Užsakymo
forma


Nutekėjo "HTC U12" specifikacijos: veido atpažinimo funkcija

2018.03.06

 

Netgi po to, kai "Google" įsigijo "HTC" išmaniųjų telefonų padalinio dalį 1,1 mlrd. dolerių vertės forma, panašu, kad netolimoje ateityje bendrovė ketina nustoti gaminti galingus išmaniuosius telefonus, nors finansinė gamintojo ateitis atrodo labai niūri.

Situacija Taivanio telefonų gamintojui gali pasikeisti, nes jis pasiruošęs paskelbti apie ''HTC U12'' išleidimą. Remiantis naujausių specifikacijų nutekėjimu, bendrovė gali pralenkti "Galaxy S9" ir "Galaxy S9 +", nes panašu, kad šis būsimas įrenginys bus tikrai kažkas tokio.

"HTC U12" - vidinė 6GB RAM atmintis + 256 GB talpos išplėtimas. Pranešimo apie belaidį krovimą nėra, tačiau įrenginys pasižymi įspūdingomis specifikacijomis

Pasak "LlabTooFeR", "HTC U12" turės "Snapdragon 845" platformą, QHD + skiriamąją gebą, kuri yra įdomus pokytis. Panašu, kad kraštinių santykis turės 18: 9 formato proporciją. Vienintelis klausimas yra tai, ar "HTC" ketina pereiti prie ''OLED'', ar pasikliaud savo "Super LCD5" technologija. Kokį sprendimą bendrovė priims, mes vėliau apie tai jums pranešime.

"Face Unlock" - ( liet.k. veido atpažinimo funkcija) yra tai, kas jau debiutavo mobiliuosiuose telefonuose, tačiau dar nėra patvirtinta, ar "HTC U12" turės 3D jutiklinį modulį, ar jis tik pasikliaus programine įranga, kad atpažintų savininką. Tai, ką mes žinome šiandien, yra puiku, nes įrenginys turės IP68 atsparumą vandeniui, ir vidinės atminties išplėtimo galimybes iki 256 GB.

Taip pat buvo pateiktas dvigubos kameros atnaujinimas su 12MP pagrindine kamera, ir mes tikimės, kad "HTC" turės papildomą teleobjektą, kuris  pagerins išmaniųjų telefonų fotografavimo funkciją. Mes jau matėme, kad įrenginiai gauna 4K 30 FPS vaizdo įrašų palaikymą, taigi atėjo laikas, kai ir šis gamintojas nenori atsilikti nuo ''iPhone X'', "iPhone 8 Plus" ir "iPhone 8", ir taip pat pristatys 4K 60FPS vaizdo įrašų palaikymą.

 

Nebuvo paminėta įrenginio planuojama kaina, tačiau žvelgdami į šias ''žvėriškas'' specifikacijas, mes nemanome, kad "HTC" ketina išsilaikyti imdama už "U12" didžiulį mokestį.