėti kiaušiniai, reikės nueiti dvigubai trumpesnį atstumą.
●  „PokeStops“ žaidėjus dažniau apdovanos dovanėlėmis.
●  Padaugės pokemonų buveinių, todėl pokemonai atsiras dažniau.

 

Plačiau

Oficialiai pristatytas 2020 metų „iPhone SE“ – galingiausia...

2020.04.16

Po daugybės gandų ir pranešimų, galiausiai buvo pristatytas „Apple“ pigusis telefonas. Nors, tikslių pranešimų dėka, daug informacijos jau žinoma iš anksčiau, vis tiek apžvelgsime naujojo prietaiso parametrus, funkcijas, kainą ir prieinamumą.

2020 metų „iPhone SE“ - „Apple“ galingiausias ir tuo pačiu pigiausias „iPhone“ modelis.

Su galingais parametrais ir panašiu dizainu „Apple“ sugebėjo išsaugoti galingiausio „iPhone“ modelio titulą, kuris yra ženkliai pigesnis negu kiti flagmanai.

Ekranas

Kaip ir „iPhone 8“, 2020 metų „iPhone SE“ irgi naudoja 4.7 colių Retina HD ekraną su panašia važiuokle. Toks dizainas, žinoma, nėra įspūdingas, tačiau 2020 metų „iPhone SE“ egzistuoja ne dėl šios priežasties.

Čipsetas

2020 metų „iPhone SE“ yra galingiausias telefonas, kadangi jis naudoja tą patį „A13 Bionic“ čipsetą, kurį naudoja „iPhone 11“ serija. Žinoma, vėliau šį titulą pasisavins „A14 Bionic“, kuris turėtų būti inkorporuotas „iPhone 12“ serijoje, tačiau su aštuonių branduolių nerviniu varikliu, kuris geba atlikti 5 trilijonus operacijų per sekundę, šio prietaiso našumas yra tikrai įspūdingas.

„Home“ mygtukas ir kitos funkcijos

„iPhone 8“ važiuoklės dėka, „home“ mygtukas grįžo į 2020 metų „iPhone SE“. Telefonas taip pat palaiko „haptic“ atsako funkciją. Žinoma, sugrįžo ir „Touch ID“ funkcija.

Kamera

Pigiausias „Apple“ telefonas taip pat pasižymi pajėgia kameros sistema. „Apple“ ją vadina geriausia viengubos kameros sistema, kadangi 2020 metų „iPhone SE“ naudoja 12 MP F/1.8 plataus kampo objektyvą, kuris pasinaudoja ISP ir nerviniu čipseto varikliu, kad būtų pasiekti kompiuterinio fotografavimo privalumai. Tai reiškia, kad vartotojai sulauks patobulinto portreto rėžimo su šešiais portreto apšvietimo efektais ir gylio kontrolės. Taip pat bus galimybė filmuoti 4K raiškos 60 kadrų per sekundę vaizdo įrašus, ko neturėjo joks kitas pigus modelis. Priekinę kamerą sudaro 7 MP objektyvas su F/2.2 diafragma. Šioje pusėje taip pat yra visos minėtos funkcijos.

Baterija

„Apple“ teigimu 2020 metų „iPhone SE“ baterija tarnauja tiek pat laiko kiek ir „iPhone 8“. Tai reiškia, kad 13 valandų galėsite leisti vaizdo įrašus, o 50 procentų baterijos bus įkrauta per 30 minučių, naudojant 18 vatų adapterį. Laimei, yra ir belaidžio krovimo funkcija.

Belaidis ryšys

2020 metų „iPhone SE“ serija palaiko Wi-Fi 6 bei Gigabit-class LTE ryšius. Telefone taip pat yra vieta dviem SIM kortelėm ir eSIM kortelei. Telefonas palaiko „Bluetooth 5.0“.

Kaina, spalva ir prieinamumas

Už apytiksliai 370€ galite įsigyti 64 GB talpos 2020 metų „iPhone SE“. Parduodami baltos, juodos ir raudonos spalvos variantai. Buvo pristatytos ir 128 GB bei 256 GB talpos versijos. „iPhone SE“ bus galima užsisakyti iš anksto kompanijos internetinėje svetainėje nuo balandžio 17 dienos. Naująjį modelį bus galima įsigyti tiesiogiai iš „Apple“, autorizuotų kompanijos perpardavėjų ir iš mobiliojo ryšio operatorių nuo balandžio 24 dienos. Telefonas bus parduodamas daugiau nei 40-yje valstybių.

 

Plačiau

Programoje „Discord“ buvo aptiktas trojos arklys: kaip pasitikrint...

2020.06.02

Populiari trojos arklio programa „AnarchyGrabber“ buvo aptikta „Discord“ programoje. Ši kenkėjiška programa gali ne tik pavogti „Discord“ vartotojų slaptažodžius, tačiau kelia ir kitas grėsmes.

 „BleepingComputer“ pranešė apie naują „AnarchyGrabber3“ versiją ir supažindino, kaip reikėtų patikrinti, ar jūsų „Discord“ yra apsaugotas nuo minėtos kenkėjiškos programos.

Naujoji „AnarchyGrabber3“ versija gali ne tik pavogti vartotojų slaptažodžius, bet ir išjungti vartotojo dviejų žingsnių autentifikaciją prieš paskleidžiant kenkėjišką programą vartotojo draugams. Slaptažodis yra pavogiamas paprasto teksto formoje, todėl kenkėjai gali matyti vartotojo duomenis ir juos panaudoti kitose svetainėse. Tai viena iš priežasčių, kodėl skirtingose svetainėse reikėtų naudoti skirtingus slaptažodžius.

„AnarchyGrabber3“veikia tyliai, kol nėra aktyvuojamas kenkėjiškas programinis kodas. Kai jis yra aktyvuojamas, prasideda „JavaScript“ failų užkrovimas. Vartotojas automatiškai atsijungia nuo programos ir jam reikia prisijungti iš naujo. Kai vartotojas tai padaro, „AnarchyGrabber3“ automatiškai išjungia dviejų žingsnių autentifikaciją vartotojo paskyroje ir pasinaudoja „Discord“ naudojama „webhook“ paslauga, kad būtų išsiųstas ne tik vartotojo elektroninis paštas ir slapyvardis, bet ir jo IP adresas bei slaptažodis. Kenkėjiška programa taip pat priima nuotolines komandas ir gali išsiųsti žinutes vartotojo draugams.

Atlikęs modifikacijas „Discord“ programai, virusas daugiau nepasileidžia. Dėl šios priežasties antivursinei programai gali būti sunku aptikti grėsmę, kadangi nevyksta jokie kenksmingi procesai. Taip yra užtikrinama, kad auka išliktų aktyvi „botnet“ tinklo dalimi.

Taigi, kaip galite patikrinti ar jūsų „Discord“ programoje nėra pasislėpęs „AnarchyGrabber3“ virusas? Laimei, tai galima padaryti nesunkiai. Jums tereikia nueiti į %AppData%\discord\[versijos numeris]\modules\discord_desktop_core ir atidaryti index.js failą su „Notepad“ programa. Atsidarius failą galite matyti ar jis buvo modifikuotas. Švarus index.js failas turi tik vieną kodo eilutę: module.exports=require('./core.asar');

Šiuo metu vienintelis metodas pašalinti „AnarchyGrabber3“ yra „Discord“ programos perrašymas.

 

Plačiau

Išmaniajame „OnePlus 5” operacinė sistema „Android...

2017.11.06

Kiekviena operacinė sistema OEM turi daugybę būdų kaip išbandyti naujausią savo ROM versiją, prieš pateikiant ją kaip oficialią. Po kruopštaus šio produkto išnagrinėjimo, jis buvo perkeltas į uždarą beta versiją, o vėliau perkeltas į atvirą beta versiją.

 "OnePlus" šiuo metu išbando "Android" 8,0 "Oreo" atnaujinimą savo "OnePlus 3" ir "OnePlus 3T" telefonuose, o stabili versija netrukus bus baigta. Šiandien mes sužinojome apie nutekėjusią informaciją  sistemoje "Android 8.0" "Oreo" iš uždaros beta versijos.

Daugelis "OnePlus 5" vartotojų nepatenkinti tuo, kad  bendrovė nusprendė paskelbti atvirą "Oreo" beta versiją "OnePlus 3" ir "OnePlus 3T" telefonams. Paprastai OEM pirmenybę teikia naujausiems telefonams, kai kalbama apie programinės įrangos atnaujinimus. Bet dabar ir "OnePlus 5"  vartotojai gali prisijungti prie "Oreo" versijos.

Jei jūs turite "OnePlus 5" ir labai norite išbandyti šią uždarą beta versiją, štai apie ką turėtumėte žinoti: "Oxygen OS" diskas nėra stabilus, ir tai yra pirmoji uždara "OnePlus" beta versija, tad yra tikimybė, kad ją gali paveikti daug klaidų. Taigi, prieš pradėdami naudotis savo "OnePlus 5" telefone bandomąja versija, turite gerai apgalvoti. Tai yra svarbus šios versijos ypatumas, kuris suteikia galimybę šbandyti šią versiją,prieš tai atliekant švarų gamyklinio rėžimo nustatymą iš naujo savo įrenginyje.  

Iki šiol programa  sukuria pagrindines "Oreo" funkcijas, pavyzdžiui, "picture-in-picture" rėžimą . Taip pat buvo patvirtinta, kad šioje versijoje nėra "Project Treble". Dar kartą norėtume priminti, kad ši versija nėra stabili, todėl prieš įdiegdami beta versiją geriau pasidarykite atsarginę visų duomenų kopiją.

 

Plačiau

Asus Strix Gaming nešiojamas kompiuteris su Ryzen 7 procesoriumi jau ...

2017.11.22

Kaip ir buvo žinoma anksčiau, Asus ROG Strix GL702ZC, žaidimams skirtas nešiojamas kompiuteris, su Ryzen 7 1700 procesoriumi pasirodė prekyboje už 1499 JAV dolerius.
Kompiuteris turi 17.3 colių IPS ekraną su 1920x1080 rezoliucija ir AMD FreeSync palaikymu.

 Asus ROG Strix GL702ZC naudoja AMD Ryzen 7 1700 procesorių, Radeon RX 580 vaizdo plokštę su 4GB talpos VRAM atmintimi ir 16GB talpos DDR4 atmintimi (galima padidinti iki 32GB). Taip pat kompiuteris parduodamas su M.2 256GB SSD ir 1TB 5400 RPM HDD.


Įrenginys turi raudoną šviečiančią klaviatūrą su 1.6mm klavišo nuotoliu ir anti-ghosting technologija, HD kamerą, standartinius jungties pasirinkimus su pora USB 3.1 Type-A ir Type-C lizdų, Gigabit Ethernet, 802.11ac WiFi ir Bluetooth 4.2, HDMI ir mini DisplayPort išėjimus. Asus kompiuteryje taip pat yra 76WHr keturių elementų Li-ion baterija, nors mes abejojame, ar ji labai patvari.


Kaip ir minėta, naujasis Asus ROG Strix GL702ZC kompiuteris jau parduodamas oficialioje Asus svetainėje už 1499 JAV dolerius. Kiti prekybininkai ir kiti regionai taip pat turėtų greitai sulaukti šio įrenginio.

 

Plačiau

Intel Coffee Lake pastebėtas veikiant su Z170 pagrindine plokšte

2017.12.06

Pasirodo, kad Intel Coffee Lake suderinti su Z170 pagrindine plokšte nėra neįmanoma, kaip anksčiau teigė Intel. Remiantis Baidu ir Videocardz.com paveiksliukais, Intel Core i3-8350K buvo pastebėtas veikiant su MSI Z170A Xpower Titanium pagrindine plokšte su modifikuotais BIOS ir mikrokodų pakeitimais.

Nors modifikacija neveikia tobulai, kadangi iGPU nėra prieinamas, o pirminis PCle lizdas nefunkcionuoja, tai aiškiai parodo, kad Coffee Lake procesorius neturėtų turėti problemų veikiant su Z170 Express pagrindinėmis plokštėmis ir galios pristatymo modifikacijomis, kurios buvo Intel priežastis dėl atgalinio suderinamumo trūkumo.


Asus jau patvirtino, kad Coffee Lake procesorių palaikymo trūkumą su Z170 pagrindinėmis plokštėmis Intel jau pastūmėjo ir naujausi gandai tai patvirtina.

 

Plačiau

2017 yra turbūt vieni blogiausių metų kalbant apie „AppleR...

2017.12.21

"Apple" yra viena iš nedaugelio technologijų bendrovių, kuri užtikrina vartotojo pokalbių privatumą saugumo srityse. Bendrovė atvirai ir intensyviai kovojo su Federaliniu tyrimų biuru (FTB), kai jis reikalavo prieigos prie "iPhone" 2016 m. "Apple’’ ne tik siūlo tinkamą kontrolės veikimą, kad vartotojai galėtų būti apsaugoti, tačiau taip pat diskutuoja ir apie pačių vartotojų saugumą. 

Tad kyla klausimas: nejaugi daugiau yra kalbama apie PR (angl. Public relations – ryšiai su visuomene) nei apie pačius vartotojus?

Nors bendrovė 2016 m. laimėjo kovą prieš priežiūros žvalgybos agentūrą, bendrovei "Apple" šie metai buvo vieni blogiausių kalbant apie programinės įrangos saugumą bei vartotojų privatumą. Iš JT išreikšto susirūpinimo dėl to, kad bendrovė laikėsi Kinijos vyriausybės reikalavimų dėl kelių saugumo trūkumų, nustatytų jos gaminiuose per pastaruosius kelis mėnesius, atrodo, kad įmonę galima pamatyti iš visai kitos perspektyvos.

Po bene kvailiausio "macOS" ,,HomeKit’’ trūkumo, technologijų gigantė "Cupertino" šio mėnesio pradžioje pranešė apie dar vieną saugumo problemą. Klaida atsirado  po to, kai saugumo tyrėjas atrado, kad saugumo spraga pasiekė žmones per įmonę ’’9to5mac’’. "Apple" laikinai ištaisė šią klaidą mažiau nei per 48 valandas, tokiu būdu laimėdama žiniasklaidos dėmesį. Pasirodo, kad saugumo tyrėjai jau ilgą laiką klausė "Apple", bet informacija apie tam tikrus trūkumus buvo atskleista tik tada, kai pateko į viešumą.

Glaudūs PR (ryšiai su visuomene) viršijo "Apple" vartotojų saugumą

Kiekviena ataskaita apie "HomeKit" saugos problemas bendrovei "Apple" buvo tarsi padėka už greitą klaidų pataisymą, net jei tai buvo tik laikinas trikdžių pašalinimas. Tačiau šiandien paskelbtoje publikacijoje saugumo tyrėjas pasidalijo visomis detalėmis, kurios įvyko prieš tai, kol informacija pasirodė žiniasklaidos antraštėse.

"Jei atvirai, manau, kad šiuo metu galima sakyti, jog "Apple" rinkodaros komanda greičiausiai gali gauti viską, ko nori iš inžinierių be nustatyto pabaigos termino", - rašė Khaos Tian. Jis pasidalijo informacija, kurioje nurodoma kad kai pirmą kartą susisiekė su bendrovės saugumo komanda spalio mėnesio pabaigoje buvo nustatyta, kad "HomeKit" turi saugumo trūkumų. Tada "Apple" ištaisė šią klaidą, tačiau ji taip pat surado ir naują spragą, kuri paskatino dar lengviau įvykdyti perversmą.

,,Aš gavau (spalio 30 d.) el. laišką iš "Apple" produktų saugos tarnybos, kuriame buvo pranešama, jog tyrimas yra atliekamas jau visą mėnesį. Tuo metu aš išsiunčiau dar kelis el. laiškus (spalio 31 d., lapkričio 2 d. ir lapkričio 16 d., taip pat vienas buvo išsiųstas "Apple" viceprezidentui Federighi lapkričio 27 d.), siekdamas užtikrinti, kad inžinierių komanda suvoktų šią problemą, tačiau atsakymo negavau.’’

Tuomet Tian surado tą, kuris žinojo tam tikros informacijos iš bendrovės saugos komandos, kol galiausiai gavo atsakymą el. paštu iš ‘’Apple’’.

"Ar galima manyti, kad šiuo metu gaminio saugumas yra užtikrintas? Ar aš turiu žinoti ką nors, kas galėtų tinkamai tvarkyti savo saugumo problemą? " – klausė K.Tian

Bandydami priversti "Apple" išspręsti šią problemą, kuri jiems iškilo, vis dėlto nepavyko gauti naudingos informacijos. Tian susisiekė su "9to5mac", ir paskatino įmonę greitai pašalinti trūkumus. "Išvystytas" Apple PR "kanalas yra kur kas labiau aktyvesnis nei produkto saugumas". Apple PR pasiekia patį  ‘’Apple", o laikini pataisymai įvyksta per 48 valandas", - rašė jis.

 

Plačiau

„Huawei P20” turės trimatį 40 MP fotoaparatą

Panašu, kad šiais metais mes turėsime kuo pasidžiaugti išmaniųjų telefonų pasaulyje. Kol gamintojai tiesiog mėgaujasi įdiegdami dvigubo fotoaparato nustatymus, 
"Huawei" nori imtis tolesnių veiksmų. Daug kalbų ir gandų sklinda apie "P20" išmanųjį telefoną. 

Šiuo metu dar nėra naujienų apie jo išleidimo datą. Atrodo, "Huawei" tikrai suprato fotografijos svarbą išmaniuosiuose telefonuose, priešingai nei "Nokia" ir jis nori pristatyti ''P20'. Žvilgtelkit žemiau, kad sužinotumėte daugiau.

"Huawei P20" patvirtina anksčiau paleistus gandus apie trijų kamerų sąrankas, skirtas išmaniajam telefonui

Šiuo metu nėra pakankamai daug naujos informacijos apie išmaniųjų telefonų pasaulį. Apie "Samsung" būsimus "Galaxy S9" ir "S9 +" įrenginius nutekinamos naujos informacijos sumažėjo. Na, mes dėl to ir nesiskundžiame. Šie išmanieji jau ne kartą buvo parodyti. Šiuo metu pagal nutekėjusią informaciją galima teigti, kad "S9" ir "S9 +" išmanieji telefonai  vis dėlto nebus gerokai tobulesni negu jų pirmtakai. "Samsung" stengsis tobulinti savo "S8" modelių funkcijas, o tai yra išties puiku. "S8" ir "S8 +" dizaino ir estetikos požiūriu, be abejo, yra geriausi išmanieji telefonai.

Pagal paskleistus gandus, kad Korėjos technologijų gigantė įrenginyje "S9 +" pristatys du fotoaparato lęšius, vis dėlto Kinijos išmaniųjų telefonų gamintojas "Huawei" yra vienu žingsniu priekyje. Kompanijos naujasis "P20" yra dar vienas nuolatinis apkalbų objektas. O išmaniojo telefono išskirtinė savybė yra ta, kad jame bus ne dvi, kaip buvo pastaruosius keletą metų, o netgi trys kameros.

40MP galinė kamera išmaniajame telefone atrodo ''nereali'', tarsi ''išeinanti už šio pasaulio ribų''. Žinoma, tokiu atveju "Huawei" turės sugebėti pritaikyti tinkamą bateriją "P20" įrenginiams. Tačiau šiam kartui mes ketiname sutelkti dėmesį į šiandienos vaizdo koncepciją. Be trimačio fotoaparato nustatymo, ''P20'' taip pat vaizduojamas kaip įrenginys, turintis itin siaurus ekrano rėmelius. Tai nėra OLED, bet ekrano dydis vis tiek užtikrins gerą vaizdo peržiūrą.

Taip pat priekinėje dalyje yra įmontuotas pirštų atspaudų jutiklis, kuris neatrodo, kad būtų patogioje naudotojui vietoje. Priklausomai nuo faktinio apatinio rėmo dydžio, ekraną sudarys gana maža erdvė, derinama su 18: 9 formato proporcija. Tačiau dar galimi dizaino pokyčiai, bei dar naujesni fotografavimo sprendimai, tad išmanusis bus atnaujintas ir savo specifikacijomis.

 

Plačiau