Naudingi patarimai

Kaip teisingai išsirinkti televizorių namams

2018.02.26

Pamėginsime pateikti jums patarimus į ką reikėtų atkreipti dėmesį prieš perkant naują televizorių. Visų pirma nuspręskite kokio TV norėtumėt: “LED” ar “OLED”, kokios įstrižainės, kokia turėtų būti ekrano raiška ir kiti parametrai, kurie taip pat turi įtakos vaizdo kokybei, bei kainai. Atkreipkite dėmesį kokios papildomos funkcijos būna šiuolaikiniame televizoriuje.

Skaityti daugiau...

Kaip teisingai išsirinkti nešiojamąjį kompiuterį

2018.02.24

Vadovas tiems, kurie nori išsirinkti sau tinkamą nešiojamąjį kompiuterį ir gauti viską, ko jiems reikia už patrauklią kainą.

Skaityti daugiau...

Jūsų nešiojamas kompiuteris pradėjo kaisti, sulėtėjo ir ėmė garsiai veikti?

2018.02.12

Jūsų nepakeičiamas pagalbininkas namuose ar darbe ėmė ne taip produktyviai dirbti? Siekiant išvengti brangių remontų, būtina laiku imtis profilaktinių priemonių. 
Perkaitimas yra svarbiausia nešiojamo kompiuterio gedimo priežastis, nes aušinimo sistema nešiojamame kompiuteryje yra kompaktiška, nedidelė ir gali greitai užsikimšti ir perkaisti.

Skaityti daugiau...

5 mitai apie išmaniųjų telefonų remontus

2018.02.11

Išmanieji telefonai: mitai apie remontus ir jų išsklaidymas

Skaityti daugiau...

Kiek turėtų veikti išmanusis telefonas ar planšetinis kompiuteris su pilnai įkrauta baterija

2018.08.07

Baterijos veikimo laikas priklauso nuo kelių veiksnių, o ne tik nuo jos talpos. Baterijos veikimui įrenginio darbo metu įtakos turi šie veiksniai:

Skaityti daugiau...

Kokį išmanųjį telefoną pirkti 2018 metais

2018.02.05

 

Supažindinsime jus su geidžiamiausiais metų išmaniaisiais telefonais: nuo naujojo "Galaxy S9" iki trijų berėmių "iPhone".

Skaityti daugiau...

Kokį televizorių pirkti ?

2015.06.08

Nusprendėte įsigyti televizorių bet nežinote kokį pasirinkti ?

Televizorių pasirinkimas yra labai didelis, tad kaip iš tokios gausybės išsirinkti gerą ir nebrangų televizorių? Mes pamėginsime Jums padėti. Visų pirma reikėtų apsispręsti kokios įstrižainės ekranas turėtų būti Jūsų naujo pirkinio. Jei televizorius bus Jūsų miegamajame, tai rekomenduojame pirkti ne didesnį kaip 32 colių įstrižainės televizorių. Na o jei televizorius stovės svetainėje tai ekrano įstrižainė tiesiogiai turėtų priklausyti nuo to kokiu atstumu nuo televizoriaus Jūs žiūrėsite TV laidas. 

Skaityti daugiau...

Ką daryti, kad kompiuteris tarnautų ilgai ?

 
2014.09.18
 
Tam kad netektų kompiuterio nešti į taisyklą dėl rimto gedimo yra vienas labai paprastas patarimas.

Skaityti daugiau...

Trys patarimai kaip palengvinti fotografavimą telefonu

2014.06.09

Daugelis iš mūsų turime telefonus kurie paveiksluoja ne ką prasčiau už skaitmeninius fotoaparatus, bet paveiksluojant telefonu kartais iškyla tokių nepatogumų kurių nepasitaiko paveiksluojant fotoaparatu. Štai keli paprasti patarimai kaip palengvinti paveikslavimą telefonu:

Skaityti daugiau...

Jei sugedo Jūsų elektroninė technika

2013.09.15

Sveiki, norime Jums padėti išspręsti iškilusius klausimus neišėjus Jums iš namų. Žemiau pateikiami dažniausiai pasitaikantys elektroninės technikos gedimai. Jei Jums atsitiko tokia bėda, ir Jūs norite tiesiog patarimo, užduokite klausimą mūsų specialistams čia ir į visus klausimus sulauksite atsakymo. 

Skaityti daugiau...