Mūsų klientų istorijos ir naudingi patarimai

Kokį televizorių pirkti ?

Nusprendėte įsigyti televizorių bet nežinote kokį pasirinkti ?

Televizorių pasirinkimas yra labai didelis, tad kaip iš tokios gausybės išsirinkti gerą ir nebrangų televizorių? Mes pamėginsime Jums padėti. Visų pirma reikėtų apsispręsti kokios įstrižainės ekranas turėtų būti Jūsų naujo pirkinio. Jei televizorius bus Jūsų miegamajame, tai rekomenduojame pirkti ne didesnį kaip 32 colių įstrižainės televizorių. Na o jei televizorius stovės svetainėje tai ekrano įstrižainė tiesiogiai turėtų priklausyti nuo to kokiu atstumu nuo televizoriaus Jūs žiūrėsite TV laidas. 

Skaityti daugiau...

Romualdo istorija

Šią istoriją papasakojo mūsų klientas Romualdas. Jis nutarė pasidalinti savo patirtimi tam, kad kiti nedarytų jo klaidų.

Taigi istorija apie tai kaip Romualdas vos neprarado didelės kolekcijos šeimos nuotraukų bei video. Kai Romualdas atnešė savo nešiojamą kompiuterį į mūsų servisą nusiskundimai buvo tokie, kad kompiuterio operacinė sistema (Windows) nebeužsikrauna, nors kompiuteris ir įsijungia. Kaip mums papasakojo Romualdas viskas prasidėjo nuo to, kad kompiuteris prieš pusmetį pradėjo vis labiau kaisti, ir kartais kompiuteris net išsijungdavo arbe persikraudavo.

Skaityti daugiau...

Ką daryti, kad kompiuteris tarnautų ilgai ?

 
 
Tam kad netektų kompiuterio nešti į taisyklą dėl rimto gedimo yra vienas labai paprastas patarimas.

Skaityti daugiau...

Trys patarimai kaip palengvinti fotografavimą telefonu

Daugelis iš mūsų turime telefonus kurie paveiksluoja ne ką prasčiau už skaitmeninius fotoaparatus, bet paveiksluojant telefonu kartais iškyla tokių nepatogumų kurių nepasitaiko paveiksluojant fotoaparatu. Štai keli paprasti patarimai kaip palengvinti paveikslavimą telefonu:

Skaityti daugiau...

Jei sugedo Jūsų elektroninė technika

Sveiki, norime Jums padėti išspręsti iškilusius klausimus neišėjus Jums iš namų. Žemiau pateikiami dažniausiai pasitaikantys elektroninės technikos gedimai. Jei Jums atsitiko tokia bėda, ir Jūs norite tiesiog patarimo, užduokite klausimą mūsų specialistams čia ir į visus klausimus sulauksite atsakymo. 

Skaityti daugiau...

Kokį kompiuterį pasirinkti, nešiojamą ar planšetinį ?

Nors planšetiniai kompiuteriai sparčiai populiarėja, išsiaiškinkime kuris kompiuteris geresnis planšetinis ar nešiojamas.

Nešiojamas kompiuteris V.S Planšetinis kompiuteris

Rašymo patogumas.

Jei Jūs kompiuteriu rašote dažnai, tai vienareikšmiai nešiojamas kompiuteris bus patogesnis. Žinoma prie planšetinio kompiuterio galima prijungti išorinę klaviatūrą, bet tai vis tiek nebus taip patogu kaip rašymas nešiojamu kompiuteriu.  Be to prijungus papildomą klaviatūrą prie planšetės nebelieka jos kompaktiškumo, ji pasidaro ne tokia patogi, nes tada reikia jau atskirai nešiotis ne tik pačią planšetę, bet dar ir klaviatūrą.

Skaityti daugiau...

Sulėtėjusio kompiuterio priežastys

Kelios priežastys dėl kurių Jūsų kompiuteris gali pradėti lėtai veikti, arba net galite prarasti visus duomenis.

„Mano kompiuterio darbas labai sulėtėjo, kodėl taip nutiko?“.

Tokius, ir panašius klausimus mums tenka girdėti labai dažnai. Kas dėl to kaltas? Mes galime drąsiai teigti, kad dėl tokių radikalių kompiuterio darbo našumo pasikeitimų dažniausiai kaltas yra pats vartotojas. Pateiksime kelias pagrindines priežastis kodėl taip nutinka.

Skaityti daugiau...

Kompiuterių remontas. Kaip išsirinkti meistrą?

2013.01.04

Į šį klausimą atsakymas ir sunkus, ir paprastas. Sunkus todėl, kad iš kompiuterių remonto bando pasipelnyti net ir tie kurių žinios apie kompiuterius baigiasi ties Windows įrašymu. Lengvoji šio klausimo pusė yra ta, kad reikia tik susirasti firmą kuri užsiima kompiuterių remontu. Tada iškyla klausimas, o kaip iš gausybės firmų pasirinkti tą patikimą. Gerus meistrus visada rekomenduoja, manau kad ir Jūs turite draugų, ar pažįstamų kuriems yra tekę remontuoti kompiuterius. Na o jei Jūsų draugams kompiuterių remontas pas kažkokius meistrus nepatiko, pabandykite patikėti savo kompiuterį mums, mes pasistengsime padaryti viską, kad Jūs rekomenduotumėte mus savo draugams.

Skaityti daugiau...

Kaip apsaugoti kompiuterį nuo virusų?

2013.01.03

Nepasakysiu nieko naujo, kad kompiuteryje turi būti antivirusinė programa, bet ji tikrai nėra visagalė. Dažnai iš savo klientų girdime tokius žodžius: „Kaip aš galėjau prisigaudyti virusų, juk pas mane yra antivirusinė“ Atsiminkite, kad antivirusinė programa tik pagalbininkė, pagrindinį darbą turite atlikinėti Jūs. Turbūt ir aiškinti nereikia, kad interneto platybėse yra milijonai virusų, vieni jų yra tiesiog reklaminio pobūdžio, tokie virusai kažkokios žalos padaryti negali, jie yra tiesiog reklamos brukalas. Yra virusų kurie apgaulės būdų bando iš Jūsų išvilioti pinigus, tokie virusai neretai apsimeta antivirusinėmis programomis, ir taip bando Jus įtikinti, kad kompiuteris užkrėstas, o norint atsikratyti virusų reikia sumokėti pinigus.

Skaityti daugiau...

Kaip išsirinkti naują kompiuterį?

2012.12.10

Kaip išsirinkti naują kompiuterį?

Jei kada nors pirkote naują kompiuterį, tai turbūt jau susidūrėte su šiuo klausimu. Pamėginsime trumpais patarimais Jums padėti apsispręsti renkantis naują nešiojamą arba stalinį kompiuterį.

 

 

Kaip išsirinkti naują nešiojamąjį kompiuterį?

Taigi, kaip neapsirikti renkantis nešiojamąjį kompiuterį, juk jų tokia gausybė. Visų pirma Jūs turite apsispręsti kokią pinigų sumą galite skirti kompiuteriui. Tenka susidurti su tokiais pirkėjais kurie ieško pačio pigiausio kompiuterio. Šito daryti nerekomenduočiau net ir tada jei kompiuteris reikalingas tik naršymui po internetą. Čia visada suveikia taisyklė, jog skūpus moka du kartus. Tokie kompiuteriai tikrai yra niekam tikę, jie nepajėgia susidoroti su paprasčiausiomis užduotimis, ir anksčiau ar vėliau tokių kompiuterių savininkai nusprendžia juos parduoti, ir vis tiek perka brangesnį kompiuterį.>>>

Skaityti daugiau...