Užsakymo
forma


Likus trim savaitėm iki pasirodymo, paviešinta įtikinama Xiaomi Mi Mix 2s nuotrauka, parodanti prietaiso panašumus su pirmtaku

2018.03.07

Artėjant Mix 2s pasirodymui, Xiaomi pasidalina įvairiais anonsais. Vienas iš jų buvo patalpintas užvakar. Jame matyti svarbus Mix 2 pagerinimas. Kinijos gamintojai paplatino nuotrauką Weibo svetainėje ir paprašė vartotojų iššifruoti, ar Mix 2s sulauks efekto AI, ar techninės įrangos srityje. Dabar sulaukėme nuotraukos su tikru prietaisu, kuri parodo smulkius pagerinimus, lyginant su rugsėjo mėnesio Xiaomi telefonu.

XIAOMI MI MIX 2S NUOTRAUKOJE MATYTI PANAŠI FORMA BEI MEDŽIAGOS, LYGINANT SU PIRMTAKU. TELEFONAS TAIP PAT TURI DVIGUBĄ KAMERĄ

Jei kompanija nori patekti į flagmanų rinką, nurodymai ant popieriaus yra paprasti. Reikia užtikrinti, kad prietaisas turės dabartines telefonų rinkos tendencijas keliose specifinėse vietose. Įrenginys turi turėti OLED ekraną, dvigubą kamerą, minimalius rėmelius ir didelio pajėgumo parametrus. Praeitais metais pasirodė stambus rinkos atnaujinimas su edge to edge ekranais. Kiekvienas išmanusis telefonas tokį turėjo, o Xiaomi buvo lyderiai. Mi Mix buvo vienas iš pirmųjų įrenginių, kuris turėjo priekį be rėmelių, nepaisant naudojamo LCD ekrano.
Telefono įpėdinis, Mix 2, paliko estetinį įspūdį. Tai labai elegantiškas telefonas, kuris gali lygiuotis su kitais galingais telefonais. Kaip bebūtų, nors ir galime Xiaomi atleisti už tai, kad telefonui buvo panaudotas LCD ekranas, Mix 2 galinės kameros našumas nėra toks, kaip kitų didelio pajėgumo telefonų. Xiaomi mėgins atlikti greitus pagerinimus šiais metais, kad tai daugiau nebebūtų problema.
 
 
Taip pat pasirodė Xiaomi Mi Mix 2s nuotrauka, kuri gali atspindėti tikrovę. Nepaisant prietaiso išvaizdos, Mix 2 turi trūkumų vienoje svarbioje srityje, kuri išryškina skirtingų dizaino disciplinų skirtumą. Mix 2 yra labai slidus telefonas ir atrodo, kad Mix 2s seks savo pirmtako pėdomis. Telefonas, esantis nuotraukos kairėje pusėje, turi tokį patį keraminį sudėjimą, o tai reiškia, kad telefonui ir vėl prireiks dėklo.
Xiaomi sprendimas perkelti kamerą į viršutinį kairį kampą taip pat nutraukia Mix 2 tęstinumą. Dabar pirštų antspaudų jutiklis įmontuotas atskirai ir yra aiškiai matomas dėl savo auksinių kontūrų. Xiaomi pasirodysiantis Mix 2s turės Snapdragon 845 ir bent jau 6 GB RAM atminties. Tai pažymės mažą, bet svarbų kompanijos žingsnį, kadangi serija pamažu pereina prie flagmanų lygio parametrų.