Klausiate-atsakome

Klausia Paulė (2017.10.17)

Sveiki, turiu telefoną \"asus zenfone live zb501kl\" . Dažnai dingsta SMS garsas, o skambučių ne.  Be to, pradėjo nebefokusuoti kamera, nors atrodo švari. Kodėl?

Atsakymas:

Sveiki, pradžiai patartume perrašyti operacinę Android sistemą.

Klausia Robertas (2017.10.15)

Sveiki, nebeveikia telefono vibracija. Būna, kad kartais suveikia, bet jaučiasi, kad silpniau nei buvo prieš tai. Bevto, supurčius telefoną ji pradeda veikti, bet isjungus ir vel įjungus vibracijos rėžimą, ji vel nebeveikia. Kas galetu buti ir ka daryti?
Telefonas HTC m7.
Dekui uz info

Atsakymas:

Sveiki, galimai telefonas buvo ardytas ir blogai surinktas. Taip pat tai gali atsitikti ir po to kai telefonas nukrito.

Klausia Simona (2017.10.12)

Sveiki noreciau paklausti turiu samsung s7edge ir ant ekrano desines puses atsirado plona raudona linija kas tai galetu buti?

Atsakymas:

Sveiki, tai greičiausia ekrano pažeidimas. Gali būti kad telefonas buvo nukritęs, arba buvo per stipriai suspaustas telefono ekranas.

Klausia Rūta (2017.10.11)

Sveiki. Turiu samsung galaxy note4 edge pastebėjau, kad telefonas \"neištempia\" dienos labai greitai išsikrauna. ir pradeda išsijungti šiaip sugalvojęs, ir įsijungia tik išėmus ir įdėjus iš naujo bateriją arba prijungus įkrovikli galvojau, kad problema su baterija nusipirkau naują bet vistiek tas pats. Kas galėtų būti?

Atsakymas:

Sveiki, gedimo priežasčių gali būti labai daug. Dažniausiai tokių gedimų priežastis būna į telefoną patekusi drėgmė.

Klausia Justė (2017.10.10)

Sveiki. Pastebejau jog telefone nera garso. Pagarsinu ir rašo kad ikištos ausines. Taigi garso nera. Kas gali buti?

Atsakymas:

Sveiki, tai nutinka kai ausinių kištukas nulūžta ir pasilieka lizdo viduje, arba jei yra pažeidžiamas ausinių lizdas. Tai gali atsitikti ir dėl drėgmės patekusios į telefoną.

Klausia Aleksandras (2017.10.07)

Sveiki norėčiau paklausti kas galejo nutikti telefonui jog kai ikiši pakroveją rodo kad kraunasi, bet procentai mažėja ir telefonas išsikraudinėja.

Atsakymas:

Sveiki, tai gali būti telefono baterijos gedimas, taip pat neatmetama galimybė, kad sugedo telefono įkrovimo lizdas. Kartais tokie gedimo simtomai atsiranda po to kai telefonas sušlampa.

Klausia Andrius (2017.10.05)

Sveiki, norėjau paklausti kas gali būti sony xperia z telefonui, kai kalbi telefonu per garsiakalbį trūkinėja garsas, tačiau spaudinėjant pirštu ekrano viršuje prie garsiakalbio garsas atsiranda, o laikant nuspaudus garsas išlieka pastovus.

Atsakymas:

Sveiki, na iš Jūsų paskojimo galima įtarti, kad tai ir yra tiesiog garsiakalbio (ausinės) gedimas.

Klausia Jolita (2017.10.03)

Sveiki. Mano telefonui LG G4 esant budėjimo režime retkarčiais be priežasties ima ir įsijungia ekranas, paskui vėl užgęsta. Prieš dvi savaites jis aplamai nebeįsijungė. Nunešiau garantiniam remontui, pakeitė motininę plokštę, bet tas ekrano apsišvietimas išliko. Kas tai galėtų būti?

Atsakymas:

Sveiki, daug LG G4 modelių gamintojas "išleido" su gamykliniu broku. Būtent pagrindinės plokštės gedimas šiems modeliams yra labai dažnas reiškinys. Gali būti, kad garantiniame pakeista pagrindinė plokštė yra taip pat brokuota.

Klausia Arvydas (2017.10.01)

Sveiki, turiu LG telefoną. Nebesikrauna telefonas, rodo juoda ekrana ir viduryje ekrano baterija kurios viduryje klaustukas, tai gal galite pasakyti kas tai, ką patartumėte daryti

Atsakymas:

Sveiki, ko gero sugedo telefono baterija. Bet neskubėkite keisti barterijos pats, nes gedimo priežastis gali būti ir kita, todėl rekomenduotume kreiptis į telefonų remonto servisą.

Klausia Karolina (2017.09.25)

Sveiki, turiu samsung J7 2016. Pirmiausia tai nukritus telefonui nebeveikia mikrofonas arba jo visai nebėr nes įrašant video jokio šnipštimo nieko nesigirdi, paskambinus irgi, ar tai pataisoma? Ir ar tai brangu?  Kitas dalykas, kamera pradėjo rodyti kaip per rūką, priekines kameros kokybė tobula, bet va kitos tragiška. Įmanoma ją pakeist? Ar neapsimoka?

Atsakymas:

Sveiki, taip tai pataisomi gedimai, kiek kainuotų remontas galėtume pasakyti tik po apžiūros. Įvertinę telefono būklę pranešame klientui remonto kainą, ir tik po kliento duoto sutikimo jį taisyti pradedame remonto darbus, tad telefoną bent jau apžiūrai pas mus atnešti tikrai verta.