STRAIPSNIAI
Aktualios naujienos
Naujausia mūsų klientams aktuali informacija

10 galingiausių biudžetinės klasės išmaniųjų telefonų

2019.04.23

Tai įrenginiai, turintys aukščiausią charakteristiką.

1. „Umidigi One Pro“

Išmanusis telefonas su 6,3 colio ekranu (720 × 1 520 pikselių), „MediaTek Helio P23“ procesoriumi, 4 GB RAM ir 64 GB saugojimo atmintimi. Čia rasite dvigubą pagrindinę kamerą - 12 ir 5 megapikselių, taip pat priekinę kamerą su 16 megapikselių jutikliu.

Maitinimą užtikrina baterija, kurios talpa yra 3 250 mAh, ir kuri palaiko greitą belaidį įkrovimą. Prietaisas pritaikytas NFC technologijai ir jame veikia „Android“ 8.1. Pirštų atspaudų skaitytuvas yra įmontuotas į maitinimo mygtuką.

2. „Huawei Honor 8C“

Prietaiso korpusas plastikinis, viduje veikia „Qualcomm Snapdragon 632“ procesorius, yra 32 arba 64 GB atminties ir 6,26 colio ekranas (720 × 1 520 pikselių). Įrenginyje veikia „Android 8.1“ su „EMUI 8.2“ apvalkalu. Akumuliatoriaus talpa - 4000 mAh.

Išmaniajame telefone galite naudoti dvi SIM korteles, taip pat yra „microSD“ lizdas iki 256 GB. Nugarėlės skydelyje yra pirštų atspaudų skaitytuvas. Dviguba pagrindinė kamera yra su 13 ir 2 megapikselių jutikliais, o priekinė - 8 megapikselių.

3. „Xiaomi Mi A2 Lite“

Išmaniajame telefone yra 5,84 colių ekranas (1 080 × 2 280 pikselių), dviguba pagrindinė kamera (12 + 5 megapikselių) ir priekinė kamera su 5 megapikselių jutikliu. Įrenginyje įmontuotas „Qualcomm Snapdragon 625“ procesorius, 4 GB RAM ir 64 GB atminties talpa.

„Mi A2 Lite“ veikia „Android 8.1“ su galimybe atsinaujinti iki „Android 9.0“. Akumuliatoriaus talpa, palaikanti greitą įkrovimą, yra 4000 mAh.

4. „Umidigi A3 Pro“

Prietaisas turi 5,7 colio ekraną (720 × 1 520 pikselių), „MediaTek MT6739“ procesorių, 3 GB RAM ir 32 GB ROM. Išmanusis telefonas turi 3300 mAh galios bateriją. Fotografavimui skirta dviguba pagrindinė kamera su 12 ir 5 megapikselių jutikliais, taip pat priekinė kamera su vienu 8 megapikselių jutikliu.

Galima vienu metu naudoti dvi SIM korteles ir „microSD“ atminties kortelę iki 256 GB. Įrenginyje yra 3,5 mm lizdas, „Wi-Fi“, „Bluetooth 4.0“ ir GPS moduliai. Pirštų atspaudų jutiklis įmontuotas ant galinio skydelio.

5. „Vernee T3 Pro“

Išmanusis telefonas su „MediaTek MT6739“ procesoriumi, 5,5 colių ekranu (720 × 1440 pikselių), 3 GB RAM ir 16 GB atmintimi. Prietaisą maitina baterija, kurios galia yra 4080 mAh. Išmaniajame telefone veikia „Android 8.1“.

Galiniame skydelyje yra pirštų atspaudų skaitytuvas ir dviguba pagrindinė kamera su 13 ir 2 megapikselių jutikliais. Priekinėje kameroje naudojamas 5 megapikselių jutiklis.

6. „Cubot P20“

Prietaisas turi 6,18 colio ekraną (1 080 × 2 246 pikselių), „MediaTek MTK6750T“ procesorių, 4 GB RAM ir 64 GB atmintį. Palaiko iki 128 GB atminties korteles. Fotografavimui skirta pagrindinė 20 + 2 megapikselių kamera ir priekinė 13 megapikselių kamera.

Akumuliatoriaus talpa yra 4 000 mAh. Pilnai pakrauto įrenginio užtenka 6 valandoms vaizdo įrašų žiūrėjimui, 30 valandų pokalbiams ir 32 valandoms klausytis muzikos. Įrenginyje veikia „Android 8.0“ operacinė sistema.

7. „Homtom S99“

Išmanusis telefonas su 5,5 colių ekranu (720 × 1 440 pikselių), dviguba pagrindinė kamera su 21 + 2 megapikselių jutikliais ir priekine kamera su 13 megapikselių jutikliu. Viduje įdiegtas aštuonių branduolių „MediaTek MTK6750T“ procesorius, 4 GB RAM ir 64 GB ROM.

Prietaisas palaiko iki 256 GB atminties korteles. Tuo pačiu metu galite naudoti dvi „nanoSIM“ korteles arba vieną SIM kortelę ir „microSD“. Akumuliatorius, turintis 6200 mAh talpą palaiko greito įkrovimo ir „maitinimo banko“ režimą - jis gali krauti kitus įtaisus. „Homtom S99“ įrenginyje veikia „Android 8.0“.

8. „Cubot X18 Plus“

Įrenginys su 6 colių ekranu (1080 × 2160 pikselių), „MediaTek MTK6750T“ procesoriumi, 4 GB RAM ir 64 GB atmintimi. „Cubot X18 Plus“ turi dvigubą 20 + 5 megapikselių pagrindinę kamerą ir priekinę kamerą su 13 megapikselių jutikliu.

Prietaisas palaiko iki 128 GB „microSD“ atminties korteles. Naudojama 4000 mAh galios baterija. Čia veikia „Android 8.0“ operacinė sistema.

9. „Oukitel U18“

Šiame įrenginyje yra 5,85 colių ekranas (720 × 1 512 pikselių), „MediaTek MTK6750T“ procesorius, 4 GB RAM ir 64 GB ROM. Fotografavimui skirta dviguba pagrindinė kamera su 16 + 5 megapikselių ir priekinė 13 megapikselių fotokamera.Akumuliatoriaus talpa - 4000 mAh.

Išmaniajame telefone yra įdiegta „Android 7.0“ sistema, tačiau ją galite atnaujinti į „Android 8.0“. Įkrovimui ir prietaisų prijungimui naudojama USB tipo C jungtis, 3,5 mm mini lizdo nėra, muzikos klausytis galite per USB -C adapterį.

10. „Homtom C2“

Biudžetinis išmanusis telefonas su 5,5 colio ekranu (640 × 1 280 pikselių), „MediaTek MT6739V“ keturių branduolių procesoriumi, 2 GB RAM ir 16 GB atmintimi. Akumuliatoriaus galia 3000 mAh. Prietaise veikia „Android 8.1“.

„Homtom C2“ išmaniajame telefone įrengtas pagrindinis fotoaparatas su 13 + 2 megapikselių jutikliais ir priekinis - su 8 megapikselių jutikliu. Išmaniajame telefone galima naudoti dvi SIM korteles. Įrenginys palaiko LTE, dviejų diapazonų „Wi-Fi“ ir „Bluetooth 4.0“. Navigacijai galite naudoti GPS, GLONASS ir BDS. Pirštų atspaudų jutiklis įmontuotas ant galinio skydelio.

 

Plačiau

Pranešama, kad „Samsung“ atliko tam tikrus „Galaxy Fold“ diza...

2019.05.17

 

Anksčiau „Samsung“ mobiliųjų telefonų diviziono viršininkas Dj Koh žurnalistams pranešė, kad kompanija ilgai neužtruks, kol išleis „Galaxy Fold“ po iškilusių problemų.

 Remiantis nauju pranešimu iš Pietų Korėjos, kompanija peržiūrėjo telefono techninę įrangą ir šiuo metu planuoja prietaiso pasirodymą. Tai reiškia, kad „Samsung“ nesukūrė visiškai naujo prietaiso, o tik atliko tam tikrus dizaino pakeitimus, kad išvengtų problemų pasikartojimo.

Po naujų pakeitimų vartotojai negalės pašalinti „Galaxy Fold“ plastikinio sluoksnio.

„Samsung“ buvo priversti nukelti „Galaxy Fold“ pasirodymą po to, kai keli apžvalgininkai pareiškė nusiskundimus dėl telefono ekrano. Po šio incidento Pietų Korėjos gigantai susigrąžino visus apžvalgai skirtus vienetus vidiniam išnagrinėjimui. Panašu, kad kompanija adresavo visas priežastis, dėl kurių kilo šios problemos.

Remiantis pranešimu, „Samsung“ plastikinį telefono sluoksnį pavertė nepašalinimu. Anksčiau vartotojai manė, kad tai yra ekrano apsauga, kurią galima pašalinti. Manoma, kad plastikinis sluoksnis buvo pakištas po telefono rėmeliais, kad toks nesusipratimas nepasikartotų. Taip pat pranešama, kad „Samsung“ sutrumpino telefono vyrius. Tai turėtų užkirsti kelią išorinių medžiagų patekimui į telefoną.

Industrijos atstovai tikina, kad „Samsung“ jau pradėjo testuoti „Galaxy Fold“ vienetus su Pietų Korėjos mobiliųjų ryšių tiekėjais. Jeigu viskas vyks sklandžiai, telefono pristatymo galime tikėtis jau šį mėnesį. Prietaisas taip pat gali pasirodyti birželį. Tokiu atveju, lankstomas telefonas būtų anonsuotas tą patį mėnesį kaip „Huawei Mate X“.

„Galaxy Fold“ kaina bus nepaprastai didelė ir po iškilusių problemų susidomėjimas naujuoju įrenginiu gali gerokai kristi. Manoma, kad „Samsung“ pagamins daugiau skirtingo dizaino lankstomų telefonų, kuriuos kompanija turėtų testuoti nuodugniau.

Natūralu, kad pirmos kartos lankstomi telefonai nėra tobuli. Kaip įrodė nesėkmingas „Galaxy Fold“ likimas, gamintojams dar reikia įdėti daug pastangų. Vis dėlto bus įdomu pamatyti, ar „Mate X“ nesusidurs su panašiomis patvarumo problemomis.

 

Plačiau

Paviešinti nauji „Galaxy Note 10“ brėžiniai

2019.06.07

Neseniai buvo paviešinta dar daugiau ilgai laukiamo „Galaxy Note 10“ nuotraukų.

Panašu, kad vienas iš pasikeitimų, kurio sulauks „Galaxy Note“ serija, yra horizontalios kameros pakeitimas į naują vertikalų 3 objektyvų išsidėstymą. Šie objektyvai bus įmontuoti viršutiniame prietaiso kampe. Remiantis gandais, telefonas šią kameros technologiją pasiskolins iš „Galaxy S10“ serijos. Tai gali reikšti, kad flagmanas naudos pirminį 12 megapikselių objektyvą su kintamosios diafragmos lęšiu geresnėms menko apšvietimo nuotraukoms. Pažvelgus į „Galaxy Note 10“ priekį, galima pastebėti, kad prietaisas nebenaudoja tokio stačiakampio formos dizaino kaip ankstesni modeliai. Panašu, kad naujasis modelis turi aštresnius kraštus ir naudoja plokščius rėmelius viršuje bei apačioje, kad įrenginys pastatytas vertikaliai nenukristų.

„Galaxy Note 10“ naudoja 6.3 colių lenktą AMOLED ekraną, kuriame yra įmontuotas pirštų antspaudų skaitytuvas. Įrenginys gali pasigirti itin plonais rėmeliais.

Neatrodo, kad naujasis flagmanas naudos priekinę išpjovą. Vietoje jos ekrane bus įmontuota skylė. Vis dėlto, priešingai nei „Galaxy S10“, 10 megapikselių objektyvas bus įrengtas ekrano centre, o ne kampe.

Anksčiau pasirodžiusiuose pranešimuose buvo rašoma, kad „Note 10“ neturės jokių fizinių mygtukų, tačiau naujai paviešintuose brėžiniuose yra matomi garso ir įjungimo mygtukai. Kaip bebūtų, brėžiniuose nėra matomas „Bixby“ funkcijos mygtukas.

Manoma, kad „Galaxy Note 10“ pasirodys rugpjūčio pradžioje kartu su didesniu ir brangesniu „Galaxy Note 10 Pro“ modeliu. Pastarasis turėtų naudoti 6.75 colių ekraną ir keturias galines kameras. Neatmetama ir 5G ryšį palaikančio varianto galimybė. Tikėtina, kad serija išlaikys tradicijas ir Jungtinių Valstijų modelis bus varomas „Snapdragon 855“ čipsetu, o Europos ir kitos rinkos sulauks „Exynos 9820“ varianto.

 

Plačiau

Dizaineris Jony Ive palieka „Apple“, kad suformuotų savo kompanij...

2019.06.30

Pranešama, kad „Apple“ vyriausiasis dizaino prižiūrėtojas Jony Ive, kurio dėka buvo sukurti žymūs „iMac“ ir „iPhone“ dizainai, pasitraukia iš „Apple“ ir kuria savo nepriklausomą dizaino kompaniją.

 Kompanija vadinsis „LoveForm“, o prie Ive prisijungs garsus dizaineris Marc Newsom. „Apple“ bendradarbiaus su „LoveForm“, kuriant įvairius projektus, galimai įskaitant ir naująją „iPhone“ seriją. „Apple“ generalinis direktorius Tim Cook pareiškė: „Jony yra ypatinga figūra dizainerių pasaulyje ir jo rolės „Apple“ atgimime neįmanoma pervertinti, nuo pat „iMac“ iki „iPhone“ ir beprecedentės „Apple Park“ ambicijos, kur jis skyrė daug savo energijos ir rūpesčio.“

Kompanijos dizainerių komandai dabar vadovaus industrinio dizaino viceprezidentas Evans Hankey ir žmogaus sąsajos dizaino viceprezidentas Alan Dye. Šiam duetui vadovaus „Apple“ vyriausiasis veiklos prižiūrėtojas Jeff Williams. Ive artimai dirbo su Evans, Alan ir Jeff, todėl jis yra užtikrintas, kad ši trijulė bus puikūs jo įpėdiniai. Jis užsiminė apie tikimybę dirbti su jais po išvykimo. Ive taip pat pridėjo: „Po beveik 30 metų ir daugybės projektų aš labai didžiuojuosi ilgalaikiu darbu, kurį atlikome, kad sukurtume dizainerių komandą, procesą ir kompanijos kultūrą. Šiandien ji yra stipresnė, energingesnė ir talentingesnė negu bet kada „Apple“ istorijoje.“

Ive yra vienas iš senųjų sargų, kuris išplėtojo asmeninius santykius su Steve Jobs net 1997 metais. Vienas iš pirmųjų bendrų jų produktų buvo 1998 metų „iMac“, kuris naudoja vieną geriausių dizainų. Ive netgi dalyvavo keliuose vaizdo įrašuose, kuriuose buvo pristatomi naujausių „Apple“ produktų dizainai. Pastaruoju metu jis nebesirodo tiek dažnai, tačiau jį vis dar galima sutikti tam tikruose kompanijos renginiuose.

 

Plačiau

„Oppo Reno 2“ su keturgubos kameros sąranka ir 20x hibridinio pri...

2019.08.16

Anksčiau buvo pranešta, kad „Oppo“ ruošiasi išleisti dar tris „Reno“ telefonus. Kompanija jau patvirtino vieno iš jų pasirodymą.

 Kinijos gamintojai socialiniame tinkle „Twitter“ anonsavo „Oppo Reno 2“, kuris dar labiau praplės „Reno 10x Zoom Edition“ galimybes. Iki prietaiso oficialaus pasirodymo liko visai nedaug.

Praėjus keturiems mėnesiams nuo pirmojo „Reno“ serijos telefono pasirodymo, bus pristatyta „Reno 2“ serija su pastebimais kameros parametrų patobulinimais.

Remiantis kompanijos paviešintu anonsu, „Oppo Reno 2“ palaikys 20x priartinimo galimybę. Kaip ir „10x Zoom Edition“, šis modelis taip pat, ko gero, naudos 20x hibridinį priartinimą, o ne skaitmeninį, kadangi „10x Zoom Edition“ naudoja 60x skaitmeninį priartinimą, todėl nebūtų logiška, kad naujesniame modelyje šis faktorius būtų sumažintas. 20x hibridinį priartinimą išgauti yra sudėtinga, kadangi tam reikia aukšto lygio įmontuoto priartinimo funkcionalumo bei vaizdo apdorojimo čipsetų.

Tikėtina, kad bus patobulintas „Oppo Reno 2“ periskopas, o prietaisas išlaikys tokį patį dizainą kaip ir jo pirmtakas. Reklaminėje medžiagoje galima pastebėti, kad 20x priartinimo funkciją palaikantis „Oppo Reno 2“ taip pat naudos keturgubos galinės kameros sistemą. „Reno 10x Zoom Edition“ naudoja trigubos kameros sąranką su 48 MP pirminiu objektyvu, 13 MP periskopu ir 8 MP plataus kampo lęšiu.

Panašu, kad pasirodysiantis telefonas išlaikys pirmtako dizainą ir tą pačią peleko formos iššokančią kamerą. Daug detalių apie kitus techninės įrangos parametrus nėra, tačiau įmanoma, kad „Oppo“ vietoj „Snapdragon 855“ naudos geresnę „Snapdragon 855 Plus“ versiją, nors našumo skirtumas nėra toks jau pastebimas. Remiantis anonsu, telefonas bus pristatytas rugpjūčio 28 dieną Indijoje, o vėliau, galimai, pasieks ir Europos rinką.

 

Plačiau

Paviešinti pavyzdžiai, įrodantys, kad „iPhone 11“ kamera pranok...

2019.09.14

Viena pastebimiausių naujų „iPhone“ modelių funkcija yra jų patobulinta kameros sistema. Kadangi telefonai bus parduodami nuo rugsėjo 20 dienos, kol kas įspūdį apie telefonų galimybes galima susidaryti iš „Apple“ paviešintų nuotraukų.

 Vis dėlto niekada negalima aklai pasitikėti reklaminėmis nuotraukomis, todėl įspūdį apie „iPhone 11“ naktinį rėžimą galima susidaryti iš neseniai paviešintos vartotojo nuotraukos.

„9to5Mac“ svetainėje buvo aptikta nuotrauka, kurioje matomas modelis Coco Rocha. Ji kažkokiu būdu gavo „iPhone 11 Pro Max“ anksčiau laiko ir internete patalpino įspūdingą naktinio rėžimo nuotrauką, kuri įrodo, kad „iPhone 11“ naktinis rėžimas yra lygiai toks, kaip jį apibūdino „Apple“ savo parodoje.

Kad būtų galima susidaryti tikslesni įspūdį, Rocha paviešino panašias nuotraukas, darytas su „iPhone X“ ir su „iPhone 11 Pro Max“. Skirtumas yra aiškus. Nepaisant to, kad nuotrauka buvo daryta naktį, naujesnis modelis visą kadrą užfiksavo beveik tobulai. Nuotrauka, daryta su „iPhone X“, atrodo gan blankiai ir joje negalima aiškiai matyti nei modelio veido, nei ją supančios aplinkos.

„iPhone 11“ naktinis rėžimas buvo padarytas taip, kad galėtų išgauti natūraliai atrodančias nuotraukas be blykstės pagalbos. Telefonas naudoja papildomus kameros jutiklius, mašininį mokymąsi ir naująjį „A13 Bionic“ čipsetą, kad pagerintų mažo apšvietimo nuotraukų kokybę. Naktinis rėžimas yra įjungtas automatiškai. Kompanija suteikė vartotojams laisvę koreguoti rėžimo detales rankiniu būdu.

Dauguma konkurentų, gaminančių „Android“ telefonus, jau pristatė panašias funkcijas, todėl atėjo metas funkciją pristatyti ir Kupertino gigantams. Priešingai nei „iPhone 11 Pro“ bei „iPhone 11 Pro Max“, „iPhone 11“ neturi trijų jutiklių, tačiau vis tiek gali pasigirti šia funkcija.

 

Plačiau

„Google“ kitą savaitę galimai pristatys 5G ryšį palaikantį ...

2019.10.11

 

Panašu, kad „Google“ ruošia 5G ryšį palaikantį „Pixel 4“ modelį. Remiantis „Nikkei“, tikėtina, kad telefonas bus pristatytas jau kitą savaitę. Standartinės „Pixel 4“ versijos, kurios bus anonsuotos kitą antradienį vyksiančiame renginyje, palaikys tik LTE ryšį.

 Vis dėlto „Nikkei“ praneša, jog „Google“ pradėjo 5G ryšį palaikančio modelio bandomąją produkciją.

Visgi nėra aišku, ar 5G modelis bus išleistas, ar tik apžvelgiamas. Remiantis pranešimu, jo demonstracija gali įvykti kitą savaitę, tačiau „Nikkei“ šaltiniai taip pat praneša, kad pristatymas gali būti organizuojamas pavasarį. Tokiu atveju telefonas būtų pristatytas kartu su „Pixel 3A“ įpėdiniu.

Jeigu telefonas bus pristatytas antradienį, tuomet tikėtina, kad tai tebus anonsas vėlesniam renginiui. Panašu, kad įrenginys yra vis dar plėtojamas, todėl jis dar nėra paruoštas produkcijai. Toks ankstyvas anonsavimas neatrodytų itin protingas sprendimas, kadangi „Pixel 3“ pardavimai po praeitų metų pasirodymo buvo lėti, taigi, „Google“ rizikuotų sulėtinti šių metų modelio pardavimus, jeigu pristatytų pajėgesnį modelį, kurio dar niekas negali nusipirkti.

Bet kokiu atveju, panašu, kad kompanijos tikslas yra paruošti 5G telefoną anksčiau negu tai padarys „Apple“, kurie savąjį 5G ryšį palaikantį „iPhone“ turėtų pristatyti kitų metų rugsėjį. 5G ryšys dar yra ankstyvoje stadijoje, todėl vartotojams nėra didelės būtinybės įsigyti šią technologiją palaikančius telefonus. Vis dėlto jei „Google“ pristatys 5G modelį pakankamai anksti, tai gali padėti kompanijai sulaukti šiek tiek dėmesio telefonų rinkoje.

 

Plačiau

„Samsung“ mobiliųjų telefonų divizijos vadovas yra užtikrintas...

2019.11.07

Nors „Galaxy Fold“ debiutas buvo problematiškas, panašu, kad dabar situacija yra geresnė. Pasirodė maišytų pranešimų.

 Vienuose rašoma, jog telefonas buvo išpirktas kai kuriose rinkose, o kiti tikina, kad „Samsung“ dar nepasiekė savo milijono metinių pardavimų tikslo. Bet kokiu atveju, viena yra aišku: Pietų Korėjos gigantai dar neketina pasiduoti su lankstomais telefonais. Tikimasi, kad 2020 metais „Samsung“ lankstomų telefonų pardavimų skaičius bus gana aukštas.

„Samsung“ lankstomų telefonų pardavimai gali nukentėti, jeigu kompanija ir toliau pardavinės trapius prietaisus už kosminę kainą.

„Samsung“ mobiliųjų telefonų divizijos vadovas DJ Koh reporteriams pareiškė, kad jis yra užtikrintas dėl kompanijos sėkmės 2020 metais. 

„Kitąmet mes ženkliai padidinsime lankstomų telefonų pardavimų skaičių. Esame užtikrinti, kad vartotojai kitais metais sulauks daugiau lankstomų telefonų,“ - teigė jis.

Kompanija pati nusistatė lankstomų telefonų pardavimų lūkesčius 2020 metams. Manoma, kad lankstomų prietaisų pardavimai kitąmet sieks 6 milijonus vienetų. Panašu, kad „Samsung“ nori mesti iššūkį šiems apskaičiavimams. Šis sprendimas buvo priimtas po pozityvių atsiliepimų apie „Galaxy Fold“. Priminsime, kad „Samsung“ turėjo iš naujo perdaryti savo pirmąjį lankstomą prietaisą. Nepaisant daugybės pakeitimų, patvarumo bandymai vis vien parodė, jog su telefonu reikia elgtis atsargiai.

Koh apie šiuos lankstomų telefonų pardavimų planus užsiminė metinio dirbtinio intelekto forumo metu. Anksčiau kompanija anonsavo per pusę perlenkiamą telefoną, o dabar atrodo, kad kompanija ruošia dar vieną modelį. Taip yra manoma dėl to, nes kompanijos atstovas pareiškė, kad vartotojai sulauks daugiau lankstomų prietaisų kitais metais, o tai reiškia, jog turėtume sulaukti daugiau negu vieno modelio.

Koh taip pat pranešė, kad daugiau detalių apie sekančio lankstomo telefono pristatymą sulauksime kai tam bus tinkamas metas. Nelabai aišku, ką jis tuo norėjo pasakyti. Aišku tik tai, kad kompanija nori, jog lankstomi įrenginiai būtų pripažinti rinkoje. Šiaip ar taip „Samsung“ yra viena iš trijų kompanijų, kurios pagamino lankstomą telefoną, o naujų modelių kūrimas padės būti vienu žingsniu priekyje prieš tokius konkurentus kaip „Apple“. Belieka laukti, kad sužinotume, ar lankstomi telefonai pritaps rinkoje.

Vis dėlto „Samsung“ neturėtų žvelgti pro pirštus į patvarumo problemas. Anksčiau pasirodžiusiuose pranešimuose buvo rašoma, kad nuo „Galaxy Fold“ ėmė kristi „Samsung“ logotipo raidės, o kiti vartotojai pranešė, kad vos po 24 valandų ant pagrindinio ekrano susiformavo maža dėmė.

 

Plačiau

Kaip judančias „iPhone“ nuotraukas konvertuoti į GIF, vaizdo įr...

2019.12.06

Judančios nuotraukos yra unikalus nuotraukų formatas, kurį palaiko „iPhone“ ir „iPad“ kameros aplikacija. Aktyvavus šią funkciją, kamera nufilmuoja 1.5 sekundžių vaizdo įrašus prieš ir po nufotografavimo.

 Visa tai yra sujungiama į judančią nuotrauką, kurią galima peržvelgti, ilgiau paspaudus ant „iPhone“ ar „iPad“ ekrano. Kai kurios internetinės svetainės ir paslaugos palaiko judančias nuotraukas, tačiau dažniausiai vartotojams jas reikia konvertuoti į kitus formatus.

Kaip konvertuoti judančią nuotrauką į vaizdo įrašą

Kartu su „iOS 13“ ir „iPadOS 13“ atnaujinimais „Apple“ pridėjo naują funkciją nuotraukų programėlėje, kuri leidžia vartotojams judančią nuotrauką išsaugoti kaip vaizdo įrašą. Šios funkcijos dėka nebereikia siųstis papildomų programėlių, norint nuotrauką eksportuoti kaip vaizdo įrašą.

1. Nueikite į „Photos“ programėlę ir atsidarykite judančią nuotrauką

2. Paspauskite mygtuką „Share“

3. Šiek tiek apačioje pasirinkite „Save as Video“




Jeigu savo judančiai nuotraukai pridėjote kokį nors efektą, tuomet „Save as Video“ mygtuko nebebus.

Kaip konvertuoti judančią nuotrauką į GIF formatą

„iOS 13“ ir „iPadOS 13“ neturi specialios funkcijos, kuri leistų judančias nuotraukas konvertuoti į GIF formatą. Laimei, tam praverčia „Shortcuts“ programėlė.

1. Atsidarykite „Shortcuts“ programėlę ir pasirinkite „Gallery“

2. Pasirinkite „Live Photo to GIF“

3. Paspauskite „Add Shortcut“, kad įgalintumėte šią galimybę




4. Eikite į „My Shortcuts“ skiltį ir pasirinkite „Live Photo to GIF“. Jums atsidarys paskutinių 20 judančių nuotraukų sąrašas. Pasirinkite bet kurią, kad ją konvertuotumėte į GIF formatą. GIF'ą galima išsaugoti galerijoje, failuose ar pasidalinti juo, naudojant bet kurią kitą programėlę.

Kaip konvertuoti judančią nuotrauką į nejudančią nuotrauką

Jeigu turite judančią nuotrauką, bet nenorite, kad kiti matytų jos judančią dalį, ją galite konvertuoti į paprastą nuotrauką be audio ar kitų veiksnių.

1. Atsidarykite „Photos“ programėlę ir pasirinkite judančią nuotrauką, kurią norite naudoti. Viršuje dešinėje paspauskite „Edit“.

2. Apatinėje įrankių juostoje pasirinkite pirmą judančios nuotraukos ikoną.




3. Slinkite slankiklį, kad pasirinktumėte kurios judančios nuotraukos vietą norite paversti nejudančia. Ši funkcija leidžia „keliauti laiku“ nuotraukoje ir ištaisyti tam tikras klaidas. Ji praverčia, jeigu kas nors nuotraukoje sujudėjo ar užmerkė akis.

4. Kai išsirinksite norimą kadrą, pasirinkite „Make Key Photo“ pasirinkimą.

5. Paspauskite mygtuką „Live“ viršuje. Iš geltonos spalvos jis turėtų tapti bespalvis. Spauskite „Done“ ir jūsų judanti nuotrauka bus paversta į paprastą.

Plačiau

„Quick Share“ – tai „Samsung“ gamybos „AirDrop“ atit...

2020.01.24

Pastarosiomis savaitėmis keli gamintojai mėgino sukurti savo „AirDrop“ alternatyvas. „Oppo“, „Vivo“ ir „Xiaomi“ tą padarė pirmieji su savo failų dalinimosi programėle.

 Neilgai trukus pasirodė informacija apie „Google“ progresą šiame departamente. Remiantis „XDA Developers“ pranešimu, „Samsung“ irgi kuria savo failų dalinimosi paslaugą, kuri vadinsis „Quick Share“.

Pranešama, kad „Quick Share“ debiutuos kartu su „Galaxy S20“ serija. 

„XDA“ gavo prieigą prie „Quick Share“ APK failo ir jį įsirašė į „Galaxy Note 10 Plus“. Vis dėlto jiems nepavyko sėkmingai perkelti failo iš vieno prietaiso į kitą. Tikriausiai tai įvyko dėl to, nes programėlė negali būti įrašyta į kitus prietaisus. Geriausiu atveju, senesni „Samsung“ prietaisai palaikys „Quick Share“ funkciją tik po oficialaus jos pristatymo. „Quick Share“ taip pat leis failus kelti į „Samsung Cloud“ ir atidaryti juos kituose prietiasuose, pavyzdžiui, išmaniajame televizoriuje. Didžiausias leistinas failo dydis yra 1 GB, o per dieną gali būti išsiųsti 2 GB.

Kaip ir trečių šalių failų perkėlimo programėlės „Android“ platformoje, taip ir „Quick Share“ naudos „Bluetooth“ ir „Wi-Fi“ kombinaciją failų perkėlimui. „Bluetooth“ atras ieškomą prietaisą, o pats failų perkėlimas vyks „Wi-Fi“ ryšio pagalba. „Quick Share“ taip pat galės aptikti šalia esančius palaikomus prietaisus ir netgi leis vartotojui pasirinkti, kas gali siųsti perkėlimo užklausas. Bus galima rinktis tarp žmonių, esančių kontaktų sąraše ir visų aplinkinių.

Nors panašių trečių šalių programėlių ir netrūksta, labai mažai gamintojų stengėsi tinkamai išplėtoti šią funkciją. Nors techniškai „Files“ yra „Google“ programėlė, kuri siūlo tokį patį funkcionalumą, ją reikia atsisiųsti iš „Play Store“, kadangi „Google“ nusprendė jos nepriskirti prie esminių „Android“ funkcijų. Bus įdomu pamatyti, kaip „Quick Share“ lygiuosis su kitomis failų perkėlimo paslaugomis.

 

Plačiau

2020 metų „iPhone 12“ serijos pasirodymas dėl koronaviruso ir ti...

2020.03.09

Koronaviruso proveržis turi neigiamos įtakos daugumai technikos gigantų.

 Naujausiame pranešime rašoma apie tai, kad dėl šio proveržio 2020 metų „iPhone 12“ serija gali būti atidėta mėnesiui, o tai reiškia, kad nuo to gali nukentėti „Apple“ pardavimai.

Manoma, kad gali būti atidėtas ir „iPhone SE 2“ pasirodymas.

„Bank of America“ pranešime detalizuojama kaip koronavirusas turės įtakos 2020 metų „iPhone 12“ serijos pasirodymui. Dėl esamos situacijos kompanijos pardavimai gali atrodyti niūriai. Tikima, kad viruso proveržis yra atsakingas ir dėl tiekimo problemų, ir dėl mažesnės paklausos. Dėl šios priežasties manoma, kad bus atidėtas ir „iPhone SE 2“ serijos pasirodymas.

Analitiko Wamsi Mohan žodžiuose galima aptikti šiek tiek vilties, kadangi jis tiki, jog pasirodysiančių modelių pristatymo laikas priklausys nuo to kaip atsigaus produkcija balandžio ir gegužės mėnesiais. Pranešama, kad jau buvo pradėta „iPhone SE 2“ bandomoji gamyba. Buvo tikimasi, kad mažesnio pajėgumo modelis bus pristatytas „Apple“ renginyje kovo mėnesį. Anksčiau buvo pranešta, jog 2020 metais galimai bus parduota 30 milijonų „iPhone SE 2“ vienetų, visgi pagrindinis dėmesys bus skiriamas „iPhone 12“ šeimai.

2020 metų „iPhone 12“ seriją turėtų sudaryti keturi modeliai. Kiekvienas iš jų turėtų naudoti 5G ryšį palaikantį „Qualcomm Snapdragon X55“ modemą. Ankstesniame pranešime rašoma, jog vien dėl 5G ryšio „iPhone 12“ serija sulauks didelio dėmesio, todėl pasirodymas turėtų būti itin sėkmingas. Deja, kadangi koronaviruso grėsmė kamuoja ne tik „Apple“, bet ir jų tiekėjus, nėra aišku, kokia situacija bus po kelių mėnesių.

 

Plačiau

„Google“ dėl saugumo sumetimų savo darbuotojams uždraudė naudo...

2020.04.09

„Google“ uždraudė savo darbuotojams naudotis telekonferencijų platforma „Zoom“. Kompanija išreiškė nepasitikėjimą programėle, kuris kilo, kai „Zoom“ tapo viena iš populiariausių paslaugų vaizdo pokalbiams koronaviruso pandemijos metu.

 Naujienomis pasidalino „BuzzFeed News“.

„Google“ praeitą savaitę savo darbuotojams, kurie naudoja „Zoom“ programėlę, išsiuntė elektroninius laiškus. Laiškuose buvo rašoma, jog greitu metu ši programinė įranga nefunkcionuos. Verta paminėti, kad „Google“ siūlo savo gamybos alternatyvą - „Meets“. Ši programa priklauso kompanijos „G Suite“ paketui.

„Mes seniai turime politiką neleisti savo darbuotojams naudotis nepatvirtintomis programėlėmis darbui, kurios nepatenka į mūsų korporacijos tinklą.“ - pranešė „Google“ atstovas Jose Castaneda „The Verge“ reporteriams. „Neseniai mūsų saugumo komanda informavo darbuotojus, kad „Zoom“ daugiau nebeveiks mūsų korporacijos kompiuteriuose, kadangi programa neatitinka mūsų saugumo reikalavimų. Darbuotojai, kurie naudojo „Zoom“, norėdami susisiekti su šeimos nariais ar draugais, ir toliau galės tai daryti naršyklėje arba telefonu.“

Netgi prieš tai, kai dėl koronaviruso pandemijos „Zoom“ sulaukė dėmesio dėl savo pažeidžiamumų, kompanija sulaukė kritikos dėl privatumo ir saugumo problemų. Pavyzdžiui, praeitų metų liepą klaida „macOS“ operacinėje sistemoje leido „Zoom“ URL adresui per prievartą aktyvuoti „MacBook“ kamerą.

Kadangi „Zoom“ tapo populiariausi telekonferencijos pokalbių tiekėjai pandemijos metu, kitos platformos problemos stebimos pro padidinamąjį stiklą, ypač tai, kad pašaliniai nesunkiai gali prisijungti prie „Zoom“ skambučių. „Zoom“ turi tokią funkciją, nes programa paprasčiausiai nebuvo sukurta tokiam masiniui naudojimui. Kompanija anksčiau pranešė, jog per pastaruosius tris mėnesius vartotojų skaičius išaugo nuo 10 milijonų iki 200 milijonų.

Buvo pastebėtos ir kitos programos problemos: paviešinti „Zoom“ įrašai, duomenų dalijimasis su „Facebook“, paviešinti „LinkedIn“ profiliai bei kenkėjiškų programų įrašymas „macOS“ operacinėje sistemoje. Kompanija šiuo metu sulaukia daug kritikos dėl privatumo ir saugumo trūkumo. Siekdami atsilaikyti prieš tokius konkurentus kaip „Microsoft Teams“, „Skype“, „Google G Suite“ programėles ir kt., „Zoom“ skubiai ištaisė tam tikras spragas. Kompanija anksčiau pranešė, jog jie 90-čiai dienų sustabdys naujas funkcijas, kad būtų skiriamas dėmesys privatumui ir saugumui.

 

Plačiau