Kaip išsirinkti naują kompiuterį?

2012.12.10

Kaip išsirinkti naują kompiuterį?

Jei kada nors pirkote naują kompiuterį, tai turbūt jau susidūrėte su šiuo klausimu. Pamėginsime trumpais patarimais Jums padėti apsispręsti renkantis naują nešiojamą arba stalinį kompiuterį.

 

 

Kaip išsirinkti naują nešiojamąjį kompiuterį?

Taigi, kaip neapsirikti renkantis nešiojamąjį kompiuterį, juk jų tokia gausybė. Visų pirma Jūs turite apsispręsti kokią pinigų sumą galite skirti kompiuteriui. Tenka susidurti su tokiais pirkėjais kurie ieško pačio pigiausio kompiuterio. Šito daryti nerekomenduočiau net ir tada jei kompiuteris reikalingas tik naršymui po internetą. Čia visada suveikia taisyklė, jog skūpus moka du kartus. Tokie kompiuteriai tikrai yra niekam tikę, jie nepajėgia susidoroti su paprasčiausiomis užduotimis, ir anksčiau ar vėliau tokių kompiuterių savininkai nusprendžia juos parduoti, ir vis tiek perka brangesnį kompiuterį.>>>

Taigi, kai apsisprendėte su pinigų suma kurią galite sau leisti naujam pirkiniui, gerai pagalvokite kokio dydžio ekranas turėtų būti Jūsų nešiojamojo kompiuterio. Jei šiuo kompiuteriu dažniausiai naudositės namuose, tai patarčiau žvalgytis 15.6 arba net 17.3 colių ekranų įstrižainės. Na kalbant apie 15.6 įstrižainę, tai ji yra universali, toks kompiuteris tinka ir kelionėms, bet kur kas patogesnis kelionėms kompiuteris bus jei jo ekrano įstrižainė bus nuo 12.1 iki 14.1. Asmeniškai aš kelionėms rinkčiausi 14.1 įstrižainę  turintį kompiuterį. Yra ir dar mažesni nešiojamieji kompiuteriai kurių ekrano įstrižainės yra nuo 10.1, bet tokius rekomenduočiau rinktis tik tuomet jei kelionėje Jums reikia pasiskaityti paštą. Taigi, kai jau apsisprendėte dėl kompiuterio kainos ir ekrano dydžio pereikime prie gamintojų. Reikia įsikalti į galvą, kad kiekvienas kompiuterių gamintojas gamina aukštos ir žemos klasės kompiuterius. T.y gamintojas orientuojasi ir į mažiau pasiturinčius, ir į didesnes pajamas gaunančius vartotojus. Šiai dienai siūlyčiau nepirkti nešiojamo kompiuterio, jei jo kaina yra žemesnė nei 1000 Lt. Ir visai nesvarbu jei tokio kompiuterio sudedamosios dalys yra palyginti geros, tai tik reiškia, kad gamintojas pataupė kitoje vietoje, pvz. tokio kompiuterio korpusas bus niekam tikęs, Jums pasinaudojus kompiuteriu pusę metų pradės lūžti vyriai, nebeatlaikys varžtus laikantys mechanizmai, ir kas pikčiausia su tokiais gedimais negalite kreiptis į garantinį aptarnavimą. Jei šis straipsnis Jums sukėlė daugiau klausimų nei atsakymų, kreipkitės į mus nurodytais kontaktais, pasistengsime Jums padėti.

Kaip išsirinkti naują stalinį kompiuterį?

Na apie stalinių kompiuterių pirkimą daug nekalbėsime, nes su jais viskas kur kas paprasčiau. Visų pirma ką noriu patarti tiems, kas neapsisprendžia kurį kompiuterį pirkti, stalinį ar nešiojamą. Šioje vietoje viskas labai paprasta, jei su kompiuteriu bus žaidžiami žaidimai, tai vienareikšmiškai reikia rinktis stalinį kompiuterį. Kokių gerų parametrų būtų nešiojamas kompiuteris, jis vis tiek nėra sutvertas žaidimams. Nešiojamiems kompiuteriams dar nėra, sukurta tokia aušinimo sistema, kuri būtų pajėgi pakankamai gerai aušinti kaistančią nuo žaidimų vaizdo plokštę, ir kaip labai dažnai atsitinka su nešiojamais kompiuteriais, jie nuo žaidimų tiesiog genda. Na bet mes ne apie nešiojamus dabar kalbame, o apie tai kaip išsirinkti stalinį kompiuterį. Taigi, jokių būdu nepirkite jau surinkto stalinio kompiuterio kokiame nors prekybos centre. Mes tiesiog primygtinai rekomenduojame kompiuterį susirinkti patiems. Žinoma, kad ne visi tai gali, bet tam esame mes. Jūs tiesiog susisiekiate su mumis, pasakote kam dažniausiai bus naudojamas kompiuteris, ir mes Jums pasiūlysime kelis variantus. O kas svarbiausia, kad mes Jūsų kompiuteriui parinksime pačių žinomiausių gamintojų komponentus kuriems yra taikoma trijų metų garantija. Pas mus surinkti kompiuteriai prieš atiduodant juos vartotojui yra testuojami, ir tik tada atiduodami naudojimui.

Sugedo.lt