Telefonų ekranų keitimas

 

Visų modelių telefonų ekranų keitimas
Įkrovimo/USB ir kitų lizdų keitimas
SIM modulio keitimas/remontas
Garsiakalbio keitimas
Mikrofono keitimas
Wi-fi antenos keitimas
Operacinių sistemų remontas
Drėgmės valymas/šalinimas
Ij/išj. mygtukų remontas/keitimas
Kiti remonto darbai
Prekiaujame telefonų dėklais ir jų aksesuarais

 

iPhone ekraną pakeisime per 1 val.

Telefonų ekranų keitimas Klaipėdoje

Galime drąsiai teigti, kad apie 80% telefonų gedimų yra susiję su ekranu, ir tai nieko nuostabaus. Dabartiniai telefonai turi didelius ekranus kurie norom nenorom, bet turi tokią blogą savybę dužti.

Skilo telefono ekranas ? Pasiruoškite išlaidom, na jei žinoma Jūsų telefonas nedraustas. O išlaidų suma tiesiogiai priklausys nuo Jūsų telefono modelio, ir nuo to ar skilo telefono stikliukas, ar sudužo telefono ekranas. Jei skilo tik telefono liečiamasis stikliukas dar ne faktas, kad nereikės keisti viso ekrano. Yra telefonų modelių kuriems liečiamojo stikliuko pakeisti nėra galimybių, todėl jei tokiam telefono modeliui skilo tik liečiamasis stikliukas, vis tiek tektų keisti visą ekrano komplektą.

Telefonų ekrano keitimo kaina

Telefono ekrano kaina priklauso nuo telefono modelio ir nuo jo kokybės. Telefonų ekranus visada perkame iš patikimų tiekėjų  todėl galime garantuoti, kad pas mus pakeistas telefono ekranas bus kokybiškas. Jei norite sužinoti Jus dominančio telefono ekrano keitimo kainą susisiekite su mumis telefonu: 8 (46) 246 448, arba rašykite elektroniniu paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Mūsų patarimas:
Įsigykite dėkliuką savo telefonui kuris ne tik pagražins Jūsų telefoną, bet ir apsaugos jį nuo subraižymų bei smūgių. Taip pat nusipirkite apsauginį stikliuką, kuris pasitarnaus Jūsų telefono ekranui. Telefono ekranas nenusibraižys, o nukritus telefonui apsaugos jį nuo dūžio. 
Kviečiame apsilankyti mūsų e-parduotuvėje: www.besmart.lt

 

Susisiekite su mumis dabar - atsakysime į visus klausimus, patarsime, pasiūlysime tai, ko Jums reikia:
Mob.: (8) 670 93346, (8) 600 97006
Tel.: (846) 246448
Skype: sugedo.lt
El.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.