STRAIPSNIAI
Aktualios naujienos
Naujausia mūsų klientams aktuali informacija

Ketinate įsigyti „Galaxy S9” ar „Galaxy S9 +”...

2018.02.27

"MWC 2018" parodos metu "Samsung" pristatydama naujus savo flagmanus siekė patobulinti būsimuose įrenginiuose tas parametrų detales, kuriose ''Galaxy S8" ir "Galaxy S8 +" pritrūko tobulumo bei pristatė jų įpėdinius "Galaxy S9" ir "Galaxy S9 +". 

Bendrovė nepadarė nieko, kad labai ryškiai pakeistų dizainą, tačiau ji orentavosi į bendrą vartotojų patirtį, kad jiems būtų patogu naudotis įrenginiu. Žinoma, dizainas yra svarbus elementas, tačiau jis tikrai nepakeičia įrenginio funkcionalumo bei spartos, kurią kiekvienas vartotojas savo įrenginyje nori matyti kasdien. Taigi svarbiausia šiais laikais yra funkcionalumas ir sparta. Kai kurios technologijos dabar tapo pernelyg sudėtingos, funkcijų įvairovė įrenginiuose tokia didelė, kad net ne viską panaudojame.

"Samsung" siekė to, kad "Galaxy S9" ir "Galaxy S9 +" išmanieji telefonai pasižymėtų naujovėmis bei reikalingomis funkcijomis, tad Korėjos milžinas taip pat ''sužais'' marketingo žaidimą, kad įsitikintų, jog jūsų akys yra nukreiptos būtent į naujuosius įrenginius. Jei vis dar neišsirenkate iš naujų telefonų, pateiksime jums keletą įtikinamų priežasčių, kodėl turėtumėte palaukti, kol šios naujienos atvyks į jūsų šalį.

1. Patobulinta garso kokybė

"Galaxy S9" ir "Galaxy S9 +" ekrano dydis panašus į jų pirmtakus ir išvaizda skiriasi tik minimaliai, tačiau jei esate žmogus, kuris naudojatės žiniasklaidos ir multimedijos paslaugomis savo išmaniajame telefone, tai pateiksime du dalykus, kuriuos išvysite šiuose įrenginiuose.

Turime gerų naujienų jums, nes abiejuose telefonuose yra patobulintas stereofoninis garsiakalbis, pagamintas ''AKG", ir jis užtikrina puikią garso kokybę, o jei jūs esate mėgėjas naudotis prijungtomis ausinėmis, nes norite atsiriboti nuo  aplinkinių triukšmo, galime pradžiuginti, kad komplekte rasite 3,5 mm jungties tos pačios ''AKG'' firmos ausines.

2. Pagerinta apsauga ir lengvai pasiekiamas pirštų atspaudų jutiklis

"Galaxy S8 +" ir "Galaxy S8 +" turėjo daugybę saugumo funkcijų, kuriomis buvo galima pasinaudoti, bet buvo ta problema, kad beveik visos jos veikė prastai tada,  kuomet labiausiai buvo reikalingas tikslumas, o tai kenkė vartotojo saugumui. Su naujaisiais įrenginiais tikimės, kad "Samsung" įdiegė geresnį saugumo rinkinį ir sugebės tinkamai pasirūpinti vartotojų duomenų saugumu. "Galaxy S9" ir "Galaxy S9 +" bus sujungti su "Intelligent Scan". Išmanieji įrenginiai turi akių rainelės, pirštų atspaudų skaitytuvus, bei veido atpažinimo funkciją. Telefonuose yra galimybė sukurti skirtingus pirštų atspaudus: vienu- atrakinti telefoną, kitu- prieiti prie apsaugotų dokumentų.

Ši saugumo funkcija ''Intelligent Scan'' sujungia "Face Unlock" ir "Iris" skaitytuvą, o tuom labai padidinamas abiejų telefonų saugumas. Vartotojai gali būti tikri dėl savo duomenų saugumo. Taip pat saugumas garantuotas ir dėl naujausios operacinės sistemos ''Knox3.1'' versijos.

Yra  pakeistas telefono nugarėlės vaizdas, pirštų atspaudų jutiklis įrengtas ties įrenginio centru.

3. Prailgintas baterijos veikimo laikas dėka motininės plokštės konstrukcijos pakeitimo 

Daugeliui iš jūsų neteks nerimauti dėl baterijos veikimo, nes "Samsung" užtikrina geresnį akumuliatoriaus veikimą "Galaxy S9" ir "Galaxy S9 +" įrenginiuose, taigi tai užtikrins ilgesnį jų naudojimą negu anksčiau.

Akumuliatoriaus talpa ''S9'' - 3000 mAh, o ''S9+'' - 3500 mAh. Gamintojai teigia, kad įrenginiai turi greitojo belaidžio įkrovimo technologiją.

Telefone įdiegtas lustų rinkinys yra pats pažangiausias ir jis užtikrina galingą įrenginių našumą bei aukštos kokybės vaizdų apdorojimą. Europos rinkai skirtuose telefonų modeliuose bus įmontuota ''Exynos 9810'', o JAV ir Azijos rinkoms skirtuose įrenginiuose - ''Qualcomm Snapdragon 845''.

4. Pagerintas fotoaparato veikimas su kintamos apertūros funkcija ir nauja animacija

Viena pagrindinių priežasčių, kodėl vartotojas galėtų norėti "Galaxy S9" ir "Galaxy S9 +" telefonų, tai - patobulintas fotoaparatas. "Samsung" įdiegė aukštesnės pakopos modelių optiką. 

Įdiegtos dvigubos diafragmos F/1.5 ir F/2.4, 12 megapikselių raiškos kameros, kurios turėtų gerokai padidinti fotografavimo bei fokusavimo greitį, bei pagerinti vaizdo kokybę filmuojant ar fotografuojant prasto apšvietimo sąlygomis, kameros užtikrina didesnį šviesos srauto patekimą į objektyvą. Taigi dabar turėsite puikios kokybės nuotraukas, esant bet kokioms apšvietimo sąlygoms.

''S9+'' modelis turės plačios diafragmos galinę kamerą. Samsung ''S9"' turi vieną galinę kamerą, o ''S9+'' - dvi: viena skirta plataus kampo nuotraukoms, kita - skirta vaizdui priartinti.

Kameros turi papildytas realybės funkcijas. Sulėtintą vaizdą ''S9'' įrašys 960 kadrų per sekundę greičiu 4K raiškos rėžimu.

"Samsung" taip pat pasiskolino ''Apple'' įrenginio "iPhone X" mintį apie animuotus veikėjus ir įdiegė geresnius "Animoji" savo vartotojams, siekdama suteikti vartotojams išsamesnės komunikacijos ir socialinės patirties."Samsung'' pristatė savo emodžius, kuriuos sistema sukuria pagal vartotojo nuotrauką. Šių animuotų veikėjų išvaizdą galima keisti.

5. Ausinių lizdas vis dar gyvuoja

Dabar yra 2018 m., ir kai kurie gamintojai yra pasiruošę atsisakyti šio svarbaus papildinio išmaniajame telefone mainais siūlydami geresnes įrenginių savybes. "Samsung" vis dar atsilaiko, bet nežinia kurį laiką ji dar išliks ištikima ausinių lizdo funkcijai. Įrenginiuose "Galaxy S9" ir "Galaxy S9 +" pamatysime 3,5 mm. ausinių lizdą, nepriklausomai nuo to, ar kiti gamintojai savo įrenginiuose šios funkcijos atsisakys.

6. "Galaxy S9 +" įrenginyje išplėsta RAM atmintis, bei fotoaparato patobulinimai

"Galaxy S9 +" turi šiek tiek pranašumų prieš "Galaxy S9" įrenginį. Nors abu telefonai turi tokią pat skiriamąją gebą, tačiau talpesnė baterija, esanti ''S9+'' išmaniajame telefone gali jums garantuoti ilgesnį įrenginio veikimą. Ne tik tai džiugins ''S9+'' vartotojus, bet ir tai, kad šis įrenginys turės daugiau RAM atminties.

Be to, dvigubos kameros atnaujinimas taip pat vertinamas kaip išskirtinė funkcija, leidžianti pritraukti daugiau potencialių pirkėjų, kurie išleis daugiau pinigų, įsigydami ''S9+'' įrenginį, o "Galaxy S9" gale teturi vieną fotoaparatą su objektyvu.

7. "Samsung" deda daug vilčių, kad bus nemažai norinčių įsigyti "Galaxy S9" ar "Galaxy S9 +" įrenginius

''Galaxy S9'' serijos telefonai  turi ''Gorilla Glass 5'' smūgiams atsparų paviršių, bei aliuminio rėmą, o taip pat yra atsparūs vandeniui.

Nėra abejonių, kad "Samsung" tampa labai dosnūs, kai pradeda pardavinėti būsimus ''karūnų brangakmenius''. Vienas iš gandų teigia, kad bendrovė ketina gauti iki 350 dolerių pelno už kiekvieną parduotą "Galaxy S9" ir "Galaxy S9 +" išmanųjį telefoną. Tai reiškia, kad kiekvienas jūsų pasirinktas įrenginys gerokai paplonins jūsų piniginę, tačiau už sumokėtą kainą jūs gausite puikų išmanųjį įrenginį.

''Samsung'' taip pat gali jums pasiūlyti nemokamą "DeX Pad" , "microSD" korteles, brangias belaides ausines ir kitokias nemokamas programas, kad įsitikintumėte, jog įsigijote vieną iš aukščiausios klasės pasiūlymų.Tai drąsus prietaisų pardavimo būdas, tačiau galų gale juk pati kompanija ir turi daugiau rūpintis pardavimais nei bet kas šiame pasaulyje.

"Galaxy S9" ir "Galaxy S9 +" yra nelabai pakitę nuo ankstesnės kartos analogiškų įrenginių, tačiau tai yra labiausiai laukiami metų išmanieji telefonai ir, trumpai kalbant, nedidelis dizaino pasikeitimas tikrai nebus priežastis nenorėti šių įrenginių. 

Nustatykite programinę įrangą bei pridėkite dalykų, kurie pagerins vartotojo sąsają ir jūs turėsite nuostabų išmanųjį telefoną. Visi "Samsung" gerbėjai turi tai padaryti - įsitikinti, kad šie telefonai veikia iškart, kai juos išimsite iš pakuotės ir veiks ilgai bei nepriekaištingai. Taigi, kiek daug priežasčių, kodėl jūs turėtumėt norėti įsigyti "Galaxy S9" arba "Galaxy S9 +".

 

Plačiau

10 pagrindinių pirmosios „Android P“ versijos pasikeitimų

2018.03.15

Nauji pranešimai ir naujas nustatymų meniu, patobulinta animacija, visiškai pakeistas garso reguliavimo meniu - visa tai ir dar daugiau jau yra pasiekiama „Android P“ platformoje.

Bandomoji „Android P“ versija jau pasiekiama kūrėjams ir programuotojams, joje galima pamatyti būsimus sistemos pakeitimus. Dauguma naujovių, kurios buvo numanomos anksčiau - pasitvirtino, taip pat atsirado keletas malonių staigmenų. „Google“ kūrėjai padarė keletą dizaino pakeitimų bei visiškai pakeitė kai kuriuos elementus. Vargu ar visi iš jų bus prieinami visiems įrenginiams, tačiau prietaisai su '„švaria'“ OS turėtų juos gauti.

1. Atnaujintas nustatymų meniu

Nustatymų funkcija dabar turi vertikalią slinkties juostą, o kai kurios piktogramos įgavo kitokią išvaizdą. Pasirinkus režimą „Netrukdyti“, vietoj kelių pasirinkimo variantų, siūloma vienintelė galimybė su laiko aktivacijos reguliavimu. Be to, '„Naktinio“ režimo piktograma greito nustatymo meniu juostoje pradėjo rodyti tvarkaraštį.

2. Išsamūs pranešimai su išmaniais atsakymais

Pranešimų sritis tapo labiau informatyvi. Naujo pranešimo atveju dabar rodomas ne tik teksto ir pranešimo autoriaus vardas bei pavadinimas, bet ir pašnekovo nuotrauka ir net pridėti vaizdai.

Be to, naudojant paprastus klausimus, sistema pasiūlys išmaniuosius atsakymus. Pavyzdžiui, jie gali būti tokie: „Atsiprašau, aš negaliu“, „Tuomet susimatysime“, „Puikiai sugalvota“. Variantai bus formuojami atsižvelgiant į kontekstą.

3. Integruotas ekrano nuotraukų (angl. ''screenshots'') redaktorius

Ekrano nuotraukų kopijavimo ir redagavimo įrankis jau seniai yra prieinamas, tačiau '„švarioje“ sistemos versijoje atsiranda tik su „Android P“. Po to, kai bandomoji versija buvo išleista, „XDA“ portalo sistemos kūrėjai ją jau spėjo paversti atskiru priedu.

4. Naujas nustatymų meniu vaizdas

Standartinį sistemos nustatymų meniu bandyta atgaivinti spalvotų piktogramų sąskaita, kurios vizualiai turėtų supaprastinti ir pagreitinti pageidaujamo skyriaus paiešką. Pati paieškos eilutė taip pat pasikeitė.

Programos nustatymuose mygtukai „Sustabdyti“ ir „Ištrinti“ buvo perkelti į išskleidžiamąjį meniu, esantį dešinėje pusėje. Tikriausiai tai daroma siekiant didesnio patogumo.

5. Naujas pasukimo blokavimo režimas

Taip pat buvo pakeista įprasta schema, skirta „uždrausti“ arba „leisti“ ekrano sukimąsi, keičiant prietaiso kryptį. Dabar galite pasukti ekraną, net jei automatinis pasukimas yra išjungtas. Tai atliekama naudojant specialų navigacijos juostoje esantį mygtuką, kurį naudoti yra tikrai patogu.

6. Naujas garso reguliavimo meniu

Dabar garso reguliavimo juosta atrodo visiškai kitaip ir ji yra rodoma ne ekrano viršuje, bet dešinėje, šalia fizinių įrenginio mygtukų. Virš reguliavimo slankiklio esamas mygtukas skirtas perjungti „Bluetooth“ sąsajos įrenginius, o po juo esantis - profilio jungiklis (be garso, vibracijos, skambėjimo).

7. Naujos galimybės dirbant su tekstu

Kai perkeliate žymeklį ant teksto, pasirinkta dalis dabar yra išdidinama. Šis priartinimas leidžia lengvai nukreipti žymeklį į tinkamą vietą. Taip pat, pasirenkant konkretų žodį, kontekstiniame meniu atsirado naujos su juo susijusios funkcijos.

8. Naujos saugumo parinktys

Naujame meniu, kai paspaudžiamas maitinimo mygtukas, taip pat yra prieinamas ir užrakto mygtukas. Tai leidžia užrakinti prietaisą, išjungiant pirštų atspaudų skaitytuvą ir kitus biometrinius jutiklius. Norėdami pasiekti įrenginį, turėsite naudoti atsarginį atrakinimo metodą: slaptažodį, PIN kodą arba grafinį raktą. Beje, naudojant grafinį raktą, nelieka piršto pėdsakų, todėl, kad šalia esantys žmonės negalėtų jo pamatyti.

9. Naujas animuotas perėjimas

Naršant tarp „Android P“ nustatymų, kiekvienas naujas langas dabar išstumia ankstesnįjį langą, atsiversdamas iš apačios į viršų. Grįžtant animuojama iš viršaus į apačią. Perjungiant programas ir paslaugas, panašūs poslinkiai jau yra vykdomi  horizontaliai.

10. Navigacija pastato viduje

Atsirado funkcija, leidžianti nustatyti buvimo vietą dideliuose prekybos centruose ar panašiose vietose. Ši funkcija veikia apskaičiuodama atstumą iki artimiausio „Wi-Fi“ taško. Jei '„Wi-Fi'“ prieigos nėra, navigacija naudotis nebus įmanoma.

Kiti pakeitimai

  • Ekrano išpjovos palaikymas, tokiems kaip „Asus ZenFone 5“ bei „5z“ įrenginiams.
  • Kelių kamerų palaikymas.
  • Galimybė prijungti iki penkių įrenginių per „Bluetooth“.
  • Draudžiami vartotojui neįdomūs perspėjimai (jei ankstesni nuolat išsitrindavo).
  • Apribota foninių programų prieiga prie mikrofono ir fotoaparato, kad būtų išvengta rizikos.
  • Akumuliatoriaus įkrovos procentas visada rodomas ekrane.
  • Vibracija atidarant pranešimų centrą (nustatymuose - išjungta).
  • Gebėjimas pereiti prie vaizdo įrašų paslaugų nustatymų iš "Picture-in-Picture" režimo.
  • Gebėjimas įjungti energijos taupymo režimą, kai akumuliatorius kraunamas nuo 5 iki 70%.
  • Automatinis slaptažodžių palaikymas.

Dabar „Android P“ sistemos pirmoji peržiūros versija prieinama „Pixel“, „Pixel XL“, „Pixel 2“ ir „Pixel XL 2“ išmaniųjų telefonų savininkams. Po to bus pateiktos ne mažiau kaip keturios beta versijos, kuriose bus padaryti nauji pakeitimai ir redagavimai. Tik po to, kai jie bus visiškai išbandyti, bus oficialiai paleistas "Android P" su 9.0 indeksu. Tai įvyks trečiąjį 2018 m. ketvirtį. Tuomet ir bus paskelbtas sistemos pavadinimas.

 

Plačiau

Oficialu: „Apple“ pristatė (PRODUCT)RED „iPhone 8“ ir „iPho...

2018.04.09

Pasirodžius „iPhone 8“ ir „iPhone 8 Plus“, kai kurie vadino juos nuobodžių spalvų modeliais. Dabar sulaukėme PRODUCT(RED) raudonos spalvos variantų šiai „iPhone“ serijai. Ši versija atrodo labai įspūdingai, kadangi„iPhone 8“ bei „iPhone 8 Plus“ palaiko belaidį krovimą, todėl jų galai yra stikliniai.

„iPhone 8“ ir „iPhone 8 Plus“ (PRODUCT)RED versijos turi 64 GB / 256 GB vidinės atminties bei juodą priekį

Naujausios spalvos modeliai buvo pristatyti, siekiant, kad vartotojai prisidėtų prie pasaulinio fondo ir padėtų jaunajai kartai kovoti su AIDS. Abu (PRODUCT)RED telefonai atrodo labai įspūdingai dėl juodo priekio ir raudono galo. Raudonas stiklinis galas suteikia telefonui daugiau estetikos. Nors šis stiklas ir yra patvarus, jį vistiek reikia saugoti, kadangi kelio danga jam nebus gailestinga.
Šį kartą yra tiek 64 GB, tiek 256 GB raudonos spalvos variantai, taigi jums nereikės išlaidauti papildomai, norint įsigyti naujos spalvos modelį. Be spalvos pasikeitimo, jokių techninės įrangos ir funkcijų skirtumų nėra. Abu prietaisai naudoja kompanijos galingiausią „A11 Bionic“ čipsetą (šešių branduolių procesorių su dviem musoniniais branduoliais ir keturiais mistraliniais branduoliais) bei patobulintą 12 MP galinę kamerą su F/1.8 diafragma („iPhone 8 Plus“ naudoja dvigubą kamerą).

Jei norite geresnės baterijos, daugiau RAM ir geresnės kameros, rekomenduojame įsigyti 5.5 colių modelį. Jis kainuos brangiau, tačiau prietaisas to vertas. Taip pat verta paminėti, kad „iPhone 8“ ir „iPhone 8 Plus“ yra pirmieji komerciniai telefonai, kurie geba filmuoti 4K raiškos 60 kadrų per sekundę vaizdo įrašus.

„iPhone 8“ bei „iPhone 8 Plus“ (PRODUCT)RED kaina

Naujausio leidimo modelių kaina prasidės nuo 699 JAV dolerių (~567€).

 

Plačiau

„Xiaomi Mi MIX 2“ apžvalga

2018.04.26

Populiariausio Kinijos gamintojo išmanusis telefonas žavi savo išvaizda. Kaip jis veikia ir kas su juo negerai - bandysime jums paaiškinti.

„Xiaomi Mi MIX 2“ - antros kartos „Mi MiX“ serijos išmanusis telefonas. Ši serija išsiskiria savo novatorišku dizainu. Būtent nuo šios linijos 2016 m. spalio mėn. buvo pradėta ir toliau tęsiama bendra mados tendencija, kuri pasireiškia tuo, kad ekranas užima maksimalų priekinio skydelio plotą.

„Xiaomi Mi MIX 2“ yra dar labiau patobulintas nei pirmasis „Mi MiX“: rėmelis yra plonesnis, apatinė juostelė taip pat užima mažesnę telefono ekrano dalį. 2017 m. rugpjūčio mėn. išmanusis telefonas tapo IDEA projektavimo konkurso aukso medalio laimėtoju, o spalio mėn. buvo įtrauktas į Helsinkio dizaino muziejaus kolekciją. Tai vienas išvaizdžiausių išmaniųjų visoje rinkoje. Telefono vidus yra galingas, tačiau kaina yra demokratiška ir gana priimtina.

Charakteristikos

Korpusas

Aliuminis, keramika

Ekranas

5,99 colio, IPS FHD + (2160 × 1080 taškų), Corning Gorilla Glass 4

Platforma, 

Procesorius „Qualcomm Snapdragon 835“ (MSM8998), grafinis greitintuvas „Adreno 540“

Operatyvi atmintis

6 GB, LPDDR4X

Įmontuota atmintis

64/128/256 GB, UFS 2.1

Fotoaparatai

Pagrindinis yra 12 MP, Sony IMX386; priekinis - 5 megapikselių

Ryšiai

2 "nanoSIM" lizdai; 
2G: GSM 850/900/1 800/1 900; 
CDMA BC0, BC1, BC6, BC10; 
3G: WCDMA 1/2/3/4/5/6/8/19/19; 
CDMA EVDO, BC0, BC1, BC6, BC10; 
TD-SCDMA 34/39; 
4G TD-LTE 34/38/39/40/41; 
FDD-LTE: Band 1/2/3/4/5/7/8/12/13/17/18/19/20/25/26/27/28/29/30; 
B41 palaiko 2 496-2 690 MHz; 
LTE B41 technologija su 4 antenomis, palaikymas 4 × 4 MIMO

Belaidės sąsajos

2 × 2 MIMO, Wi-Fi 802.11a / b / g / n / ac, 2.4 Hz / 5 Hz; Bluetooth 5, GPS / GLONASS / 

Išsiplėtimo lizdai

USB tipo C

Jutikliai

Akcelerometras, ultragarsinis artumo jutiklis, šviesos jutiklis, giroskopas, kompasas, pirštų atspaudų skaitytuvas, barometras, „Hall“ sensorius

Operacinė sistema

„Android 7.1.1 + MIUI“ 9.1.2

Akumuliatorius

3 400 mAh; greitas įkrovimas 3.0, 9V / 2A

Matmenys

151,8 × 75,5 × 7,7 mm

Svoris

185 g

 

Dizainas, medžiagos ir ergonomika

Savo išvaizda ir vidumi „Xiaomi Mi MIX 2“ pretenduoja į pirmaujančias gretas. Aliuminis, kuris naudojamas aviacijoje, spindinčia keramika padengta nugarėlė, auksinis 18 karatų kameros objektyvo apvadas - elegantiškas, blizgus grožis! Jei jūs mėgstate ryškius dalykus, jums tikrai patiks „Xiaomi Mi MIX 2“.

Tačiau žvelgiant praktiškumo požiūriu yra niuansų. Pirma, prietaisas labai blizgus, todėl yra teplus, vos tik paėmus į rankas lieka ryškūs matomi pirštų antspaudai tiek ekrano, tiek nugarėlės pusėje. Antra, įrenginys yra labai slidus. Slidus tiek, kad juo galima patikrinti paviršiaus nuolydžio lygį: padėkite „Xiaomi Mi MIX 2“ ant stalo ir, jei jis lėtai slenka į šoną ir nukrenta, tai rodo, kad yra šioks toks nelygumas nuo horizonto linijos. Trečia, jis neturi apsaugos nuo dulkių bei drėgmės, kaip brangūs „Apple“, „Samsung“, „LG“ išmanieji telefonai.

„Xiaomi Mi MIX 2“ sunkus, sveria 185 g. Matmenys yra tokie patys kaip ir 5,5 colių išmaniųjų telefonų su įprastiniu ekranu, todėl jį yra patogu laikyti rankoje.

„Xiaomi Mi MIX 2“ neturi 3,5 mm garso lizdo, taigi, jei turite standartines ausines su kištuku, turėsite prijungti jas prie USB tipo C prievado, kuris yra komplekte su adapteriu. Visa ši konstrukcija iš tikro nėra labai patogi ir atrodo gana sudėtinga. Žiemą tai galima toleruoti, kai išmanusis telefonas būna kailinių ar striukės viršutinėje kišenėje, tačiau vasarą, kai jis dedamas į džinsų kišenę, adapterio naudojimas sukels nepatogumų.

Atkreipkite dėmesį, kad „Xiaomi“ išleido ausines su „USB Type-C“ jungtimi, todėl galite jas nusipirkti ir naudoti savo išmaniajame telefone.

Ekranas

Pagrindinis serijos „Mi MiX“ estetinis grožis - ekranas, kuris užima beveik visą priekinio skydelio plokštumą, palikdamas apie 1 mm šonines juosteles. „Mi MiX 2“ ekranas turi 18: 9 formatą, ir yra suapvalintais kampais - taigi jis atrodo gražiai ir traukiančiai akį.

Įrenginys turi ryškų aukštos raiškos 5,99 colių ekraną su „Full HD +“ (2 180 × 1,080 pikselių) rezoliucija, tačiau kokia tiksli matrica - gamintojas tyli. Akivaizdu tiek, kad tai yra LCD, o ne OLED. Ryškumas, kontrastas, spalvų perdavimas - aukščiausio lygio. Nustatymuose galite įjungti skaitymo režimą, kuris filtruoja mėlyną šviesą, keičia atspalvį ir kontrastą.

Našumas

„Xiaomi“ išmaniųjų telefonų skaičiavimui ir grafikos ištekliams niekas niekada neturėjo jokių priekaištų. Įmonė naudoja tikrai produktyvius komponentus, todėl jos gaminiai sulaužo visus standartus.

„Xiaomi Mi MIX 2“ nėra išimtis. Jis turi 10-nanometrų „Qualcomm Snapdragon 835“ „čipsetą“ su 8 branduoliais ir 6 GB RAM „LPDDR4X“. „AnTuTu“ testuose nuolat surenka 171-174 tūkst. taškų, o „Sling Shot Extreme“ iš „3DMark“ teste surinko 3.738 taškų. Žaidimai ar bet kokios programos veikia greitai, be priekaištų. Prietaisas tampa šiek tiek šiltas dirbdamas net ir su rimtomis apkrovomis, taigi prie bet kokių apkrovų rezultatas išlieka stabilus. 

Kaip ir bet kuris kitas išmanusis telefonas, „Xiaomi Mi MIX 2“ yra pakankamai galingas, tad jo savininkas kelerius metus neturėtų jaudintis dėl jo našumo.

Vidinės atminties kiekis gali būti 64, 128 arba 256 GB. Tai yra gana daug, todėl nelabai aktualu tai, kad telefonas neturi „microSD“ kortelių palaikymo.

Fotoaparatas

Nors „Xiaomi Mi MIX 2“ yra geriausias modelis, gamintojas čia įdiegė įprastas monokameras: vieną - galinėje telefono dalyje ir vieną priekyje.

Pagrindinei kamerai pasirinktas 12 megapikselių foto modulis „Sony IMX386“. Jo optika su diafragma f / 1,8, 1,25 mikrono taškais, keturių ašių optinė stabilizacija, fazės automatinis fokusavimas. Tačiau „IMX386“ yra vidutinio lygio modulis. Jį galima rasti, pavyzdžiui, praėjusių metų vidutiniame „Honor 6X“ išmaniajame telefone. Kodėl „Xiaomi“ naudoja šį sprendimą aukščiausios klasės išmaniajam telefonui? Mes manome, kad tai dėl to, jog nori sutaupyti ir kartu parduoti užsigulėjusius modulius.

Žinoma, su tokia kamera „Xiaomi Mi MIX 2“ nėra lyginamas su „Apple“, „Samsung“ ar „LG“ išmaniaisiais, net ir praėjusių metų modeliais. Ir vis dėlto, kuom pasižymi šis išmanusis telefonas? 

Fotoaparatas veikia greitai, automatinis fokusavimas yra tikslus, bet lėtas. Vaizdo stabilizatorius leidžia ištraukus iš kišenės išmanųjį telefoną nedelsiant nufotografuoti. Vaizdo režime stabilizatorius taip pat veikia gerai.

Dinaminis diapazonas nesuteikia pageidaujamo rezultato: problema su tamsiais tonais. Sumažinus šviesos kiekį, triukšmo lygis smarkiai padidėja, ir kartais tam pakanka tik debesuoto oro, kad nuotraukos prarastų kokybę. Išmanusis telefonas naudoja radikalaus triukšmo mažinimą, kuris beprotiškai naikina detales, linijas paverčia dėmėmis.

Priekinė 5 megapikselių kamera gali būti vadinama įprasta, jei ne jos vieta. Jei 99,9% išmaniųjų telefonų ji yra ekrano viršuje, tai „Xioami Mi MIX 2“ kamera yra apatiniame dešiniajame kampe, o tai leidžia padaryti plonus ne tik šoninius rėmus, bet ir viršutinius.

Iš to kyla dvi problemos. Pirma, laikydami išmanųjį telefoną dešinėje rankoje, jūs uždengiate fotoaparatą savo delnu - reikia prisitaikyti, kad to nepadarytumėte. Bet kaip? Antra, asmenukių ir vaizdo skambučių metu visada turėsite žiūrėti kur nors į viršų. Taip, asmenukes fotografuoti nelabai patogu, taigi praktiškumo nėra, tik dizaino atžvilgiu apačioje esanti kamera atrodo puikiai.

Ryšiai

„Xiaomi Mi MIX 2“ palaiko 43 mobiliojo ryšio juostas ir nepaliks tavęs be ryšio ir greito interneto Rusijoje, Kinijoje, Europoje ar JAV. Galite naudoti dvi SIM korteles.

„Wi-Fi“ tinklų palaikymas taip pat yra pilnas: 802.11a / b / g / n / ac protokolai, 2.4 ir 5 GHz juostos. Galite vienu metu priimti „Wi-Fi“ ir juo dalintis.

„Xiaomi Mi MIX 2“ yra vienas iš nedaugelio išmaniųjų telefonų, kurie palaiko naujausią „Bluetooth 5.0“. Palyginti su 4.2 versija, „Bluetooth 5.0“ diapazonas padidėjo keturis kartus, greitis - du, pralaidumas - aštuonis kartus. Paprastai žmogus, kuris naudoja „Bluetooth“ ryšį tam, kad bendrauti išmaniaisiais telefonais su ausinėmis, pažangiaisiais laikrodžiais ir tinkamumo priedais, o vakare, galbūt su belaide akustika, tokių technologijų nenaudoja. Tačiau „Bluetooth 5" yra geras ateities rezervas, kai pasirodys daugiau suderinamų prietaisų ir galbūt, daugiau naudotojų scenarijų.

Yra išmaniajame „Xiaomi Mi MIX 2“ ir NFC modulis. „Android Pay“ programoje galite naudoti išmanųjį telefoną plastikinės kortelės emuliacijos režimu bekontaktiniam mokėjimui, taip pat galite įrašyti duomenis į NFC žymas ir transporto korteles.

GPS, GLONASS ir BeiDou signalų palydoviniai imtuvai veikia be priekaištų.

Saugumas

Čia viskas labai paprasta. Pirštų atspaudų skaitytuvas yra nugarinėje dalyje už fotoaparato. Jis veikia greitai ir visiškai tiksliai, naudojamas išmaniojo telefono atrakinimui ir „Android Pay“ programoje autentiškumui patvirtinti.

Programinė įranga

„Xiaomi Mi MIX 2“ veikia „Android 7.1.1 Nougat“ operacinės sistemos pagrindu ir turi firminę sąsają „MIUI 9.1.2“. Sąsaja, kaip ir visuose kinų išmaniuosiuose telefonuose, yra paprasta, panaši į „iOS“. Tačiau joje yra daug įdomių funkcijų.

Pats geriausias dalykas yra galimybė sukurti antrąją darbo erdvę - darbalaukį. Tiesą sakant, savo išmaniajame telefone gaunate dar vieną sistemą su kitomis paskyromis, nustatymais, programomis. Priėjimas prieantrosios sistemos gali būti apsaugotas slaptažodžiu ir pirštų atspaudu.

Veikimo laikas

Nors „Xiaomi Mi MIX 2“ turi energiją taupantį procesorių, tačiau naudojantis telefone viskuom po truputį ilgiau nei vienos dienos jis neatlaikys. Šio 5,99 colio išmaniojo telefono baterijos talpa yra 3400 mAh. Yra greito įkrovimo „Quick Charge 3.0“ technologija, tačiau ji veikia tik su 9V / 2A maitinimo adapteriu. Nuo 0 iki 100% išmanusis telefonas pakraunamas greičiau nei per 2 valandas.

Rezultatas

„Xiaomi Mi MIX 2“ tiks tiems, kurie nori produktyvaus berėmio dideliu ekranu išmanaus telefono, sukurto pagal naujausias technologijas, tačiau nenori permokėti. Šiuo požiūriu „Xiaomi Mi MIX 2“ neturi konkurentų: „Qualcomm Snapdragon 835“ ir ekranas toks, kaip sumontuotas tik „LG V30“ įrenginyje, kuris kainuos kosminius pinigus, ir „OnePlus 5T“, kurio pas mus dar nėra.

Tačiau, jei fotoaparatas yra jums svarbus ir aktualu aukštos kokybės nuotraukos, išmanusis „Xiaomi Mi MIX 2“ visiškai netiks. Čia gamintojas sutaupė, nuspręsdamas, kad galima palikti ir praeitų metų vidutinio lygio jutiklį.

Oficialioje parduotuvėje „Xiaomi“ telefoną galima įsigyti nuo 465 €, priklausomai nuo vidinės atminties.

 

Plačiau

„Samsung“ dirbtinio intelekto viršininkas patvirtino, kad „Gala...

2018.05.17

Šiomis dienomis „Samsung Galaxy Note 9“ yra dažnai minimas gandų pasaulyje. Manoma, kad Korėjos gigantai paspartins šio įrenginio produkciją ir išleis jį anksčiau negu įprastai. Nors gandai apie ankstesnį „Note“ serijos pasirodymą rašomi kiekvienais metais, šiemet tai gali būti tiesa.

 Šiandien paruošėme naujienų apie „Galaxy Note 9“ produkcijos tvarkaraštį bei „Samsung“ planus „Bixby“ atnaujinimui.

Pietų Korėjos industrija patvirtina gandus, kad „Samsung“ šiais metais išleis „Galaxy Note 9“ anksčiau, kad atpirktų nesėkmingus „Galaxy S9“ pardavimus. Kompanija pradėjo OLED ekranų gamybą.

Be gandų, kad „Samsung“ pagamins „Galaxy Note 9“ ekrano plokštes anksčiau negu pernai, sužinojome daugiau pranešimų iš Pietų Korėjos, kurie patvirtina šią informaciją.

„Samsung“ Pietų Korėjos tiekėjai tiki, kad kompanija šiais metais anksčiau išleis „Galaxy Note 9“. Šis sprendimas motyvuotas prastais „Galaxy S9“ pardavimais. Vis dėlto, šaltiniai nemano, kad „Apple“ 2018 metų „iPhone“ serijos planai daro įtaką „Samsung“.

Šaltiniai taip pat patvirtino, kad „Samsung“ pradėjo OLED plokščių gamybą „Galaxy Note 9“ telefonui balandžio mėnesį. Ši informacija sutampa su kitais pranešimais, kuriuose rašoma, kad OLED plokščių produkcija „iPhone Xs“ telefonams taip pat prasidėjo praeitą mėnesį.




„Samsung“ dirbtinio intelekto viršininkas Gray G. Lee patvirtino, kad kompanija išleis „Bixby 2.0“ po „Galaxy Note 9“ pasirodymo.
 

„Samsung“ dirbtinio intelekto viršininkas Gray G. Lee patvirtino kompanijos planus išleisti pagerintą dirbtinio intelekto asistento versiją po sekančio flagmano pasirodymo.

Jis kalbėjo spaudos konferencijoje, kuri buvo orientuota į „Samsung“ dirbtinio intelekto planų detales. Nors ponas Lee nepasidalino konkrečiomis detalėmis, jis suteikė informacijos, ko galime tikėtis iš „Bixby 2.0“. Pasak jo, „Bixby 2.0“ bus geresnis už jo pirmtakus dėl trijų pagrindinių priežasčių: greitesnio atsako laiko, geresnio garso sumažinimo bei pagerinto natūralios kalbos apdorojimo. „Samsung Galaxy Note 9“ nesulauks didelių dizaino pasikeitimų nuo savo pirmtakų.

 

Plačiau

„Apple“ pristatė „watchOS 5“ su naujais sporto rėžimais, ra...

2018.06.05

„Apple“ pristatė svarbius atnaujinimus. Kompanija pristatė „iOS 12“ su daugybe pakeitimų. Buvo atnaujintos kai kurios programėlės ir atsirado naujų aplikacijų. Nuorodų programėlė atrodo visai tvarkingai. Papildytos realybės programėlė taip pat sulaukė svarbių atnaujinimų. Kaip bebūtų, kompanija pristatė ne tik „iOS 12“. 

„Apple“ taip pat anonsavo „watchOS 5“ su naujais sporto rėžimais, racija ir daug daugiau.


„Apple“ pristatė „watchOS 5“ su daugybe puikių funkcijų, kaip racija, jogos rėžimas, interaktyvūs pranešimai ir daugiau.

„Apple Watch“ pirmauja pagal vartotojų teigiamus atsiliepimus nuo pat pirmojo laikrodžio pasirodymo. Per tuos metus matėme daug operacinės sistemos pagerinimų ir jų bus dar daugiau. „Apple Watch“ darė įtaką daugelio žmonių gyvenimui, skatindamas juos gyventi sveikai bei aktyviai.




Nauji sporto rėžimai.

Kalbant apie sveiką gyvenseną ir sportą, „watchOS 5“ suteikia galimybę mesti iššūkį savo draugui septynių dienų varžybose. Galite gauti informaciją apie savo asmeninį progresą ir gauti pranešimus apie jūsų vietą varžybose.




Buvo pridėtas naujas jogos rėžimas, kuris skiria dėmesį širdies ritmui. Žygių rėžimas skiria dėmesį tempui, širdies ritmui ir aukščiui. Tai leidžia vartotojams pilnai išnaudoti savo širdies ritmo monitorių.



Viena iš geriausių funkcijų yra automatinis sportavimo aptikimas. Jeigu paspausite „Start“, kai jau buvote pradėję sportuoti, jūs vistiek matysite savo ankstesnį progresą. Ši funkcija taip pat automatiškai aptinka, kada baigiate sportuoti.

Ilgai laukta racija.

„watchOS 5“ pristato raciją - naują būdą komunikuoti su kitais. Ši funkcija leidžia siųsti trumpas žinutes kitam žmogui. Jūsų draugui tiesiog reikės patvirtinti pokalbio užklausą ir galėsite bendrauti. Racija veikia „Wi-Fi“ pagalba.




„Siri“ patobulinimai.

„Siri“ taip pat sulauks naujovių. „Siri“ nuorodos yra viena iš svarbiausių funkcijų. Dabar bus galima naudoti trečių šalių programas ir daugiau nereikės sakyti „Hey, Siri“, kad aktyvuotumėte „Siri“. Užteks tik pakelti riešą ir pradėti kalbėti.




Interaktyvūs pranešimai.

„watchOS 5“ pranešimai yra veiksmingesni ir interaktyvūs. Pranešimai dabar turi daug panaudojimo galimybių. „Siri“ nuorodos dabar turi komandas, kurias suprojektuosite pagal užsakymą.




„WebKit“.

„watchOS 5“ dabar palaiko „WebKit“, o tai reiškia, kad galėsite peržiūrėti gautą interneto nuorodą. Visą tai bus galima padaryti be nustatytos naršyklės. Tai viena iš svarbesnių funkcijų, kadangi galėsite daugiau matyti laikrodyje ir mažiau naudotis telefonu.




Kitos funkcijos.

Podkastai yra labiau pasiekiami „watchOS 5“ operacinėje sistemoje. Tai, žinoma, patenkins daugelį vartotojų, kurie galės klausytis podkastus su belaidėmis ausinėmis. „Apple“ taip pat pristatė „GymKit“, kuris sujungia „Apple Watch“ su sporto salės įranga. Ši naujovė supaprastins veiklos stebėjimo veikimą.




Tiek su „iPhone“, tiek su „Apple Watch“ galėsite naudotis studentų identifikacijos kortelėmis. Vėliau paaiškės dar daugiau „watchOS 5“ funkcijų, tačiau kol kas šis atnaujinimas atrodo puikiai. Jis prietaisui suteikia naują įvaizdį su daugybe lengvai pasiekiamų funkcijų.

 

Plačiau

„Oppo Find X“ – ilgai lauktas flagmanas be jau pabodusių r...

2018.06.21

Išmanaus telefono fotoaparatas yra paslėptas prietaiso korpuso viduje išslenkančiame blokelyje, kuris pasirodo iškart, kai paleidžiama atitinkama kameros programa.

Fotoaparatų ir jutiklių išsidėstymas ekrane yra vienas iš prasčiausių išmaniųjų telefonų sprendimų pastaruosius kelerius metus. Gamintojai negali sugalvoti patogesnio komponentų išdėstymo berėmiame ekrane. Tačiau „Oppo“ su savo išmaniuoju telefonu „Find X“ sugebėjo suderinti didelį berėmį ekraną ir priekinę kamerą vienoje korpuso pusėje.

Įrenginio prezentacija įvyks Paryžiuje, o kolkas pateiksime informaciją, kurią žurnalistams iš „The Verge“ pavyko sužinoti apie naujieną. „Find X“ turi didžiulį 6,4 colio „OLED“ ekraną (1920 × 1080 pikselių), kurį galima lengvai valdyti viena ranka, nes įrenginys neturi storų rėmelių. Ekranas užima 92,25% viso priekinio skydelio. Išmanusis telefonas labai panašus į „Galaxy S9“ dėl užapvalintų ekrano korpuso kraštų. 

Įdomiausia įrenginio funkcija yra ištraukiama kamera, kuri nenaudojant yra paslėpta korpuso viduje. Mechanizmas automatiškai veikia, kai vartotojas atidaro kameros programą, kuri yra gana patogi. Mechanizmo atsako laikas yra labai trumpas - 0,5 sekundės. 

Priekinė kamera yra labai aukštos kokybės, ji naudoja 25 megapikselių jutiklį. Įrenginyje taip pat yra 3D veido skenavimo sistema, kuri naudojama telefono atrakinimui. Nugarinėje dalyje yra dviguba kamera (su16 ir 20 Mp jutikliais). 

Deja, „Oppo Find X“ neturi pirštų atspaudų skaitytuvo. Vietoj to siūloma naudoti veido nuskaitymą. 

Kitos techninės prietaiso charakteristikos: aštuonių branduolių procesorius „Qualcomm Snapdragon 845“, 8 GB RAM operatyvi atmintis, 256 GB vidinė atmintis ir 3 730 mAh talpos baterija su greitojo įkrovimo „VOOC“ technologijos palaikymu. Naudojama „Android 8.1Oreo“ operacinė sistema ir firminė „Oppo“ kompanijos sąsaja „Color OS“.

Išankstiniai išmaniojo telefono užsakymai kolkas priimami tik Kinijoje, o pardavimų pradžios data ir įrenginio kaina dar neskelbiama.

 

Plačiau

„Chrome“ naršyklė netrukus radikaliai pakeis savo išvaizdą

2018.07.11

Mes papasakosime kaip atnaujinti naršyklės dizainą. Pirmoji stabili „Chrome“ naršyklės versija buvo išleista 2008 m. gruodžio mėn.

Praėjo dešimt metų, tačiau programos išvaizda nepasikeitė. Visi tie patys kampiniai skirtukai, adreso eilutė ir mygtukai įrankių juostoje. Kažkiek pabodęs dizainas.

Šių metų balandžio mėnesį „Google“ pranešė apie didžiulius naršyklės išvaizdos pasikeitimus. Ji turėtų tapti šiuolaikiškesnė ir patogesnė, taip pat visiškai atitikti „Material 2“ UI direktyvų reikalavimus, pagal kuriuos dabar yra įformintos visos bendrovės paslaugos. 

Skirtukai tapo stačiakampiai, adreso juostos linija yra suapvalinta, o atstumas tarp įrankių juostos mygtukų yra didesnis, kad būtų lengviau naudotis įrenginiuose su jutikliniu ekranu. Taip pat buvo šiek tiek pakeista nustatymų išvaizda, atsisiuntimų ir kitų paslaugų puslapių istorija.

Dabar galite išbandyti naują „Google Chrome“ naršyklės dizainą. Norint tai padaryti, tiesiog reikia įdiegti bandomąją naršyklės versiją. „Mac“ naudotojams eksperimentų nustatymų skiltyje reikės aktyvuoti „Material 2“ sąsają, o visose kitose platformose nauja tema naudojama pagal nutylėjimą.

Klolkas yra tik bandomoji naršyklės versija, netrukus turėtų pasirodyti ir pilna versija. Asmeniškai man labai patinka naujoji „Google Chrome“ išvaizda. O jums? 

 

Plačiau

Naujasis „Gmail“ priedas leidžia greitai išsaugoti failus „Dro...

2018.07.28

Dviejų populiarių paslaugų integravimas dabar yra dar patogesnis.

„Google“ prieš kelis mėnesius pristatė atnaujintą „Gmail“ elektroninio pašto sistemą. Būtent tuomet šioje pašto tarnyboje buvo palaikomi trečiųjų šalių kūrėjų papildiniai. Šiandien „Dropbox“ paskelbė savo sprendimą, leidžiantį patogiai integruoti abi paslaugas.

Naujasis priedas leis greitai perkelti el.laiškų failus į „Dropbox. Norėdami tai padaryti, spustelėkite „add-on“ mygtuką „Gmail“ šoninėje juostoje, tada pamatysite visus failus iš tuo metu peržiūrėtos korespondencijos. Jums reikės pasirinkti aplanką internetinėje saugykloje, kur jie bus atsiunčiami.

Naujasis priedas veikia bet kurioje naršyklėje, taip pat ir „Gmail“ programose „Android“ sistemoje. Šiek tiek vėliau kūrėjai žada pridėti galimybę siųsti failus. O kolkas tam geriau naudoti specialų „Chrome“ naršyklės plėtinį.

 

Plačiau

Rankose laikau naująjį „Samsung Galaxy Note 9“. Štai įspūdži...

2018.08.13

Žurnalistas Mikk Sid lankėsi neseniai Niujorke pasibaigusioje „Samsung“ prezentacijoje, kurioje buvo pristatomi nauji bendrovės produktai: naujos kartos išmanieji laikrodžiai, išmanus garsiakalbis su įmontuotu balso asistentu ir svarbiausias akcentas - tai „Galaxy Note 9“ išmanusis telefonas. Paskaitykite kokius pirmuosius įspūdžius patyrė žurnalistas:

Mane labiausiai domino išmanusis telefonas, nes pastaraisiais metais korėjiečiai gamina tikrai įdomius įrenginius, kuriuos norisi greičiau pamatyti ir išmėginti.

Taigi, čia yra pateikti mano įspūdžiai apie naujausią „Samsung“ išmanųjį telefoną tiesiai iš Bruklino centro. 

1. Išorė beveik nepakito. Bet tai nėra blogai 

Iš pirmo žvilgsnio naujasis „Galaxy Note 9“ praktiškai nepasikeitė, ir rankoje jis jaučiamas taip pat, kaip ankstesnis „Note“ versijos išmanusis telefonas.
Tačiau atidžiau pažiūrėjus pasikeitimai vis dėlto pastebimi: kūrėjai padirbėjo su lazeriu, kad išmaniojo telefono kraštinės taptų šiek tiek plonesnės.

 

Dėl to „Note9“ iš tikrųjų tapo šiek tiek plonesnis ir lengvesnis nei jo pirmtakas. Galbūt todėl jį labai patogu laikyti rankoje.

Pirštų atspaudų skaitytuvas yra galinio dangtelio dalyje tiesiai po dvigubo fotoaparato moduliu ir yra lengvai pasiekiamas rodomuoju pirštu.

Pagal subjektyvius pojūčius, pirštų atspaudų skaitytuvą paliesti nebus sudėtinga, ir tai reiškia, kad pirštas nepaliks atspaudų ant fotoaparato objektyvo. 

Dviguba kamera tapo horizontali. Asmeniškai man (manau, kaip ir daugeliui) šis faktas neturi reikšmės - taigi manykime, kad taip yra geriau.

Svarbu, kad fotokameros nėra išsikišusios ir tai puiku.


Išmanusis telefonas, kaip įprasta, turi stiklinį galinį dangtelį, taigi lieka pirštų atspaudai. Jau po 5 minučių laikant „Note 9“ kyla mintis apie dėkliuką.

Visą priekinę dalį užima didžiulis 6.4 colių „QHD Super AMOLED“ ekranas. Malonu žiūrėti vaizdo įrašą, spalvų perdavimas džiugina akis, o ekrano rėmelio išpjovos trūkumas sukelia keistą nostalgijos jausmą. 

Apačioje yra standartinis USB-C ir garsiakalbis: „Samsung“ jau ilgą laiką bendradarbiauja su „AKG“ audio technikos gamintojais, todėl „Note9“ įrenginyje ši bendrovė yra atsakinga už garso kokybę.

Garsas geras, jaučiamas stereofoninis efektas, yra palaikoma „Dolby Atmos“ erdvinis garsas: net triukšmingoje aplinkoje garsas sklinda gerai ir įspūdingai.

Visumoje, tai jau daugeliui „Note“ linijos vartotojams pažįstamas išmanusis telefonas. Visus pagrindinius pokyčius ir naujoves inžinieriai paslėpė viduje.

2. Įrenginio vidus. Žinoma, kad atrodo įspūdingai!


 

Tiesa, per keletą minučių sunku suprasti, kaip išmanusis telefonas veiks kasdienėje veikloje: ar atsiras vėlavimas, savaiminiai sistemos persikrovimai, o gal naršyklė „pakibs“ prie atidarytų 20 skirtukų?
Tačiau man atrodo, kad neverta nerimauti dėl našumo, nes „Note9“ išmaniajame telefone veikia „Exynos 9810“ procesorius (o kai kurioms šalims skirtuose įrenginiuose - „Snapdragon 845“).



Greitai atidaryti keletą programų, paleisti naršyklę ir „YouTube“, sumažinti, atidaryti anksčiau sumažintus langus - su visomis šiomis užduotimis išmanusis telefonas susidoroja sklandžiai, be problemų. Nėra net menkiausios sulėtėjimo užuominos.

Ne mažiau svarbų vaidmenį vaidina įspūdingas RAM kiekis: naujajame „Note9“  yra 6 arba 8 GB atminties, priklausomai nuo konfigūracijos.

Prezentacijoje buvo pranešta, kad žaisti „Fortnite“ šiame išmaniajame telefone - tikras malonumas. Nekantriai laukiu ir tikiuosi karštos kovos, kai tik „Note9“ pilnam testavimui pateks į mano rankas.




Kamera pasileidžia praktiškai akimirksniu, atrakinimas užtrunka maždaug dalį sekundės.
Akivaizdu, kad tai yra išmanusis telefonas, kuriame nėra įdiegtų programų ir žaidimų, bet jo darbo sklandumas man tikrai labai patiko.

3. „S-Pen“ - rašiklis prie kurio labai lengva priprasti

„Note“ linijos išmaniųjų telefonų viena pagrindinių dalių yra rašiklis, kuriuo Korėjos kompanija labai didžiuojasi ir vis dar su savo galimybėmis lenkia „obuolių“ pieštuką.
„Galaxy Note9“ šis priedas vėl gerokai patobulintas.



Dabar „S-Pen“ gali dirbti kaip nuotolinio valdymo pultas: naudojant jo korpuse esantį mygtuką galite valdyti fotoaparatą, paleisti muziką ir vaizdo įrašus, rodyti skaidres.

Svarbiausia yra tai, kad „S- Pen“ rašiklyje esančiu mygtuku galite valdyti bet kokią įprastą programą: pavyzdžiui, galite tyliai paleisti diktofoną arba iškviesti balso asistentą nepaliečiant išmaniojo telefono.

Be to, rašiklis atpažįsta ir paspaudimo jėgą - piešti ir rašyti yra tikrai patogu. Pamenu, kaip testavau ankstesnį „Note8“: išmokau ir įpratau rašikliu naudotis per vieną dieną. Tikiu, kad su „Note9“ rašikliu bus taip pat.

4. Noriu išbandyti šį išmanųjį telefoną. Man jis patinka

Pusvalandis bendrovėje su „Galaxy Note 9“ pralėkė kaip viena minutė. Aš paprasčiausiai nesuspėjau išmėginti ir pratestuoti daugelio funkcijų dėl riboto laiko naudojantis demo modeliu.
Vienok, man visai nesinorėjo paleisti jo iš rankų. Norėjosi nedelsiant perdėti SIM kortelę iš savo „iPhone“ į šį įrenginį ir pavaikštinėti po Niujorką: fotografuoti, nagrinėti žemėlapį, klausytis  muzikos per grotuvą ir naršyti internete, sėdint ant suolelio Centriniame parke.



Šiuo išmaniuoju telefonu visus įprastus veiksmus atlikti tikrai patogu. Įspūdingas rašiklis, didžiulis ekranas iš esmės kompaktiškame išmaniajame telefone. Neįmanoma „Note9“ pojūčių lyginti su kitais išmaniaisiais telefonais, nes tai visai kitoks naujų technologijų lygis.
Beje, jau priimami išankstiniai „Samsung Galaxy Note 9“ užsakymai: naujasis išmanusis telefonas kainuos nuo 1009 €, priklausomai nuo versijos.
Man pakako 30 minučių įsimylėti šį išmanųjį telefoną. Tikiuosi, kad artimiausiu laiku plačiau galėsiu susipažinti su šiuo Korėjos kompanijos įrenginiu.

 

Plačiau

Koks turėtų būti jūsų vaizdo registratorius?

2018.09.02

Greičio jutiklis, įmontuota baterija ir kiti svarbūs parametrai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį renkantis vaizdo registratorių.

Nepriekaištinga ergonomika

Dabar rinkoje esančių vaizdo registratorių pasiūla yra labai didelė: nuo paprasčiausių iki tokių, kuriuos galima įmontuoti salone vietoj veidrodėlio. Nepaisant to, klasikiniai vaizdo registratoriai su fotoaparatu ir ekranu, fiziniais mygtukais ir lengva prieiga prie jungčių, tokių kaip „Prology VX-400“, yra visada populiarūs.

Šis kompaktiškas įrenginys turi 2,45 colių ekraną, didelius valdymo mygtukus bei indikatorių. Visos jungtys yra įrenginio šonuose, todėl galima lengvai išimti atminties kortelę arba prijungti laidą, kad būtų galima sinchronizuoti su kompiuteriu, net nenuimant registratoriaus nuo stiklo.

Patikimas tvirtinimas

Beveik visi vaizdo registratoriai montuojami naudojant tvirtinimo elementą, kuris montuojamas prie priekinio stiklo, naudojant vakuuminį laikiklį arba dvipusę lipnią juostelę. Pirmasis variantas yra naudingas, nes leidžia lengvai keisti įrenginio vietą, o antrasis - stabiliau jį pritvirtinti.

Patogu, kai į komplektą įeina abu montavimo variantai: galite išbandyti optimalią montavimo vietą naudodamiesi vakuuminiu laikikliu, o tada visam laikui pritvirtinti prietaisą lipnia juostele. Beveik visi „Prology“ vaizdo registratoriai turi abu tvirtinimo būdus.

Full HD skiriamoji geba

Rinkoje yra registratoriai, fotografuojantys 2K ir net 4K rezoliucija. Jiems reikalingi galingi procesoriai ir didelės atminties kortelės. Optimali raiška yra „Full HD“. Jei ieškote ekonominio varianto, tuomet tiks ir filmuojantys 720p raiška, bet norint gauti gerą vaizdą, geriau pasirinkti registratorius su „Full HD“ kameromis.

„Prology VX-400“ įrašo 1 920 × 1080 pikselių raiškos sparta, 30 kadrų per sekundę greičiu. To pakanka, kad gautumėte aiškų vaizdą apie eismo situaciją. Detalizuojant vaizdo įrašą, lengviau atskirti numerius, kelių žymes ir mažus užrašus.

Kokybiška matrica

Nuo matricos dydžio ir kokybės priklausys kameros filmavimo kokybė skirtingomis apšvietimo sąlygomis. Geruose įrenginiuose turi būti nurodytas gamintojo ir įdiegtos matricos modelis. Kokybiški yra „Sony“ ir „Canon“ jutikliai.

„Prology VX-400“ naudoja „Sony IMX323“ matricą - vieną iš geriausių rinkoje. Net naktį ji gali sukurti puikų vaizdą su minimaliu triukšmo lygiu.

Geras apžvalgos kampas

Objektyvo apžvalgos kampas lemia filmavimo plotį.

Kai matymo kampas didesnis, auga ne tik vaizdo plotis, bet ir iškraipymų lygis. Be to, fotografuojant su dideliu vaizdo kampu, padidėja atstumas iki centre esančių objektų. Jei registratoriaus kampas yra didesnis nei 160-170 laipsnių, atsiranda nuotraukų suapvalinimas aplink kraštus, o kadro centras išnyksta, ir dėl to priekyje važiuojančios mašinos numeriai blogiau matosi.

Mažas žiūrėjimo kampas taip pat nėra gerai, nes jis užfiksuoja tik vieną juostą ir neleidžia matyti, kas vyksta kelyje ir gretimose eilėse. Optimaliausias žiūrėjimo kampas yra 110-120 laipsnių. Tokiu atveju vaizdas gaunamas be iškraipymų, gerai matosi priekyje važiuojančios mašinos numeriai, apima dvi gretimas kelio juostas.

Įmontuota baterija

Visi registratoriai veikia nuo transporto priemonės 12 V maitinimo šaltinio, tačiau ne kiekvienas turi įmontuotą bateriją.

„Prology VX-400“ turi įmontuotą 200 mAh bateriją, kurios galingumo pakanka dešimčiai minučių, kol išjungtas pagrindinis maitinimo šaltinis. Panašius sprendimus praktikuoja ir kiti gamintojai. Kartais registratoriai turi dar įspūdingesnę bateriją ir greitojo paleidimo jungtį, kuri leidžia juos naudoti kaip veiksmo kamerą.

Greičio jutiklis

Tai svarbus jutiklis, kuris yra įmontuotas netgi į ultra-biudžetinius modelius. Jis seka judesius trijose ašyse ir apsaugo vaizdo įrašą nuo galimybės cikliškai perrašyti vaizdą. Sensorius automatiškai įsijungia staigiai greitėjant ar lėtėjant, taip pat mašinos sukimosi ar susidūrimo metu.

Paprastai vartotojas gali koreguoti jutiklio jautrumą, taip pat nustatyti įrašymo laiką. Su juo galite nurodyti, kiek vaizdo prieš ir po jutiklio įjungimo bus išsaugota vaizdo įraše.

Parkavimosi režimas

Geras vaizdo registratorius turėtų užtikrinti jūsų automobilio saugumą ne tik eismo metu, bet ir automobilių stovėjimo aikštelėje. Ši funkcija naudinga kai paliekate automobilį stovėjimo aikštelėje ir įvykus incidentui galite rasti kaltininką, kuris apgadino jūsų automobilį.

Parkavimo režimas veikia net tada, kai vaizdo registratorius yra išjungtas. Smūgio metu, jis automatiškai įsijungs ir pradės filmuoti vaizdą, kuris bus apsaugotas nuo ištrynimo. „Prology VX-400“ įrašas filmuojamas 30 sekundžių po to, kai buvo atsitrenkta į transporto priemonę .

Judesio jutiklis

Dar viena svarbi automobilio saugumo funkcija. Judesio jutiklis veikia analogiškai prieš tai aprašytam, bet jis reaguoja ne į smūgius, o į judėjimą.

Kai kadre pasirodo žmogus ar kita mašina, įrašymo įrenginys pradeda įrašyti ir fiksuoti tai kas vyksta. Tiesą sakant, judesio jutiklis papildo stovėjimo režimą. Vienintelis dalykas, kurį verta prisiminti, yra baterijos energijos suvartojimas. Ilgai stovint automobilių aikštelėje, baterija gali greitai išsikrauti nuo dažno vaizdo registratoriaus įsijunginėjimo.

 

Plačiau

Kaip sutaupyti perkant programas: 7 legalūs būdai

2018.09.20

Norint, kad kompiuteris ar kitas įrenginys veiktų sklandžiai, reikia pasirūpinti programine įranga. Atsisiųskite į savo kompiuterį nebrangią programinę įrangą ir apsisaugokite nuo virusų iš nelegalių svetainių.

 Yra galimi 7 programų siuntimosi ir jų paieškos būdai:

1.Naudokite demo versijas

2.Pirkite visą programinės įrangos paketą

3.Perskaitykite licencijos politiką

4.Išbandykite nemokamas analogines programas

5.Ieškokite programų skelbimų lentose

6.Jei esate studentas, naudokitės nuolaidomis

7.Išbandykite paieškos užklausą „Programos paieška pagal kupono kodą“

Naudokite demo versijas

„Demo“ ir „shareware“ programų versijos yra sąlyginai nemokama programinė įranga su tam tikrais apribojimais. Pavyzdžiui, jos turi mažiau funkcijų, į jas dažnai būna integruota reklama. Nuotraukų ir vaizdo įrašų redagavimo programų siunčiamuose failuose - vandens ženklai. Kartais šie apribojimai yra visiškai beprasmiški. Pavyzdžiui, naudojant neregistruotą „WinRAR“ archyvatorių ar kliento paskyrą „uTorrent“ - iškyla vienintelė problema - gaunamas pop-up pranešimas, kurį galima lengvai uždaryti, arba atsidaro reklama programos lange, kurią taip pat sėkmingai galite uždaryti. Jei tokios smulkmenos jums netrukdo, mokamo programos varianto galite ir neįsigyti. 
Yra programų, kurios skirtos bandomajam laikotarpiui, po kurio programa paprašys įsigyti licenciją. Jei norite nemokamai naudotis programine įranga praėjus bandomajam laikotarpiui, to padaryti jūs negalėsite, tačiau per tą laiką išsiaiškinsite, ar tikrai verta pirkti būtent tą priedą, ar geriau ieškoti jums labiau tinkančio analogo.

Pirkite visą programinės įrangos paketą

Jei jums reikia keletos programų, kurias siūlo vienas gamintojas, nepamirškite patikrinti viso programinės įrangos paketo kainos. Tarkime, kad jūs užsiimate vaizdo redagavimu, ir jums reikia „Adobe Premiere“ ir „Adobe After Effects“.Kiekviena iš šių programų atskirai kainuos apie 16 € per mėnesį. O jei jūs dar jūs kuriate įdomius peržiūrų paveikslėlius ir keliate vaizdo įrašus į „YouTube“, tuomet jums reikalingos „Photoshop“ ir „Lightroom“ programos. Rinkinys nuotraukoms kainuos apie 8 € per mėnesį. Tad 40 € už keturias programas - brangu. Visas „Adobe Creative Cloud“ paketas su dvylika programų, skirtų kompiuteriams ir mobiliesiems įrenginiams kainuoja šiek tiek daugiau nei 40 €, tačiau jūs gaunate pilną paketą su visomis programomis.

Perskaitykite licencijos politiką

Čia retai rasite spragų, paprastai kūrėjai rašo viską sąžiningai ir suprantamai. Tačiau yra niuansų, į kuriuos verta atkreipti dėmesį.

  • Prenumerata arba vienkartinis pirkimas. Pirmuoju atveju turėsite mokėti už programos naudojimą kiekvieną mėnesį, antruoju - perkate programą visam laikui.
  • Kompiuterių skaičius. Jei turite du nuolat naudojamus įrenginius, tada pasirinkimas su programos veikimu tik viename kompiuteryje - jums netiks. Teks sumokėti daugiau.
  • Nemokami naujiniai. Net vienkartinis programos pirkimas negarantuoja, kad jums nereikės mokėti už būsimus atnaujinimus. Atkreipkite dėmesį, ar perkate tam tikrą versiją ar nuolat mokamai atnaujinamą. Galbūt naudingiau bus įsigyti mėnesinę prenumeratą arba pasirinkti kitą analogišką programą.
  • Nuolaidos, jei apmokėsite už ilgesnį laiką. Paprastai metinė prenumerata yra pigesnė nei mokėjimas kiekvieną mėnesį.

Išbandykite nemokamas analogines programas

Nemokama programinė įranga ne visada yra prastesnė už mokamas programas. Tai ypač aktualu tiems vartotojams, kuriems nereikia visų aukščiausios klasės programinės įrangos funkcijų. Štai keli pavyzdžiai, ką ir kuo galima pakeisti.

  • Rastrinės grafikos programa: Adobe Photoshop → GIMP, Paint.NET.
  • Vektorinės grafikos programa: CorelDRAW, Adobe Illustrator → Inkscape.
  • Garso apdorojimo programa: Adobe Audition → Audacity.
  • Trimatės grafikos ir animacijos kūrimo programa: Autodesk 3ds Max → Blender.
  • PDF failų nuskaitymo programa: Adobe Acrobat  →  Foxit Reader, Sumatra PDF, PDFedit.
  • Teksto atpažinimo programa: Abbyy FineReader → FreeOCR.
  • Diskų rašymo programa: NERO Burning ROM → ImgBurn, InfraRecorder.
  • Diskų emuliatorius: Daemon Tools → Gizmo Central.
  • Archivatorius: WinRAR → 7-Zip. 

Žinoma, tai dar ne viskas. Prieš perkant, pabandykite paieškoje įvesti užklausą, pvz., jūsų norimos programos pavadinimą ir nemokamą alternatyvą, tuomet išnagrinėkite sąrašą - gal kažką surasite.

Programų ieškokite skelbimų lentose

Kartais žmonės parduoda raktus ar licencijuotas programas nešiojamose laikmenose. Žinoma, įsigydami programą tokiu būdu, jūs negaunate jokių garantijų: maža to, kad licencijų įsigijimo sąlygose programą reikalaujama pirkti tik įgaliotose parduotuvėse, o dar ir jūsų raktas jau gali būti kažkieno panaudotas. Taigi, kaip ir kiekvieną prekę pirkdami iš rankų, būkite budrūs ir nepamirškite patikrinti pardavėjo reitingų.

Jei esate studentas, naudokitės nuolaidomis

Nuolaidas studentams siūlo daugelis programinės įrangos kūrėjų: „Apple“, „Microsoft“, „Adobe“, „Autodesk“. Kartais jie teikia solidžią nuolaidą, o kartais net platina programas nemokamai nekomerciniam naudojimui.

Jei esate studentas ir jums tikrai reikia kokios nors programos, būtinai patikrinkite, galbūt yra nuolaidų. Ir nepamirškite laikas nuo laiko tikrinti ar vis neatsiranda naujų pasiūlymų: tokios akcijos paprastai yra sezoninės ir vyksta, pavyzdžiui, mokslo metų pradžioje.

Programos paieška pagal kupono kodą

Kupono kodas yra ne kas kita kaip galimybė įsigyti produktą su nuolaida. Tai yra legalu, nes nuolaidas platina patys kūrėjai. Galimybė rasti siūlomus kuponų kodus - yra maža, tačiau verta pabandyti.

 

Plačiau