Užsakymo
forma


Macbook remontas

MacBook, MacBook Pro, MacBook Air, Mac mini, Mac Pro remontas Klaipėdoje

Šie kompiuteriai pasižymi tikrai nepriekaištinga kokybe, bet net ir tokie kompiuteriai kartais sugenda arba sugadiname juos patys. Mūsų servisas remontuoja visą Apple produkciją, prekiaujame atsarginėmis dalimis. Macbook remontas reikalauja ne tik kompetencijos, bet ir specialios įrangos, todėl jokių būdu nebandykite macbook taisyti patys.
Populiariausi kompiuteriai yra Macbook Air ir Macbook Pro, pirmasis daugiau skirtas kasdieniams darbams atlikti, jis taip pat labai praverčia tiems kas daug keliauja, nes Macbook Air pasižymi ypač ilgai tarnaujančiomis baterijomis, šie kompiuteriai yra lengvi ir kompaktiški. Macbook Pro mėgsta tie vartotojai kurie daugiau ar mažiau dirba su įvairiomis grafikos programomis, šių kompiuterių ekranai pasižymi labai kokybiškais didelės raiškos ekranais ir pakankamai galingomis vaizdo plokštėmis.

Ką daryti jei apliejote savo Macbook ?

Apliejus Macbook, kaip ir beje bet kokį kitą įrenginį visų pirma jį reikia išjungti. Jei baterijai ištraukti nereikalingas įrenginio ardymas, išimkite bateriją ir kuo greičiau kreipkitės į remonto servisą. Nedžiovinkite kompiuterio fenu, tai gali tik pabloginti situaciją.

 

Susisiekite su mumis dabar - atsakysime į visus klausimus, patarsime, pasiūlysime tai, ko Jums reikia:

Tel.: (8) 670 93346 (bendri klausimai)
Tel.: (8) 600 97006 (remonto klausimais)
 

 

 
Jūsų užklausa išsiųsta sėkmingai. Netrukus su Jumis susisieksime